Greek GSX-R forum
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_r10 
JIMK7
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_r10 
nasos-v
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_r10 
T.R.E
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_r10 
k8 600 kk
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_r10 
kostaskr6
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_r10 
κολτρέϊν
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_r10 
Leroy
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_r10 
ripper
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Poll_r10 

 

 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2

Πήγαινε κάτω 
+39
nasos-v
ΣΚΟΡΠΙΟΣ
rsv4aprc
vagos gixxer
drakos
usabug
maikstain
potis
GSX-R 1000
ghost
sxlogo
nktr
Black Eagle
bolek76
Schumi
mike
AggelosK8
sofia_gsxr
alaska
kentaurosk8
lakisman46
spastos
varypiniths
panikas
kapnias
demk6
Vortex
κολτρέϊν
k8 600 kk
ripper
Aristosk8
cb130081
magfaria
Miou
sporoskaterini
gsxrk71000
louk6
gixxermak
kostaskr6
43 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤρι 28 Φεβ 2012, 16:02

xaxa xaxa xaxa xaxa θεικο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤρι 28 Φεβ 2012, 17:27

δεν υπαρχεις ρε μουρλε
xaxa xaxa ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤρι 28 Φεβ 2012, 17:45

kostaskr6 έγραψε:
δεν υπαρχεις ρε μουρλε
xaxa xaxa ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125


εγω μπορει να μην υπαρχω αλλα ο κανταφι .... υπαρχει τελικα.....0αχ0χ0χ0αχα0α00χαα0

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤρι 28 Φεβ 2012, 17:51

Miou έγραψε:
kostaskr6 έγραψε:
δεν υπαρχεις ρε μουρλε
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 60125


εγω μπορει να μην υπαρχω αλλα ο κανταφι .... υπαρχει τελικα.....0αχ0χ0χ0αχα0α00χαα0


αντε τωρα να βρεις κ τον Μπιν Λαντεν ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 79988 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 79988
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤρι 28 Φεβ 2012, 20:23

xaxa xaxa xaxa xaxa
αυτό το πράγμα είναι σίγουρα γυναίκα?? affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤρι 28 Φεβ 2012, 20:27

ντροπη ρε Γιωργο...
τι λογια ειναι αυτα???
σεβασμος στον ηγετη xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤρι 28 Φεβ 2012, 20:47

aristos750 έγραψε:
ντροπη ρε Γιωργο...
τι λογια ειναι αυτα???
σεβασμος στον ηγετη xaxa
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
ντροπή μου!! sorry sorry sorry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤρι 28 Φεβ 2012, 21:11

gsxrk71000 έγραψε:
xaxa xaxa xaxa xaxa
αυτό το πράγμα είναι σίγουρα γυναίκα?? affraid


fotia toixos toixos toixos aftokt

σου λεω ειναι ο κανταφι ..... μεσα απο την κ.υ.π. την εχω την φωτο....

