Greek GSX-R forum
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ

Πήγαινε κάτω 
+30
usabug
kouzinas
ripseventh
bolek76
gkourv
AggelosK8
nasos-v
STELIOS
katath
κολτρέϊν
17inchwheeler
Valentino Rossi
panosk8
Miou
Aristosk8
thodorisk
teo46
magiaklaniakeksatmisi
stam911
spyroszx
louk6
GP44
-=UNSEEN=-
kontos 750
Vortex
k8 600 kk
gixxermak
mistiriodis_tsantakias
filippos
WotU777
34 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GP44
Jr.gixxer
GP44


Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : ΝΑΙ.ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ.
Hμερομηνία εγγραφής : 01/01/2012

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Ιαν 2012, 20:24

το εγραψα Ανδρεα μου.οι κλωτσιες ειναι δεδομενες.εχεις τωρα να πουμε κατι για την τρελλα μας να φτοιαχτουμε να μπουν και αλλα παιδια να πουν τις γνωμες τους, να γνωριστουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
-=UNSEEN=-
Adv. gixxer
Adv. gixxer
-=UNSEEN=-


Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 414
Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Ιαν 2012, 20:36

Φίλε απο τα γραφόμενα σου καταλαβαίνω οτι είσαι απο τα λίγα οκ άτομα με Ducati. Κατάλαβα οταν είδα την υπογραφή σου για το RS τι εννοούσες δεν αγοράζεται γιατί καλώς ή κακώς έχω οδηγήσει τα περισσότερα Ducati. RS ποτέ. Απο την τότε γενιά 916 SPS φτιαγμένο στον Baynes στην Αγγλία και 996 R. Απο τα καινούργια σχεδόν όλα.

Φυσικά και είναι δύσκολο μηχανάκι το Ducati. Το άκαμπτο πλαίσιο σε συνδυασμό με το σφιχτό του στήσιμο και τη θέση οδήγησης πάνω στα Clip ons με τα πόδια ψηλά και το στενό του σουλούπι θέλουν πολλή συνήθεια. Αυτό που δεν καταλαβαίνουν οι Ducataκηδες είναι οτι τα GSXR είναι μακράν πιο ξεκούραστα και φιλικά μηχανάκια για το δρόμο. Τα Ducati είναι πιο απόλυτα αρα και πιο ¨περίεργα¨ στην οδήγηση. Κουραστικά στο δρόμο και κατάλληλα περισσότερο για την πίστα. Το κακό είναι οτι επειδή έχω φίλους φανατικούς Ducataκηδες και έχω βρεθεί στα μέρη τους για καφέ, είναι οι 9/10 κομπλεξικοί. Η τελευταία τους ήταν οταν πήγαμε να έρθουμε στα χέρια μετά απο γελάκια και ειρωνίες προς το μηχανάκι μου, σε σχέση με ένα Desmo. Αυτοί ξεκίνησαν λέγοντας οτι έχουνε και το απόλυτο γκάζι κλπ κλπ. Λογικό ηταν λοιπόν να στραβώσω και να το ζητήσω επι τόπου για να δούνε το αντίθετο. Οχι μόνο δεν ήρθαν με το υπερφτιαγμένο στην Ιταλία και με 240 ρόδα Ducati για το οποίο μιλάγανε λες και ήταν διαστημόπλοιο, αλλα΄επειδή με έβγαλαν απο τα ρούχα μου και είπα φέρτε το να το κατουρήσω, παρεξηγήθηκαν, ενώ ειχαν πει τα πάντα πριν. Οπότε... Δεν τους αντέχω καν γύρω μου οτι και να λέμε.... Οι περισσότεροι είναι ντενεκέδες. Εσυ φαίνεται καθαρά οτι διαφέρεις και είναι χαρά να έχουμε αξιόλογα μέλη εδω μέσα.

Α. ΚΑι διόρθωση... ΛΕς οτι γυρνάνε στις Σέρρες 1. Αν γυρνάγανε 1, θα ήταν έτοιμοι για παγκόσμιο!!!!! χαχαχαχαχαχα... Το υπόλοιπ ξέχασες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GP44
Jr.gixxer
GP44


Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : ΝΑΙ.ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ.
Hμερομηνία εγγραφής : 01/01/2012

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Ιαν 2012, 20:48

1.........δεν εγρεψα μονο 1.με αδικεις.



1 και με περνει ο υπνος.με χρονομετρο.


