Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_r10 
JIMK7
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_r10 
nasos-v
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_r10 
T.R.E
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_r10 
k8 600 kk
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_r10 
kostaskr6
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_r10 
Leroy
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_r10 
ripper
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Poll_r10 

 

 ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2

Πήγαινε κάτω 
+96
DrIoannis
Billis 1340
KoSToM
diam
XRISTOS K8
REPTIL3
asphyx
breakdancer
krosfala
gat0s
Pardalo_Katsiki
FLASKAS
petros67
drakos j.
amstaff
george k6
Tasos k8
[alex]
achilles_r
fatsas k5
bonepeeler
panikas
bagos
Georgio
skizotix
Hlektrologos
giannis_suzuki
zed660
kapnias
jim_pap
theatiss
Darksoul
Zuki
Leroy
ΓρηγόρηςΚ2
spiros1100
noodles
ghost
georgeIII
Schumi
Gixxerm@n
gsxrk71000
totoulis
frozen
Petros-K5
maikstain
spastos
mitsos
Nitoras
Chrisk6
nktr
sxlogo
rsv4aprc
gphellas
giannisp
topetwrx
nikosRR
gabri
ENDURASX
fotis_rizla
κολτρέϊν
gsxr power k8
louk6
vd
christ-r
cursed2
platonas
brwmogazos
Vortex
Vasilis Bourlokas
mistiriodis_tsantakias
tsasbi
cpantelo
nasos-v
kontos 750
Painterz
k8 600 kk
T.R.E
kentaurosk8
Miou
AggelosK8
kostaskr6
teo46
No Fear
Aristosk8
ripper
Black Eagle
kouzinas
magfaria
Sotoner
demk6
giannisK6
GIXXERAKIAS
boutser
Antonios_gsxr
noname2142
100 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nitoras
Normal gixxer
Normal gixxer
Nitoras


Άντρας Όνομα: : Νώντας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 366
Αγωνιζόμενος : PokerStars
Hμερομηνία εγγραφής : 21/01/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΤετ 23 Ιαν 2013, 12:12

brwmogazos έγραψε:
ntrsghostrider έγραψε:
ΟμπΟ....βρωμογκαζε εγω που θελω να βαλω ουρα απο k στη χοντρουλα να δεις τι λεω.."θα εισε ποιο ψηλα αγαπη μου θα βαζουμε και βαλιτσακια"
Χαχαχα


αχαχαχα

Πηρα το μπουσα (χρονια καψουρα) και οχι το Ζ1000 (2010) που ελεγα (δεν εβρισκα αψογο) και φυσικα πριν το γαμο (οχι δεν εχω παντρευτει ακομη αχαχα) με δικαιολογιες σαν τις δικες σου. Θα καθεσαι πιο ανετα κτλπ κτλπ...
Φυσικα και ακομη και σημερα κραζει την αγορα αυτη αλλα στ@@ μου... Το μονο που μετανιωνω ειναι το 200αρι που εσκασα για να της παρω κρανος...Πανω απο 80 km/h βαραει φρικες...Οχι κρανος, καρπουζοφλουδα επρεπε να της παρω οπως λεγαμε με τον No Fear...αλλα τεσπα...

Πρεπει να ανοιξουμε ενα τοπικ με δικαιλογιες για τα γυναικοπαιδα Very Happy

εγώ για το gsxr πήγα αντιπροσωπεία ..μόλις είδα τι μούρη του μπούσα μου έκανε το click όμως..k αξίζει κάθε ευρώ !