xaxa xaxa xaxa

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤρι 28 Φεβ 2012, 22:09

Ένας παπάς και μία καλόγρια χάνονται σε μία χιονοθύελλα κι εκεί που περπατούσαν εντελώς αποπροσανατολισμένοι ξαφνικά βλέπουν ένα ωραίο σπίτι. Ανοίγουν την πόρτα και μπαίνουν μέσα, αλλά δεν ήταν κανείς. Δεν πειράζει σκέφτηκαν και πήγαν να κοιμηθούν, αλλά υπήρχε μόνο ένα κρεβάτι κι έτσι ο παπάς το παραχώρησε στην καλόγρια και θα κοιμόταν ο ίδιος στο πάτωμα μέσα σε έναν υπνόσακο. Εκεί που είχε ξαπλώσει αυτός και είχε κλείσει και το φερμουάρ του υπνόσακου, του λέει η καλόγρια:
- Πάτερ, κρυώνω.
- Αδερφή, κάτσε στο κρεβάτι, θα πάω να σου φέρω εγώ να σκεπαστείς.
Πάει μέσα, ανοίγει τη ντουλάπα, της φέρνει μία κουβέρτα. Ξαναπέφτει για ύπνο στο πάτωμα, όταν μέσα σε δύο λεπτά:
- Πάτερ, ακόμα κρυώνω.
- Αδερφή, μην ανησυχείς, θα σου φέρω εγώ κουβέρτα.
Πάει πάλι μέσα, ανοίγει τη ντουλάπα και της φέρνει κι άλλη κουβέρτα. Ξαναπέφτει για ύπνο, οπότε γυρνάει σε ένα λεπτό πάλι η καλόγρια:
- Πάτερ, κάνει πολύ κρύο γιατί εγώ ακόμα κρυώνω.
- Αδερφή, κοίτα. Είμαστε μόνοι μας στη μέση του πουθενά και δεν μας βλέπει κανένας. Θα σε πείραζε για απόψε να κάνουμε σαν να ήμασταν ένα παντρεμένο ζευγάρι και να κάνουμε ότι κάνει ένα παντρεμένο ζευγάρι;
- Όχι πάτερ, δεν θα με πείραζε.
- Ε τότε σήκω πάνω και πάρ’ την μόνη σου την καταραμένη την κουβέρτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤρι 28 Φεβ 2012, 22:26

ripper έγραψε:
Ένας παπάς και μία καλόγρια χάνονται σε μία χιονοθύελλα κι εκεί που περπατούσαν εντελώς αποπροσανατολισμένοι ξαφνικά βλέπουν ένα ωραίο σπίτι. Ανοίγουν την πόρτα και μπαίνουν μέσα, αλλά δεν ήταν κανείς. Δεν πειράζει σκέφτηκαν και πήγαν να κοιμηθούν, αλλά υπήρχε μόνο ένα κρεβάτι κι έτσι ο παπάς το παραχώρησε στην καλόγρια και θα κοιμόταν ο ίδιος στο πάτωμα μέσα σε έναν υπνόσακο. Εκεί που είχε ξαπλώσει αυτός και είχε κλείσει και το φερμουάρ του υπνόσακου, του λέει η καλόγρια:
- Πάτερ, κρυώνω.
- Αδερφή, κάτσε στο κρεβάτι, θα πάω να σου φέρω εγώ να σκεπαστείς.
Πάει μέσα, ανοίγει τη ντουλάπα, της φέρνει μία κουβέρτα. Ξαναπέφτει για ύπνο στο πάτωμα, όταν μέσα σε δύο λεπτά:
- Πάτερ, ακόμα κρυώνω.
- Αδερφή, μην ανησυχείς, θα σου φέρω εγώ κουβέρτα.
Πάει πάλι μέσα, ανοίγει τη ντουλάπα και της φέρνει κι άλλη κουβέρτα. Ξαναπέφτει για ύπνο, οπότε γυρνάει σε ένα λεπτό πάλι η καλόγρια:
- Πάτερ, κάνει πολύ κρύο γιατί εγώ ακόμα κρυώνω.
- Αδερφή, κοίτα. Είμαστε μόνοι μας στη μέση του πουθενά και δεν μας βλέπει κανένας. Θα σε πείραζε για απόψε να κάνουμε σαν να ήμασταν ένα παντρεμένο ζευγάρι και να κάνουμε ότι κάνει ένα παντρεμένο ζευγάρι;
- Όχι πάτερ, δεν θα με πείραζε.
- Ε τότε σήκω πάνω και πάρ’ την μόνη σου την καταραμένη την κουβέρτα!


xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Ρε δεν παίζεσαι...
xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤρι 28 Φεβ 2012, 22:45

xaxa xaxa xaxa xaxa
πολυ καλο .... ετσι κανουν οι παντρεμενοι ρε??? lol! lol!

