Greek GSX-R forum
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_l10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_c10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_r10 
JIMK7
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_l10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_c10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_r10 
nasos-v
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_l10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_c10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_r10 
T.R.E
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_l10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_c10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_r10 
k8 600 kk
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_l10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_c10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_r10 
kostaskr6
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_l10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_c10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_r10 
κολτρέϊν
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_l10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_c10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_r10 
Leroy
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_l10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_c10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_r10 
ripper
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_l10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_c10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_l10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_c10Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Poll_r10 

 

 Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.

Πήγαινε κάτω 
+9
boutser
mistiriodis_tsantakias
landen
usabug
SuzukaK4
stavrosrodo
k8 600 kk
ripper
GsxrPower
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GsxrPower
Normal gixxer
Normal gixxer
GsxrPower


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 170
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2009

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 23:52

καλησπερα...βρεικα κατι πλαστικα τα οποια ψαχνω να τα βρω εδω και καιρο αλλα μεσω ebay δεν μπορω να τα βρω στο συγκεκριμενο χρωμα που θελω.τα βρεικα σε ενα κινεζικο σαιτ σε πολυ καλη τιμη πολυ φθηνακαι υποψειαζομαι οτι τοσο φθηνα θα ειναι και καλα ? θελω την γνωμη σας να μπω στον κοπο να τα παρω ι θα ειναι τελειως μουφα?
και οσον αφορα το τελωνειο τι γεινετε ? πως πανε οι χρεωσεις ? ευχαριστω.
το σαιτ ειναι αυτο με τα πλαστικα. http://www.dhgate.com/1-set-abs-plastic-suzuki-gsx-r1000-2007-2008/p-ff80808131ae1ece0131ae2d7a2e07b4.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 23:57

μπες και κοιτα και εδω auctmarts.com .εχουν παρει αρκετοι απο εδω μεσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GsxrPower
Normal gixxer
Normal gixxer
GsxrPower


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 170
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2009

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 00:02

ευχαριστω φιλε μου.αλλα εχω μπει και εκει και το θεμα ειναι ο,τι δεν βρεισκω τα συγκεκριμενα πλαστικα με το χρωμα που τα θελω :( Jimk7 τα φωτα σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 00:19

κατα τη γνωμη μου σε ABS πλαστικα πρεπει να κοιτας ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ !!!!!
...και μετα τα χρωματα -σχεδια και τα σχετικα !!!
απο no-name εταιρια ετσι και δε κοθπμωνουν σωστα και εισαι κανενα 3ωρο με dermel για να κατσουν και μετα το βερνικι ειναι μουφα και θαμπωνει θα σε πειραξει πιο πολυ απο το να μην παρεις το χρωμα που θελεις !
κατα τη γνωμη μου παρε auctmarts που ειναι δοκιμασμενη λυση και πλεον εχουν βελτιωσει και το βερνικι και δε θαμπωνει στο 3μηνο !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 00:20

δεν ειναι αυτα?
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Img6915x

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 00:27

Αυτο ειναι το σχεδιο που δειχνει το παιδι!! παντως και εγω δινω εγγυηση για τα πλαστικα... τελεια εφαρμογη χωρις να ταλαιπωριεσαι... και τελεια φτιαγμενα!!! κανει καλη δουλεια ο κινεζος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
usabug
Normal gixxer
Normal gixxer
usabug


Όνομα: : Μιχάλης
Αριθμός μηνυμάτων : 383
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 00:29

stavrosrodo έγραψε:
δεν ειναι αυτα?
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Img6915x


Με μια γρηγορη ματια που εριξα εχουν διαφορες στα εξης fairing ...

Μουτρο : λειπει η κιτρινη ριγα στο φαναρι .
Πλαινα : Δεν εχει το μαυρο κατω κατω στο φαιρινγκ
Κολος : Του παιδιου εινα μαυρος με κοκκινο ενω το αλλο κοκκινο .

