Greek GSX-R forum
Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_l10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_c10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_r10 
JIMK7
Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_l10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_c10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_r10 
nasos-v
Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_l10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_c10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_r10 
T.R.E
Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_l10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_c10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_r10 
k8 600 kk
Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_l10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_c10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_r10 
kostaskr6
Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_l10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_c10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_r10 
κολτρέϊν
Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_l10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_c10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_r10 
Leroy
Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_l10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_c10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_r10 
ripper
Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_l10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_c10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_l10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_c10Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Poll_r10 

 

 Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…

Πήγαινε κάτω 
+62
noodles
Zuki
diam
brwmogazos
Imp
amstaff
bonepeeler
panikas
Chrisk6
JIMK7
zed660
Leroy
totoulis
Black Eagle
lotinia
nktr
vaggant
ripper
topetwrx
TheVeteran
Gixxerm@n
daekris
giannisp
babis k8
tsasbi
valkyrion 84
ENDURASX
Κωνσταντινος
Opeth
Sotoner
ghost
T.R.E
boutser
sxlogo
gsxr1000nitro
pakis
ZX14
gsxr power k8
paul22
kouzinas
κολτρέϊν
demk6
kentaurosk8
brango
kontos 750
kostasva
Miou
louk6
gsxrk71000
kostaskr6
Babis
maikstain
AggelosK8
stam911
GIXXERAKIAS
panosk8
bolek76
k8 600 kk
WotU777
mistiriodis_tsantakias
-=UNSEEN=-
gixxermak
66 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 08:29

kostaskr6 έγραψε:
για την προσφορα του μ.κτεο μιλουσα για μεχρι τελος του μηνα file 

Κώστα τη Δευτέρα που μίλησα μου είπαν ότι ισχύει για τη χρέωση των 10 ευρώ και δεν έχουν κάποια περαιτέρω ενημέρωση μέχρι νεοτέρας.
Από το νέο έτος οπότε βλέπουμε και ξαναρωτάμε.
Πάντως μέχρι και 20 ευρώ για φοροεισπρακτικό μέτρο νομίζω ότι είναι οκ.
Από εκεί και πέρα νομίζω ότι η χρέωση είναι χωρίς αντίκρισμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 09:07

zed660 έγραψε:
Μια ερώτηση: την πινακίδα πρέπει να την έχεις κανονικά πίσω να φαίνεται ; Εγώ την έχω από κάτω χωρίς βάση πλέον, θα πρέπει να την βάλω κανονικά ή αρκεί να την βάλω και πρόχειρα εκείνη τη στιγμή πάνω στη σέλα όπως είχε γράψει ο topetwrx ;;


Την δεύτερη φορά που πήγα ήταν ένας που έπιασε την πινακίδα με τσιμπιδάκια πρόχειρα μόνο και μόνο για να βγάλουν την φωτο. Οπότε δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 09:11

Μα καλα τωρα θα περασετε τα Κ7  Shocked εδώ στα Χανια εχουμε ξεκινησει από το 2012  toixos και μου πηραν 25 ευρω  Laughing

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 10p7ousΠερί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Icnsl4Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 2dhxn3kΠερί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 2lbdx0jΠερί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 09:48

ειστε μπροστα εσεις οι κρητικοι .αλλα αυτο κοστιζει ...  fafoutis 

παλι καλα που στο περασαν να λες.... τι εκανες με τα φωτα? δεν ετρεξε μια ???

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 15:10

nktr έγραψε:
kostaskr6 έγραψε:
για την προσφορα του μ.κτεο μιλουσα για μεχρι τελος του μηνα file 

Κώστα τη Δευτέρα που μίλησα μου είπαν ότι ισχύει για τη χρέωση των 10 ευρώ και δεν έχουν κάποια περαιτέρω ενημέρωση μέχρι  νεοτέρας.
Από το νέο έτος οπότε βλέπουμε και ξαναρωτάμε.
Πάντως μέχρι και 20 ευρώ για φοροεισπρακτικό μέτρο νομίζω ότι είναι οκ.
Από εκεί και πέρα νομίζω ότι η χρέωση είναι χωρίς αντίκρισμα


κ τα 10 δεν μας χαλανε  fafoutis  fafoutis 
εγω πιστευω μεχρι εκει καλα ειναι good good οχι παραπανω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chrisk6
Normal gixxer
Normal gixxer
Chrisk6