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rsv4aprc
Adv. gixxer
Adv. gixxer
rsv4aprc


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 731
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤρι 28 Φεβ 2012, 23:22

Miou έγραψε:
gsxrk71000 έγραψε:
xaxa xaxa xaxa xaxa
αυτό το πράγμα είναι σίγουρα γυναίκα?? affraid


fotia toixos toixos toixos aftokt

σου λεω ειναι ο κανταφι ..... μεσα απο την κ.υ.π. την εχω την φωτο....

xaxa xaxa xaxa


καλα σε λεω εγω πρακτορα της Ε.Υ.Π μαρτυρας απο μονοσου ...πεσαν οι μασκες μας εχει ολους φακελομενους..... aswew aswew
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bolek76
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bolek76


Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 433
Αγωνιζόμενος : never
Hμερομηνία εγγραφής : 24/03/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤετ 29 Φεβ 2012, 00:34

Εγγονός:γιαγιά ειδες τα χάπια μου γραφανε LSD απέξω Γιαγιά: ρε γ@μησε τα τα χάπια Τους πράσινους δράκους στην κουζίνα τους είδες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bolek76
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bolek76


Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 433
Αγωνιζόμενος : never
Hμερομηνία εγγραφής : 24/03/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤετ 29 Φεβ 2012, 00:45

Περπατάει μια χελώνα στη ζούγκλα η χελώνα την έχει δει πολύ δυνατή και λέει συνέχεια "πόσο δυνατή είμαι, θα τους σκίσω όλους κλπ" Σε ένα σημείο συναντάει στο μονοπάτι ένα σκιουράκι. Γυρίζει και του λέει: - Σκιουράκι σήκω και φύγε μην σου σπάσω τα μούτρα Το σκιουράκι της λέει: - Σιγά μην σε φοβηθώ - Σήκω και φύγε μην σε κάνω γούνα, απαντάει η χελώνα. Φοβήθηκε το σκιουράκι και την κοπάνησε. Φουσκώνει όλο περηφάνια η χελώνα "πω πω, γομαρού που είμαι, θα τους σκίσω όλους κλπ και συνεχίζει με αργό βήμα. Σε ένα άλλο σημείο συναντάει ένα λαγό στο ίδιο μονοπάτι. - Λαγέ σήκω και φύγε θα σε σκίσω . Γυρίζει, την κοιτάει ο λαγός - Θα μου κλάσεις τ @ρχίδι@, της απαντάει. - Λαγέ σήκω και φύγε θα σε κάνω στιφάδο!!!. Την κοιτάει μεγάλη που ήταν ο λαγός, φοβήθηκε και την κοπανάει. -ΠΩΠΩ ΓΟΜΑΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ, ΟΛΟΙ ΜΕ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ, γυρίζει και λέει η χελώνα και συνεχίζει. Λίγο παρακάτω συναντάει όμως ένα ταύρο τον κοιτάει που είναι τεράστιος, φοβάται λίγο αλλά γυρίζει και του λέει: - Ταύρε σήκω και φύγε θα σε σκίσω. Την κοιτάει ο ταύρος, αλλά την γράφει εντελώς - Ταύρε σήκω και φύγε θα σε κάνω μπριζόλες, ξαναλέει η χελώνα. Την κοιτάει ο ταύρος, γυρίζει και της χώνει ένα χέσιμο απίστευτο!!! Γεμίζει με σκ@τό μέχρι πάνω η χελώνα!!! Κάποια στιγμή καταφέρνει και βγαίνει μέσα από τα σκατά η χελώνα, τον κοιτάει καλά καλά έτσι ζαλισμένη που ήταν από το σκατό και του λέει: Χέστηκες πάνω σου εεεεεε??? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤετ 29 Φεβ 2012, 01:02

