Greek GSX-R forum
Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_l10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_c10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_l10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_c10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_l10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_c10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_l10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_c10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_l10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_c10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_l10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_c10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_l10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_c10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_l10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_c10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_l10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_c10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_l10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_c10Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Με κλεψανε....@#$%^

Πήγαινε κάτω 
+17
Vortex
gixxermak
totoulis
GIXXERAKIAS
Miou
AggelosK8
nktr
mistiriodis_tsantakias
kontos 750
frozen
sofia_gsxr
teo46
JIMK7
jord136
gsxrk71000
bolek76
Cube Capacity
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με κλεψανε....@#$%^   Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 27 Φεβ 2012, 12:47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με κλεψανε....@#$%^   Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 27 Φεβ 2012, 13:58

sofia_gsxr έγραψε:
GIXXERAKIAS έγραψε:
Miou έγραψε:
frozen έγραψε:
ρε πια ποδια...στα μουτρα..... polybolo pistoli gun



+1

ετσι ετσι θελουν .... και μετα πεταμα στα σκουπιδια....

όχι στα σκουπίδια....έξω από νοσοκομείο στα γρήγορα χωρις πινακίδες με τεράστια ταμπέλα κρεμασμένη πάνω τους"δωρητης οργάνων" να κανουν και κάτι καλο στο τελείωμα της ζωής τους.



Πολύ σωστος............ Αλλα και αυτοί που κλέβουν δεν φταίνε φιλε μου... Αυτοί που κατάντησαν ετσι την ελλαδα φταίνε .. γι αυτο καλυτερα αυτο που ειπες να το κανουμε στους πολιτικούς .... Μας γ^μησαν την χωρα μας... ευκαιρία να το ξεπληρώσουν με την ζωη τους. να γινουν με το ετσι θελω δωρητές οργανων....

Σοφιά θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω σε αυτό που γράφεις εδώ. Αυτός που κλέβει από τα αγαθά, από ότι έχει χτίσει ο άλλος με κόπο, ή χωρίς κτλ, δεν έχει καμία δικαιολογία.

Τώρα θα μου πεις πως ο άλλος μπορεί να μην έχει να φάει, ή πως τα παιδιά στο σπίτι δεν έχουν τα απαραίτητα.. Και εγώ όμως μπορεί να μην έχω να φάω, ή να τα βγάζω πέρα ζώντας 30 μέρες τον μήνα μέσα στο σπίτι, χωρίς θέρμανση, χωρίς ένα κομμάτι ψωμί κτλ. Αυτό δεν σημαίνει πως έχω το δικαίωμα να κλέψω κάτι που δεν μου ανήκει.

* Και από τα χειρότερα για μένα είναι όταν αρπάζουν κάτι αλήτες τις συντάξεις από ηλικιωμένους, τους δένουν, ή μπορεί να τους χτυπήσουν κτλ.

Αυτοί οι άνθρωποι που μας μεγάλωσαν, είτε εμάς, είτε τους γονείς μας, με τόση αξιοπρέπεια και ουσιαστικά, έχοντας (σχεδόν) μόνο τα άκρως απαραίτητα και τώρα τους υποχρεώνει η κατάσταση να ζουν με 400 ευρώ τον μήνα (δηλαδή να μην ζούνε), δεν μπορώ να φανταστώ πως τα βγάζουν πέρα, όταν κάποιο τσογλάνι τους κλέβει ότι έχουν για να βγάλουν τον μήνα, να πάρουν τα φάρμακα τους και για να έχουν ένα πιάτο φαί στο τραπέζι τους.

Δεν το λέω για να δημιουργήσω αντιπαράθεση εε, ελπίζω να μηην έδωσα τέτοια εντύπωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με κλεψανε....@#$%^   Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 27 Φεβ 2012, 14:05

Antonios_gsxr έγραψε:
sofia_gsxr έγραψε:
GIXXERAKIAS έγραψε:
Miou έγραψε:
frozen έγραψε:
ρε πια ποδια...στα μουτρα..... polybolo pistoli gun



+1

ετσι ετσι θελουν .... και μετα πεταμα στα σκουπιδια....

όχι στα σκουπίδια....έξω από νοσοκομείο στα γρήγορα χωρις πινακίδες με τεράστια ταμπέλα κρεμασμένη πάνω τους"δωρητης οργάνων" να κανουν και κάτι καλο στο τελείωμα της ζωής τους.



Πολύ σωστος............ Αλλα και αυτοί που κλέβουν δεν φταίνε φιλε μου... Αυτοί που κατάντησαν ετσι την ελλαδα φταίνε .. γι αυτο καλυτερα αυτο που ειπες να το κανουμε στους πολιτικούς .... Μας γ^μησαν την χωρα μας... ευκαιρία να το ξεπληρώσουν με την ζωη τους. να γινουν με το ετσι θελω δωρητές οργανων....

Σοφιά θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω σε αυτό που γράφεις εδώ. Αυτός που κλέβει από τα αγαθά, από ότι έχει χτίσει ο άλλος με κόπο, ή χωρίς κτλ, δεν έχει καμία δικαιολογία.

Τώρα θα μου πεις πως ο άλλος μπορεί να μην έχει να φάει, ή πως τα παιδιά στο σπίτι δεν έχουν τα απαραίτητα.. Και εγώ όμως μπορεί να μην έχω να φάω, ή να τα βγάζω πέρα ζώντας 30 μέρες τον μήνα μέσα στο σπίτι, χωρίς θέρμανση, χωρίς ένα κομμάτι ψωμί κτλ. Αυτό δεν σημαίνει πως έχω το δικαίωμα να κλέψω κάτι που δεν μου ανήκει.

* Και από τα χειρότερα για μένα είναι όταν αρπάζουν κάτι αλήτες τις συντάξεις από ηλικιωμένους, τους δένουν, ή μπορεί να τους χτυπήσουν κτλ.

Αυτοί οι άνθρωποι που μας μεγάλωσαν, είτε εμάς, είτε τους γονείς μας, με τόση αξιοπρέπεια και ουσιαστικά, έχοντας (σχεδόν) μόνο τα άκρως απαραίτητα και τώρα τους υποχρεώνει η κατάσταση να ζουν με 400 ευρώ τον μήνα (δηλαδή να μην ζούνε), δεν μπορώ να φανταστώ πως τα βγάζουν πέρα, όταν κάποιο τσογλάνι τους κλέβει ότι έχουν για να βγάλουν τον μήνα, να πάρουν τα φάρμακα τους και για να έχουν ένα πιάτο φαί στο τραπέζι τους.

Δεν το λέω για να δημιουργήσω αντιπαράθεση εε, ελπίζω να μηην έδωσα τέτοια εντύπωση.


+1000 να συμπληρωσω οσους τελικα τους πιανουν βρισκονται με μπολικο παραδακι στο σπιτι ssss αρα στις περισσοτερες περιπτωσεις το κανουν σαν επαγγελμα τα λαμογια oooyes

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 10p7ousΜε κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 Icnsl4Με κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 2dhxn3kΜε κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 2lbdx0jΜε κλεψανε....@#$%^ - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με κλεψανε....@#$%^
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com