Greek GSX-R forum
Επιδιορθωση ντεποζιτου Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Επιδιορθωση ντεποζιτου Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Επιδιορθωση ντεποζιτου Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_l10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_c10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_r10 
JIMK7
Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_l10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_c10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_r10 
nasos-v
Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_l10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_c10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_r10 
T.R.E
Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_l10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_c10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_r10 
k8 600 kk
Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_l10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_c10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_r10 
kostaskr6
Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_l10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_c10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_r10 
κολτρέϊν
Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_l10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_c10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_r10 
Leroy
Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_l10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_c10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_r10 
ripper
Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_l10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_c10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_l10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_c10Επιδιορθωση ντεποζιτου Poll_r10 

 

 Επιδιορθωση ντεποζιτου

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Επιδιορθωση ντεποζιτου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Επιδιορθωση ντεποζιτου   Επιδιορθωση ντεποζιτου EmptyΣαβ 21 Ιαν 2012, 02:18

Γεια σας παιδες,
Μετα απο πολυ καιρο ξανα εδω Smile
Θελω τα φωτα σας.Εχω ενα ντεποζιτο απο ενα μηχανακι ενος φιλου το οποιο εφαγε καλο στραβωμα...γνωριζει μηπως καποιος κανενα καλο μαστορα απο θες/νικη κ πανω που να μπορει να το φερει;
Ευχαριστω κ πλεον θ τα ξαναλεμε συχνα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Επιδιορθωση ντεποζιτου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιδιορθωση ντεποζιτου   Επιδιορθωση ντεποζιτου EmptyΣαβ 21 Ιαν 2012, 10:10

εξαρτατε το ποσο εχει παρει το ντεποζιτο.... μου εχει τυχει να φτιαξω ντεποζιτο που ειχε παρει και μετα δεν καθοταν σωστα πανω στο μηχανακι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Επιδιορθωση ντεποζιτου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιδιορθωση ντεποζιτου   Επιδιορθωση ντεποζιτου EmptyΣαβ 21 Ιαν 2012, 11:11

Αλεξ τι λεει ρε φιλε?
Κοιτα να δεις το ντεποζιτο καθεται μια χαρα πανω οι βασεις ειναι ενταξει απ οσο ειδαμε, στο πλαι εχει μπει μεσα κ ειναι χτυπημενο πανω στο νευρο απ την δεξια πλευρα...ρωτησα εναν μαστορα και μου ειπε οτι αυτη που ειναι στην εσοχη που μπενουν τα ποδια ευκολα ερχεται η αλλη ομως που ειναι κατω απο το προστατευτικο πλαστικο του ντεποζιτου ειναι δυσκολο να ερθει κ θελει δουλεια, βεβαια αυτος ο ανθρωπος μου ειπε οτι δν πολυασχολειται με τετοια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Επιδιορθωση ντεποζιτου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιδιορθωση ντεποζιτου   Επιδιορθωση ντεποζιτου EmptyΣαβ 21 Ιαν 2012, 11:20

ψαξε να βρεις λοιπον κανεναν φαναρτζη που να ασχολειτε με αυτα να δεις τι θα σου πει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Επιδιορθωση ντεποζιτου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιδιορθωση ντεποζιτου   Επιδιορθωση ντεποζιτου EmptyΣαβ 21 Ιαν 2012, 14:33

Αυτο ψαχνω γι αυτο ρωτησα εδω μηπως ξερει κανεις να μου προτεινει καποιον!
Ευχαριστω Αλεξ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επιδιορθωση ντεποζιτου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ερώτηση για βάψιμο-επιδιόρθωση πλαστικών
» αλλαγή ντεπόζιτου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com