Greek GSX-R forum
TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ

Πήγαινε κάτω 
+9
Makaronia
teo46
magfaria
Miou
cpantelo
aorillious
nasos-v
ripseventh
sofo65
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 19 Ιουν 2012, 21:29

cpantelo έγραψε:
Miou έγραψε:
τελικα αφησα πανω το φαγωμενο δικο μου γιατι δεν εχει κανενα προβλημα ....

και μαγκωνει και καλυτερα lol! lol!


okk

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gabri
Normal gixxer
Normal gixxer
gabri


Άντρας Όνομα: : Γαβρίλος.
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 368
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου...!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 19 Ιουν 2012, 23:30

Miou έγραψε:
λοιπον μιας και το ειχα ψαξει εγω πριν λιγο καιρο ....

μονο το περιβλημα υπαρχει σαν ανταλακτικο αλλα δεν αξιζει τον κοπο ... εχει 170ε ( τουλαχιστον το τιτανιο που ρωτησα) ... εαν αγορασεις και τσερκια πανε μαζι με τα πριτσινια και 1 αυτοκολλητο και στο συνολο σου βγαινει 250ε ( αν θυμαμαι σωστα)


υπαρχει η λυση να πας την εξατμιση σου στο παπαγιαννη και να σου βαλει το δικο του ΠΕΡΙΒΛΗΜΑ και να την μετατρεψεις σε παπαγιανοβιτς χωρις κανενα προβλημα.... file

υπαρχει και ο race guns εκτος απο τον παπαγιαννη ... ειναι στον απεναντι δρομο...

παντως να ξερεις οτι με λιγο ψαξιμο θα βρεις σε μεταχειρο τελικο με 150-250ε

To έψαξα κι εγώ Αλέξανδρε, και η αντίστοιχη τιμή του σετ επιδιόρθωσης για ανθρακόνημα είναι....260 ευρώ + 90 ο υαλοβάμβακας = 350 ευρώπουλα toixos
Οπότε όπως καταλαβαίνεις μάλλον για Παπαγιάνοβιτς πάμε....!!!!! fafoutis
Σ'ευχαριστώ πάντως, να είσαι καλά!! beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 19 Ιουν 2012, 23:59

μονο τελικο εχεις ? σκεφτομαι να πουλησω τα δικα μου ... το μιλαμε αν θελεις σε πμ ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 20 Ιουν 2012, 16:41

ripseventh έγραψε:
....μια χαρα και σημερα λοιπον ωραια μερα σε λογικα πλαισια και ο κοσμος..αν και στο κιτρινο γκρουπ απ οτι ειδα ειχε αρκετο κοσμο...για μενα στο τελος της ημερας χαλασε λιγο η φαση,ειχα μια πτωση στην Κ1 απο mal@kies μου..τελος παντων..ευτηχως δεν πειρα και στον λαιμο μου τον μπροστινο,εγω μια χαρα,το μηχανακι λιγα πραγματα,αλλα θελω επειγωντος καποια πραγματακια sos ωστε να το μαζεψω για τις 27 ιουνη στο Τ.D του φορουμ.


Κριμα ρε συ Λουκα Evil or Very Mad εφυγα κατα τις 8 κ δεν πηρα χαμπαρι... ssss

Απο μπροστινο? xmmm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 20 Ιουν 2012, 18:11

babis k8 έγραψε:
ripseventh έγραψε:
....μια χαρα και σημερα λοιπον ωραια μερα σε λογικα πλαισια και ο κοσμος..αν και στο κιτρινο γκρουπ απ οτι ειδα ειχε αρκετο κοσμο...για μενα στο τελος της ημερας χαλασε λιγο η φαση,ειχα μια πτωση στην Κ1 απο mal@kies μου..τελος παντων..ευτηχως δεν πειρα και στον λαιμο μου τον μπροστινο,εγω μια χαρα,το μηχανακι λιγα πραγματα,αλλα θελω επειγωντος καποια πραγματακια sos ωστε να το μαζεψω για τις 27 ιουνη στο Τ.D του φορουμ.


Κριμα ρε συ Λουκα Evil or Very Mad εφυγα κατα τις 8 κ δεν πηρα χαμπαρι... ssss

Απο μπροστινο? xmmm

Oλα οκ ρε φιλε,απλα στην 1 εχασα τα φρενα και βρηκα στον πισω τροχο απο τον μπροστινο μου,ευτηχως που δεν εριξα και τον μπροστα,και εγω επεσα απ τη δεξια μερια,λιγο το κακο εγω τιποτα μια χαρα,το μηχανακι μικροπραγματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 20 Ιουν 2012, 18:16

gabri έγραψε:
Miou έγραψε:
λοιπον μιας και το ειχα ψαξει εγω πριν λιγο καιρο ....

μονο το περιβλημα υπαρχει σαν ανταλακτικο αλλα δεν αξιζει τον κοπο ... εχει 170ε ( τουλαχιστον το τιτανιο που ρωτησα) ... εαν αγορασεις και τσερκια πανε μαζι με τα πριτσινια και 1 αυτοκολλητο και στο συνολο σου βγαινει 250ε ( αν θυμαμαι σωστα)


υπαρχει η λυση να πας την εξατμιση σου στο παπαγιαννη και να σου βαλει το δικο του ΠΕΡΙΒΛΗΜΑ και να την μετατρεψεις σε παπαγιανοβιτς χωρις κανενα προβλημα.... file

υπαρχει και ο race guns εκτος απο τον παπαγιαννη ... ειναι στον απεναντι δρομο...

παντως να ξερεις οτι με λιγο ψαξιμο θα βρεις σε μεταχειρο τελικο με 150-250ε

To έψαξα κι εγώ Αλέξανδρε, και η αντίστοιχη τιμή του σετ επιδιόρθωσης για ανθρακόνημα είναι....260 ευρώ + 90 ο υαλοβάμβακας = 350 ευρώπουλα toixos
Οπότε όπως καταλαβαίνεις μάλλον για Παπαγιάνοβιτς πάμε....!!!!! fafoutis
Σ'ευχαριστώ πάντως, να είσαι καλά!! beer
σαν πολλα να ειναι τα eyro
δες λιγακι τα π.μ σου.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gabri
Normal gixxer
Normal gixxer
gabri


Άντρας Όνομα: : Γαβρίλος.
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 368
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου...!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Ιουν 2012, 11:34

stavrosrodo έγραψε:

σαν πολλα να ειναι τα eyro
δες λιγακι τα π.μ σου.......

okk beer1 ookkk thanks

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» TEAM65 TRACK DAY - ΠΕΜΠΤΗ 7 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ
» 1o TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ
» TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com