χαιρομαι που γνωριστηκαμε
Γιωργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WotU777
Normal gixxer
Normal gixxer
WotU777


Άντρας Όνομα: : Ανδρεας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 99
Αγωνιζόμενος : οχι
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2011

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Ιαν 2012, 20:53

GP44 έγραψε:
το εγραψα Ανδρεα μου.οι κλωτσιες ειναι δεδομενες.εχεις τωρα να πουμε κατι για την τρελλα μας να φτοιαχτουμε να μπουν και αλλα παιδια να πουν τις γνωμες τους, να γνωριστουμε.

Σημερα κατεβηκα Σουνιο, στο γυρισμο πετυχαινω ενα παληκαρι με καβα, παιζουμε λιγο και στο επομενο φαναρι ανταλασουμε ευχες, συνεχισαμε το παιχνιδι μεχρι που χαιρετηθηκαμε στη βουλιαγμενης, μετα πετυχαινω ενα ντουκο στη Πωσειδωνος και μετα απο μερικα φαναρια του δινω το χερι και ανταλαξαμε ευχες, αυτη ειναι η προσεγγιση μου προς τους αλλους και δεν εξεταζω χρωματα και μαρκες, παντου υπαρχουν μεν οι δε και οι Δεν , και αυτος ειναι και ο λογος που ανοιξα το θεμα για να φανει εμπρακτα οτι οι Δεν ευτυχως αποτελουν την θλιβερη μειοψηφια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GP44
Jr.gixxer
GP44


Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : ΝΑΙ.ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ.
Hμερομηνία εγγραφής : 01/01/2012

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Ιαν 2012, 20:58

WotU777 έγραψε:
GP44 έγραψε:
το εγραψα Ανδρεα μου.οι κλωτσιες ειναι δεδομενες.εχεις τωρα να πουμε κατι για την τρελλα μας να φτοιαχτουμε να μπουν και αλλα παιδια να πουν τις γνωμες τους, να γνωριστουμε.

Σημερα κατεβηκα Σουνιο, στο γυρισμο πετυχαινω ενα παληκαρι με καβα, παιζουμε λιγο και στο επομενο φαναρι ανταλασουμε ευχες, συνεχισαμε το παιχνιδι μεχρι που χαιρετηθηκαμε στη βουλιαγμενης, μετα πετυχαινω ενα ντουκο στη Πωσειδωνος και μετα απο μερικα φαναρια του δινω το χερι και ανταλαξαμε ευχες, αυτη ειναι η προσεγγιση μου προς τους αλλους και δεν εξεταζω χρωματα και μαρκες, παντου υπαρχουν μεν οι δε και οι Δεν , και αυτος ειναι και ο λογος που ανοιξα το θεμα για να φανει εμπρακτα οτι οι Δεν ευτυχως αποτελουν την θλιβερη μειοψηφια.

yioupi yioupi yioupi yioupi yioupi yioupi yioupi yioupi elladara elladara elladara
100% μαζι σου.αυτη ειναι η ουσια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filippos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Τόπος : peiraias
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Hμερομηνία εγγραφής : 10/07/2011

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Ιαν 2012, 20:58

GP44 έγραψε:
σορρυ που αργησα να σου απαντησω.οικογενειακες υποχρεωσεις.
λοιπον η Ducati εβγαζε μηχανακια (20 κομματια) που ηταν full racing και τα πουλαγε σε ομαδες ιδιωτικες.ενα τετοιο επεσε στα χερια μου απο καινουργιο.το πληρωσα ενα σκασμο λεφτα που καλυτερα μην το πουμε το νουμερο και προκαλεσουμε αυτην την εποχη.

γιατι ομως αναβεις με το παραμικρο και εισαι ετοιμος για καβγα δεν καταλαβαινω.εγραψα κατι που σε εθιξε?

απλα φιλε μ δεν ξερεισ ποιοσ ειναι ο καθενας μασ κ τι οικομονικο εισοδιμα εχει που το διαθετη.κ στην τελικη δεν εχεις κανει κ κανενα κατορθωμα...αντι να παρεις κ εσυ,οπως ο καθε μικροαστος ελληνας ενα ακριβο suv πηρες desmosedicci....και?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GP44
Jr.gixxer
GP44


Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : ΝΑΙ.ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ.
Hμερομηνία εγγραφής : 01/01/2012

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Ιαν 2012, 21:06

μακαρι να ειχα desmosedicci.θα το πουλαγα.στο ορκιζομαι στα παιδια μου μηπως και παρω τα λεφτα μου που τα χρειαζομαι.
δυστυχως αυτο που εχω δεν μπορει να πουληθει.
ποτε δεν ειπα οτι εκανα κατορθωμα.αν με ρωτουσες θα σου ελεγα οτι εκανα την μεγαλυτερη μαλακια της ζωης μου.
δεν με ρωτησες ομως και βιαστηκες να πεις οτι ειμαι μικροαστος.
δεν ειμαι ρε φιλε.αρρωστακι σαν εσενα με τις μηχανες ειμαι που οταν ειναι να παρει την δοση του κανει και καμμια μακακια.
μην βιαζεσαι να με κρινεις και να εισαι απολυτος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filippos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Τόπος : peiraias
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Hμερομηνία εγγραφής : 10/07/2011