bolek76 έγραψε:
Περπατάει μια χελώνα στη ζούγκλα η χελώνα την έχει δει πολύ δυνατή και λέει συνέχεια "πόσο δυνατή είμαι, θα τους σκίσω όλους κλπ" Σε ένα σημείο συναντάει στο μονοπάτι ένα σκιουράκι. Γυρίζει και του λέει: - Σκιουράκι σήκω και φύγε μην σου σπάσω τα μούτρα Το σκιουράκι της λέει: - Σιγά μην σε φοβηθώ - Σήκω και φύγε μην σε κάνω γούνα, απαντάει η χελώνα. Φοβήθηκε το σκιουράκι και την κοπάνησε. Φουσκώνει όλο περηφάνια η χελώνα "πω πω, γομαρού που είμαι, θα τους σκίσω όλους κλπ και συνεχίζει με αργό βήμα. Σε ένα άλλο σημείο συναντάει ένα λαγό στο ίδιο μονοπάτι. - Λαγέ σήκω και φύγε θα σε σκίσω . Γυρίζει, την κοιτάει ο λαγός - Θα μου κλάσεις τ @ρχίδι@, της απαντάει. - Λαγέ σήκω και φύγε θα σε κάνω στιφάδο!!!. Την κοιτάει μεγάλη που ήταν ο λαγός, φοβήθηκε και την κοπανάει. -ΠΩΠΩ ΓΟΜΑΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ, ΟΛΟΙ ΜΕ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ, γυρίζει και λέει η χελώνα και συνεχίζει. Λίγο παρακάτω συναντάει όμως ένα ταύρο τον κοιτάει που είναι τεράστιος, φοβάται λίγο αλλά γυρίζει και του λέει: - Ταύρε σήκω και φύγε θα σε σκίσω. Την κοιτάει ο ταύρος, αλλά την γράφει εντελώς - Ταύρε σήκω και φύγε θα σε κάνω μπριζόλες, ξαναλέει η χελώνα. Την κοιτάει ο ταύρος, γυρίζει και της χώνει ένα χέσιμο απίστευτο!!! Γεμίζει με σκ@τό μέχρι πάνω η χελώνα!!! Κάποια στιγμή καταφέρνει και βγαίνει μέσα από τα σκατά η χελώνα, τον κοιτάει καλά καλά έτσι ζαλισμένη που ήταν από το σκατό και του λέει: Χέστηκες πάνω σου εεεεεε??? lol!

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤετ 29 Φεβ 2012, 01:53

bolek76 έγραψε:
Περπατάει μια χελώνα στη ζούγκλα η χελώνα την έχει δει πολύ δυνατή και λέει συνέχεια "πόσο δυνατή είμαι, θα τους σκίσω όλους κλπ" Σε ένα σημείο συναντάει στο μονοπάτι ένα σκιουράκι. Γυρίζει και του λέει: - Σκιουράκι σήκω και φύγε μην σου σπάσω τα μούτρα Το σκιουράκι της λέει: - Σιγά μην σε φοβηθώ - Σήκω και φύγε μην σε κάνω γούνα, απαντάει η χελώνα. Φοβήθηκε το σκιουράκι και την κοπάνησε. Φουσκώνει όλο περηφάνια η χελώνα "πω πω, γομαρού που είμαι, θα τους σκίσω όλους κλπ και συνεχίζει με αργό βήμα. Σε ένα άλλο σημείο συναντάει ένα λαγό στο ίδιο μονοπάτι. - Λαγέ σήκω και φύγε θα σε σκίσω . Γυρίζει, την κοιτάει ο λαγός - Θα μου κλάσεις τ @ρχίδι@, της απαντάει. - Λαγέ σήκω και φύγε θα σε κάνω στιφάδο!!!. Την κοιτάει μεγάλη που ήταν ο λαγός, φοβήθηκε και την κοπανάει. -ΠΩΠΩ ΓΟΜΑΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ, ΟΛΟΙ ΜΕ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ, γυρίζει και λέει η χελώνα και συνεχίζει. Λίγο παρακάτω συναντάει όμως ένα ταύρο τον κοιτάει που είναι τεράστιος, φοβάται λίγο αλλά γυρίζει και του λέει: - Ταύρε σήκω και φύγε θα σε σκίσω. Την κοιτάει ο ταύρος, αλλά την γράφει εντελώς - Ταύρε σήκω και φύγε θα σε κάνω μπριζόλες, ξαναλέει η χελώνα. Την κοιτάει ο ταύρος, γυρίζει και της χώνει ένα χέσιμο απίστευτο!!! Γεμίζει με σκ@τό μέχρι πάνω η χελώνα!!! Κάποια στιγμή καταφέρνει και βγαίνει μέσα από τα σκατά η χελώνα, τον κοιτάει καλά καλά έτσι ζαλισμένη που ήταν από το σκατό και του λέει: Χέστηκες πάνω σου εεεεεε??? lol!
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
καλό ρε!!πολύ καλο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤετ 29 Φεβ 2012, 02:55