Αλλα δεν καταλαβαινω για πιο λογο δεν στελνει την φωτογραφια στο auctmarts και να του τα βαψει ακριβως ετσι που θελει ... ???? Αφου το λεει κιολας οτι κανει custom painting .... scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GsxrPower
Normal gixxer
Normal gixxer
GsxrPower


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 170
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2009

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 00:32

το σκεφτεικα usabug αλλα δν το ειδα καπου scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GsxrPower
Normal gixxer
Normal gixxer
GsxrPower


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 170
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2009

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 00:37

suzuka για τον auctmarts ενωεις ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
usabug
Normal gixxer
Normal gixxer
usabug


Όνομα: : Μιχάλης
Αριθμός μηνυμάτων : 383
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 00:38

GsxrPower έγραψε:
το σκεφτεικα usabug αλλα δν το ειδα καπου scratch
Μπες στο site τους και πηγαινε στο FAQ ...
Αστους μηνυμα και μεχρι αυριο θα σου εχουν απαντησει ... hallo hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GsxrPower
Normal gixxer
Normal gixxer
GsxrPower


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 170
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2009

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 00:48

οκ.το βρεικα και σε ευχαριστω περιμενω απαντηση τους.σχετικα με το τελωνειο οσοι πειρατε απο εκει τι γεινετε?ποσο σας ειρθε το τελωνειο?κατι που γεινετε με την συσκευασια σαν δωρο ισχυει ? να τους το πω ? ευχαριστω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 01:22

GsxrPower έγραψε:
οκ.το βρεικα και σε ευχαριστω περιμενω απαντηση τους.σχετικα με το τελωνειο οσοι πειρατε απο εκει τι γεινετε?ποσο σας ειρθε το τελωνειο?κατι που γεινετε με την συσκευασια σαν δωρο ισχυει ? να τους το πω ? ευχαριστω....

για δωρο πλεον χλωμο το τοπιο... μονο αν σε βαλει εικονικη μικροτερη τιμη. θα σε πουν ομως και τα παιδια π πηραν απ κει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 03:52

το τελονιο ειναι στην τυχη μαν ..οτι σου κατσει ....εγω παντος στα περιπου 15 κουστουμια που εχω παραγκιλη τα τελευτεα 3 χρονια εχω φαει 1 φορα τελονιο για τα πλαστικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 04:08

GsxrPower έγραψε:
suzuka για τον auctmarts ενωεις ?

Ε ναι ρε συ.. πηραν ποσα ατομα απο αυτον και ολοι ηταν ευχαριστημενοι... πηρα και εγω και τα πλαστικα ειναι μην πω καλυτερα και απο τα μανισια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 04:10

Αναλογος απο που εισαι αν εισαι μακεδονια μερια... θα το φας το τελωνειο δε το γλυτωνεις... αν εισαι απο αττικη μερια δυσκολα.. αν φας παντως υπολογισε γυρω στα 100-120 ευροπουλακια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 04:29

εγω που ειμαι απο καβαλα μου τα σταματησαν 11-3-12 και ακομι τα περιμενω τους πιρα τηλ και μου ειπαν οτι συγουρα θα περιμενω 2 βδομαδες ακομι! και δεν ειναι συγουρο οτι θα πλειρωσω! !

καλυτερ αν εισαι εκτως αττικης παριγκειλε τα στην διευθηνση καπιου φιλου σου στην αττικη και στα στελνει με κτελ! 10€
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GsxrPower
Normal gixxer
Normal gixxer
GsxrPower


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 170
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2009

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 16:41

Παιδες μιλεισα και μου ειπε ο τυπος ο,τι τα πλαστικα γεινετε να μου τα βαψει οπως θελω.
εχω κατι αποριες ομως.
μου εστειλε ενα μυνημα και ελεγε -> "Please let us know your paypal email, and we will send you an invoice directly to your paypal."
αυτο σημαινει επιδη τα πλαστικα που θελω δεν τα εχει στην λιστα θα μου στιλει αυτος προσκληση για να τραβηξει τα λεφτα απο την καρτα μου ?
αυτο με την εικονικη αποδηξη να του το πω να μου κοψει μικροτερη ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 17:04

