Greek GSX-R forum
Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_l10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_c10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_r10 
JIMK7
Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_l10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_c10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_r10 
nasos-v
Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_l10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_c10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_r10 
T.R.E
Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_l10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_c10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_r10 
k8 600 kk
Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_l10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_c10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_r10 
kostaskr6
Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_l10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_c10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_r10 
κολτρέϊν
Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_l10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_c10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_r10 
Leroy
Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_l10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_c10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_r10 
ripper
Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_l10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_c10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_l10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_c10Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Poll_r10 

 

 Αγορά δερμάτινων γαντιών racing

Πήγαινε κάτω 
+10
rsv4aprc
cpantelo
gsxrk71000
ripseventh
ghost
Miou
DrIoannis
k8 600 kk
κολτρέϊν
Antonios_gsxr
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 17:35

Επειδή τα γάντια που έχω (spidi carbo six) ίσως τα πουλήσω σε φιλαράκι μου που ενδιαφέρεται, κοιτάζω σε spidi και alpinestars για κάποιο ποιοτικό racing δερμάτινο γάντι.

Το πρώτο είναι το spidi penta

Το δεύτερο είναι το alpinestars gp pro

Και το τελευταίο είναι το alpinestars gp tech

Από τα carbo six έμεινα ευχαριστημένος από ποιότητα, αν και πιστεύω ότι ίσως να χρειαζόμουν το small και όχι το medium που αγόρασα, γιατί εκείνη την στιγμή δεν είχε small το κατάστημα από το οποίο τα πήρα.

Φαντάζομαι ότι λιγότεροι εδώ μέσα θα έχουν τα spidi penta, σε σχέση με τα alpinestars, μιας που περισσότερο πάνω σε supersport και superbikes βλέπω alpinestars γάντια.

Ποια η γνώμη σας για αυτά τα 3 γάντια?

Τα 2 ενωμένα εξωτερικά δάχτυλα που έχουν τα spidi penta και τα alpinestars σαν ενοχλούν στην οδήγηση, ή συνηθίζονται γρήγορα?

* Δεν μπορούσα να βάλω εικόνες, ή links δίπλα, γιατί μου έβγαλε μήνυμα συστήματος πως χρειάζεται να είμαι εγγεγραμένος παραπάνω από 7 ημέρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 17:38

εγω επειδη κλεινω λιγο στη spidi, θα επαιρνα τα penta. ομως εχω ακουσει καλα λογια και για τα gp pro.

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 17:40

κολτρέϊν έγραψε:
εγω επειδη κλεινω λιγο στη spidi, θα επαιρνα τα penta. ομως εχω ακουσει καλα λογια και για τα gp pro.

Προτιμάς τα spidi εε? Είχες και alpinestars στο παρελθόν (γάντια);
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 17:43

τα 2 εσωματωμενα δαχτυλα απλα δεν τα νιωθεις ποτε, τα φοραγα 1 μηνα και μετα το προσεξα !!!! (με τη προυποθεση οτι φρεναρεις με 2 δαχτυλα)

τα συγκεκριμενα γαντια που λες ειναι μια χαρα
αλλα για δες και τα KNOX handroid εχουν πολυ καλη αισθηση και απιστευτη προστασια αλλα η τιμη τους ειναι τσιμπημενη !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 17:43

οχι φιλε μου, μονο spidi ειχα-εχω. κατι φιλοι ειχαν alpinestars και ηταν ευχαριστημενοι.

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 17:45

k8 600 kk έγραψε:
τα 2 εσωματωμενα δαχτυλα απλα δεν τα νιωθεις ποτε, τα φοραγα 1 μηνα και μετα το προσεξα !!!! (με τη προυποθεση οτι φρεναρεις με 2 δαχτυλα)

τα συγκεκριμενα γαντια που λες ειναι μια χαρα
αλλα για δες και τα KNOX handroid εχουν πολυ καλη αισθηση και απιστευτη προστασια αλλα η τιμη τους ειναι τσιμπημενη !

