Greek GSX-R forum
Κλοπή Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Κλοπή Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Κλοπή Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Κλοπή Poll_l10Κλοπή Poll_c10Κλοπή Poll_r10 
JIMK7
Κλοπή Poll_l10Κλοπή Poll_c10Κλοπή Poll_r10 
nasos-v
Κλοπή Poll_l10Κλοπή Poll_c10Κλοπή Poll_r10 
T.R.E
Κλοπή Poll_l10Κλοπή Poll_c10Κλοπή Poll_r10 
k8 600 kk
Κλοπή Poll_l10Κλοπή Poll_c10Κλοπή Poll_r10 
kostaskr6
Κλοπή Poll_l10Κλοπή Poll_c10Κλοπή Poll_r10 
κολτρέϊν
Κλοπή Poll_l10Κλοπή Poll_c10Κλοπή Poll_r10 
Leroy
Κλοπή Poll_l10Κλοπή Poll_c10Κλοπή Poll_r10 
ripper
Κλοπή Poll_l10Κλοπή Poll_c10Κλοπή Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Κλοπή Poll_l10Κλοπή Poll_c10Κλοπή Poll_r10 

 

 Κλοπή

Πήγαινε κάτω 
+12
gsxrk71000
gixxermak
SuzukaK4
Aristosk8
kontos 750
mistiriodis_tsantakias
alaska
spastos
stam911
κολτρέϊν
magfaria
lukos
16 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lukos
Jr.gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1
Hμερομηνία εγγραφής : 16/03/2012

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κλοπή   Κλοπή EmptyΠαρ 16 Μαρ 2012, 19:04

MOY EKLEPSAN THN MHXANH(VLEPE FOTO) TA KSIMEROMATA PEMPTHS 15-3-2012 (MAZI ME ENA SUZUKI HAYABUSA XRUSO ME MAURO 2 STENA PIO KATW)......ANW TOYMPA ADAMIDOU DIDASKALOU 39......... YPARXH AMOIBH To thlefono mou einai 6970081019



Κλοπή Photo.php?fbid=10150674383794474&set=o
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΠαρ 16 Μαρ 2012, 19:08

καλησπερα καλως ηρθες γιατι μηχανη μιλαμε???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΠαρ 16 Μαρ 2012, 19:12

πες μας κατι παραπανω:
μαρκα/μοντελο
αριθμος πινακιδας
χρωμα
και ακομα καλυτερα θα ηταν να βαλεις 2-3 φωτος.

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam911
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stam911


Άντρας Όνομα: : Βασιλης
Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 606
Αγωνιζόμενος : στο κουβαλημα κιβωτιων!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/05/2010

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΠαρ 16 Μαρ 2012, 20:08

Μακαρι να την βρεις την καλη σου,κατι δεν εχεις κανει καλα με την φωτο δεν μου την εμφανιζει,κοιταξε λιγο το θεμα με το ανεβασμα μηπως και την εχει δει κανεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spastos
Normal gixxer
Normal gixxer
spastos


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 347
Αγωνιζόμενος : απο πεντε χρονων
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΠαρ 16 Μαρ 2012, 20:20

οοοοοορε φιλε ελπιζω να τη βρεις δωσε τιποτα πληροφοριες να εχουμε το νου μας και καμια φωτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alaska
Normal gixxer
Normal gixxer
alaska


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Thessaloniki
Ηλικία : 24
Αριθμός μηνυμάτων : 134
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΠαρ 16 Μαρ 2012, 20:48

.....Διπλα στο σπιτι μου ειναι η οδος που λες..... πωπω μας εχουν θερισει ανω τουμπα.. Αντε να κοιμηθω το βραδυ τωρα.. Και χτες δεν κοιμηθηκα σπιτι αν κοιμομουν ποιος ξερει? Αυτο το εξαμηνο κλαπηκαν απο την ανω τουμπα ενα R1 2004 (στην λαζαρου τσαμη), ενα R6 2010,(στην λαζαρου τσαμη) και αυτα τα δυο με συναγερμους, abuse ενισχυμενη, και abuse disk locks... Eνα Κ8 1000 ασπρο (τριανταφυλοπουλου) ενα Ζ 1000 (περαιβου) Τα δυο τελευταια ηταν διπλα σε 21ωρο περιπτερο για ασφαλεια... και δεν ειναι μονο αυτα.. Αφου σκεφτομαι καμια μερα να αφησω προκλητικα το μηχανακι και να κατσω να παρακολουθησω... Εναν δεν θα πιασω?... θα την πληρωσει για ολους..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΠαρ 16 Μαρ 2012, 21:06

δεν θα ειναι ενας αυτος που θα πιασεις και δεν θα ειναι αοπλος ...προσοχει ...θα βρεθεις και μπλεγμενος ....
θελει να ειμαστε πολα ατομα μια μερα να το κανουμε αυτο που λες φιλε κωστα και απλος να τους θαψουμε να μην τους βρει ποτε κανεις ξανα ....