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 276
Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΠεμ 19 Δεκ 2013, 17:22

Περασε κ το δικο μου τον ελεγχο. Βεβαια καναμε τα στραβα ματια γιατι κοβομουν απο db εξατμισης!Κ νομιζα πως το ειχα ρπμ!! Τελοσπαντων με ενα 10αρικο καλα ητανε...Του παραχρονου ξανα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΤρι 25 Φεβ 2014, 21:10

Παιδες επειδη την πατησα εγω και πληρωσα προστιμο σας ενημερωνω οτι οσοι εχετε μηχανες που βγαλατε αδεια κυκλοφοριας το 2010 περνατε φετος. Παει οπως τα αυτοκινητα. Πριν κλεισεις 4 χρονια περνας κτεο. Αυτο ισχυει για μηχανακια απο το2010 και μετα. Εγω εβγαλα αδεια 23.1.2010 και επρεπε να ειχα περασει μεχρι 23.1.2014. Τωρα πληρωσα 10ευρο το κτεο και 20ευρο το προστιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΤρι 25 Φεβ 2014, 21:25

Φέτος περνάνε ΚΤΕΟ όσα έχουν άδεια από 2007 έως 2010
Συγκεκριμένα ανά τετράμηνο οι κάτοχοι 2007 από Ιανουάριο έως Απρίλιο
Οι κάτοχοι 2008 από Μάιο έως Αύγουστο
Οι κάτοχοι 2009 από Σεπτέμβρη έως Δεκέμβρη
Και οι λαλακες έβαλαν και τα 2010 στα 4 χρόνια από την πρώτη άδεια κυκλοφορίας
Κρίμα Σωτήρη για λίγο το έχασες αν και το θεωρώ άδικο
Αφού θα έπρεπε να περνάνε τα 2010 του χρόνου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΤρι 25 Φεβ 2014, 21:30

Κοιτα να δεις που εγω θα ειμαι μπαρκαρισμενος τοτε. Μπορω να παω και νωριτερα για να ξεμπερδεύω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΤρι 25 Φεβ 2014, 21:37

Εμένα που η άδειά μου είναι 5/1/2007 θα πληρώσω πρόστιμο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΤρι 25 Φεβ 2014, 22:02

Bonepeeler δεν εχεις προβλημα αν το περασεις νωριτερα. Εγω την μεγαλη την πηγα 4 μηνες νωριτερα απο οτι επρεπε και δεν μου ειπαν τιποτα. Την περασαν κανονικα.

Black eagle αν πας μεσα στο χρονικο περιθωριο που δινουν δεν εχεις θεμα με προστιμο.

Παντως στα κτεο ζητανε οτι θελουν(οσο αναφορα τα χρηματα). Εκει που ρωτησα για το ποτε πρεπει να περασω μου ειπαν 25 για το κτεο και 25 για το προστιμο,συνολο 50ευρο. Εκει που το περασα πληρωσα 10 για το κτεο και 20 για το προστιμο,συνολο 30. Σχεδον τα μισα λεφτα.
Ολοι πανε να φανε-κλεψουν απο εμας.  fotia fotia diabase diabase neura neura mastigio mastigio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΤετ 26 Φεβ 2014, 00:19

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΤετ 26 Φεβ 2014, 13:41

ripper έγραψε:

Black eagle αν πας μεσα στο χρονικο περιθωριο που δινουν δεν εχεις θεμα με προστιμο.

Παντως στα κτεο ζητανε οτι θελουν(οσο αναφορα τα χρηματα). Εκει που ρωτησα για το ποτε πρεπει να περασω  μου ειπαν 25 για το κτεο και 25 για το προστιμο,συνολο 50ευρο. Εκει που το περασα  πληρωσα 10 για το κτεο και 20 για το προστιμο,συνολο 30. Σχεδον τα μισα λεφτα.
Ολοι πανε να φανε-κλεψουν απο εμας.  fotia fotia diabase diabase neura neura mastigio mastigio 

Τότε εσύ γιατί πλήρωσες πρόστιμο ρε;  aswew Του 2010 μέχρι πότε είχαν διορία; Αφού από Ιανουάριο μέχρι Απρίλιο είναι τα μοντέλα του 2007...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΤετ 26 Φεβ 2014, 14:56

Black Eagle έγραψε:
ripper έγραψε:

Black eagle αν πας μεσα στο χρονικο περιθωριο που δινουν δεν εχεις θεμα με προστιμο.