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 79988 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 79988 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 79988 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 79988 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 79988 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 79988
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤετ 29 Φεβ 2012, 10:10

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤετ 29 Φεβ 2012, 10:21

xaxa xaxa xaxa xaxa
χεστηκε πανω του .......

lol! lol! flower

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤετ 29 Φεβ 2012, 11:19

το'χω ξανακουσει αλλα παντα γελαω fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bolek76
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bolek76


Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 433
Αγωνιζόμενος : never
Hμερομηνία εγγραφής : 24/03/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤετ 29 Φεβ 2012, 11:48

Στην τάξη του Τοτού έχουν μαθηματικά. Ρωτάει η δασκάλα: - Είναι 3 πουλάκια σ ένα δέντρο. Πυροβολούμε το ένα. Πόσα θα μείνουν? - Κυρία Κυρία!!, φωνάζει ο Τοτός. - Ναι, Τοτέ, πες μας. - Κανένα κυρία! - Μα γιατί Τοτέ? - Γιατί θα ακούσουν τον πυροβολισμό και θα φύγουν, απαντά ο Τοτός λογικά. - Όχι, Τοτέ. Αριθμητική κάνουμε. 2 θα μείνουν. Αλλά μ αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι! Τσαντισμένος ο Τοτός της λέει: - Κυρία να σας ρωτήσω κι εγώ κάτι? Είναι 3 γυναίκες σε ένα παγκάκι και τρώνε παγωτό. Η μία το γλύφει, η άλλη το δαγκώνει και η άλλα το βάζει όλο μέσα. Ποια είναι παντρεμένη? - Αυτήή... που το βάζει όλο μέσα??? - Όχι, κυρία, αυτή που φοράει βέρα! Αλλά μ αρέσει ο τρόπος που σκέφτεστε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bolek76
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bolek76


Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 433
Αγωνιζόμενος : never
Hμερομηνία εγγραφής : 24/03/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤετ 29 Φεβ 2012, 11:57

Μία μέρα καθόταν στην αυλή ο παππούς μαζί με τον εξάχρονο εγγονό του και χαζεύανε. Κάποια στιγμή ο παππούς βγάζει ένα μπουκάλι κρασί και τραβάει μία γουλιά. Βλέποντας αυτό ο πιτσιρικάς του λέει: - Παππού, μου δίνεις και μένα μία γουλιά? - Δε μου λες μικρέ! Αν τραβήξεις το πουλί σου μπορεί να φτάσει στον κώλο σου? - Όχι, απαντά ο μικρός. - Τότε είσαι πολύ μικρός για να πιεις κρασί. Λίγο αργότερα ο παππούς βγάζει ένα πούρο και αρχίζει να καπνίζει. - Παππού, μου δίνεις και μένα ένα τσιγάρο? ρωτάει ο μικρός. - Δε μου λες μικρέ! Αν τραβήξεις το πουλί σου μπορεί να φτάσει στον κώλο σου? - Όχι, απαντά ο μικρός. - Τότε είσαι πολύ μικρός για να καπνίσεις τσιγάρο. Απογοητευμένος ο εγγονός μπαίνει μέσα στο σπίτι και σε λίγο βγαίνει κρατώντας ένα ποτήρι γάλα και κουλουράκια. - Μικρέ μου δίνεις ένα κουλουράκι? ρωτάει ο παππούς. Και ο μικρός απαντά: - Δε μου λες παππού! Αν τραβήξεις το πουλί σου μπορεί να φτάσει στον κώλο σου? - Ναι, βέβαια! λέει ο παππούς. - Τότε άντε και γαμ**ου γιατί η γιαγιά μου είπε ότι τα κουλουράκια είναι δικά μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤετ 29 Φεβ 2012, 13:49

