Greek GSX-R forum
Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_l10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_c10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_l10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_c10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_l10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_c10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_l10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_c10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_l10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_c10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_l10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_c10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_l10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_c10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_l10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_c10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_l10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_c10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_l10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_c10Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας

Πήγαινε κάτω 
+24
lakisman46
lotinia
giannisK6
panosk8
ripper
stoui
No Fear
Aristosk8
gabri
AggelosK8
k8 600 kk
Miou
busa respect
JIMK7
Opeth
κολτρέϊν
wtfrmlk
Vortex
gsx600Rnikos
Sotoner
popay
demk6
spyroszx
Antonios_gsxr
28 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 21 Ιουλ 2012, 12:29

Αντωνη,να σου πω πως ηταν τα πραγματα για εμενα πριν παρω το L0.
Αν με ρωτουσες πριν 2 χρονια τι ηθελα να παρω,θα σου ελεγα 1198S ή S 1000RR.
Oπως και να εχει,ηθελα κατι ευρωπαικο και περισσοτερο εκλινα προς Ducati.
Ο καιρος περασε,οι καταστασεις στην Ελλαδα αλλαξαν παρα πολυ και αναγκαστηκα να αλλαξω αποψη.
Απο αρχες του χρονου ξεκινησα να ψαχνω για μοτοσυκλετα επιτελους,κοιταζοντας πλεον κυριως προς Ιαπωνια,Gixxer-R1 και Super Duke,μιας και ειναι πιο τιμιες αγορες και πιο ευκολη η συντηρηση τους λογω του οτι μενω επαρχια και ειμαι απο την Αθηνα 200+ χλμ.
Καλο και το Ducati,πολυ καλο θα ελεγα,αλλα αμα ειναι να σκεφτομαι μην μαζεψει χιλιομετρα και ποσο θα μου κοστισει,ευχαριστω αλλα δεν θα παρω.
Mην μπουμε καν στην σκεψη του ποσο θα ερθει το κοστολογιο σε μια ενδεχομενη πτωση.Τα συζητουσαμε και με τον αδερφο μου,δεν ειχε καθολου αδικο!
Ερχομενος απο F 650GS,το L0 μου φανηκε σκληρο στις ανωμαλιες του δρομου και αναρωτηθηκα πως θα ηταν τα πραγματα αν ειχα παρει Ducati.
Και το BMW πολυ καλη επιλογη,ειχαν αρκετα 1ης γενιας θεμα με προβλημα στον κινητηρα,τα οποια επισκευασε η BMW χωρις να αποκαλυψει το προβλημα,δεν θυμαμαι ακριβως τι ηταν,νομιζω ειχαν καποιο θεμα με την λιπανση τους.Αν ψαξεις στο ιντερνετ θα βρεις ευκολα πολλα περιστατικα.
Ειχε βγαλει προσφορα σε πολυ χαμηλοτερες τιμες η BMW τελος του 2011,αλλα το full extra που με ενδιεφερε,ερχοταν στα 13500+ ευρω και πλεον δεν μπορουσα-δεν ηθελα να τα διαθεσω!
Πολυ καλη επιλογη και σε προσιτη τιμη πλεον ειναι και το RSV4R,αλλα να σημειωθει εδω πως και αυτα ειχαν προβλημα-ανακληση και συγκεκριμενα στην πρωτη παγκοσμια παρουσιαση τους,η οποια επαναληφθηκε στο μελλον.
Ειχαν θεμα με καποιον απο τους διωστηρες τους(κοινως μπιελες),αστοχια απο τον προμηθευτη τους,κατι το οποιο οι ιδιοι επιβεβαιωσαν και ειναι προς τιμην τους.
Αν θες τωρα την συμβουλη μου,μιας και σε βλεπω να ψηνεσαι πολυ για αλλαγη,θα σου ελεγα ειτε να αγορασεις τωρα ενα RSV4R αν μπορεις το APRC Factory ή να περιμενεις ενα χρονο ακομα και να παρεις το Panigale.Βεβαια,δεν μπορουμε να ξερουμε ακομα πως παει απο αξιοπιστια.Το μονο αρνητικο που διαβασα,για Ducati,ειναι πως δεν τραβαει χαμηλα οπως τα προηγουμενα μοντελα και θελει στροφαρισμα για να δωσει.
Τωρα αν βαλεις πανω απο ολα την λογικη,λαμβανοντας υποψην πως την θες κυριως για τον δρομο,οπως εκανα και εγω,θα σου ελεγα να κρατησεις το Κ9 και να του κανεις καποιες βελτιωσεις οι οποιες θα μεταμορφωσουν την μοτοσυκλετα σου και θα την κανουν αγνωριστη.
Μπορεις να συμβουλευτεις τον Νασο και τον Θοδωρη και να παρεις αρκετες ιδεες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 21 Ιουλ 2012, 12:37

Παιδιά καλά όλα αυτά που λέτε αλλά το παιδί από ότι έχω καταλάβει βαρέθηκε τον 4κυλινδρο εν σειρά, οπότε δεν θα αλλάξει κάτι αν φτιάξει το μηχανάκι του σε άλλους τομείς!

