Greek GSX-R forum
Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_l10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_c10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_l10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_c10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_l10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_c10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_l10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_c10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_l10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_c10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_l10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_c10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_l10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_c10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_l10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_c10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_l10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_c10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_l10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_c10Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp

Πήγαινε κάτω 
+16
gsxrk71000
Sotoner
JIMK7
rsv4aprc
SuzukaK4
GIXXERAKIAS
vasilis987
gixxermak
kentaurosk8
κολτρέϊν
No Fear
DrIoannis
Aristosk8
Miou
thodoris
Vortex
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp   Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 18 Μάης 2012, 17:53

Sotoner έγραψε:
Miou έγραψε:


τελικα οχι μονο ετρεξε στο πρωταθλημα αλλα κερδισε και ενα τιτλο ( και φετος παει σφαιρα για τον δευτερο )

beer beer beer

Δύο κέρδισε και πάει για τρίτο. beer


εχεις δικιο .... το διορθωσα ....ντροπη μου .... Embarassed

fafoutis fafoutis fafoutis

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp   Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 18 Μάης 2012, 19:47

Miou έγραψε:
Sotoner έγραψε:
Miou έγραψε:


τελικα οχι μονο ετρεξε στο πρωταθλημα αλλα κερδισε και ενα τιτλο ( και φετος παει σφαιρα για τον δευτερο )

beer beer beer

Δύο κέρδισε και πάει για τρίτο. beer


εχεις δικιο .... το διορθωσα ....ντροπη μου .... Embarassed

fafoutis fafoutis fafoutis


εισαι και mod παναθεμασε. :P :P

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp   Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 18 Μάης 2012, 23:45

Εδω που τα λεμε εχει σε πολλα δικιο ο Στονερ oooyes

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 10p7ousΟ Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Icnsl4Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 2dhxn3kΟ Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 2lbdx0jΟ Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp   Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Μάης 2012, 11:00

και το 2ο μερος

Το μακροσκελές σκεπτικό της απόφασης του 2 φορές Παγκόσμιου Πρωταθλητή, Casey Stoner, συνεχίζεται με τον ίδιο να τονίζει ότι – παρά την πεποίθηση πολλών – η γέννηση της μικρής του κόρης, δεν επηρέασε σημαντικά την απόφασή του αυτή!

«Η γέννηση της κορούλας μου δεν έχει να κάνει με την απόφασή μου αυτή. Έπαιξε μικρό ρόλο, την διευκόλυνε σίγουρα, αλλά δεν είναι ο λόγος που πήρα την απόφασή μου. Όσο για το μέλλον, θα με ενδιέφερε να ασχοληθώ με το αυτοκίνητο. Δοκίμασα το V8, είναι αλήθεια, αλλά αυτό ήθελα να το κάνω εδώ και 3-4 χρόνια, δεν σημαίνει κάτι… Το αν θα είμαι γρήγορος ή όχι, αυτό είναι άλλο θέμα. Άλλωστε, δεν πρόκειται να γίνει κάτι τέτοιο στο κοντινό μέλλον»

«Λατρεύω τις μοτοσυκλέτες, είμαι κοντά τους ολόκληρη την ζωή μου και αν συνέχιζα να κάνω αυτό που κάνω, φοβάμαι ότι θα έχανα εντελώς το πάθος μου για αυτές και δεν θα ήθελα να είμαι κοντά σε καμία για τα επόμενα δέκα χρόνια. Αυτό με φόβιζε…»

Σε όλη την διαδικασία, ο Casey είχε σταθερή φωνή κρύβοντας τα συναισθήματά του, ωστόσο κάτι τέτοιο δεν το κατάφερε όταν ρωτήθηκε για το αν πιστεύει ότι χαραμίζει το τεράστιο ταλέντο του, αποσυρόμενος της δράσης σε τόσο νεαρή ηλικία…

«Δεν θα χαράμιζα το ταλέντο μου, αλλά την ζωή μου αν συνέχιζα!», απάντησε αποστομωτικά ο Αυστραλός! «Ξέρω ότι μπορώ να βγω εκεί έξω ακόμα κι αν δεν το διασκεδάζω, πετυχαίνοντας τα ίδια αποτελέσματα και δίνοντας τον καλύτερό μου εαυτό. Σε μια τέτοια περίπτωση, η ανταγωνιστική μου φύση θα υπερίσχυε του πάθους μου που έφθινε! Αλλά για να είμαι ειλικρινείς δεν το θέλω… πώς να το εξηγήσω! Ίσως είμαι ο μοναδικός νεαρός αναβάτης που αποσύρεται, ενώ έχει πολύ καλές προοπτικές μπροστά του, αλλά από την άλλη γνωρίζετε ότι λέω πάντοτε την αλήθεια. Σε όλες μου τις δηλώσεις στα media»