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Ιαν 2012, 21:15

GP44 έγραψε:
μακαρι να ειχα desmosedicci.θα το πουλαγα.στο ορκιζομαι στα παιδια μου μηπως και παρω τα λεφτα μου που τα χρειαζομαι.
δυστυχως αυτο που εχω δεν μπορει να πουληθει.
ποτε δεν ειπα οτι εκανα κατορθωμα.αν με ρωτουσες θα σου ελεγα οτι εκανα την μεγαλυτερη μαλακια της ζωης μου.
δεν με ρωτησες ομως και βιαστηκες να πεις οτι ειμαι μικροαστος.
δεν ειμαι ρε φιλε.αρρωστακι σαν εσενα με τις μηχανες ειμαι που οταν ειναι να παρει την δοση του κανει και καμμια μακακια.
μην βιαζεσαι να με κρινεις και να εισαι απολυτος.


δεν ειπα εσενα προσωπικα.συγνωμη αν καταλαυεσ αυτο δεν ηταν σκοπος μου να θυξω.....απλα σαν ολουσ τους ελληνες κοιτανε να παρουνε ενα καλο αμαξι κ κατι κανανε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodorisk
Normal gixxer
Normal gixxer
thodorisk


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης
Τόπος : Κορυδαλλος......εξω...
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 81
Αγωνιζόμενος : Στις μπυρες.....
Hμερομηνία εγγραφής : 16/02/2010

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Ιαν 2012, 22:02

Πίστεψε με Φιλιππε αν ήθελε απλά να πάρει ένα ακριβό μηχανάκι για το θεαθηναι δεν θα έπαιρνε ένα full racing μηχανάκι με απίστευτα ακριβή συντήρηση που δεν πρόκειται να κυκλοφορήσει στον δρόμο ποτε....

Δυστυχώς το φαινόμενο του παίρνω ένα μηχανάκι για την μούρη δεν γνωρίζει μάρκες...άλλος παίρνει BMW γιατί μένει ΒΠ, άλλος παίρνει Κ γιατί νομίζει ότι κάθε φορά που ανοίγει το γκάζι μεγαλώνει το πουλί του, άλλος παίρνει Η.....Α γιατί νομίζει ότι παίρνει το πιο αξιόπιστο μηχανάκι...

Το θέμα, όπως ανέφερε ένας φίλος παραπάνω , είναι να ψωνιζουμε για τους σωστούς λόγους, και να μην κατακρίνουμε άλλους επειδή απλά επέλεξαν με διαφορετικά κριτήρια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Ιαν 2012, 22:20

κατα την ταπεινη μου αποψη το παν ειναι το λεγομενο "value for money"
ειδικα αν δεν σου περισευουν κιολας......

ολοι θελουμε μηχανες....
ολοι θελουμε το καλυτερο μηχανακι με το μικροτερο κοστος...
αν ενα cbr ειχε 8000 καινουριο ολοι μας θα ειχαμε αυτο
αν ενα zxr ειχε 7000 καινουριο ολοι θα ειχαμε αυτο
προσωπικα εγω θα ειχα ενα R6 με τα brembo του αλλα ειχε 1000 παραπανω απο το gixxer που ειχα βρει ! (αρκει το yamapa να ειχε και stabi,ss χωρις stabi...ασχολιαστο !)
και παει λεγοτας.....

προσωπικη μου αποψη ειναι οτι τα suzuki ειναι φθηνα αξιοπιστα και με πολυ δυναμη σε σχεση με τον αταγωνισμο, γι αυτο βρισκω καπως "περιεργο" το σκεπτικο του να δωσεις πολλα λεφτα για να αγορασεις και να συντηρησεις ενα ντουκι....

τωρα αν καποιος γουσταρει να παρει ντουκι καφασακι και οτι αλλο θελει γιατι το ενα εχει φρεναρες το αλλο εχει ohlins το αλλο εχει μοτερακλα το αλλο ειναι ομορφο και παει λεγοντας μαγκια του ! Αρκει να το χαιρεται να το γουσταρει και να ΤΟ πηγαινει οχι να ΤΟΝ πηγαινει !

