Greek GSX-R forum
το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_l10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_c10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_r10 
JIMK7
το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_l10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_c10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_r10 
nasos-v
το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_l10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_c10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_r10 
T.R.E
το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_l10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_c10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_r10 
k8 600 kk
το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_l10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_c10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_r10 
kostaskr6
το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_l10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_c10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_r10 
κολτρέϊν
το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_l10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_c10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_r10 
Leroy
το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_l10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_c10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_r10 
ripper
το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_l10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_c10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_l10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_c10το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Poll_r10 

 

 το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)

Πήγαινε κάτω 
+52
Kydo
kouzinas
kostaskr6
demk6
2wheels
AggelosK8
brwmogazos
teo46
spyroszx
888hayabusa
cpantelo
err
filippos
gkourv
Aristosk8
nktr
platonas
panikas
No Fear
fatsas k5
nasos-v
babis k8
Makaronia
aorillious
maikstain
potis
Sotoner
T.R.E
gabri
Leroy
Painterz
JIMK7
gsxrakias
Vortex
rsv4aprc
ripseventh
christ-r
GIXXERAKIAS
mx5
BillyGsxR
mbkostas
jord136
fotis_rizla
swtos
andRewR
tzortzinos
k8 600 kk
Oikopedofagos
mistiriodis_tsantakias
magfaria
ripper
Miou
56 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 11:32

ναι ρε φιλε φυσικα .... μπορει να βαλουμε το χερι λιγο πιο βαθια στην τσεπη
αλλα δεν νομιζω οτι ενοχλει - πηραζει κανεναν απο εμας να δωσουμε +10ε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 12:14

Λεφτα υπαρχουν
Πιστα θελουμε fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 16:14

Ολοσωμη τελικα αγορασα την Παρασκευη,γαντια εχω αλλα δεν ειναι τιποτα σπουδαιο,αν εχει καποιος ενα ζευγαρι σε large,καλα θα ηταν.
Τωρα οσον αφορα την ερωτηση μου παραπανω,μιας και ειμαι ο πιο κουλος του forum,ρωτησα γιατι αν ειναι να ερθω,σκοπος μου δεν ειναι να κανω χρονο,αλλα να καταφερω να εμπιστευτω περισσοτερο την μοτοσυκλετα μου.
Στον δρομο τοσο καιρο την κυκλοφορω στο C,στους δρομους που πηγαινουμε πιστευω πως δεν θελω κατι παραπανω,περα απο μεγαλες καμπες και ευθειες που βαζω το Α.
To γκαζι της πλεον δεν με φοβιζει και επομενο σταδιο ειναι να το γυρισω στο Β.
Επισης φρεναρω πολυ πριν την στροφη και οδηγω περισσοτερο βγαζοντας το σωμα παρα να την πλαγιαζω πολυ.Απο την στιγμη που δεν μπορω να εμπιστευτω τον δρομο λογο της καταστασης του ή οταν δεν εχω καλη ορατοτητα,δεν προσπαθω να πιεσω παραπανω.
Να πω πως απο την παρεα εγω,ο Δημητρης με το Busa και 2 φιλοι με Ζ 1000,ειμαι ο αργοτερος.
Οποτε σκοπος μου για να κανω ειναι ενα track day,ειναι να μαθω απο οποιον εχει χρονο και ορεξη,να μου εξηγησει μερικα πραγματα παραπανω και να μπουμε μαζι στην πιστα να τα δουμε και στην πραξη.Δεν ξεκιναω απο το μηδεν,αλλα απο BMW F 650GS,πηγα στο gixxer,οποτε χρειαζομαι εξοικειωση.
Αν ειναι,λογω της εμπειριας μου,να ειμαι μια κορινα που κινειται αργα στην πιστα και να γινομαι επικινδυνος για εμενα αλλα και για τους υπολοιπους,θα προτιμησω να μην λαβω μερος.
Συγνωμη για το μεγαλο ποστ,απλα ειπα να σας πω οπως βλεπω τα πραγματα με ολη την ειλικρινεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 16:25

Γιαννη ο λογος που κανουμε το TD ειναι για να περασουμε καλα ολοι σαν παρεα,
οχι να σπασουμε το ρεκορ του Μπουστα στα μεγαρα, και πιστεψε με 20 μηχανακια σε 2 γκρουπ οσο αργα και να πηγαινεις μποτιλιαρισμα ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ !!!!!