Φίλε Αντώνη αν είναι ένα πράγμα που δεν μπορουμε να αναλυσουμε ευκολα μέσω πληκτρολογίων είναι η λειτουργεία ενός μοτέρ. Το θέμα πιστευω είναι πολυ υποκειμενικό και εξαρτάται πολυ από τις εντυπώσεις και εμπειρίες του καθενός. Οπότε κάνε ένα τεστ ραιντ με ένα ducati ss και ένα ρ1 και δες από μόνος σου πως είναι η λειτουγία του μοτέρ, η ιπποδυναμη, η θέση οδήγησης κλπ. χωρίς να λέω ότι όλα αυτά που έγραψαν τα παιδιά είναι λάθος!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 21 Ιουλ 2012, 15:28

Δεν ήξερα ότι γίνεται να οδηγήσω ducati για τεστ drive.

Το κακό παιδιά με αυτά τα μηχανάκια είναι πως εδώ στην Λάρισα και στην θεσσαλία γενικότερα, δεν υπάρχουν σχεδόν καθόλου και είναι πολύ δύσκολο ακόμη και να βρω κάποιο, έστω για να ανέβω πάνω και να δω την θέση οδήγησης.

Έχω ανέβει σε ducati 848 και μου φάνηκε πολύ επιθετική η θέση οδήγησης, συγκριτικά με το k9.

R1 από το 09 και μετά, δηλαδή το μοντέλο με τον crossplane κινητήρα, δεν πουλιέται πλέν κανένα στο car από θεσσαλία και δεν έχω δει από κοντά ποτέ το μηχανάκι αυτό.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 22 Ιουλ 2012, 02:45

Εγώ με το 636 του '02 εχω κάνει πάνω απο εκατον εικοσι χιλιάδες χιλιόμετρα καί δεν εχω αλλάξει ή φτιάξει τίποτα στο μοτερ. Το μηχανάκι ακόμα καί τώρα μετά απο τόσα χλμ πάει πόλυ καλά. Υπάρχουν άτομα απο εδώ μέσα που το ξέρουν το μηχανάκι μου καί μπορούν να στο επιβεβαιώσουν.
Αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι ο ιάπωνας στο θέμα αξιοπιστίας μοτερ είναι κορυφή. Θα συμφωνήσω με τους απο πάνω που σου είπαν να βελτιώσεις το κ9 καί θα δεις διαφορά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 22 Ιουλ 2012, 03:25

8 στους 10 που αγοραζουν τετοιου ειδους "ασυμβιιβαστα" μηχανακια διαπιστωνουν εκ των υστερων οτι δεν ειναι αυτο που πραγματικα ηθελαν.

2 θα ταν οι περιπτωσεις που θα πηγαινα πασο,αν ελεγες οτι το συγκεκριμενο μηχανακι (για το ντουκατι μιλαω) το γουσταρεις τρομερα,οπτικα κτλ,
κοβεις φλεβες κ θα το παρεις οτι κ να γινει οσο κ να σε κουρασει,οσο κ να σου χαλασει
κ να μη σε νοιαζε κ που δε το χεις οδηγησει ακομα.
τοτε ναι, να κανες την κ@υλα σου πραγματικοτητα κ καλοριζικος.

δευτερη περιπτωση,αν ησουν πολυ συγκεκριμενος για τη χρηση του.κ εννοω μονο πιστα,με τρειλερ κουβερτες κ πολυεστερικα.
με τη μια ολα :P
αμα εισαι κ μηχανικος.. τοτε ακομα καλυτερα,γιατι το μονο που θα χεις να σταζεις ειναι τα ανταλακτικα κ οχι τα εργατικα fafoutis fafoutis

στα λεω αυτα γιατι ειχα 2μισι χρονια ευρωπαικο μονοκυλινδρο κ ανηκα στην κατηγορια των κ@υλωμενων Wink
σελα σανιδι,γκαζι της αρκουδας,παντου βιδες να εκτοξευονται,ρουλεμαν να γινονται κομματια μες τα γραναζια του μοτερ,
κ μεταλλα να ραγιζουν απο παντου.ωραιες εποχες :P :P :P
αυτα τα μηχανακια ειναι η για πορωμενους, η για μηχανικους, η για αγωνες κ τρακ ντευ.
δεν ειναι το ιδιο πουκαμισο με αλλο χρωμα.