Το μηχανακι δεν κανει τον ανθρωπο, αλλα ενα γεγονος οτι τα καλυτερα παιδια οδηγουν.......... SUZUKI !!!!!
ΑΔΙΑΜΦΗΣΒΗΤΗΤΟ !!!! fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis

Πλακα κανω, καλη χρονια να εχουμε και σε ολους τους ευρωπαιους συμφορουμητες ευχομαι ενα 2012 χωρις ζημιες !!!! eleison eleison ssss ssss ssss lol!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filippos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Τόπος : peiraias
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Hμερομηνία εγγραφής : 10/07/2011

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Ιαν 2012, 22:20

απλα δεν μ αρεσε το υφος που ισως το αδικησα μιας κ ο γραπτος λογος ειναι απροσωπος. ουτε ειμαι της γνωμης οτι μια μαρκα ειναι καλυτερη.ολες καλες ειναι με μικροδιαφορες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Ιαν 2012, 23:33

GP44 έγραψε:
-=UNSEEN=- έγραψε:
Φίλε μου χρόνια πολλά. Σίγουρα στενόμυαλοι υπάρχουν παντού. Οταν όμως ξεκινάς να πάρεις μηχανάκι με τη λογική οτι εγω θέλω ντουκάτι που δεν έχουν πολλοί για να ξεχωρίζω (πολλοί μα πολλοί ντουκατάκηδες ψωνίζουν με αυτή τη λογική) και οχι να πάρω κάτι που προσωπικά γουστάρω για Χ λόγους ξεκινάς λάθος. Εχουμε μηχανάκια εδω που έχουν πολλά λεφτά πάνω και δεν είναι μόνο 2-3. Αρα δεν μπορούσαμε να πάρουμε Ducati??? Πήραμε όμως Suzuki για κάποιους λόγους ο κάθε ένας και οχι για να ξεζωρίζουμε. Φροντίσαμε λοιπόν ο κάθε ένας να δώσει την προσωπική του πινελιά και να τα κάνουμε ιδιαίτερα.

Δεν σκουριάζουν τα μηχανάκια μας, δεν κολλάει η μίζα και να γυρνάει μόνη της, δεν βγάζουν FI όποτε τους καπνίσει, δεν λύνουν οι βίδες απο μόνες τους, δεν είναι 3 ετών και να δείχνουν 10ετίας απο την ταλαιπωρία λόγω κακής ποιότητας και ένα σωρό άλλα. ΚΑι ένα GSXR που αγοράζεις με 13.000, αν το φτάσεις και αυτό 30.000 με αναρτήσεις κλπ κλπ, γίνεται άλλο μηχανάκι εντελώς. Αν τα κοροιδα συγκρίνουν μηχανάκι που πληρώνουν ένα σωρό λεφτά για να φοράει απο τη μάνα του τις Ohlins με ένα μαμά, τότε περαστικά τους. Το Ducati έχει πλαίσιο (που δεν φτιάχνει η ίδια η Ducati για να μην μπερδευόμαστε) και Design αφου τα περισσότερα είναι κουκλάκια. Απο εκεί και κάτω τίποτα.

Το προβλημα λοιπόν δεν το έχουμε εμείς αλλά αυτοί. Αν πας πουθενά που είναι μαζεμένοι και παρκάρεις κάνουν χαβαλέ λες και είσαι τριτοκοσμικός. Μου έχει συμβεί. Χωρίς να υπολογίζουν οτι το μηχανάκι που κοροιδεύουν μπορεί με μια γκαζιά να κάνει τα αυτοκόλλητα τους να ξεκολλήσουν και τις βίδες να πέσουν. Κόλλημα.

Γι αυτό λοιπόν δεν τους πάω. Οχι όλους αλλά τους περισσότερους. Απο μόνοι τους αποστασιοποιούνται. Εμείς ποτέ δεν έχουμε κράξει Ducati στα καλά καθούμενα.


με τα περισσοτερα που λες συμφωνω.(εισαι και πρωην δικο μου γειτονακι Ν.Ηρακλειο εγω)
τα Ohlins που φοραει το Ducati ειναι ψηλο μουφα.αμφιβαλω αν υπαρχει ανθρωπος στην ελλαδα να καταλαβει την διαφορα απο αυτα που φοραει το GSXR.ακομα και ο Γιαννης ο Μπουστας.με αυτη την εννοια το λεω.
το οτι μερικοι νομιζουν οτι ανεβηκαν δεκα σκαλοπατια κοινωνικου οικονομικου στατους επειδη πηραν Ducati το ειπα και συμφωνω.συν οτι νομιζουν οτι εγιναν οδηγαρες.τα Ducati ειναι πιο δυσκολα να οδηγηθουν απο αλλα πιστεψε με(και εγω Ducati εχω και οχι απλο ουτε κατι που μπορεις να αγορασεις).
εκει που διαφωνω ειναι οτι νομιζεις οτι το Ducati τους εκανε ετσι.μερικους ισως.οι περισσοτεροι ομως το ιδιο μακακες θα ηταν ακομα και αν επερναν πατινι.αυτη ειναι οι γνωμη μου.
στο αλλο φορουμ γραφω με το ιδιο ονομα.ριξε μια ματια να δεις τι σφαγη γινεται.

