Greek GSX-R forum
Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_l10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_c10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_r10 
JIMK7
Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_l10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_c10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_r10 
nasos-v
Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_l10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_c10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_r10 
T.R.E
Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_l10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_c10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_r10 
k8 600 kk
Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_l10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_c10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_r10 
kostaskr6
Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_l10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_c10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_r10 
κολτρέϊν
Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_l10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_c10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_r10 
Leroy
Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_l10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_c10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_r10 
ripper
Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_l10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_c10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_l10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_c10Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Poll_r10 

 

 Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον   Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον EmptyΔευ 16 Ιουλ 2012, 12:39

Παιδες τι προτασεις εχουμε για αλλαγη στις εργοστασιακες λαμπες?

Για ξενον δεν ψηνομαι...στο αμαξι εχω αλλαξει 2 σετακια. Εχω ηδη ενα spare H7 αλλα δεν θελω να βαλω στο μηχανακι. Σκεφτομαι για λαμπτηρες λοιπον και μονον.

Τι εχετε δοκιμασει?

Η7 ειναι τα πορειας στο μπουσα αποτι εχω διαβασει και οι ψειρες w5w. Βατ δεν ξερω.

ιδιου τυπου φοραω και στο αμαξι και παλιτοερα ειχα δοκιμασει philips blue vision.

Θελω λοιπον να τις αλλαξω με αλλες οχι κιτρινιαρες και με καλυτερη φωτεινοτητα.

Λογικα κατι σε night breaker η philips extreme vision θα κοιταξω αλλα θελω την γνωμη σας για τα βατ (προφανως δεν πρεπει να ξεφυγω απο τα εργοστασιακα specs) και αν εχει δοκιμασει κανεις κατι αντιστοιχο...

Το γνωριζω πως το κοστος θα ειναι μεγαλυτερο αποτι να παρω ενα κιτ ξενον...αλλα οπως ειπα ηδη εχω σετ ξενον που καθονται, δεν θελω να μπω ομως παλι στην διαδικασια βαλε, στηριξε, τρυπα κτλπ...αλλωστε η μηχανη δεν κυκλοφορει σκοταδι..σπανια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αναβαθμιση εργοστασιακων λαμπτηρων...οχι ξενον
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Βάψιμο Εργοστασιακών Καλαμιών
» Αναβαθμιση σε 05+ SS ή SBK
» service και αναβάθμιση αναρτήσεων - που;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com