ναι όντως χρειάζεται ένα topic με δικαιολογίες :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΤετ 23 Ιαν 2013, 12:17

Τη μόνη δικαιολογία που χρειάζεσαι είναι μια εξάτμιση που να καταργεί τα πίσω μαρσπιέ... Very Happy

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nitoras
Normal gixxer
Normal gixxer
Nitoras


Άντρας Όνομα: : Νώντας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 366
Αγωνιζόμενος : PokerStars
Hμερομηνία εγγραφής : 21/01/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΤετ 23 Ιαν 2013, 12:18

T.R.E έγραψε:
Τη μόνη δικαιολογία που χρειάζεσαι είναι μια εξάτμιση που να καταργεί τα πίσω μαρσπιέ... Very Happy

η απλά βάζω την ουρα και ξεχνάω τα μαρσπιέ συνοδηγού
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΤετ 23 Ιαν 2013, 12:21

ntrsghostrider έγραψε:
T.R.E έγραψε:
Τη μόνη δικαιολογία που χρειάζεσαι είναι μια εξάτμιση που να καταργεί τα πίσω μαρσπιέ... Very Happy

η απλά βάζω την ουρα και ξεχνάω τα μαρσπιέ συνοδηγού


Καλά του Busa τα μαρσπιέ δεν θα μπορέσεις να τα βάλεις έτσι κι'αλλιώς...Θα πρέπει να βάλεις κάποια από 1000 ή από 600

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nitoras
Normal gixxer
Normal gixxer
Nitoras


Άντρας Όνομα: : Νώντας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 366
Αγωνιζόμενος : PokerStars
Hμερομηνία εγγραφής : 21/01/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΤετ 23 Ιαν 2013, 12:23

από cbr 1000 του 05 μπαίνουνε t.r.e

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΤετ 23 Ιαν 2013, 17:43

Μιας και είχε υπέροχη μέρα sunny , μετά από πολύ καιρό βγήκα βολτούλα μέχρι Κινέτα, από παλιά εθνική και επιστροφή από νέα. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΠεμ 31 Ιαν 2013, 23:13

Την προηγούμενη Τρίτη που είχε καλή μέρα μου είχε μπει να πάω βόλτα!!! Ξύπνησα και είχα λίγο πυρετό!! Τρελάθηκα! Mad
Σήμερα που είδα τον καιρό έδειχνε καλές θερμοκρασίες (12-14 βαθμούς), οπότε είπα να πάω σήμερα βόλτα, παρά την συννεφιά που είχε το μεσημέρι!! Μου είχε καρφωθεί η ιδέα στο κεφάλι, οπότε και να χιόνιζε θα έβγαινα!!!!!!!!!!!! Εν κατά κλείδι, δοκίμασα την νέα μου ψηλή ζελατίνα της MRA και παρά αυτά που λεγόντουσαν, ευτυχώς όλα πήγαν καλά, εκτός του ότι ασχήμηνε λίγο η μηχανή, αλλά χαλάλι!! Καταρχήν και παρά τον τρελό αέρα που είχε σήμερα, δεν είχα στροβιλισμούς μέχρι τα 260 που πήγα. Σαν να έχω λίγο πιο πολύ ησυχία και το σίγουρο είναι πως όταν σκύβω πλέον ησυχάζει ο θόρυβος από τον αέρα σε σχέση με πριν που όταν έσκυβα για ένα περίεργο λόγο ο θόρυβος δυνάμωνε!! Ελπίζω να κάνει διαφορά και για τον πίσω επιβάτη! Κατά τα άλλα έφαγα και τις ψιχάλες μου, αλλά όλα ΟΚ!!![img]ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Image00541






Έχει επεξεργασθεί από τον/την topetwrx στις Παρ 01 Φεβ 2013, 07:21, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 06:40

topetwrx έγραψε:
εκτός του ότι ασχήμηνε λίγο η μηχανή,





ΛΙΓΟ? affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 07:24

mitsos έγραψε:
topetwrx έγραψε:
εκτός του ότι ασχήμηνε λίγο η μηχανή,





ΛΙΓΟ? affraid
ssss
Άμα κατεβάσω το σποϊλεράκι, τότε ομορφαίνει!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 10:51

topetwrx έγραψε:
mitsos έγραψε:
topetwrx έγραψε:
εκτός του ότι ασχήμηνε λίγο η μηχανή,