ακρηβος οπος τα λες μαν ...επιτελους ενας απο το 0,01% που εχει ντουκατι και δεν ειναι ντουβαριστι ....
και ομος μαν σε ολες της κατιγοριες υπαρχουνε μαλακες ...απλος τυχενι 99,9% να ειναι υπεροπτες και μικρο τσουτσουνι οπος λεο εγω ...νομιζουνε εκει επιδει πληροσανε και τους πιασανε κοροιδα οτι πιασανε και τον παπα απο τα απαυτα ...σιγα το μηχανακη ...καλο ειναι δεν λεο αλλα μην ειμαστε υπεροπτες με 20 χιλιαρικα περνεις ενα οπιοδιποτε ιαπονικο και το κανεις απιστευτα καλο ...και με 20 περνεις το απλο ντουκι χορις τα ohlins ...τα πελατιακα ohlins το τονιζω αυτο ...δλδ ohlins της σηρας και οχι ασπουμε το FGR μπροστινο που εχει 2κ ουτε το ΤΤΧ πισινο που εχει 1,1κ ...τουλαχιστον το rsv4 εχει τα κανονικα ohlins πανο με τα ιδια λευτα + ηλεκτρονικα (σχεδον ιδια +2κ)

τεσπα εδω δεν σιγκρινουμε μηχανακια απλος για ακομα μια φορα αποδικνιετε αυτο που σας λεο τοσο καιρο τα περισοτερα παιδια που περνουνε ντουκι το περνουνε για το πουλ μουρ και την καφετερια ...και καλα κανουνε δλδ αμα γουσταρουνε απλος δεν μπορο να μου κουνιουντε στην μουρι οτι πηρανε μηχανακη....και εμεισ μπορουμε Π.χ να παρουμε και το desmodecidi αλλα δεν το περνουμε γιατι δεν γουσταρουμε ....αλλα ακομα και να μην φτανουνε τα ικονομικαμας να παρουμε ενα 600αρακι του 03 ...τι παει να πει αυτο ???
δυστιχος αυτη πιστευουνε στο οτι οδηγας εισαι...και υσχιη αλλα με αλλο τροπο απο οτι νομιζουνε ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
GP44
Jr.gixxer
GP44


Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : ΝΑΙ.ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ.
Hμερομηνία εγγραφής : 01/01/2012

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 02 Ιαν 2012, 08:36

παιδες καλημερα
το μεγαλο γελιο (τουλαχιστον αυτο συναιβει σε μενα) ειναι οτι ποτε δεν οδηγησα καλα το συγκεκριμενο μηχανακι.ο λογος ηταν καθαρα μεσα στο κεφαλι μου.το μηχανακι η μαλλον ιδιο ακριβως με το δικο μου ετρεχε στο παγκοσμιο SS600 και εγω δεν πηρα ουτε δευτερολεπτο στο γυρολογιο μου.τουλαχιστον οτι βελτιωση εκανα στο RGV επερνα και θεσεις στον αγωνα.με αυτο τιποτα.και δεν χρειαζοταν να πειραξω τιποτα.ακομα και οι αναρτησεις ηταν ρυθμισμενες στο βαρος μου απο το εργοστασιο.εκει ειναι που σε πιανει απελπισια.
καταλαβα λοιπον οτι οσο πιο φθηνο το μηχσνακι και απλο για εμας τους ερασιτεχνες τοσο πιο πολυ το διασκεδαζουμε και περνουμε απο αυτο αυτο που μπορουμε.
τι να το κανω να μου φερουν το οπλο του STONER LORENZO ROSSI BAUTISTA και το μονο που θα κερδισω ειναι να βλεπω τα καλουδια του?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 02 Ιαν 2012, 10:04

Φιλε Γιωργο kalowhrthes
πολυ ωραιος ο λογος σου...αντικειμενικος κατα τη γνωμη μου.Τυχαινει να εχω 2-3 φιλαρακια ducatisti με παρομοιες αποψεις.
748rs...??ωραιο πραμα!!! kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GP44
Jr.gixxer
GP44


Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : ΝΑΙ.ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ.
Hμερομηνία εγγραφής : 01/01/2012

