Greek GSX-R forum
CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_l10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_c10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_r10 
JIMK7
CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_l10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_c10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_r10 
nasos-v
CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_l10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_c10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_r10 
T.R.E
CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_l10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_c10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_r10 
k8 600 kk
CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_l10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_c10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_r10 
kostaskr6
CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_l10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_c10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_r10 
κολτρέϊν
CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_l10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_c10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_r10 
Leroy
CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_l10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_c10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_r10 
ripper
CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_l10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_c10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_l10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_c10CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Poll_r10 

 

 CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL

Πήγαινε κάτω 
+18
[alex]
alaska
georgeIII
riderspower
tasoulis
maikstain
usabug
ENDURASX
gsxrk71000
magfaria
SuzukaK4
giannisp
kentaurosk8
Vortex
ripper
k8 600 kk
mx5
Miou
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 22:06

απο οτι εχω καταλαβει υπαρχουν αρκετοι εδω μεσα που θα ηθελαν να παρακολουθησουν το συγκεκριμενο σχολειο, ειτε μονο 1 level ειτε και ολα...(4 ειναι στο συνολο)
να υπενθυμισω οτι ειναι ενα σχολειο γρηγορης και ασφαλης οδηγησης μοτοσυκλετας

ειχα μια αρκετα ενδιαφερουσα συζητηση με το παληκαρι που διοργανωνει τα CSS στην ελλαδα προκειμενου να
μπορεσουμε ολα τα μελη(οσοι θελουμε τελος παντων) του GIXXER να παρακολουθησουμε αυτα τα μαθηματα.
υπαρχουν 2 τροποι μαλλον
1 "με χαμηλοτερο κοστος" παρακολουθοντας το σχολειο μαζι με αλλους αναβατες
2 "με χαμηλοτερο κοστος" κανοντας το σχολειο "για παρτυ μας"

ενδεχομενως να υπαρχουν και αλλοι τροποι αλλα στην κουβεντα πανω δεν βρηκαμε καποιον αλλο ... ισως να προτεινει καποιος απο εσας καποιον αλλο τροπο...

το κανονικο κοστος των μαθηματων ειναι 325ε το ατομο για το καθε level (ακομα και για το 4 που κανονικα ειναι πιο ακριβο) επειδη δεν υπαρχει καποιος "τιμοκαταλογος ατομων" δλδ αμα παμε 5 ατομα θα κοστιζει 300ε ενω αμα παμε 10 θα κανει 270 , θα συζητησω ξανα και ξανα με το σπυρο ( ο διοργανωτης των css) για να βρουμε την ακρη αναλογα και με τα ατομα που θα δηλωσουν ενδιαφερον...γιαυτο το λογο γραφω " χαμηλοτερο κοστος" γιατι δεν μπορω να ξερω και να σας πω ποιο θα ειναι αυτο με 100%σιγουρια ... θα το παζαρεψουμε...

επισης αναλογα με το ποσοι θα δηλωσουν ενδιαφερον θα δουμε εαν μπορουμε να το κανουμε "για παρτυ μας" ή θα το κανουμε μαζι με αλλους αναβατες...
πολυ χοντρικα ΤΟΛΜΩ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ να πω οτι αμα μαζευτουμε 20-25 ατομα ισως να μπορεσουμε να κλεισουμε ενα σχολειο για εμας . αν μαζευτουμε 10 ατομα θα μπορεσουμε να κανουμε 1 γκρουπ μονοι μας...( 3 γκρουπ στο καθε σχολειο ειναι )και ισως να μπορεσει να διαμορφωθει η τιμη στα 250ε
καπως ετσι δηλαδη...

επισης σχολειο θα γινει και στις σερρες που μπορει να ενδιαφερει τους βορειους να το παρακολουθησουν...

ΘΑ ηθελα λοιπον οσοι πραγματικα εχετε ενδιαφερον για το CSS  να πειτε καμια ιδεα για το πως και τι θα μπορουσαμε να "κερδισουμε" σαν GIXXER .
ποσοι απο εσας θα θελατε να παρακολουθησετε ενα σχολειο ας πουμε τον ιουνιο (υπαρχουν αρκετες ημερομηνιες για το 2012 αλλα ας μην κανουμε κουβεντα για μετα το καλοκαιρι απο τωρα...βλεπουμε αργοτερα...)

δεν ειναι κανονιστει κατι αντιστοιχο ξανα στο παρελθον και ο σπυρος ειναι πολυ προθυμος να κανει σχεδον οτι μπορει για να μας βοηθησει (με χαμηλοτερη τιμη αλλα και οτι αλλο μπορει να σκεφτει καποιος απο εσας)

περιμενω τις ερωτησεις σας και τις προτασεις σας οσοι ενδιαφερεστε ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Miou στις Τρι 18 Ιουν 2013, 10:08, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 22:14

Αρχικα οι τυχον ενδιαφερομενοι να δηλωσουν αν λαμβανουν πρωτη φορα στο σχολειο, αρα επιπεδο 1, ´η σε αλλο.
Ετσι να δουμε ποσα ατομα μαζευονται ανα επιπεδο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 22:16

εκπαιδευτες ποιοι θα ειναι ?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 22:19

k8 600 kk έγραψε:
εκπαιδευτες ποιοι θα ειναι ?????

