Greek GSX-R forum
Απορια...για το στριψιμο Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Απορια...για το στριψιμο Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Απορια...για το στριψιμο Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Απορια...για το στριψιμο Poll_l10Απορια...για το στριψιμο Poll_c10Απορια...για το στριψιμο Poll_r10 
JIMK7
Απορια...για το στριψιμο Poll_l10Απορια...για το στριψιμο Poll_c10Απορια...για το στριψιμο Poll_r10 
nasos-v
Απορια...για το στριψιμο Poll_l10Απορια...για το στριψιμο Poll_c10Απορια...για το στριψιμο Poll_r10 
T.R.E
Απορια...για το στριψιμο Poll_l10Απορια...για το στριψιμο Poll_c10Απορια...για το στριψιμο Poll_r10 
k8 600 kk
Απορια...για το στριψιμο Poll_l10Απορια...για το στριψιμο Poll_c10Απορια...για το στριψιμο Poll_r10 
kostaskr6
Απορια...για το στριψιμο Poll_l10Απορια...για το στριψιμο Poll_c10Απορια...για το στριψιμο Poll_r10 
κολτρέϊν
Απορια...για το στριψιμο Poll_l10Απορια...για το στριψιμο Poll_c10Απορια...για το στριψιμο Poll_r10 
Leroy
Απορια...για το στριψιμο Poll_l10Απορια...για το στριψιμο Poll_c10Απορια...για το στριψιμο Poll_r10 
ripper
Απορια...για το στριψιμο Poll_l10Απορια...για το στριψιμο Poll_c10Απορια...για το στριψιμο Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Απορια...για το στριψιμο Poll_l10Απορια...για το στριψιμο Poll_c10Απορια...για το στριψιμο Poll_r10 

 

 Απορια...για το στριψιμο

Πήγαινε κάτω 
+4
No Fear
Vortex
Hlektrologos
giXXXer
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΣαβ 31 Μαρ 2012, 18:40

Παιδες εχω παρατηρησει το εξης οταν ειμαι μονος στην μηχανη δν μπορω να την πλαγιασω το ιδιο πολυ απ οταν εχω καποιο ατομο σχετικα ελαφρυ πισω...και νομιζω πως δν μπορω να την πλαγιασω το ιδιο γτ νιωθω οτι το πισω μερος δν ειναι τοσο σταθερο...φανταζομαι οτι οφειλεται σε καποια ρυθμιση του αμορτισερ!
Κανω λαθος;
Τα φωτα σας παρακαλω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hlektrologos
Normal gixxer
Normal gixxer
Hlektrologos


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Hμερομηνία εγγραφής : 22/10/2009

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΣαβ 31 Μαρ 2012, 19:10

Απο την εμπειρια μου αν και δεν ειναι μεγαλη να σου πω οτι πραγματι με αλλο ατομο πισω παταει καλυτερα η μηχανη και νοιωθεις περισσοτερη ασφαλεια.

Αλλα αμα μαθεις καποια πραγματακια μπορεις να στριβεις μονος σου καλυτερα απο το να εχεις συνεπιβατη.Βασικα προσπαθησε να βγαζεις λιγο το σωμα σου απο την μηχανη και αμεσως θα δεις ποσο πιο σταθερη θα την νοιωθεις.Επισης μην στηριζεσαι στα clip-on αλλα στα ποδια σου ετσι ωστε σε μικροανωμαλιες η γλυστρηματα μεσα στην στροφη η μηχανη να μπορει να διορθωνει μονη της την πορεια.

Βασικα κατεβασε απο το νετ το Keith Code - A Twist of the Wrist δεστω αρκετες φορες και σιγα σιγα πειραματισου.Ολα ερχονται με τον καιρο και την προπονηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΣαβ 31 Μαρ 2012, 19:33

Βασιλη ρε φιλε αυτα τα γνωριζω κ προσπαθω ν τα εφαρμωσω καθε φορα και νομιζω οτι τα καταφερνω οχι τελεια αλλα κατι κανω, οσο για το σωμα βγαινω απο υην μηχανη κ παντα η δυναμη μου ειναι στα ποδια...αυτο που θελω να μαθω ειναι αν πρεπει να κανω καποιες ρυθμισεις στο αμορτισερ ωστε να εχω καλυτερα αποτελεσματα στο στριψιμο!
Ευχαριστω παντως για τις συμβουλες σας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΣαβ 31 Μαρ 2012, 19:46

Εχεις ανοιχτο το γκαζι οταν στριβεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΣαβ 31 Μαρ 2012, 20:07

Κανε οτι σου ειπε ο Βασιλης,κατεβασε τα dvd και τα βιβλια αν τα βρεις,διαβασε και εφαρμοσε τα σιγα σιγα.Τα ορια τον μοτοσυκλετων μας ειναι πολυ ψηλοτερα απο τα δικα μας,αρκει να μπορουμε να ειμαστε σε ενα ασφαλες περιβαλλον για να πιεσουμε με ασφαλεια.
Πηγαινε βημα βημα και θα παει σιγα σιγα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΣαβ 31 Μαρ 2012, 20:10