«Ακόμα και στην Πορτογαλία (σ.σ. όταν κατηγορηματικά αρνήθηκε τις φήμες περί αποχώρησής του) δεν είπα ψέματα σε κανέναν. Διέρρευσε η πληροφορία και δεν είμαι σίγουρος από πού ή ποιόν, αλλά ακόμα δεν είχα αποφασίσει οριστικά. Έτσι, η πληροφόρηση τότε ήταν λάθος. Αποφάσισα οριστικά τι θέλω να κάνω αυτήν την εβδομάδα …»

«Κάθε αναβάτης εδώ λέει πάντα το ίδιο πράγμα. Όταν σταματήσει το πάθος μου για το άθλημα, θα αποσυρθώ. Αλλά πιστεύω ότι υπάρχουν πολλοί αναβάτες εκεί έξω που θα πουν ότι αυτό δεν είναι αλήθεια. Πάντα υπάρχει κάτι που τους κρατά εδώ, είτε αυτό είναι τα χρήματα, είτε η δόξα ή οτιδήποτε άλλο. Έχω δει αναβάτες στο παρελθόν να χάνουν το πάθος τους για το άθλημα, την διασκέδαση, αλλά να συνεχίζουν να αγωνίζονται!»

«Δεν εξαρτάται από εμένα να πω τι θα κάνω φεύγοντας…» απάντησε ο Αυστραλός σε άλλη ερώτηση. «Ίσως έχω κάποια ανάμειξη στο MotoGP, αν βρω την ενέργεια, να βοηθήσω ίσως κάποιους νεαρούς αναβάτες. Δεν είμαι σίγουρος τι θα κάνω… Είχαμε πολύ καλή καριέρα, κάναμε φανταστικούς αγώνες και νιώθω ότι ήδη από το πρώτο μου Πρωτάθλημα, το 2007, είχα φτάσει τον στόχο μου»

«Ήταν το όνειρό μου να γίνω Παγκόσμιος Πρωταθλητής. Όταν είσαι νέος, ονειρεύεσαι να γίνεις Παγκόσμιος Πρωταθλητής πολλές φορές, αλλά όσο πλησιάζεις τα GP και όταν φτάνεις να αγωνίζεσαι εκεί, η πραγματικότητα είναι πιο ρεαλιστική. Δεν σταμάτησα όμως ποτέ να προσπαθώ. Όση κριτική κι αν δεχόμουν με την Ducati. Όση κριτική κι αν δεχόμουν για τις πτώσεις μου και για άλλα παρόμοια στο παρελθόν. Όλα αυτά βοήθησαν, για να είμαι ειλικρινείς, να φτάσω στο σημείο που είμαι σήμερα και διευκόλυναν την απόφασή μου»

«Δεν νομίζω ότι αφήνω κάτι πίσω μου. Είμαι πολύ χαρούμενος με την καριέρα μου σε αυτό το σύντομο χρονικό διάστημα. Ήταν ένας δύσκολος, δύσβατος δρόμος, το να έχω τις νίκες αυτές, τις μάχες, τις επιτυχίες αλλά και τα προβλήματα… όμως ήταν μια φανταστική πορεία! Έτσι, δεν το μετανιώνω…!»

πηγη: http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=11080
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp   Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Μάης 2012, 11:26

εκανε οτι μπορουσε για να τραβηξει ολα τα βλεματα επανω του μεχρι το τελος του πρωταθληματος!
γεναια αποφαση!...δεν θα την επερναν πολλοι!...λεει πολλες αληθειες στην ομιλια του.
...στο καλο! hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp   Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Μάης 2012, 12:33

Του δινω 1 χρονο το πολυ εκτος φωτων και πιστας........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sporoskaterini
Adv. gixxer
Adv. gixxer
sporoskaterini


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Κατερίνη Πιερίας
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 440
Αγωνιζόμενος : θλιβερή ιστορία.....
Hμερομηνία εγγραφής : 22/02/2009

Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp   Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Μάης 2012, 15:33

JIMK7 έγραψε:
Αν φυγει το πολυ σε 2 η 3 χρονια παλι πισω θα γυρισει ssss οπως σουμαχερ - ραικονερ - χακινεν κ.τ.λ. κ.τ.λ. κ.τ.λ. file



Υ.Γ. Αχ αυτες οι γυναικες οπου βαλουν το χερι τους φερνουν τη καταστροφη mastigio mastigio mastigio mastigio
off topic αλλα...
o raikonen δεν εφυγε ποτε για να επιστρεψει κ ο hakkinen δεν γυρισε ποτε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/sporoskaterini/
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp   Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 20 Μάης 2012, 13:49