ΛΙΓΟ? affraid
ssss
Άμα κατεβάσω το σποϊλεράκι, τότε ομορφαίνει!!! Laughing


lol! xaxa xaxa xaxa

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 16:19

Γιατί δεν έβαζες καμία πιο ψηλή aftermarket από την αρχή; Παραείναι τουριστάδικη έτσι δεν λέει. Μόνο η άσπρη κάλτσα με σανδάλι σου λείπει! xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 19:56

Black Eagle έγραψε:
Γιατί δεν έβαζες καμία πιο ψηλή aftermarket από την αρχή; Παραείναι τουριστάδικη έτσι δεν λέει. Μόνο η άσπρη κάλτσα με σανδάλι σου λείπει! xaxa

Από όσο ξέρω και από όσο μου είπανε αυτή είναι η πιο ψηλή. Το ξέρω ότι είναι άσχημη, αλλά αν έχω καλό ταξίδι, τότε θα το πιω το ποτήρι! Μέσα στην πόλη που σχεδόν ποτέ δεν κυκλοφορώ θα την έχω κατεβασμένη.... Rolling Eyes Θα το δω καλύτερα στην επόμενη βόλτα και θα δω αν θα την αφήσω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 20:46

topetwrx έγραψε:
Black Eagle έγραψε:
Γιατί δεν έβαζες καμία πιο ψηλή aftermarket από την αρχή; Παραείναι τουριστάδικη έτσι δεν λέει. Μόνο η άσπρη κάλτσα με σανδάλι σου λείπει! xaxa

Από όσο ξέρω και από όσο μου είπανε αυτή είναι η πιο ψηλή. Το ξέρω ότι είναι άσχημη, αλλά αν έχω καλό ταξίδι, τότε θα το πιω το ποτήρι! Μέσα στην πόλη που σχεδόν ποτέ δεν κυκλοφορώ θα την έχω κατεβασμένη.... Rolling Eyes Θα το δω καλύτερα στην επόμενη βόλτα και θα δω αν θα την αφήσω....

Τι ύψος έχεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 21:30

Antonios_gsxr έγραψε:
topetwrx έγραψε:
Black Eagle έγραψε:
Γιατί δεν έβαζες καμία πιο ψηλή aftermarket από την αρχή; Παραείναι τουριστάδικη έτσι δεν λέει. Μόνο η άσπρη κάλτσα με σανδάλι σου λείπει! xaxa

Από όσο ξέρω και από όσο μου είπανε αυτή είναι η πιο ψηλή. Το ξέρω ότι είναι άσχημη, αλλά αν έχω καλό ταξίδι, τότε θα το πιω το ποτήρι! Μέσα στην πόλη που σχεδόν ποτέ δεν κυκλοφορώ θα την έχω κατεβασμένη.... Rolling Eyes Θα το δω καλύτερα στην επόμενη βόλτα και θα δω αν θα την αφήσω....

Τι ύψος έχεις;

1,85 χωρίς ...........τακούνια... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 21:40

topetwrx έγραψε:
Antonios_gsxr έγραψε:
topetwrx έγραψε:
Black Eagle έγραψε:
Γιατί δεν έβαζες καμία πιο ψηλή aftermarket από την αρχή; Παραείναι τουριστάδικη έτσι δεν λέει. Μόνο η άσπρη κάλτσα με σανδάλι σου λείπει! xaxa

Από όσο ξέρω και από όσο μου είπανε αυτή είναι η πιο ψηλή. Το ξέρω ότι είναι άσχημη, αλλά αν έχω καλό ταξίδι, τότε θα το πιω το ποτήρι! Μέσα στην πόλη που σχεδόν ποτέ δεν κυκλοφορώ θα την έχω κατεβασμένη.... Rolling Eyes Θα το δω καλύτερα στην επόμενη βόλτα και θα δω αν θα την αφήσω....