εκτος κ αμα δε σε πειραζει η διαδικασια να το ξανατραμπαρεις γρηγορα με κατι αλλο(αν δε σου κανει,),οποτε κ εκει παω πασο.


flag

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 22 Ιουλ 2012, 10:10

Antonios_gsxr έγραψε:
Δεν ήξερα ότι γίνεται να οδηγήσω ducati για τεστ drive.

Το κακό παιδιά με αυτά τα μηχανάκια είναι πως εδώ στην Λάρισα και στην θεσσαλία γενικότερα, δεν υπάρχουν σχεδόν καθόλου και είναι πολύ δύσκολο ακόμη και να βρω κάποιο, έστω για να ανέβω πάνω και να δω την θέση οδήγησης.

Έχω ανέβει σε ducati 848 και μου φάνηκε πολύ επιθετική η θέση οδήγησης, συγκριτικά με το k9.

R1 από το 09 και μετά, δηλαδή το μοντέλο με τον crossplane κινητήρα, δεν πουλιέται πλέν κανένα στο car από θεσσαλία και δεν έχω δει από κοντά ποτέ το μηχανάκι αυτό.


Αν σε ενδιαφερει φιλος πουλαει ενα 1098s στη πενα με πολλα καλουδια πανω file

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 10p7ousΠαιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Icnsl4Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 2dhxn3kΠαιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 2lbdx0jΠαιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Αυγ 2012, 16:29

Παιδιά, συναντηθήκαμε χθες για έναν καφέ με τον "lakisman46", από το forum και είδα επιτέλους από κοντά το R1 με τον crossplane!

Μου άρεσε πολύ εξωτερικά, πλην της ουράς του, μιας που με τις εργοστασιακές εξατμίσεις, θυμίζει λίγο b-king, αν το δεις από διάφορες πλευρές.

Η μούρη του είναι πολύ ψαρωτική, με τα 2 φώτα και τα 2 ledακια του!

Θέση οδήγησης πιο όρθια από το k9 μου νομίζω.

Πιστεύω πως με 2 άλλες εξατμίσεις (aftermarket) και μερικές πινελιές ακόμη, θα γινόταν κόσμημα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Αυγ 2012, 16:56

Για μενα οτι και να παρεις απο τα προαναφερθεντα μετα απο το Κ9,εαν δεν το θελεις μονο για πιστα,θα ξενερωσεις απο θεμα γκαζιου,αξιοπιστιας,ευκολιας χρησης και ευρος ανταλλακτικων aftermarket.Ριξε χρημα στο μηχανακι σου αρκει να εισαι σιγουρος οτι θα πιασει τοπο.Αν εχεις και τοσο μεγαλο budget σκεψου να επεμβεις δραστικα και στο μοτερ σου και μετα κυριολεκτικα δεν θα θες να ακουσεις για αλλο (εκτος απο Busa :P ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lotinia
Normal gixxer
Normal gixxer
lotinia


Άντρας Όνομα: : Σωκράτης
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Αυγ 2012, 18:26

Ρίξε 5.000 χιλιάρικα στο Κ9 να το κάνεις τούμπανο και με 5.000 χιλιάρικα ακόμα πάρε ένα σοβαρό Super Duke ή Tuono να πάρεις και τον ευρωπαικό σου αέρα και είσαι στην πένα.Και την Σουζουκάρα να κρατήσεις και το διαφορετικό να δεις(V2 και τα άλλα δυο που πρότεινα).Εξηζητημενη λύση δεν λέω αλλά θα τα έχεις όλα,εκτός από Ducati βέβαια.Επίσης από μια μικρή εμπειρία σε test drive που δοκίμασα το 848 το RC8 και το Super Duke μπορώ να πω οτι μετά το GSXR δεν θα περάσεις εύκολα σε αυτά από θέμα άνεσης.Το 848 με κάποιο τρόπο με χτύπαγε στο γόνατο(κυριολεκτικά) και ήταν κούτσουρο αλλα εκεί που είπα οτι οι Ιταλοί είναι κυριολεκτικά τρελοί είναι όταν έκοψα τέρμα τιμόνι και που πιάστηκαν τα δάχτυλα μεταξύ fering και clip on,εκεί έιπα αν στουκάρεις έκοψες 4 δάχτυλα για πλάκα.Και το RC8R ίσως να είναι μια καλή επιλογή και φτηνότερη από το 1098S. :o
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΤρι 07 Αυγ 2012, 19:49