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΠαρ 16 Μαρ 2012, 21:49

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
δεν θα ειναι ενας αυτος που θα πιασεις και δεν θα ειναι αοπλος ...προσοχει ...θα βρεθεις και μπλεγμενος ....
θελει να ειμαστε πολα ατομα μια μερα να το κανουμε αυτο που λες φιλε κωστα και απλος να τους θαψουμε να μην τους βρει ποτε κανεις ξανα ....

εγω ψηνομαι!!!!!!!!!!! fotia fotia fotia fotia fotia fotia fotia fotia fotia fotia fotia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΠαρ 16 Μαρ 2012, 22:21

η φωτο ειναι must...αν δεν μπορει ο φιλος να την ανεβασει ας τον βοηθησει καποιος mod/admin...για να παρουμε μια ιδεα...η τουλαχιστον αυτοι που μενουν Θεσ/νικη
κριμα παντος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΠαρ 16 Μαρ 2012, 23:16

παιδια οντως ανατολικα θεσσαλονικης γινεται χαμος τελευταια... και απο μηχανες και παπακια...! και σκουτερ! εχω παθει πλακα ολο μαθαινω κλαπηκε το ενα κλαπηκε το αλλο.... τι γινεται ρε πουστη? αυτοι η γ@μω διας μονο να γραφουν ξερουν? ας ποιασουν κανα κλεφτρονι!!!
Αν γινει σκινικο και πιασει κανεις απο θεσσαλονικη καποιον!!! ειμαι μεσα για καλο σκηνικο!!! δε θελω να μιλησω δημοσια αλλα αυτα που εχω στο μυαλο μου ειναι οτι καλυτερο αξιζει για εναν απο αυτους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΠαρ 16 Μαρ 2012, 23:48

Αυτή είναι η φωτό σύμφωνα με το link που δίνει από το fb το παλικάρι!Επίσης εκεί διάβασα και αναδημοσιεύω ότι είχε πινακίδα KNX 927 αν αυτό μπορεί να βοηθήσει κάπου!!Μακάρι να βρεθεί το μηχανάκι του φίλου μας...

Κλοπή 43228710

______________________________________________________
Κλοπή Ae255310

Κλοπή 2v2b31w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΠαρ 16 Μαρ 2012, 23:49

μακαρι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΣαβ 17 Μαρ 2012, 00:23

kontos 750 έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:
δεν θα ειναι ενας αυτος που θα πιασεις και δεν θα ειναι αοπλος ...προσοχει ...θα βρεθεις και μπλεγμενος ....
θελει να ειμαστε πολα ατομα μια μερα να το κανουμε αυτο που λες φιλε κωστα και απλος να τους θαψουμε να μην τους βρει ποτε κανεις ξανα ....

εγω ψηνομαι!!!!!!!!!!! fotia fotia fotia fotia fotia fotia fotia fotia fotia fotia fotia
και εγώ μέσααααααα........... mastigio mastigio mastigio mastigio mastigio mastigio
εύχομαι να την βρεις φίλε την μηχανή σου!
έχει παραγίνει το κακό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΣαβ 17 Μαρ 2012, 10:34

SuzukaK4 έγραψε:
παιδια οντως ανατολικα θεσσαλονικης γινεται χαμος τελευταια... και απο μηχανες και παπακια...! και σκουτερ! εχω παθει πλακα ολο μαθαινω κλαπηκε το ενα κλαπηκε το αλλο.... τι γινεται ρε πουστη? αυτοι η γ@μω διας μονο να γραφουν ξερουν? ας ποιασουν κανα κλεφτρονι!!!
Αν γινει σκινικο και πιασει κανεις απο θεσσαλονικη καποιον!!! ειμαι μεσα για καλο σκηνικο!!! δε θελω να μιλησω δημοσια αλλα αυτα που εχω στο μυαλο μου ειναι οτι καλυτερο αξιζει για εναν απο αυτους!!!