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 02 Ιαν 2012, 10:07

και επειδη με εχει πιασει πρωι πρωι να σολαρω(εσυ φταις Ανδρεα) ερχεται ο καθε κουλομαριας που καθε φορα που ανοιγει το γκαζι στο μηχανακι του του μακραινουν τα χερια καμμια 20αρια ποντους(οχι παντως το τσουτσουνακι του)
και σου λεει οτι αυτο δεν μου κανει και θα παρω CANIBALE PAPAGALE για να σας δειξω το τεραστιο ταλεντο μου που χαντακωνεται με το 1098.
που πας ρε καραμητρο????????????????????
και οταν τους προκαλει ο Ανδρεας ανοιχτα φορουν το λειρι τους το κοτισιο που το εχουν ευχερο στην κολοτσεπη και κοκοκοκοκο.
και το αποθεωτικο αφου πηραν αυτο που ηθελαν και κανουν ακριβως τα ιδια που καναν με το προηγουμενο μηχανακι γυρνουν με υφος STONER και δηλωνουν οτι το SUZUKI-YAMAHA-KAWASAKI-HONDA ειναι μπουρουχες και μονο το δικο τους ειναι το 10 το καλο και ολοι οι αλλοι ψιαστηκαν μαλακες.

οχι ρε παιδια.δεν θελω ουτε "γεια" με τετοιυς στοκους και βασικα εγω φταιω που πιαστηκα μαλακας και νομιζα οτι μπορουσα να βαλω εστω και κατι σε αυτο το οικοδομημα και τους πηρα σοβαρα.

ουφ τα ειπα και τα εβγαλα απο μεσα μου

ΥΓ.υπαρχουν και παρα μα παρα πολυ καλα παιδια με ντουκατι που αξιζουν σεβασμο και δεν εχουν κολλημα.και μεσα στο φορουμ αλλα σπανια γραφουν ειναι γενικα χαμηλων τονων και καλα κανουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 02 Ιαν 2012, 15:27

GP44 έγραψε:
παιδες καλημερα
το μεγαλο γελιο (τουλαχιστον αυτο συναιβει σε μενα) ειναι οτι ποτε δεν οδηγησα καλα το συγκεκριμενο μηχανακι.ο λογος ηταν καθαρα μεσα στο κεφαλι μου.το μηχανακι η μαλλον ιδιο ακριβως με το δικο μου ετρεχε στο παγκοσμιο SS600 και εγω δεν πηρα ουτε δευτερολεπτο στο γυρολογιο μου.τουλαχιστον οτι βελτιωση εκανα στο RGV επερνα και θεσεις στον αγωνα.με αυτο τιποτα.και δεν χρειαζοταν να πειραξω τιποτα.ακομα και οι αναρτησεις ηταν ρυθμισμενες στο βαρος μου απο το εργοστασιο.εκει ειναι που σε πιανει απελπισια.
καταλαβα λοιπον οτι οσο πιο φθηνο το μηχσνακι και απλο για εμας τους ερασιτεχνες τοσο πιο πολυ το διασκεδαζουμε και περνουμε απο αυτο αυτο που μπορουμε.
τι να το κανω να μου φερουν το οπλο του STONER LORENZO ROSSI BAUTISTA και το μονο που θα κερδισω ειναι να βλεπω τα καλουδια του?


ε ναι.... αυτα τα καλουδια αξιζει να τα εχεις και να τα βλεπεις καθε μερα πριν πας για δουλεια , για να σου φτιαχνουν την μερα ρε αδερφε....

καλη χρονια να εχουμε.... file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 02 Ιαν 2012, 18:11

ενα αυτογραφο κ για μενα παρακαλω.αν εξαντληθηκαν ολα ,μου κανει κ φωτοτυπια.ακομα κ ασπρομαυρη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 03 Ιαν 2012, 02:28

GP44 έγραψε:
και επειδη με εχει πιασει πρωι πρωι να σολαρω(εσυ φταις Ανδρεα) ερχεται ο καθε κουλομαριας που καθε φορα που ανοιγει το γκαζι στο μηχανακι του του μακραινουν τα χερια καμμια 20αρια ποντους(οχι παντως το τσουτσουνακι του)
και σου λεει οτι αυτο δεν μου κανει και θα παρω CANIBALE PAPAGALE για να σας δειξω το τεραστιο ταλεντο μου που χαντακωνεται με το 1098.
που πας ρε καραμητρο????????????????????
και οταν τους προκαλει ο Ανδρεας ανοιχτα φορουν το λειρι τους το κοτισιο που το εχουν ευχερο στην κολοτσεπη και κοκοκοκοκο.
και το αποθεωτικο αφου πηραν αυτο που ηθελαν και κανουν ακριβως τα ιδια που καναν με το προηγουμενο μηχανακι γυρνουν με υφος STONER και δηλωνουν οτι το SUZUKI-YAMAHA-KAWASAKI-HONDA ειναι μπουρουχες και μονο το δικο τους ειναι το 10 το καλο και ολοι οι αλλοι ψιαστηκαν μαλακες.