Προτιμάς κάποιο συγκεκριμένο ηλεκτρονικό κατάστημα για την αγορά τους; Έχεις στα υπόψιν σου κάποιο αξιόπιστο και με καλές τιμές?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 17:53

www.fc-moto.de πολυ καλες τιμες και αξιοπιστο !
και ειναι και γερμανικο οποτε δεν εχεις και τελωνειο !!! okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 18:16

Είμαι στο 2ο ζευγάρι Alpinestars GP Tech.Το πρώτο υπάρχει ακόμη και το φοράω απλά έχει αρχίσει να φθήρεται (4 χρόνια).Είναι πολύ καλό γάντι με πολύ καλή αίσθηση και τρομερή προστασία.Η παλάμη είναι από δέρμα καγκουρό,κάτι το οποίο βοηθάει πάρα πολύ στην αίσθηση.Θέλουν όμως πιο πολύ φροντίδα λόγο του δέρματος καγκουρό.Τα GP Plus είναι σχεδιαστικά πέρίπου τα ίδια με Alpinestars GP Tech χωρίς δέρμα καγκουρό.Τα ενωμένα δάκτυλα δεν τα καταλαβαίνεις καθόλου...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την DrIoannis στις Σαβ 14 Ιαν 2012, 21:45, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 18:18

DrIoannis έγραψε:
Είμαι στο 2ο ζευγάρι Alpinestars GP Tech.Το πρώτο υπάρχει ακόμη και το φοράω απλά έχει αρχίσει να φθήρεται (4 χρόνια).Είναι πολύ καλό γάντι με πολύ καλή αίσθηση και τρομερή προστασία.Η παλάμη είναι από δέρμα καγλουρό,κάτι το οποίο βοηθάει πάρα πολύ στην αίσθηση.Θέλουν όμως πιο πολύ φροντίδα λόγο του δέρματος καγκουρό.Τα GP Plus είναι σχεδιαστικά πέρίπου τα ίδια με Alpinestars GP Tech χωρίς δέρμα καγκουρό.Τα ενωμένα δάκτυλα δεν τα καταλαβαίνεις καθόλου...

Πάλι alpinestars gp tech θα αγόραζες δηλαδή?

Αν επιτρέπεται, πόσο σου κόστισαν περίπου? Ηλεκτρονικό κατάστημα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 19:07

εγω εχω τα gp pro και ειμαι πολυ ευχαριστιμενος για χρηση πιστας ή γρηγορης βολτας... πολυ καλη αισθηση ,πολυ καλη προστασια, πολυ καλη εφαρμογη.
αμα κανει κρυο ομως στο ταξιδι θα παγωσουν τα χερια σου... δλδ τον χειμωνα δεν τα φοραω για ταξιδι ουτε με τα ισωθερμικα γαντια ...
ουτε για μεσα στην πολη καθε μερα βολευουν
τα αγορασα 100ε απο ενα παιδι απο το φορουμ που τα ειχε παρει λαθος μεγαθος και δεν του εκαναν... θα τα ξαναπερνα σιγουρα αν τα εβρησκα σε τετοια τιμη αλλα τα 200ε που εχουν στην ελλαδα δεν τα δινω με τιποτα...
εγω δεν εχω κρατησει ποτε στην ζωη μου γαντια 4 χρονια οπως ο doc ...
εκτος απο κατι πολυ χοντρα και ζεστα και 1000% αδιαβροχα που τα εχω και τα φοραω μονο σε ταξιδια τον χειμωνα...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 19:16

θα σου προτεινα ανεπιφυλακτα και αυτα που εχει ο φασουλακης τα mbw στα 100ευρο πολυ καλη αισθηση και εφαρμογη με carbon προστατευτικα σε φαλαγκες δαχτυλα, σκαφοειδες μετακαρπιο και καρπο ριξε ενα βλεφαρο, τα εχω παρει και πραγματικα δεν τα εχω βγαλει απο τα χερια μου εδω και 3 μηνες !

http://www.moto-shop.gr/product/223/_MLXL

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 19:18

αν θυμαμαι καλα μου τα ειχε αφησει 90ευρο

για βροχη δεν κανουν και για κρυο καλυτερο απο το τιποτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 19:21

k8 600 kk έγραψε:


Πραγματικά φαίνονται πολύ ενισχυμένα και αυτά!

* Σίγουρα για κρύο τα δερμάτινα racing γάντια δεν κάνουν ούτε για πλάκα. Τα προτιμώ όμως "λεπτά", γιατί τα φοράω και το καλοκαίρι και δεν θέλω να είναι χειμερινά, ακριβώς γι' αυτό τον λόγο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 21:21

εχω δοκιμασει παρα πολλα spidi και ειμαι ευχαριστημενος απο τη μαρκα...γενικα κολημα με μαρκες δεν εχω και μπορω να δοκιμασω τα παντα...
δεν ξερω ποσο εχεις βρει τα PENTA, αλλα ριξε μια ματια εδω...εχει μονο S και M και η τιμη παρα πολυ καλη, οπως επισης και τα RACE-VENT
χωρις ενωμενα δακτυλα...απο το συγκεκριμενο καταστημα εχω κανει πολλες αγορες και το συστηνω ανεπιφυλακτα...