Αντωνη θα συμφωνησω με τα περισσοτερα παιδια! Καλυτερα να κρατησεις το Κ9 και να το βελτιωσεις οπως εσυ θελεις! file
υγ! Χαρηκα πολυ για την γνωριμια! Περασα πολυ ομορφα στην συναντηση! Δωσε χαιρετισμους στην τρελοπαρεα!
Αααα και για να μην ξεχασω thanks για το καφεδακι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΤρι 07 Αυγ 2012, 19:51

lakisman46 έγραψε:
Αντωνη θα συμφωνησω με τα περισσοτερα παιδια! Καλυτερα να κρατησεις το Κ9 και να το βελτιωσεις οπως εσυ θελεις! file
υγ! Χαρηκα πολυ για την γνωριμια! Περασα πολυ ομορφα στην συναντηση! Δωσε χαιρετισμους στην τρελοπαρεα! Αααα και για να μην ξεχασω thanks για το καφεδακι!

Και εγώ χάρηκα πολύ φίλε Λάζαρε! Θα κανονίσουμε πάλι για καφέ σύντομα, γιατί εκτός από εμένα, άρεσε πολύ το crossplane και στα παιδιά!

(είχε και ωραίες παρουσίες το λιμάνι.. γεμάτο σενάρια!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΤρι 07 Αυγ 2012, 23:30

την επομενη θα ερθω κι εγω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vasilis Bourlokas
Normal gixxer
Normal gixxer
Vasilis Bourlokas


Άντρας Όνομα: : Billakos
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 62
Hμερομηνία εγγραφής : 30/04/2012

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 09 Αυγ 2012, 16:51

Η γνωμη μου ειναι να κρατησεις τ Κ αδερφε!
Υ.Γ Δεν θελω να ακουω για αλλες μαρκες στο forum θα μας φανε οι αλλοθρησκοι!!! αχαχαχαχαχ polybolo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΤρι 05 Φεβ 2013, 17:49

http://www.car.gr/classifieds/bikes/?offer_type=sale&category=&make=20&variant=1198&price-from=&price-to=&so=dm&or=d®istration-from=®istration-to=&rg=&mileage-from=&mileage-to=&engine_power-from=&engine_power-to=&engine_size-from=&engine_size-to=&fuel_type=&exterior_color=&significant_damage=&hi=&modified=

Όλα μοντέλα δοκιμών είναι ρε παιδιά;

Κανένας δεν είχε 1198 για δικιά του χρήση;

Το λέω γιατί έχουν πραγματικά ελάχιστα χιλιόμετρα και αν είναι μοντέλα που δοκιμάστηκαν από περιοδικά, όπως και κατά 99% είναι, ούτε ένα τυπικό στρώσιμο - ζέσταμα δεν θα δέχτηκαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΤρι 05 Φεβ 2013, 18:36

σε τρωει ο kolos εσενα καιρο τωρα για τα ντουβαρια νομιζω....

παρε και θα δεις μετα ... fotia toixos


απο την αλλη παιζει και να την αγορασαν και να μετανιωσαν και το πουλανε αρων αρων απως τα πουλησαμε και εμεις ....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΤρι 05 Φεβ 2013, 19:02

Miou έγραψε:
σε τρωει ο kolos εσενα καιρο τωρα για τα ντουβαρια νομιζω....

παρε και θα δεις μετα ... fotia toixos


απο την αλλη παιζει και να την αγορασαν και να μετανιωσαν και το πουλανε αρων αρων απως τα πουλησαμε και εμεις ....


xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

Δεν υπαρχεις πουθενα Αλεξ,παει κ τελειωσε respekt


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΤρι 05 Φεβ 2013, 20:43

babis k8 έγραψε:
Miou έγραψε:
σε τρωει ο kolos εσενα καιρο τωρα για τα ντουβαρια νομιζω....

παρε και θα δεις μετα ... fotia toixos


απο την αλλη παιζει και να την αγορασαν και να μετανιωσαν και το πουλανε αρων αρων απως τα πουλησαμε και εμεις ....


xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

Δεν υπαρχεις πουθενα Αλεξ,παει κ τελειωσε respekt




αφου και εσυ τα ξερεις ρε φιλε ... ξερω ξερω ... εισαι παθον και εσυ .... xaxa xaxa

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΤρι 05 Φεβ 2013, 20:50

Miou έγραψε:
babis k8 έγραψε:
Miou έγραψε:
σε τρωει ο kolos εσενα καιρο τωρα για τα ντουβαρια νομιζω....