εδω εχουμε κανει TD με 36 μηχανες στο γκρουπ και πιο αργους απο περπατητους μεσα !
μη κολας σε βλακειες απλα ελα να γνωριστουμε απο κοντα να σου πω εγω και αλλα παιδια οσα μπορουμε για να σε βοηθησουμε, να περασουμε καλα και να ξεκαυ....με με την ασφαλεια της πιστας !!!!!

μη ξεχνας ολοι καποτε ημασταν στο επιπεδο σου, και παραλληλα οπως εισαι εσυ αργος για καποιον ανδιαμεσο ετσι ειναι και αυτος αργος για καποιον αγωνιζομενο και παει λεγοντας ! κανεις δε ξεννηθηκε στο 0.59, ουτε καν στο 1.20 !

εν τελει ασε τις μπιπ περι αργες κορινες και φερε το μωρο σου να το καμαρωσουμε !





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 16:28

μην μασας ρε γιαννη ..... ολοι απο το 0 ξεκινησαμε ....

καλυτερα πρωτη επαφη στην πιστα με περιπου 10 μηχανακια στο γκρουπ παρα μαζι με 30 ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Makaronia
Normal gixxer
Normal gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 57
Hμερομηνία εγγραφής : 21/05/2012

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 16:39

No Fear έγραψε:
Ολοσωμη τελικα αγορασα την Παρασκευη,γαντια εχω αλλα δεν ειναι τιποτα σπουδαιο,αν εχει καποιος ενα ζευγαρι σε large,καλα θα ηταν.
Τωρα οσον αφορα την ερωτηση μου παραπανω,μιας και ειμαι ο πιο κουλος του forum,ρωτησα γιατι αν ειναι να ερθω,σκοπος μου δεν ειναι να κανω χρονο,αλλα να καταφερω να εμπιστευτω περισσοτερο την μοτοσυκλετα μου.

Μην εισαι τοσο σιγουρος!!!Ειμαι κ εγω εδω! file Πρωτη φορα στην πιστα και για μενα και επειδη εχω παρακολουθησει καποια κυριακατικα TD, οπου πραγματικα γινεται χαμος απο κοσμο, προτιμησα να μπω σε αυτο σκεπτομενος οτι θα ειναι λιγα τα μηχανακια και δεν θα εμποδιζω τοσο πολυ με την κουλαμαρα μου beer
Μην μασας και ελα να περασουμε ωραια!Το πολυ πολυ θα κολλησουμε απο ενα μεγαλο Ν (Νεος κ ετσ) στην πινακιδα μας για να μας προσεχουν!! adffs fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
888hayabusa
Normal gixxer
Normal gixxer
888hayabusa


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 111
Αγωνιζόμενος : ΕΤΣΙ ΛΕΩ
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 16:44

Θέλω να έρθω κι εγώ για προπόνηση και να βοηθήσω όποιον θέλει αλλά θα ξέρω σίγουρα μετά τον αγώνα της Κυριακής. Ελπίζω να καταλαβαίνετε το λόγο οπότε θα ενημερώσω τη Δευτέρα συνεπώς με υπολογίζετε κανονικά, εκτός και συμβεί κάτι πολύ άσχημο την Κυριακή.