μιλα ελευθερα ειμαι παθων και μαθων!!!!!μιλα να περνουμε και καμια ιδεα!!!! Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΣαβ 17 Μαρ 2012, 13:06

SuzukaK4 έγραψε:
παιδια οντως ανατολικα θεσσαλονικης γινεται χαμος τελευταια... και απο μηχανες και παπακια...! και σκουτερ! εχω παθει πλακα ολο μαθαινω κλαπηκε το ενα κλαπηκε το αλλο.... τι γινεται ρε πουστη? αυτοι η γ@μω διας μονο να γραφουν ξερουν? ας ποιασουν κανα κλεφτρονι!!!
Αν γινει σκινικο και πιασει κανεις απο θεσσαλονικη καποιον!!! ειμαι μεσα για καλο σκηνικο!!! δε θελω να μιλησω δημοσια αλλα αυτα που εχω στο μυαλο μου ειναι οτι καλυτερο αξιζει για εναν απο αυτους!!!


απο τοτε που φαγανε τα παιδια στο ρεντη οι ΔΙΑΣ ειναι ολο στα εβερεστ ... το εχουμε ξαναπει αυτο ...
εγω παντος τους βλεπω στην κυψελη ολο εξω απο το χοντο σεντερ ειναι και κοιταζουν αν οι γκομενες εχουν κλεψει κανα κραγιον της revlon ....αντε να κανουν και οτι σταματανε κανενα παπι και να το παιξουν μαγκες στα πιτσιρικια με τα παπια γιατι δεν τους εχω δει να τρεχουν οταν υπαρχει πλεον προβλημα .... μονο αν κατα λαθος πεσουν πανω του ...
κριμα γιατι ηταν απο τις λιγες ( για να μην πω η μονη) ομαδες που κατι εκαναν σε αυτην την πολη...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΣαβ 17 Μαρ 2012, 18:38

kontos 750 έγραψε:
SuzukaK4 έγραψε:
παιδια οντως ανατολικα θεσσαλονικης γινεται χαμος τελευταια... και απο μηχανες και παπακια...! και σκουτερ! εχω παθει πλακα ολο μαθαινω κλαπηκε το ενα κλαπηκε το αλλο.... τι γινεται ρε πουστη? αυτοι η γ@μω διας μονο να γραφουν ξερουν? ας ποιασουν κανα κλεφτρονι!!!
Αν γινει σκινικο και πιασει κανεις απο θεσσαλονικη καποιον!!! ειμαι μεσα για καλο σκηνικο!!! δε θελω να μιλησω δημοσια αλλα αυτα που εχω στο μυαλο μου ειναι οτι καλυτερο αξιζει για εναν απο αυτους!!!

μιλα ελευθερα ειμαι παθων και μαθων!!!!!μιλα να περνουμε και καμια ιδεα!!!! Twisted Evil Twisted Evil

Εγω το μονο που εχω στο μυαλο μου αν υπαρξει πεπριπτωση να ειναι ενας απο αυτους στα χερια μου....
Ειναι 3 μερες ξυλο!!!! μεχρι να ματωνει απο παντου..... μετα βουτιγμα στο αλατι.... και μετα.... Χολωμοντα... τερμα πανω βουνο!!! κρεμασμα σε δεντρο να τον φανε οι αρκουδες.. ειναι και η εποχη!
αα και να διατυπωσω κατι... οι αρκουδες... δε σκοτωνουν για να φανε το θυραμα... απλα ξεκινανε να τρωνε ενω ακομα ειναι ζωντανο!!! τπτ παραπανω! αυτο μου αρκει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΣαβ 17 Μαρ 2012, 18:46

Miou έγραψε:
SuzukaK4 έγραψε:
παιδια οντως ανατολικα θεσσαλονικης γινεται χαμος τελευταια... και απο μηχανες και παπακια...! και σκουτερ! εχω παθει πλακα ολο μαθαινω κλαπηκε το ενα κλαπηκε το αλλο.... τι γινεται ρε πουστη? αυτοι η γ@μω διας μονο να γραφουν ξερουν? ας ποιασουν κανα κλεφτρονι!!!
Αν γινει σκινικο και πιασει κανεις απο θεσσαλονικη καποιον!!! ειμαι μεσα για καλο σκηνικο!!! δε θελω να μιλησω δημοσια αλλα αυτα που εχω στο μυαλο μου ειναι οτι καλυτερο αξιζει για εναν απο αυτους!!!