https://motorshop.skroutzstore.gr/p.Gantia-SPIDI-PENTA.250314.html

https://motorshop.skroutzstore.gr/p.Gantia-SPIDI-RACE-VENT.250313.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 21:37

Καλα εχεις τα carbosix για να παρεις τα penta No Εγω πριν πριν λιγο καιρο δοκιμασα τα carbosix kai penta κ τα a.stars gp pro, το penta πολυ καλη προστασια αλλα δεν ξερω με ενοχλουσε λιγο ως πολυ η πανω προστασια που εχει, το gp pro καλο σ εφαρμογη αλλα πολυ λιγη η προστασια που εχει σε σχεση παντα με την τιμη του το carbosix το εβαλα κ μου καθισε πολυ καλα στο χερι μου πολυ καλη προστασια τρομερη εφαρμογη κ πηρα αυτο...βεβαια παιζει ρολο κ η τιμη που θα βρεις ενα race γαντι visa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 21:49

το παν είναι το γάντι να βολεύει εσένα και να οδηγάς άνετα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 21:52

Antonios_gsxr έγραψε:
DrIoannis έγραψε:
Είμαι στο 2ο ζευγάρι Alpinestars GP Tech.Το πρώτο υπάρχει ακόμη και το φοράω απλά έχει αρχίσει να φθήρεται (4 χρόνια).Είναι πολύ καλό γάντι με πολύ καλή αίσθηση και τρομερή προστασία.Η παλάμη είναι από δέρμα καγλουρό,κάτι το οποίο βοηθάει πάρα πολύ στην αίσθηση.Θέλουν όμως πιο πολύ φροντίδα λόγο του δέρματος καγκουρό.Τα GP Plus είναι σχεδιαστικά πέρίπου τα ίδια με Alpinestars GP Tech χωρίς δέρμα καγκουρό.Τα ενωμένα δάκτυλα δεν τα καταλαβαίνεις καθόλου...

Πάλι alpinestars gp tech θα αγόραζες δηλαδή?

Αν επιτρέπεται, πόσο σου κόστισαν περίπου? Ηλεκτρονικό κατάστημα?

ΝΑΙ πήρα ήδη άλλο ένα ζευγάρι...

Ψώνισα από εδώ Motocard(τότε είχα πέσει σε προσφορά και η τιμή ήταν 145 αν θυμάμαι καλά).

Κοίταξε μήπως τα βρεις σε καλύτερη τιμή σε κανένα μαγαζί εδώ τώρα στις εκπτώσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 13:29

Πολυ καλες τιμες εχει το μαγαζι αυτο! ενταξει 145 δεν εχουν μαλλον ειχες πετυχει τρελη προσφορα αλλα και 159 τα gp tech ειναι πολυ καλη τιμη....

δλδ εμπιστευομαστε ε???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rsv4aprc
Adv. gixxer
Adv. gixxer
rsv4aprc


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 731
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 14:22

k8 600 kk έγραψε:
www.fc-moto.de πολυ καλες τιμες και αξιοπιστο !
και ειναι και γερμανικο οποτε δεν εχεις και τελωνειο !!! okk
...τωρα για το αξιοπιστο εχω αρχισει να το ξανασκεφτομαι....εχω παραγγιλει κρανος απο τις 31-12-2011 και ακομα ειναι in procces .........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 15:54

cpantelo έγραψε:
Πολυ καλες τιμες εχει το μαγαζι αυτο! ενταξει 145 δεν εχουν μαλλον ειχες πετυχει τρελη προσφορα αλλα και 159 τα gp tech ειναι πολυ καλη τιμη....

δλδ εμπιστευομαστε ε???
Δεν είχα ποτέ πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 16:37

rsv4aprc έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:
www.fc-moto.de πολυ καλες τιμες και αξιοπιστο !
και ειναι και γερμανικο οποτε δεν εχεις και τελωνειο !!! okk
...τωρα για το αξιοπιστο εχω αρχισει να το ξανασκεφτομαι....εχω παραγγιλει κρανος απο τις 31-12-2011 και ακομα ειναι in procces .........