κ μετα ετοιμαστειτε.. ο Ροσι θα παει στη χοντα..ετσι το βλεπω εγω..αφου παλι ειναι απογοητευμενος απο το ντουκαντιστιιιιι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp   Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 EmptyΤρι 22 Μάης 2012, 23:45

sporoskaterini έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Αν φυγει το πολυ σε 2 η 3 χρονια παλι πισω θα γυρισει ssss οπως σουμαχερ - ραικονερ - χακινεν κ.τ.λ. κ.τ.λ. κ.τ.λ. file



Υ.Γ. Αχ αυτες οι γυναικες οπου βαλουν το χερι τους φερνουν τη καταστροφη mastigio mastigio mastigio mastigio
off topic αλλα...
o raikonen δεν εφυγε ποτε για να επιστρεψει κ ο hakkinen δεν γυρισε ποτε..

o raikonen δεν εφυγε ποτε ? πως το εννοεις ? οσο για το hakkinen δεν γυρισε ποτε στην φορμουλα γιατι δεν υπηρχε θεση πια για αυτον ssss αλλα ετρεχε σε αλλους αγωνες με αμαξια εκει που ελεγε οτι δεν θα τρεξει ξανα και θα κανει μια ησυχη ζωη με την οικογενεια του fafoutis

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 10p7ousΟ Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Icnsl4Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 2dhxn3kΟ Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 2lbdx0jΟ Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp   Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 EmptyΤρι 22 Μάης 2012, 23:54

landen έγραψε:
κ μετα ετοιμαστειτε.. ο Ροσι θα παει στη χοντα..ετσι το βλεπω εγω..αφου παλι ειναι απογοητευμενος απο το ντουκαντιστιιιιι

το HRC εχει δηλωσει οτι δεν δεχεται πισω τον γιατρο...οι δορυφορικες ομως.... :?:
αν κ δε νομιζω να φυγει ''αποτυχημενος'' απο την κοκκινη ομαδα...
παντος στο λεμαν εδειξε οτι ακομα το'χει! rider
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sporoskaterini
Adv. gixxer
Adv. gixxer
sporoskaterini


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Κατερίνη Πιερίας
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 440
Αγωνιζόμενος : θλιβερή ιστορία.....
Hμερομηνία εγγραφής : 22/02/2009

Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp   Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 EmptyΤρι 29 Μάης 2012, 13:22

JIMK7 έγραψε:
sporoskaterini έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Αν φυγει το πολυ σε 2 η 3 χρονια παλι πισω θα γυρισει ssss οπως σουμαχερ - ραικονερ - χακινεν κ.τ.λ. κ.τ.λ. κ.τ.λ. file



Υ.Γ. Αχ αυτες οι γυναικες οπου βαλουν το χερι τους φερνουν τη καταστροφη mastigio mastigio mastigio mastigio
off topic αλλα...
o raikonen δεν εφυγε ποτε για να επιστρεψει κ ο hakkinen δεν γυρισε ποτε..

o raikonen δεν εφυγε ποτε ? πως το εννοεις ? οσο για το hakkinen δεν γυρισε ποτε στην φορμουλα γιατι δεν υπηρχε θεση πια για αυτον ssss αλλα ετρεχε σε αλλους αγωνες με αμαξια εκει που ελεγε οτι δεν θα τρεξει ξανα και θα κανει μια ησυχη ζωη με την οικογενεια του fafoutis
αφου τον ξεφτυλισαν τα 2τελεφταια χρονια εφυγε απο μονος του...
παντος αξιζε πολλα περισσοτερα απο τον μιχαλακι που με της λαδιες τσιμπησε τοσα πρωταθληματα..
δεν ειναι το ιδιο η F1 κ τα DTM......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/sporoskaterini/
Lithos
Jr.gixxer
Lithos


Άντρας Τόπος : ΕΛΛΑΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 24
Hμερομηνία εγγραφής : 27/05/2012

Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp   Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 21:12

GSXR-750™ έγραψε:
Και μετά λένε ότι οι Έλληνες βγαίνουν νωρίς στη σύνταξη!! fraga

Δε νομίζω ότι έχει να κάνει με τα λεφτά!

Προφανώς το άθλημα έχει χάσει λίγο από την αίγλη της "παλιάς" σχολής, του αθλητικού ανταγωνισμού και γενικώς του αθλήματος...

Γνώμη μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» O Stoner πανω στο RCV213V
» Stoner: Λάθος η αύξηση βάρους!!
» Stoner: Έχω πρόβλημα με τον καρπό μου!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚA ΝEΑ :: MotoGP-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com