ο μιου, ο δημογεροντας και εσυ. δηλαδη οι πιλοτοι του gixxer

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 22:23

ο μιου ναι .... αντε και ο δημογεροντας σαν μπαρμπας και παλιος αγωνιζομενος.....
εγω ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΣΑ ετοιμαζομαι να περασω το τεο οπου να ναι, και μετα γραμμη για το πολιτη !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 22:30

k8 600 kk έγραψε:
εκπαιδευτες ποιοι θα ειναι ?????

φυσικα οι εκπαιδευτες του CSS kapelo



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 22:36

3 τεμαχια απο εδω και ισως γινουν και περισσοτεροι!

Ειναι ΓΑΜΑΤΟΟΟ να γινονται τετοιες κινησεις! Μπραβο και παλι μπραβο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 22:45

και εγω μεσα ειμαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 22:48

Κι εγώ μέσα με τα μπούνια !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 23:09

ημερομηνίες που θα διεξαχθούν τα California Superbike School για την χρονιά του 2012.

28η Απριλίου 2012, Σάββατο, Μέγαρα
12η -13η Μαΐου 2012, Σάββατο & Κυριακή, Σέρρες
2η Ιουνίου 2012, Σάββατο, Μέγαρα
7η Ιουλίου 2012, Σάββατο, Μέγαρα

1η Σεπτεμβρίου 2012, Σάββατο, Μέγαρα
28η -29η Σεπτεμβρίου 2012, Σάββατο & Κυριακή, Σέρρες
6η Οκτωβρίου 2012, Σάββατο, Μέγαρα
3η Νοεμβρίου 2012, Σάββατο, Μέγαρα



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 23:22

Τα μπλε τα ειναι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 23:23

Οι πιο κατάλληλες ημερομηνίες νομίζω. Κι εγώ για εκεί ψήνομαι και ειδικά για τον Ιούνη που θα είναι πιο ανθρώπινες οι θερμοκρασίες... Σωστά Αλέξανδρε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 23:24

αυτα που λεμε να παμε !
ενα απο τα 2 !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 23:25

Ιουλιο να παρω και κανα φραγκο δωρο για τα γενεθλια μου :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 23:31

Jester έγραψε:
Ιουλιο να παρω και κανα φραγκο δωρο για τα γενεθλια μου :P


δηλαδη θα εχεις πολλα λεφτα να δωσεις και για εμας ??? xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisp
Normal gixxer
Normal gixxer
giannisp


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Στην πλατεια του χωριου
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Αγωνιζόμενος : Για το μεροκάματο
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2010

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 01:29

Γενικότερα πάρα πολύ καλή κίνηση απλά να σας πω το εξης. Δεν είναι εύκολο να γίνει 1 γκρούπ απο 10 άτομα π.χ., γιατί αυτό προυποθέτει να είναι όλοι για το ίδιο level. Άν θυμάμαι καλά παίρνουνε έως 20 μηχανάκια σε κάθε level, οπότε χρειάζονται περισσότερες συμμετοχές, αν μιλάμε για την περίπτωση σχολέιο για πάρτη μας. Σαν ημερομηνίες νομίζω ο Ιούλιος είναι αρκετά ζεστός για πίστα ακόμα και για το css που δεν έχει τόση καταπόνηση απο πλευράς αναβάτη όσο ένα track day. Πάντως καλά να είμαστε και χρήμα να έχουμε και θα με ενδιέφερε να συμμετέχω και εγω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 08:12

mx5 έγραψε:
Αρχικα οι τυχον ενδιαφερομενοι να δηλωσουν αν λαμβανουν πρωτη φορα στο σχολειο, αρα επιπεδο 1, ´η σε αλλο.
Ετσι να δουμε ποσα ατομα μαζευονται ανα επιπεδο

επισης ατομα που ειναι ¨προχωρημενοι" στα track days, γνωμη μου ειναι να μην το κανουν το σχολειο. Πισω θα τους παει, παρα μπροστα

Σιγουρα ομως πρεπει να το παρακολουθησουν αρχαριοι στην πιστα. Γνωμη μου παντα, εχοντας κανει καποια απο τα σεμιναρια που "κυκλοφορουν" .

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 10:09

ξεster τα μπλε ειναι οι πιθανες 2 ημερομηνιες που θα μας βολευαν ... αλλα και εγω πιστευω οτι τον ιουλιο θα πεθανουμε στην πιστα γιαυτο ειπα στην αρχη για ιουνιο...

γιαννησπ τα νουμερα των ατομων τα ειπα ετσι εντελως στην τυχη ...