Υ.Γ Αν έρθει κάποιος στον αγώνα ας μου φέρει να βάλω αυτοκόλλητα του φόρουμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nikolaslaoutaris.gr/nikolaslaoutaris/
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 17:05

Ευχαριστω πολυ παιδια για την κατανοηση!
Απλα θελησα να τα πω ακριβως οπως τα βλεπω,με απολυτη ειλικρινεια.
Πιστευω πως ειναι προτιμοτερο να ξεκολλησω και να εμπιστευτω τον εαυτο μου στην πιστα,και θα ερθει και στον δρομο και η ταχυτητα.
Δεν βιαζομαι,δεν υπαρχει λογος να ρισκαρω,ουτε με ενδιαφερει να ειμαι γκαζι-φρενο συνεχεια.Πιστευω πως το καλυτερο για την αρχη ειναι να υπαρχει μια ικανοποιητικη ροη,χωρις πολλα φρενα ωστε να μπορεσω να αποκτησω περισσοτερο την ικανοτητα να υπολογισω απο πριν την ταχυτητα με την οποια μπορω να κινηθω στις στροφες.
Επισης,αν δεν εχει γραφτει στις προηγουμενες σελιδες,γραψτε αν μπορειτε μια λιστα με τα πραγματα που καλο θα ειναι να φερουμε μαζι μας σε μια τσαντα πλατης.
Το μυαλο μου παει στα εξης:
1.Μια αλλαξια ρουχα(εσωρουχα,κοντομανικο,σορτσακι)
2.Σαγιοναρες
3.Καπελο-Γυαλια ηλιου
4.Πετσετα μπανιου
......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 18:50

Σαγιοναρες δεν ξερω κατα ποσο θα σε βολεψουν. Ισως τα αθλητικα να ειναι καλυτερη ιδεα γιατι η καλτσα θα βγαινει με επεμβαση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 19:17

γινεται να "χωρεσω " και εγω καπως?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mbkostas
Jr.gixxer
mbkostas


Άντρας Όνομα: : Κωνσταντινος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 45
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2011

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 19:42

No Fear έγραψε:

Αν ειναι,λογω της εμπειριας μου,να ειμαι μια κορινα που κινειται αργα στην πιστα και να γινομαι επικινδυνος για εμενα αλλα και για τους υπολοιπους,θα προτιμησω να μην λαβω μερος.

φιλαρακι σε αυτην την παρεα στο μονο που χρειαζεται να εισαι πολυ γρηγορος ειναι το φαγητο και οι μπυρες,αλλιως σε βλεπω διψασμενο και πεινασμενο!!!
miam miam beer1 beer1
υπαρχουν καποιοι που εχουν κορδελα στο στομαχι ssss ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 19:46

Ουτε εκει ειμαι γρηγορος.Χαχαχαχαχα
Τον χειμωνα ομως του εδινα και καταλαβαινε.
Παιδια,αν σας ειναι ευκολο,συμπληρωστε την λιστα να ξερουμε τι θα παρουμε μαζι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 20:18

Miou έγραψε:
1 miou ΟΚ
2 mbkostas ΟΚ
3 nasosv ΟΚ
4 teo46 ΟΚ
5 kk 600 OK
6 panikas ΟΚ
7 Lpsi o δευτερος φιλος ripseventh OK
8 jester OK
9 μακαρονιας ΟΚ
10 ripseventh ΟΚ
11 Swtos , ο φίλος του αποπάνω ΟΚ
12 kardtsara OK
13 rsv4aprc ΟΚ
14 χρυσικος καφασακιας ΟΚ
15 giannisp OK
16 fotis rizla OK
17 billygsxr (Jordan) ΟΚ
18 tzortzinos ΟΚ
19 cpantelo ?
20
21
22
23
24
25



up .....
xaxa xaxa xaxa δε γεμιζετε ουτε ταξι fish fish
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 21:00

spyroszx έγραψε:
γινεται να "χωρεσω " και εγω καπως?