Τι ύψος έχεις;

1,85 χωρίς ...........τακούνια... Laughing

Πιστεύω πως με μία μεγάλη double bubble (στα hayabusa η powerbronze και η mra είναι οι ψηλότερες), δεν θα έχεις πρόβλημα σε ταξίδια κτλ.

Όσοι έχουν βάλει powerbronze πίνουν νερό στο όνομα της και δεν την αλλάζουν.. Μιλάω πάντα για το δικό σας μηχανάκι.

Ρίξε μια ματιά στο hayabusa.gr, αν δεν το έχεις κάνει ήδη και θα δεις μεγάλα θέματα για ζελατίνες, κατάλληλες ακόμα και για άτομα πολύ ψηλότερους σου..

Εννοείται πως αν περιμένεις να είσαι "όρθιος" και να σε καλύπτει πλήρως, τότε δεν ισχύουν όλα τα από πάνω! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 22:01

Antonios_gsxr έγραψε:
topetwrx έγραψε:
Antonios_gsxr έγραψε:
topetwrx έγραψε:
Black Eagle έγραψε:
Γιατί δεν έβαζες καμία πιο ψηλή aftermarket από την αρχή; Παραείναι τουριστάδικη έτσι δεν λέει. Μόνο η άσπρη κάλτσα με σανδάλι σου λείπει! xaxa

Από όσο ξέρω και από όσο μου είπανε αυτή είναι η πιο ψηλή. Το ξέρω ότι είναι άσχημη, αλλά αν έχω καλό ταξίδι, τότε θα το πιω το ποτήρι! Μέσα στην πόλη που σχεδόν ποτέ δεν κυκλοφορώ θα την έχω κατεβασμένη.... Rolling Eyes Θα το δω καλύτερα στην επόμενη βόλτα και θα δω αν θα την αφήσω....

Τι ύψος έχεις;

1,85 χωρίς ...........τακούνια... Laughing

Πιστεύω πως με μία μεγάλη double bubble (στα hayabusa η powerbronze και η mra είναι οι ψηλότερες), δεν θα έχεις πρόβλημα σε ταξίδια κτλ.

Όσοι έχουν βάλει powerbronze πίνουν νερό στο όνομα της και δεν την αλλάζουν.. Μιλάω πάντα για το δικό σας μηχανάκι.

Ρίξε μια ματιά στο hayabusa.gr, αν δεν το έχεις κάνει ήδη και θα δεις μεγάλα θέματα για ζελατίνες, κατάλληλες ακόμα και για άτομα πολύ ψηλότερους σου..

Εννοείται πως αν περιμένεις να είσαι "όρθιος" και να σε καλύπτει πλήρως, τότε δεν ισχύουν όλα τα από πάνω! Very Happy

Ευχαριστώ για την απάντηση! Το hayabusa.gr το έμαθα με αφορμή το τραγικό δυστύχημα του ζευγαριού λίγο καιρό πριν, αλλά είχανε την εγγραφή νέων μελών απνεργοποιημένη! Τώρα που δοκιμάζω πάλι, δεν βγάζω άκρη με ένα ερώτημα που βάζουν.... Τα φώτα σας για το ποια είναι η απάντηση, γιατί λέει ότι είμαι spam!! Ποιο είναι το αποτέλεσμα του ''8-14=: ; Βάζω 6 σαν αποτέλεσμα, αλλά μάλλον το κουϊζ είναι για Αϊνστάιν ή δεν θέλουν νέα μέλη.... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 22:06

8 - 14 = -6 οχι σκετο 6

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 22:09

Miou έγραψε:
8 - 14 = -6 οχι σκετο 6
παιζεις ψηλα μιου respekt xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 22:16