επιδει δεν το περνεις μεσο ebay θα σου κανει money request για να πληρωσεις.
κ για την αποδειξη ναι συνηθως το κανει κ μονος του αλλα καλυτερα να του το πεις κ εσυ για να εισαι σιγουρος Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 19:24

kostaskr6 έγραψε:
επιδει δεν το περνεις μεσο ebay θα σου κανει money request για να πληρωσεις.
Very Happy
ετσι εκανα και εγω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΣαβ 24 Μαρ 2012, 20:43

GsxrPower έγραψε:
Παιδες μιλεισα και μου ειπε ο τυπος ο,τι τα πλαστικα γεινετε να μου τα βαψει οπως θελω.
εχω κατι αποριες ομως.
μου εστειλε ενα μυνημα και ελεγε -> "Please let us know your paypal email, and we will send you an invoice directly to your paypal."
αυτο σημαινει επιδη τα πλαστικα που θελω δεν τα εχει στην λιστα θα μου στιλει αυτος προσκληση για να τραβηξει τα λεφτα απο την καρτα μου ?
αυτο με την εικονικη αποδηξη να του το πω να μου κοψει μικροτερη ?

kostaskr6 έγραψε:
επιδει δεν το περνεις μεσο ebay θα σου κανει money request για να πληρωσεις.
κ για την αποδειξη ναι συνηθως το κανει κ μονος του αλλα καλυτερα να του το πεις κ εσυ για να εισαι σιγουρος Very Happy



ακριβως ετσι ... +1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GsxrPower
Normal gixxer
Normal gixxer
GsxrPower


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 170
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2009

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΚυρ 25 Μαρ 2012, 10:02

Εσεις που εχετε παραγκηλει απο auctmarts το πισω φτερο και το undertail ειτανε μεσα στο πακετο ? εμενα μ ειπε οτι το undertail δν το εχει μεσα. γιατι ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΚυρ 25 Μαρ 2012, 11:10

εμενα ηταν μεσα στο πακετο κανονικα... και τα 2 φτερα , undertail , ζελατινα φιμε, αυτοκολλητο καρμπον λοοκ για το ντεποζιτο ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΚυρ 25 Μαρ 2012, 13:03

Miou έγραψε:
εμενα ηταν μεσα στο πακετο κανονικα... και τα 2 φτερα , undertail , ζελατινα φιμε, αυτοκολλητο καρμπον λοοκ για το ντεποζιτο ...


γιατι το εβαλε αυτο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΚυρ 25 Μαρ 2012, 13:58

kostaskr6 έγραψε:
Miou έγραψε:
εμενα ηταν μεσα στο πακετο κανονικα... και τα 2 φτερα , undertail , ζελατινα φιμε, αυτοκολλητο καρμπον λοοκ για το ντεποζιτο ...


γιατι το εβαλε αυτο?

To δινει σαν δωρο οπως και τη ζελατινα, ετσι ειχε κανει και σε μενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.   Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας. EmptyΚυρ 25 Μαρ 2012, 14:01

kostaskr6 έγραψε:
Miou έγραψε:
εμενα ηταν μεσα στο πακετο κανονικα... και τα 2 φτερα , undertail , ζελατινα φιμε, αυτοκολλητο καρμπον λοοκ για το ντεποζιτο ...


γιατι το εβαλε αυτο?


γιατι ειμαι ομορφοπαιδο ..... xazosmile coool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πλαστικα Απο κινα ! Την γνωμη σας.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» CORONA EXTRA απο Κινα
» Παραγγελία fairing από Κίνα
» γνωμη για 600 Κ7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com