απο τοτε που φαγανε τα παιδια στο ρεντη οι ΔΙΑΣ ειναι ολο στα εβερεστ ... το εχουμε ξαναπει αυτο ...
εγω παντος τους βλεπω στην κυψελη ολο εξω απο το χοντο σεντερ ειναι και κοιταζουν αν οι γκομενες εχουν κλεψει κανα κραγιον της revlon ....αντε να κανουν και οτι σταματανε κανενα παπι και να το παιξουν μαγκες στα πιτσιρικια με τα παπια γιατι δεν τους εχω δει να τρεχουν οταν υπαρχει πλεον προβλημα .... μονο αν κατα λαθος πεσουν πανω του ...
κριμα γιατι ηταν απο τις λιγες ( για να μην πω η μονη) ομαδες που κατι εκαναν σε αυτην την πολη...

Το θεμα ξες ποιο ειναι οτι στην Αθηνα αντε λες δε κανουν τπτ... αλλα επειδη εχω εναν φιλο γνωστο εκει... με λεει δεν τους εχουν δωσει μπλοκακια να γραφουν και δεν εχουν γραψει ποτε κανεναν... Εδω οι μ@λ@κες εχουν γ@μησει το κοσμακι... σε γραφουν για τα παντα... πριν 2 χρονια με γραψανε... για τα παντα... ειχαν δικιο σε οτι εγγραφαν αλλα ρε φιλε το λεω ειμαι με μεροκαματο γραψε ενα απο ολα που ειπες... Ναι καλα με λεει!!! (κρανος πινακιδα εξατμιση!) δεν αφησε κατι... 20 μερες διπλωμα αδεια πινακιδα... 600ευρα κλησουλα... Οταν πηγα στο μεγαρο να παραδωσω τα παραπανω... σε ενα γραφειο ηταν δυο μπατσοι και με το που με βλεπει πριν καν του πω τι θελω... τι με λεει?? σε γραψανε οι διας????
και λεει στον αλλον καλα αυτοι οι διας εχουν φαει το κοσμακι... τι να πω μετα απο αυτο??? δε παν να ψοφησουν ρε που τα πληρωνουμε κιολας.... αν εχω καπου αδικο να με πειτε! εκεινη τη μερα εγγραψαν αλλα 6 ατομα απο τουμπα για τα ιδια πραγματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΣαβ 17 Μαρ 2012, 19:55

SuzukaK4 έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
SuzukaK4 έγραψε:
παιδια οντως ανατολικα θεσσαλονικης γινεται χαμος τελευταια... και απο μηχανες και παπακια...! και σκουτερ! εχω παθει πλακα ολο μαθαινω κλαπηκε το ενα κλαπηκε το αλλο.... τι γινεται ρε πουστη? αυτοι η γ@μω διας μονο να γραφουν ξερουν? ας ποιασουν κανα κλεφτρονι!!!
Αν γινει σκινικο και πιασει κανεις απο θεσσαλονικη καποιον!!! ειμαι μεσα για καλο σκηνικο!!! δε θελω να μιλησω δημοσια αλλα αυτα που εχω στο μυαλο μου ειναι οτι καλυτερο αξιζει για εναν απο αυτους!!!

μιλα ελευθερα ειμαι παθων και μαθων!!!!!μιλα να περνουμε και καμια ιδεα!!!! Twisted Evil Twisted Evil

Εγω το μονο που εχω στο μυαλο μου αν υπαρξει πεπριπτωση να ειναι ενας απο αυτους στα χερια μου....
Ειναι 3 μερες ξυλο!!!! μεχρι να ματωνει απο παντου..... μετα βουτιγμα στο αλατι.... και μετα.... Χολωμοντα... τερμα πανω βουνο!!! κρεμασμα σε δεντρο να τον φανε οι αρκουδες.. ειναι και η εποχη!
αα και να διατυπωσω κατι... οι αρκουδες... δε σκοτωνουν για να φανε το θυραμα... απλα ξεκινανε να τρωνε ενω ακομα ειναι ζωντανο!!! τπτ παραπανω! αυτο μου αρκει!