εννοειτε σπυρο..δεν χρειαζετε να ρωτας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 21:03

spyroszx έγραψε:
γινεται να "χωρεσω " και εγω καπως?

oooyes oooyes oooyes αν εισαι σιγουρα μεσα pm στο Μιου !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 21:06

teo46 έγραψε:
spyroszx έγραψε:
γινεται να "χωρεσω " και εγω καπως?

εννοειτε σπυρο..δεν χρειαζετε να ρωτας.
+1

k8 600 kk έγραψε:
spyroszx έγραψε:
γινεται να "χωρεσω " και εγω καπως?

oooyes oooyes oooyes αν εισαι σιγουρα μεσα pm στο Μιου !

+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 17 Ιουν 2012, 21:42

spyroszx έγραψε:
γινεται να "χωρεσω " και εγω καπως?


φυσικα .... file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΔευ 18 Ιουν 2012, 10:27

1 miou ΟΚ
2 mbkostas ΟΚ
3 nasosv ΟΚ
4 teo46 ΟΚ
5 kk 600 OK
6 panikas ΟΚ
7 Lpsi o δευτερος φιλος ripseventh OK
8 jester OK
9 μακαρονιας ΟΚ
10 ripseventh ΟΚ
11 Swtos , ο φίλος του αποπάνω ΟΚ
12 kardtsara OK
13 rsv4aprc ΟΚ
14 χρυσικος καφασακιας ΟΚ
15 giannisp OK
16 fotis rizla OK
17 billygsxr (Jordan) ΟΚ
18 tzortzinos ΟΚ
19 cpantelo ?
20 σπυροςζχ ?
21 nofear?
22
23
24
25



up .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΔευ 18 Ιουν 2012, 10:28

εγω θα ξερω μεχρι την παρασκευη εαν θα μπορω η οχι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΔευ 18 Ιουν 2012, 10:30

cpantelo έγραψε:
εγω θα ξερω μεχρι την παρασκευη εαν θα μπορω η οχι....


μαζι με τον σπυρο με το 1000?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΔευ 18 Ιουν 2012, 10:34

αυτος σιγουρα οχι εχει μπλεξει με δουλειες με φουντες....ειναι κανα 2 απο την πιστα που μαλλον θα δηλωσουν συμμετοχη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΔευ 18 Ιουν 2012, 12:00

1 miou ΟΚ
2 mbkostas ΟΚ
3 nasosv ΟΚ
4 teo46 ΟΚ
5 kk 600 OK
6 panikas ΟΚ
7 Lpsi o δευτερος φιλος ripseventh OK
8 jester OK
9 μακαρονιας ΟΚ
10 ripseventh ΟΚ
11 Swtos , ο φίλος του αποπάνω ΟΚ
12 kardtsara OK
13 rsv4aprc ΟΚ
14 χρυσικος καφασακιας ΟΚ
15 giannisp OK
16 fotis rizla OK
17 billygsxr (Jordan) ΟΚ
18 tzortzinos ΟΚ
19 fatsask5 OK
20 σπυροςζχ ?
21 nofear?
22 cpantelo ?
23
24
25



up .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΔευ 18 Ιουν 2012, 14:28

Εκτος απροοπτου,ειμαι και εγω μεσα. 8)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΤρι 19 Ιουν 2012, 13:22

up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)   το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day  Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6  (με μπυρες!!!) - Σελίδα 10 EmptyΤρι 19 Ιουν 2012, 16:43

Λοιπον μιας και περιμενα να βγει αυτη η κολοαδεια και ακομα την περιμενω στα χερια μου αλλα ειναι 100% οτι θα ερθω μιας και πιρα το ΟΚ!!!! οποτε γιναμε 20!!!!! θα βγει και το μηχανακι μεχρι την δευτερα απο το συνεργειο και θα μαστε μαχημοι!!!! αντε αντε να περασουν οι μερες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 10 από 19Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Παει το Gixxer μου.........
» ΚΥΡΙΑΚΗ 6 -11-2011 ΤΟ GIXXER ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΧΑΜΑΜ...
» 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com