οχι ρε παιδια.δεν θελω ουτε "γεια" με τετοιυς στοκους και βασικα εγω φταιω που πιαστηκα μαλακας και νομιζα οτι μπορουσα να βαλω εστω και κατι σε αυτο το οικοδομημα και τους πηρα σοβαρα.

ουφ τα ειπα και τα εβγαλα απο μεσα μου

ΥΓ.υπαρχουν και παρα μα παρα πολυ καλα παιδια με ντουκατι που αξιζουν σεβασμο και δεν εχουν κολλημα.και μεσα στο φορουμ αλλα σπανια γραφουν ειναι γενικα χαμηλων τονων και καλα κανουν.

ετσι οπος τα λες ρε μαν Smile η χρονη γινοντε με προπονισι και γνοση το μηχανακη ερχετε μετα προτα εξαντλουμε τα δικαμας περιθορια και μετα ολα τα αλλα Wink
μακαρι να ειτανε οσοι ειχανε ντουβαρι οπος εσυ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Valentino Rossi
Jr.gixxer
Valentino Rossi


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Hμερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 03 Ιαν 2012, 17:29

WotU777 έγραψε:
Παιδια εβαλα εσκεμενα αυτουσιο το κειμενο για τρεις μακακονεοελληνες που εγραψαν στο διπλα φλορουμ και εβγαλαν αχρηστα ολα τα gsxr και τους εκραξα γιατι υπεργενικευανε αξιωματικα, οι υπολοιποι και χιουμορ εχουνε και χαβαλε κανουνε.

Όπως έγραψες και εσύ προχθές..."τα γραπτά μένουν" φίλε μου... καλό θα είναι όταν μπαίνεις σε ένα φόρουμ και το κάνεις μπάχαλο με τις δηλώσεις σου και τον εριστικό τρόπο της γραφής σου - να τα γράφεις όλα....όχι τα μισά...

Ξέχασες μάλλον να βάλεις αυτό το ποστ σου...

Ανδρεας έγραψε:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
Φιλε δυστηχως για σενα τα γραφτα μενουν κοιτα λιγο τι εχεις γραψει και τι εχω γραψει και μετα κρυψου πισω απο το δευτερο πλυθυντικο προσωπο, το αν εχω κομπλεξ και τα "μαζεψου" ελα να μου τα πεις απο κοντα Κουρτιδου 52 54 Κατω πατησια μενω και λεγομαι Χρυσης Ανδρεας χτυπα το κουδουνι και θα κατεβω να σου εξηγησω οτι δεν εχεις καταλαβει.
no1


Καλή χρόνια να έχετε όλοι σας....ο δρόμος μας ενώνει....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Valentino Rossi στις Τρι 03 Ιαν 2012, 17:53, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
17inchwheeler
Jr.gixxer
17inchwheeler


Άντρας Τόπος : downunder
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Αγωνιζόμενος : απο κουνια
Hμερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 03 Ιαν 2012, 17:44

[quote="Valentino Rossi" ]
Καλή χρόνια να έχετε όλοι σας....ο δρόμος μας ενώνει....[/quote]

ετσι φιλε μου,υγεια και παντα ορ8ιοι...

αλλα...λυσε μου την απορια

παραγεμισατε mal@kies mal@kies εδω μεσα ... και εξαγετε και στα αλλα φορουμ???

υγ.κρατηστε τα κομπλεξ σας για την καφετερια και την μαγκια για τις σερβιτορες

οποιος κανει μα mal@kies κιες και δημιουργει μανουρα στο νετ ειναι πιο καθυστεριμενος απο τον πιο κομπλεξικο ντουκατιστι,τζιξερακια,γκουζιστι,αρχιδιστι.....μεγαλη τιμη να εχετε τετοιους στο φορουμ σας....αλλα να τους κρατατε για παρτυ σας
ολα ειναι δρομος


Έχει επεξεργασθεί από τον/την 17inchwheeler στις Τρι 03 Ιαν 2012, 17:58, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 03 Ιαν 2012, 17:50

ρε δεν πατε να δειτε εαν εσπασε το μπρικι σας ηλιθιοι και οι 2 σας....