σωστος!!!!!!!!!!!!!!11 good good good good good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΣαβ 17 Μαρ 2012, 20:20

Οποιον βουτηξετε δωστε τον στον "ΚΥΝΗΓΟ" να τον χωσει στο φουρνο αντι για αγριογουρουνο κι ερχομαστε.... miam miam miam miam
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΚυρ 18 Μαρ 2012, 17:02

SuzukaK4 έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
SuzukaK4 έγραψε:
παιδια οντως ανατολικα θεσσαλονικης γινεται χαμος τελευταια... και απο μηχανες και παπακια...! και σκουτερ! εχω παθει πλακα ολο μαθαινω κλαπηκε το ενα κλαπηκε το αλλο.... τι γινεται ρε πουστη? αυτοι η γ@μω διας μονο να γραφουν ξερουν? ας ποιασουν κανα κλεφτρονι!!!
Αν γινει σκινικο και πιασει κανεις απο θεσσαλονικη καποιον!!! ειμαι μεσα για καλο σκηνικο!!! δε θελω να μιλησω δημοσια αλλα αυτα που εχω στο μυαλο μου ειναι οτι καλυτερο αξιζει για εναν απο αυτους!!!

μιλα ελευθερα ειμαι παθων και μαθων!!!!!μιλα να περνουμε και καμια ιδεα!!!! Twisted Evil Twisted Evil

Εγω το μονο που εχω στο μυαλο μου αν υπαρξει πεπριπτωση να ειναι ενας απο αυτους στα χερια μου....
Ειναι 3 μερες ξυλο!!!! μεχρι να ματωνει απο παντου..... μετα βουτιγμα στο αλατι.... και μετα.... Χολωμοντα... τερμα πανω βουνο!!! κρεμασμα σε δεντρο να τον φανε οι αρκουδες.. ειναι και η εποχη!
αα και να διατυπωσω κατι... οι αρκουδες... δε σκοτωνουν για να φανε το θυραμα... απλα ξεκινανε να τρωνε ενω ακομα ειναι ζωντανο!!! τπτ παραπανω! αυτο μου αρκει!

+1 +1 +1 +1 +1 +1
μ'αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι !!!!
okk okk okk okk ookkk ookkk ookkk ookkk ookkk ookkk ookkk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

Κλοπή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπή   Κλοπή EmptyΔευ 19 Μαρ 2012, 17:46

Miou έγραψε:
SuzukaK4 έγραψε:
παιδια οντως ανατολικα θεσσαλονικης γινεται χαμος τελευταια... και απο μηχανες και παπακια...! και σκουτερ! εχω παθει πλακα ολο μαθαινω κλαπηκε το ενα κλαπηκε το αλλο.... τι γινεται ρε πουστη? αυτοι η γ@μω διας μονο να γραφουν ξερουν? ας ποιασουν κανα κλεφτρονι!!!
Αν γινει σκινικο και πιασει κανεις απο θεσσαλονικη καποιον!!! ειμαι μεσα για καλο σκηνικο!!! δε θελω να μιλησω δημοσια αλλα αυτα που εχω στο μυαλο μου ειναι οτι καλυτερο αξιζει για εναν απο αυτους!!!


απο τοτε που φαγανε τα παιδια στο ρεντη οι ΔΙΑΣ ειναι ολο στα εβερεστ ... το εχουμε ξαναπει αυτο ...
εγω παντος τους βλεπω στην κυψελη ολο εξω απο το χοντο σεντερ ειναι και κοιταζουν αν οι γκομενες εχουν κλεψει κανα κραγιον της revlon ....αντε να κανουν και οτι σταματανε κανενα παπι και να το παιξουν μαγκες στα πιτσιρικια με τα παπια γιατι δεν τους εχω δει να τρεχουν οταν υπαρχει πλεον προβλημα .... μονο αν κατα λαθος πεσουν πανω του ...
κριμα γιατι ηταν απο τις λιγες ( για να μην πω η μονη) ομαδες που κατι εκαναν σε αυτην την πολη...
+1 Παλι καλα να λες!!εχουν προνοησει τουλαχιστον!Γιατι εδω στον Βολο αραζουνε σε σουβλατζιδικα και οπως και να το κανεις αμα προκυψει περιστατικο ενα καφε τον πετας...ενω το σουβλακι δεν σου παει η καρδια! κριμα να πανε χαμενα τα 2.5 eyro Κριμα για τα παλικαρια που τους πηρανε τα μηχανακια τους,ευχομαι να βρεθουνε το συντομοτερο!Παντως χρειαζεται μεγαλη προσοχη,απ' οτι φαινεται εχουνε ξαναρχισει τα κρουσματα!Οσο γι'αυτους που πηρανε τα μηχανακια! να ευχονται να μην τους βρουνε καλυτερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κλοπή
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» κλοπή κ6 750.
» ΚΛΟΠΗ R6
» Κλοπή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: ΚΛΟΠΕΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com