να πας σε καποιον που ξερει να σου ρυθμισει το σαγκ. μπρος κ πισω.
κ μη πλαγιαζεις πολυ με δευτερο ατομο γιατι δικαβαλος το σωμα δε μπορεις να το βγαλεις σχεδον καθολου. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΣαβ 31 Μαρ 2012, 20:53

Σπυρο θα σου πω για την διαδρομη π εχω στο μυαλο...λιγο πριν μπω ειμαι στα φρενα μπαινω με κλειστο η λιγο ανοιχτο γκαζι κ στην κορυφη της στροφης που ξεκιναει η εξοδος ανοιγω, αναλογα την στροφη παντα απ την κορυφη κ μετα, να πω την αληθεια, επειδη ανοιγω γκαζι κ περναει η δυναμη πισω την νοιωθω πιο σταθερη!
Γιαννη το χω διαβασει και τα προσπαθω οσο μπορω...οσο για την ασφαλτο ειναι καλη η ποιοτητα της εκτος απο πολυ λιγα σημεια π εχουν λακουβες αλλα δν ενοχλουν, βεβαια παντα για τα επιπεδα δρομων!
Πανο αυτο αναρωτιεμαι αν θα βοηθουσε;!;!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΣαβ 31 Μαρ 2012, 20:55

Ρυθμιζεις την ταχυτητα σου πριν μπεις στην στροφη και οταν μπεις ανοιγεις το γκαζι και το κρατας σταθερο ωστε να εχει καλυτερη προσφυση το πισω ελαστικο σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΣαβ 31 Μαρ 2012, 21:27

το προβλημα του δεν ειναι οδηγικο.αλλωστε το λεει ξεκαθαρα οτι η κατασταση βελτιωνεται οταν καθεται εξτρα βαρος(συνεπιβατης)

το πιο πιθανο πανο (ειδικα αν δεν εχεις βαλει χερι ποτε εκει) το σαγκ δεν ειναι ρυθμισμενο για τα κιλα σου.
να πας να σου ρυθμισουν με λεπτομερια τις προφορτισεις/αποσβεσεις απ τις αναρτησεις στα κιλα σου,ολα τ αλλα ειναι θεωριες.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΣαβ 31 Μαρ 2012, 21:32

panosk8 έγραψε:
να πας σε καποιον που ξερει να σου ρυθμισει το σαγκ. μπρος κ πισω.
κ μη πλαγιαζεις πολυ με δευτερο ατομο γιατι δικαβαλος το σωμα δε μπορεις να το βγαλεις σχεδον καθολου. Wink

οπως ακριβως τα λεει ο συμφορουμητης !!!!

Δικαβαλο μη κανεις τιποτε παραπανω εκτος απο μια βολτα με ταχυτητα κτελ !

μονος σου δουλεψε το σωμα και το πατημα σου στη μηχανη, φυγοκεντρικο στη εισοδο , σταθερο γκαζι, μαθε για το apex της στροφης φτιαξε τις αναρτησεις σου για το βαρος και την οδηγηση σου (sag,bound,rebound, + τα ιδια και slow rebound πισω) και προσπαθησε να κανεις προπονηση ντυμενος full στην ιδια πιστα ή ελεγχομενη διαδρομη και σιγα σιγα θα πηγαινεις πιο ανετα και πιο γρηγορα
ριξε και μια ματια στο "the corner book"

παντως αυτο που λες "το οτι με 2ο ατομο νομιζω οτι παταει καλυτερα η μηχανη" σημαινει οτι το ελατηριο σου πισω πιθανοτατα θελει αρκετο μαλακωμα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hlektrologos
Normal gixxer
Normal gixxer
Hlektrologos


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Hμερομηνία εγγραφής : 22/10/2009

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΣαβ 31 Μαρ 2012, 21:35

Το γκαζι ειναι μεγαλο θεμα μεσα στην στροφη. Θα σου πω τι εχω διαβασει, εχω ακουσει και κανω και εγω. Απο την στιγμη που πλαγιαζεις την μηχανη εχεις σταθερα ανοιγομενο γκαζι (ελαφρος ανοιχτο ετσι) μεχρι την κορυφη της στροφης η το σημειο που εσυ βλεπεις οτι εχεις ασφαλεια να το ανοιξεις φουλ.Το γκαζι πρεπει να το ανοιγεις προοδευτικα καθος πλησιαζεις προς την εξοδο και σηκωνεται η μηχανη.

Κατι αλλο που ισως σε βοηθησει ειναι οταν βγαζεις σωμα να καθεσαι οσο πιο πισω στην σελα μπορεις για να μεταφερεις το βαρος σου.