bolek76 έγραψε:
Στην τάξη του Τοτού έχουν μαθηματικά. Ρωτάει η δασκάλα: - Είναι 3 πουλάκια σ ένα δέντρο. Πυροβολούμε το ένα. Πόσα θα μείνουν? - Κυρία Κυρία!!, φωνάζει ο Τοτός. - Ναι, Τοτέ, πες μας. - Κανένα κυρία! - Μα γιατί Τοτέ? - Γιατί θα ακούσουν τον πυροβολισμό και θα φύγουν, απαντά ο Τοτός λογικά. - Όχι, Τοτέ. Αριθμητική κάνουμε. 2 θα μείνουν. Αλλά μ αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι! Τσαντισμένος ο Τοτός της λέει: - Κυρία να σας ρωτήσω κι εγώ κάτι? Είναι 3 γυναίκες σε ένα παγκάκι και τρώνε παγωτό. Η μία το γλύφει, η άλλη το δαγκώνει και η άλλα το βάζει όλο μέσα. Ποια είναι παντρεμένη? - Αυτήή... που το βάζει όλο μέσα??? - Όχι, κυρία, αυτή που φοράει βέρα! Αλλά μ αρέσει ο τρόπος που σκέφτεστε!
έχει ξανανέβει αυτό αλλά πολύ καλο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤετ 29 Φεβ 2012, 13:50

bolek76 έγραψε:
Μία μέρα καθόταν στην αυλή ο παππούς μαζί με τον εξάχρονο εγγονό του και χαζεύανε. Κάποια στιγμή ο παππούς βγάζει ένα μπουκάλι κρασί και τραβάει μία γουλιά. Βλέποντας αυτό ο πιτσιρικάς του λέει: - Παππού, μου δίνεις και μένα μία γουλιά? - Δε μου λες μικρέ! Αν τραβήξεις το πουλί σου μπορεί να φτάσει στον κώλο σου? - Όχι, απαντά ο μικρός. - Τότε είσαι πολύ μικρός για να πιεις κρασί. Λίγο αργότερα ο παππούς βγάζει ένα πούρο και αρχίζει να καπνίζει. - Παππού, μου δίνεις και μένα ένα τσιγάρο? ρωτάει ο μικρός. - Δε μου λες μικρέ! Αν τραβήξεις το πουλί σου μπορεί να φτάσει στον κώλο σου? - Όχι, απαντά ο μικρός. - Τότε είσαι πολύ μικρός για να καπνίσεις τσιγάρο. Απογοητευμένος ο εγγονός μπαίνει μέσα στο σπίτι και σε λίγο βγαίνει κρατώντας ένα ποτήρι γάλα και κουλουράκια. - Μικρέ μου δίνεις ένα κουλουράκι? ρωτάει ο παππούς. Και ο μικρός απαντά: - Δε μου λες παππού! Αν τραβήξεις το πουλί σου μπορεί να φτάσει στον κώλο σου? - Ναι, βέβαια! λέει ο παππούς. - Τότε άντε και γαμ**ου γιατί η γιαγιά μου είπε ότι τα κουλουράκια είναι δικά μου
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
πρέπει να ακούστηκα πολύ όταν το διάβασα!! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 27 EmptyΤετ 29 Φεβ 2012, 14:19

Αγόρι:
-Μ΄αγαπάς ή τζάμπα πίνω??

Κορίτσι:
-Μ΄αγαπάς ή τζάμπα ΚΑΤΑΠΙΝΩ?????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 27 από 41Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 4
» ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 3
» ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΕΤΕ ΦΩΤΟΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com