καλη χρονια στους υπολοιπους....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
-=UNSEEN=-
Adv. gixxer
Adv. gixxer
-=UNSEEN=-


Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 414
Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 03 Ιαν 2012, 17:52

Πωπωπωπω..... Αναφυλαξία έπαθα... Είμαι αλλεργικός στα Ευρωπαικά ρε γαμώτο..... Laughing

Πέρα απο την πλάκα τώρα. Φίλε το ξεφτυλίσατε το θέμα αμφότερες πλευρές απ` οτι βλέπω. Οκ η διαφωνία και η έντονη διαμάχη. Αλλα το να χαρακτηρίζετε και το να απειλείτε για τα σίδερα νομίζω οτι πάει πολύ. Τέλος πάντων δεν θα σταθώ σε αυτό το θέμα αφου δεν με αφορά και δεν μου αρέσει κιόλας τέτοιο επίπεδο κουβέντας.

Αφου έκανες τον κόπο να μπεις εδω, θα ήθελες να μας περιγράψεις με επιχειρήματα γιατί τα Suzuki είναι τόσο της πλάκας σε σχέση με τα Ducati και να σου πω μετά κι εγω με επιχειρήματα πάντα γιατί δεν θα το αγόραζα ποτέ και το θεωρώ άχρηστο μηχανάκι για το δρόμο και δύσκολο για ένα μεσαίου επιπέδου αναβάτη στην πίστα???? Οχι λοιπόν απαντήσεις τύπου μου αρέσει το Design του και καλύπτει εμένα, αλλά τι σε κάνει να το προτείνεις σε κάποιον αντί ενός GSXR ή ενός άλλου Ιαπωνικού.

Δεν έχω διάθεση για καυγά, παρά μόνο για κουβέντα με επιχειρήματα. Αν πάλι θέλεις. Αλλιώς το αφήνουμε. Δεν πρόκειται να το κάνουμε ρινγκ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 03 Ιαν 2012, 17:54

βλεπω οτι εχουμε μελη κι απο αλλο φορουμ και απλα μπηκαν για να κραξουν και να φυγου. επειδη ομως το θεμα εχει ξεφυγει και βλεπω οτι η δουλεια παει σε ropalo (με βαση τα παραπανω ποστ), αν συνεχιστει, το θεμα κλειδωνεται. οι διαμαχες μπορουν να συνεχισουν μεσω πμ. αν και δεν βλεπω καποιον λογο να συνεχισουν, ο καθενας εχει τα πιστευω του και γουσταρει καποια μαρκα. αυτο δεν αλλαζει οτι και να γινει. και θυμηθειτε..!

..ο δρόμος μας ενώνει.. hallo


Έχει επεξεργασθεί από τον/την κολτρέϊν στις Τρι 03 Ιαν 2012, 17:55, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
-=UNSEEN=-
Adv. gixxer
Adv. gixxer
-=UNSEEN=-


Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 414
Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 03 Ιαν 2012, 17:55

17inchwheeler καλωσήλθες. Ισχυει και για σένα η κουβέντα αν ακι μπορώ να σε πάρω τηλέφωνο και να τσακωθούμε οση ώρα θέλουμε.... Νομίζω οτι τα φιλαράκια σου εκει ηταν κάπως υπερβολικά. Τουλάχιστον εσυ έχεις άποψη και γνώσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
-=UNSEEN=-
Adv. gixxer
Adv. gixxer
-=UNSEEN=-


Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 414
Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 03 Ιαν 2012, 17:57

κολτρέϊν έγραψε:
βλεπω οτι εχουμε μελη κι απο αλλο φορουμ και απλα μπηκαν για να κραξουν και να φυγου. επειδη ομως το θεμα εχει ξεφυγει και βλεπω οτι η δουλεια παει σε ropalo (με βαση τα παραπανω ποστ), αν συνεχιστει, το θεμα κλειδωνεται. οι διαμαχες μπορουν να συνεχισουν μεσω πμ. αν και δεν βλεπω καποιον λογο να συνεχισουν, ο καθενας εχει τα πιστευω του και γουσταρει καποια μαρκα. αυτο δεν αλλαζει οτι και να γινει. και θυμηθειτε..!

..ο δρόμος μας ενώνει.. hallo

Θα πρότεινα να περιμένουμε λίγο φίλε Κολτρειν, χωρίς να θέλω βέβαια να σου υποδείξω τι να κάνεις. Τουλάχιστον ο ένας είναι προσωπικός μου φίλος και δεν είναι γελοίος σαν άλλους. Οπότε μπορεί να μιλήσει με επιχειρήματα. Το θέμα είναι και οι υπόλοιποι να μην παρεκτραπούμε. Ηρεμα λοιπόν να κάνουμε ενδιαφέρουσα κουβέντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp
» καλησπερα σε ολο το φορουμ!
» Καλημερα στο φορουμ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com