Παντως στα κτεο ζητανε οτι θελουν(οσο αναφορα τα χρηματα). Εκει που ρωτησα για το ποτε πρεπει να περασω  μου ειπαν 25 για το κτεο και 25 για το προστιμο,συνολο 50ευρο. Εκει που το περασα  πληρωσα 10 για το κτεο και 20 για το προστιμο,συνολο 30. Σχεδον τα μισα λεφτα.
Ολοι πανε να φανε-κλεψουν απο εμας.  fotia fotia diabase diabase neura neura mastigio mastigio 

Τότε εσύ γιατί πλήρωσες πρόστιμο ρε;  aswew Του 2010 μέχρι πότε είχαν διορία; Αφού από Ιανουάριο μέχρι Απρίλιο είναι τα μοντέλα του 2007...

Γιατι απο του 2010 και μετα παει βαση οπως τα αμαξια. Στην τετραετια πρεπει να περασει κτεο. Παει ημερολογιακα.Πχ αν εχεις βγαλει την αδεια 10-1-2010 πρεπει να περασει μεχρι 10-1-2014. Αν πας ποιο μετα εχει προστιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΤετ 26 Φεβ 2014, 15:00

Με εξατμισεις κλπ μπλιμπλικια πώς τα περασατε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Imp
Jr.gixxer
Imp


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 12
Αγωνιζόμενος : Χρήματα > Πίστα > Μαθήματα > Προπόνηση > Αγώνας
Hμερομηνία εγγραφής : 03/02/2010

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΠεμ 27 Φεβ 2014, 17:07

Το δικό μου έχει τελικό αλλαγμένο, φίλτρο KN και φανάρι πίσω με ενσωματωμένα φλασάκια. Τα μπροστά φλασάκια δεν εξέχουν, αλλά είναι aftermarket παράλληλα με το πλαστικό fairing. Την πινακίδα την έπιασα πρόχειρα με δυο λωρίδες λαμαρίνα.

Το πέρασα τον Δεκέμβρη σε Ικτεο...

Μου μέτρησε καυσαέρια, ΟΚ
Φρένα μπρος πίσω, ΟΚ
Φώτα, ΟΚ
Μερικές φωτογραφίες κι έναν "οπτικό έλεγχο" και το πέρασε. Ούτε καν αν ανάβουν τα φλας κοίταξε, απλώς με ρώτησε Very Happy

Από θόρυβο δεν μέτρησε τίποτα, δεν ξέρω γιατί.

Περίμενα να κοπεί, τουλάχιστον στα καυσαέρια, αλλά πέρασε μια χαρά. Έδωσα 30 ευρώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΠεμ 27 Φεβ 2014, 17:23

Ενδιαφερον γιατι πρεπει να περασω το μπουσα μετα το Πασχα λογικα...

Και στο αμαξι παντως σε ιδιωτικο που πηγα δεν μετρησαν θορυβο.

Καυσαερια ναι αλλα εκει εχω καταλυτη. Στο μπουσα με την ολοσωμη λογικα θα διαβασει οτι ναναι...

Ουτε παρατηρησεις δεν σου γραφουν? Αλλα εσυ με τελικο λογικα εχεις ακομα καταλυτη?


Με οσους φορανε ολοσωμες τι παιζει ρε παιδες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Imp
Jr.gixxer
Imp


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 12
Αγωνιζόμενος : Χρήματα > Πίστα > Μαθήματα > Προπόνηση > Αγώνας
Hμερομηνία εγγραφής : 03/02/2010

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΠεμ 27 Φεβ 2014, 17:32

Σε εμένα δεν έγραψε καμία παρατήρηση (αυτές και καλά που λένε πως βρήκανε κατιτίς μη κρίσιμο και σου συνιστούν να το διορθώσεις). Στο Κ3 ο καταλύτης είναι μέσα στο μαμά το τελικό και δεν είναι ξεχωριστός όπως στο Κ7 ας πούμε, οπότε αφού είναι αλλαγμένο, δεν έχει καταλύτη. Δεν νομίζω η ακράπα να είναι καταλυτική  fafoutis 