Και επειδη ειναι ωραίο πραγμα να ασχολεισαι μονο σου με την καλη σου παρε και ενα βιντεακι για το πως να ρυθμισεις τις αναρτησεις στο μηχανακι σου. Χρειαζεσαι οποσδηποτε δευτερο ατομο για να κανεις την δουλεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΣαβ 31 Μαρ 2012, 21:59

Σπυρο μαλλον δικο μ λαθος οσον αφορα υην διατυπωση...ψαχνω την βελτιωση της μηχανης γι αυτα που λες τα εχω ψιλοδει κ μ εχουν πει κ στις σερρες μερικες φορες π εχω παει...απλα τωρα ψαχνω το πως θα με βοηθησει κ η μηχανη...
Πανο δν τα εχω πειραξει ποτε αυτα που λε αν κ κατι εχω διαβασει...το θεμα ειναι οτι δν ξερω κατα Καβαλα κ γυρω περιοχες καποιον να τα κανει αυτα...κ να ξερω οτι θα παρω κ σωστα αποτελεσματα γιατι εχω ακουσει για τργικα λαθη!
Κωστα φιλος παντα ντυμενος ειμαι, ειμαι αυτης της θεωριας και γω Wink παντως οπως λεω κ πιο πανω αυτα τα εχω διαβασει κ προσπαθω να τα εφαρμοζω τωρα θελω την βοηθεια της μηχανης αν γινεται φυσηκα κ απ οτι μου λετε γινεται παντως μου κανει εντυπωση αυτο που λες οτι θα θελει μαλακωμα νομιζα σφυξιμο θα θελε αλλα μαλλον το σκεφτομαι αναποδα...
Βασιλη ευχαριστω για τις συμβουλες σου φιλε και το βιντεακι πολυ χρησιμο αλλα να πω την αληθεια πρωτη φορα που θα το δοκιμασω θελω εναν εμπειρο διπλα μ για να παρω τα σωστα αποτελεσματα γιατι οπως ειπα εχω ακουσει πολλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΣαβ 31 Μαρ 2012, 22:55

παναγιωτη δες αυτο....
https://gixxer.forumgreek.com/h10-page
διβασε το μερικες φορες
εκτιπωσε το και πειραματισου και σιγα σιγα οχι μονο θα το στησεις στα μετρα σου αλλα θα ξερεις και τι κανει η καθε βιδα στη συμπεριφορα της μηχανης σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΚυρ 01 Απρ 2012, 02:34

Πολυ χρησιμο αυυο δν ηξερα οτι υπηρχε....θα το μελετησω καλα λοιπον κ ελπιζω να καταφερω καποιο καλο αποτελεσμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΚυρ 01 Απρ 2012, 02:38

Οσον αφορα το γκαζι στην στροφη,κανε ακριβως οτι λεει ο Σπυρος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΚυρ 01 Απρ 2012, 12:34

Γιαννη αυτα τα ξερω φιλος αυτο που ψαχνω οπως λεω και παραπανω ειναι την βοηθεια της μηχανης κ απ οτι μου λενε οι παιδες γινεται αν ρυθμισω αμορτισερ κ τετοια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G.E.B. R-09
Normal gixxer
Normal gixxer
G.E.B. R-09


Όνομα: : giorgos
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 355
Hμερομηνία εγγραφής : 17/08/2009

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΚυρ 01 Απρ 2012, 23:30

Παναγιωτη σου εχω βρει λυση για το προβλημα σου! χωρις να πειραξεις τιποτα!
Να πηγαινεις παντα διπλος!!! fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΤετ 04 Απρ 2012, 16:24

μια ειναι η λυση! θα πας Αγιο Συλλα και θα παιξεις ! καθε κλικ που θα κανεις στην αναρτηση θα κανεις και 1 κατω πανω και οπου δεις οτι εισαι ευχαριστιμενος το αφινεις !!! βενζηνη να εχεις μονο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΤετ 04 Απρ 2012, 18:26

Ελα ρε Γιωργο που ησουν τοσες μερες να δωσεις λυση στο προβλημα Laughing
Κωστα ρε φιλε σαν πρωτη φορα θα θελα να ρυθμισω σαγκ κ τετοια με καποιον εμπειρο να δω τι παιζει και μετα βλεπω κ κανω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΤετ 04 Απρ 2012, 19:01

νομιζω οτι ο Πασχαλης Ιντζες στη Δραμα ειναι ο ανθρωπος που χρειαζεσαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΤετ 04 Απρ 2012, 21:30

Αληθεια;Τον ξερεις ειναι καλος;Μακαρι να ειναι γτ δν εχω ακουσει για κανενα τοσο ψαγμενο προς τα δω πανω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Απορια...για το στριψιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια...για το στριψιμο   Απορια...για το στριψιμο EmptyΤετ 04 Απρ 2012, 23:14

βρες τον στο fb ειναι πολυ καλος μαστορα και ταλεντο στην πιστα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Απορια...για το στριψιμο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Aποριες... για το στριψιμο...
» απορια...
» EK 520 RX ΑΠΟΡΙΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com