παιδια το ολο θεμα ειναι να το συζητησουμε εδω και να πει ο καθενας τις απορειες του ωστε να ξερω τι να ρωτησω τον οργανωτη ...


ξαναθυμιζω οτι το CSS δεν ειναι σχολειο αγωνιστικης οδηγησης αλλα σχολειο ασφαλους και γρηγορης οδηγησης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 10:11

Ε σκατα ημερομηνιες ρε 13 ειπαμε να γινει η συναντηση... και εχει 12 13 στις σερρες... και μετα ξανα σεπτεβριο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 10:17

δεν ειναι κακο δεν ειναι κακο !!!

εγω παντως ειναι θα ηθελα να κανω το 3 level !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 10:22

Miou έγραψε:
ξεster τα μπλε ειναι οι πιθανες 2 ημερομηνιες που θα μας βολευαν ... αλλα και εγω πιστευω οτι τον ιουλιο θα πεθανουμε στην πιστα γιαυτο ειπα στην αρχη για ιουνιο...

γιαννησπ τα νουμερα των ατομων τα ειπα ετσι εντελως στην τυχη ...

παιδια το ολο θεμα ειναι να το συζητησουμε εδω και να πει ο καθενας τις απορειες του ωστε να ξερω τι να ρωτησω τον οργανωτη ...


ξαναθυμιζω οτι το CSS δεν ειναι σχολειο αγωνιστικης οδηγησης αλλα σχολειο ασφαλους και γρηγορης οδηγησης

Ρε Άλεξ είσαι σίγουρος? και ποιό είναι το αγωνιστικο σχολείο? Γιατί θυμάμαι οτι αυτό ήταν το αγωνιστικό και το άλλο το λέγαν σεμινάριο ασφαλούς οδήγησης κτλ κτλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 10:23

kentaurosk8 έγραψε:
Miou έγραψε:
ξεster τα μπλε ειναι οι πιθανες 2 ημερομηνιες που θα μας βολευαν ... αλλα και εγω πιστευω οτι τον ιουλιο θα πεθανουμε στην πιστα γιαυτο ειπα στην αρχη για ιουνιο...

γιαννησπ τα νουμερα των ατομων τα ειπα ετσι εντελως στην τυχη ...

παιδια το ολο θεμα ειναι να το συζητησουμε εδω και να πει ο καθενας τις απορειες του ωστε να ξερω τι να ρωτησω τον οργανωτη ...


ξαναθυμιζω οτι το CSS δεν ειναι σχολειο αγωνιστικης οδηγησης αλλα σχολειο ασφαλους και γρηγορης οδηγησης

Ρε Άλεξ είσαι σίγουρος? και ποιό είναι το αγωνιστικο σχολείο? Γιατί θυμάμαι οτι αυτό ήταν το αγωνιστικό και το άλλο το λέγαν σεμινάριο ασφαλούς οδήγησης κτλ κτλ

αγωνιστικό ειναι του συνιορη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 11:29

KARDITSARA έγραψε:
kentaurosk8 έγραψε:
Miou έγραψε:
ξεster τα μπλε ειναι οι πιθανες 2 ημερομηνιες που θα μας βολευαν ... αλλα και εγω πιστευω οτι τον ιουλιο θα πεθανουμε στην πιστα γιαυτο ειπα στην αρχη για ιουνιο...

γιαννησπ τα νουμερα των ατομων τα ειπα ετσι εντελως στην τυχη ...

παιδια το ολο θεμα ειναι να το συζητησουμε εδω και να πει ο καθενας τις απορειες του ωστε να ξερω τι να ρωτησω τον οργανωτη ...


ξαναθυμιζω οτι το CSS δεν ειναι σχολειο αγωνιστικης οδηγησης αλλα σχολειο ασφαλους και γρηγορης οδηγησης

Ρε Άλεξ είσαι σίγουρος? και ποιό είναι το αγωνιστικο σχολείο? Γιατί θυμάμαι οτι αυτό ήταν το αγωνιστικό και το άλλο το λέγαν σεμινάριο ασφαλούς οδήγησης κτλ κτλ

αγωνιστικό ειναι του συνιορη

+1 +1 +1 +1 +1 oooyes oooyes oooyes oooyes oooyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 18:54

καλή φάση αλλά δεν ξέρω αν θα έχω τα φράγκα για το σχολείο λάστιχα κλπ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL   CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 19:57

gsxrk71000 έγραψε:
καλή φάση αλλά δεν ξέρω αν θα έχω τα φράγκα για το σχολείο λάστιχα κλπ...
Πολυ καλη κινηση μπραβο σας αλλα και εγω ειμαι στην ιδια φαση με τον προλαλησαντα!!
Αν τυχων βγει κατι τοτε και εγω μεσα για αρχαριος φυσικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» California Superbike School 14/6 & Ride Day 15/6 Πιστα Μεγαρων
» 888 RIDING SCHOOL
» Sinioris Racing School!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com