παρε και θα δεις μετα ... fotia toixos


απο την αλλη παιζει και να την αγορασαν και να μετανιωσαν και το πουλανε αρων αρων απως τα πουλησαμε και εμεις ....


xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

Δεν υπαρχεις πουθενα Αλεξ,παει κ τελειωσε respekt



Τόσο χάλια είναι βρε παιδιά;;

αφου και εσυ τα ξερεις ρε φιλε ... ξερω ξερω ... εισαι παθον και εσυ .... xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DimSTriple
Full gixxer
Full gixxer
DimSTriple


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 07 Φεβ 2013, 18:31

Αυτό που καταλαβαίνω φίλε Αντώνη είναι οτι μάλλον είσαι αποφασισμένος να αποχωριστείς το σουζούκι σου...

Θεωρώ πως η μοτοσυκλέτα σου είναι η χρυσή τομή για κάθε χρήση, εν αντιθέση των r1 & 1x98 που είναι διαφορετικά, ίσως πιο ειδικά. Για τη χρήση που θές νομίζω πως ήδη έχεις τη καλύτερη μοτοσυκλέτα.
Θεωρώ πως τα μισά της διαφοράς του 1198 να βάλεις στο σουζούκι σου οδηγικά θα δείς σημαντική διαφορά... αλλά πότε αγοράζαμε μοτοσυκλέτες με τη λογική; Ή μήπως όσοι αγόρασαν Ducati τη πήραν να τρέξουν; Shocked

Το σίγουρο είναι πως για ό,τι χρειαστείς νομίζω πως αυτό το τόπικ έχει ήδη όση πληροφορία χρειάζεται για να καλύψει το κομμάτι της λογικής.

Καλό ψάξημο και καλό ξεμπέρδεμα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meremetis.gr/
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας   Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 07 Φεβ 2013, 18:50

DimSTriple έγραψε:
Αυτό που καταλαβαίνω φίλε Αντώνη είναι οτι μάλλον είσαι αποφασισμένος να αποχωριστείς το σουζούκι σου...

Θεωρώ πως η μοτοσυκλέτα σου είναι η χρυσή τομή για κάθε χρήση, εν αντιθέση των r1 & 1x98 που είναι διαφορετικά, ίσως πιο ειδικά. Για τη χρήση που θές νομίζω πως ήδη έχεις τη καλύτερη μοτοσυκλέτα.
Θεωρώ πως τα μισά της διαφοράς του 1198 να βάλεις στο σουζούκι σου οδηγικά θα δείς σημαντική διαφορά... αλλά πότε αγοράζαμε μοτοσυκλέτες με τη λογική; Ή μήπως όσοι αγόρασαν Ducati τη πήραν να τρέξουν; Shocked

Το σίγουρο είναι πως για ό,τι χρειαστείς νομίζω πως αυτό το τόπικ έχει ήδη όση πληροφορία χρειάζεται για να καλύψει το κομμάτι της λογικής.

Καλό ψάξημο και καλό ξεμπέρδεμα Wink


++++ 1000

Η λογικη λεει suzuki... ssss

Απο'κει κ περα αν αντεχει η τσεπη σου (κ δεν εννοω την αγορα του ducati,αλλα την συντηρηση του... Very Happy ) προχωρας.

Βαλε-ομως-κ μια αλλη παραμετρο κατα νου:την μεταπωληση.Κ στο λεω αυτο κρινοντας απο την ηλικια σου...

Ποσο καιρο θα το κρατησεις???

Αν χρειαστει να πουλησεις το ducati να ξερεις οτι απευθυνεσαι-ως επι τω πλειστον-σε ενα "ειδικο" κοινο που ειναι κ πολυ
μικρο κ οσο θα βαθαινει η κριση αυτο θα μικραινει ακομα περισσοτερο oooyes

Κατε με,κατσε εδω που εισαι...στην ηλικια σου αλλοι ουτε...παπι δεν εχουν fafoutis

Καλα ξεμπερδεματα hallo


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παιδιά θέλω τις γνώμες όλων σας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΛΩΝ ΣΑΣ!!! (χαμογελο του παιδιου)
» πολα θελω;
» GSX-R 750 - K9 - Γνωμες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com