Γι' αυτό κι εγώ απόρησα πώς σκ@τά πέρασε τα καυσαέρια. Το είδα με τα μάτια μου, βάζει ένα μακρυνάρι μέσα στο τελικό, το οποίο φτάνει στην βάση του τελικού ή λίγο βαθύτερα και ελέγχει εκεί το καυσαέριο. Σε μια οθόνη φαίνεται ένας κόκκινος κύκλος, κι ένα κομμάτι του (σαν κομμάτι πίτσας) πράσινο.
Αν ο δείκτης είναι μέσα στο πράσινο κομμάτι είσαι ΟΚ. Εμένα ήταν προς το τέλος (οπτικά) του κομματιού, οπότε είμαι κοντά στο όριο.

Τώρα βέβαια με αυτή την μέθοδο δεν ξέρω τι διαφορά θα έκανε ένα τελικό με καταλύτη, αφού όπως είπα, χώνει τον αισθητήρα κοντά στο χταπόδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 28 Φεβ 2014, 03:59

εγω οταν το περασα το μονο που ειπε ειναι οτι κανει θορυβο αλλα δεν με εκοψε Rolling Eyes 
κ πληρωσα 10 ευρο ssss 
αααα οσο για την μετρηση καυσαεριου το ρουξουνι το ειχε σε ενα παπι good 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 28 Φεβ 2014, 15:45

συμφωνα με τα λεγομενα αυτων που ειχα μιλησει για να μας κανουν τις προσφορες για να κοπεις απο τους ρυπους πρεπει να ειναι τοσο χαλια ρυθμισμενο που το μοτερ απλα δεν θα δουλευει καθολου σωστα ...
και οπως πολακις εχω ξαναπει το μετρο ειναι καθαρο εισπρακτικο και τα περνανε ολα ... ξερω ατομο με αλλαγμενους αριθμους σε πλαισιο και αδηλωτο και παλι το περασαν ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Imp
Jr.gixxer
Imp


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 12
Αγωνιζόμενος : Χρήματα > Πίστα > Μαθήματα > Προπόνηση > Αγώνας
Hμερομηνία εγγραφής : 03/02/2010

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 28 Φεβ 2014, 16:16

Miou έγραψε:
το μετρο ειναι καθαρο εισπρακτικο και τα περνανε ολα
Το αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pakis
Normal gixxer
Normal gixxer
pakis


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : θεσσαλονικη
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 261
Αγωνιζόμενος : MotoGp 2,3,8 10-11 Superbikes 8,9,11 Generations PS3 :P
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2009

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΔευ 03 Μαρ 2014, 12:39

Παιδια εχω κανει τα σεμιναρια για τα Ικτεο σας λεω οτι δυσκολα κοβονται τα μοτο πρεπει να εχει κατι τρομερο πχ.λαθος νουμερα πλαισιου και αλλα τετοια σε ρυπους περνανε ολα ειδικα αυτα που ειναι πριν απο το 2003 τα ορια ειναι πολυ μεγαλα και αυτα κατω του 99 δν περνουν καυσαερια...για τα Db μην το ψαχνεται δν υπαρχει μοτο που να βγαζει αυτα που γραφει η αδεια ασε που η διαδικασια ειναι για κλαματα δεν πρεπει να φυσαει ουτε αερακι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxr power k8
Normal gixxer
Normal gixxer
gsxr power k8


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2011

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 14 Σεπ 2014, 13:17

η χρεωση των 10 ευρω παιζει ακομα στον μ.κτεο???? αν οχι που αλλου μπορω να το παω εδω στην αθηνα? πρωτη αδεια εχω 6/2009
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 14 Σεπ 2014, 20:00

Ισχύει ακόμα το 10ευρο, το γράφουν και στο site τους. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…   Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών… - Σελίδα 7 EmptyΤρι 09 Δεκ 2014, 14:07

Πειτε κανα χαλαρο κτεο να περασουμε ρε παιδες, σε πμ εαν δεν θελετε εδω. Ευχαριστω kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ
» ΚΤΕΟ
» κονε σε κτεο;;;;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com