αυτο γινεται οταν δεν το πληρωσεις επιτοπου με pay-pall ή με πιστωτικη, αν βαλεις αντικαταβολη και το παρει αλλος με αμεση χρεωση μπορει να το χασεις αν ειναι 1-2 κομματια, την πατησα και εγω

αλλα αν το πληρωσεις επιτοπου σε 5-7 μερες το εχεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rsv4aprc
Adv. gixxer
Adv. gixxer
rsv4aprc


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 731
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 19:34

k8 600 kk έγραψε:
rsv4aprc έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:
www.fc-moto.de πολυ καλες τιμες και αξιοπιστο !
και ειναι και γερμανικο οποτε δεν εχεις και τελωνειο !!! okk
...τωρα για το αξιοπιστο εχω αρχισει να το ξανασκεφτομαι....εχω παραγγιλει κρανος απο τις 31-12-2011 και ακομα ειναι in procces .........


αυτο γινεται οταν δεν το πληρωσεις επιτοπου με pay-pall ή με πιστωτικη, αν βαλεις αντικαταβολη και το παρει αλλος με αμεση χρεωση μπορει να το χασεις αν ειναι 1-2 κομματια, την πατησα και εγω

αλλα αν το πληρωσεις επιτοπου σε 5-7 μερες το εχεις

ρε κωστακη οκ αντε και ειναι ετσι οπως το λες και οκ εχει μια λογικη αλα 15 μερες και ακομα ειναι σε διαδικασια ? ελεος !!!το ακυρωνω κιολας σημερα ετσι και αλιως το βρηκα και εδω κανα 490αρι και απο εκει μου εβγαινε 477 !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 19:37

rsv4aprc έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:
rsv4aprc έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:
www.fc-moto.de πολυ καλες τιμες και αξιοπιστο !
και ειναι και γερμανικο οποτε δεν εχεις και τελωνειο !!! okk
...τωρα για το αξιοπιστο εχω αρχισει να το ξανασκεφτομαι....εχω παραγγιλει κρανος απο τις 31-12-2011 και ακομα ειναι in procces .........


αυτο γινεται οταν δεν το πληρωσεις επιτοπου με pay-pall ή με πιστωτικη, αν βαλεις αντικαταβολη και το παρει αλλος με αμεση χρεωση μπορει να το χασεις αν ειναι 1-2 κομματια, την πατησα και εγω

αλλα αν το πληρωσεις επιτοπου σε 5-7 μερες το εχεις

ρε κωστακη οκ αντε και ειναι ετσι οπως το λες και οκ εχει μια λογικη αλα 15 μερες και ακομα ειναι σε διαδικασια ? ελεος !!!το ακυρωνω κιολας σημερα ετσι και αλιως το βρηκα και εδω κανα 490αρι και απο εκει μου εβγαινε 477 !!!!

και εγω στη θεση σου το ιδιο θα εκανα !!! beer1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ADAMSS
Normal gixxer
Normal gixxer
ADAMSS


Άντρας Όνομα: : Πανος
Τόπος : παντου και πουθενα
Αριθμός μηνυμάτων : 108
Αγωνιζόμενος : στη ζωή
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2017

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΣαβ 03 Μαρ 2018, 21:04

https://www.motocard.com/en/gloves/alpinestars-gp_plus_2013_black.aspx
μια βοηθεια παιδες θελω να παρω αυτα τα γαντια αλλα κολαω στο νουμερο πιο να παρω το L η το XL η περιμετρος του χεριου μου ειναι σχεδον 24 cm σην σελιδα της alpinestar λεει απο 21,6-22,9 L απο 22,9-24,1 XL εχω μπερδευτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινων γαντιών racing    Αγορά δερμάτινων γαντιών racing  EmptyΚυρ 04 Μαρ 2018, 13:50

ADAMSS έγραψε:
https://www.motocard.com/en/gloves/alpinestars-gp_plus_2013_black.aspx
μια βοηθεια παιδες θελω να παρω αυτα τα γαντια αλλα κολαω στο νουμερο πιο να παρω το L η το XL η περιμετρος του χεριου μου ειναι σχεδον 24 cm  σην σελιδα της alpinestar λεει απο 21,6-22,9 L  απο  22,9-24,1  XL εχω μπερδευτη

Εγω με 23.5 πηρα L ... Αλλα σε Dainese

Ελπιζω να μην σε μπερδευω περισσοτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αγορά δερμάτινων γαντιών racing
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Επιλογή racing γαντιών Alpinestars vs Knox ποια προσφέρουν την καλύτερη προστασία?
» VP Racing Fuel
» Racing κράνος

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΕΞΟΠΛΙΣΜOΣ ΑΝΑΒAΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com