Miou έγραψε:
8 - 14 = -6 οχι σκετο 6
Και -6 έβαλα! Το '':'' που κολλά;;; Επίσης εκεί που ρωτά σε τι μάρκα μηχανής αναφέρετε το φόρουμ, γράφω και SUZUKI & SUZUKI HAYABUSA, αλλά τίποτε!! Έχω γραφτεί σε άπειρα site, αλλά τόσο ηλίθιος πρώτη φορά νοιώθω!! Τέλος πάντων, ευχαριστώ Αλέξανδρε! Wink

Γέμισε και το θέμα με άσχετες δημοσιεύσεις και μάλιστα για άλλο φόρουμ! Ζητώ συγνώμη παιδιά! Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΣαβ 02 Φεβ 2013, 18:41

Πήγαμε μια βόλτα μέχρι τον πλαταμώνα, παρέα με ένα hayabusa 08..

Στην επιστροφή είχαμε τα γνωστά "ανοίγματα" και δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο ότι έχασα 15 κιλά, αλλά σε σχέση με παλιότερες δοκιμές, με το ίδιο μηχανάκι, ίδιοι οδηγοί, ίδια extras, αυτή τη φορά πήγα πολύ καλύτερα!

Φωτογραφίες ίσως ανεβάσω το βράδυ, να χαζέψουμε τα suzukia!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΣαβ 02 Φεβ 2013, 23:30

αντωνη τα 15 κιλα κανουν μεγαλη διαφορα φιλε .... file

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chrisk6
Normal gixxer
Normal gixxer
Chrisk6


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 276
Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΚυρ 03 Φεβ 2013, 03:37

Καθαρισμος δαγκανων, αλλαγη τακακιων(dp πρωτη φορα) κ εξαερωση μπρος πισω. Κ για να ασχοληθουμε ακομα παραπανω, μετρηση ξανα sag κ ρυθμιση επαναφορας κ συμπιεσης. Κ πλυσιμο στις 10 το βραδυ σαββατου... Αφου δε με ειδανε να με δουλευουνε βραδιατικα...Η βολτα λειπει πλεον!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΚυρ 03 Φεβ 2013, 18:38

Miou έγραψε:
αντωνη τα 15 κιλα κανουν μεγαλη διαφορα φιλε .... file

Το περίεργο είναι πως δεν με έφτασε ούτε στην τελική και σε ένα τυχαίο άνοιγμα που ανοίξαμε και οι 2 από 200 6η, πάλι δεν κατάφερε να με περάσει και τελική είχα μεγαλύτερη.

Εννοείται πως είναι άνιση η σύγκριση βέβαια, γιατί με περνάει 50 κιλά κτλ..

Απλά μου φάνηκε περίεργο, γιατί πάντοτε με περνούσε πολλά κιλά (όχι πάντα 50), αλλά στην τελική, έστω και αν αργούσε με περνούσε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΚυρ 03 Φεβ 2013, 19:55

topetwrx έγραψε:
Miou έγραψε:
8 - 14 = -6 οχι σκετο 6
Και -6 έβαλα! Το '':'' που κολλά;;; Επίσης εκεί που ρωτά σε τι μάρκα μηχανής αναφέρετε το φόρουμ, γράφω και SUZUKI & SUZUKI HAYABUSA, αλλά τίποτε!! Έχω γραφτεί σε άπειρα site, αλλά τόσο ηλίθιος πρώτη φορά νοιώθω!! Τέλος πάντων, ευχαριστώ Αλέξανδρε! Wink

Γέμισε και το θέμα με άσχετες δημοσιεύσεις και μάλιστα για άλλο φόρουμ! Ζητώ συγνώμη παιδιά! Embarassed

Ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα εκει...

νεα μελη ας το πουμε στο φορουμ δεν τους ενδιαφερουν...εγω εστειλα αρκετα μειλ για να μπορεσω να γραφτω και τελικη χρησιμοποιησα τους κωδικους που ειχε απο παλια ο αδερφος μου.

Δεν υπαρχει κινηση...μαζευοντε τα παλικαρια σε καφεδιες και κουβεντιαζουν αρα στο φορουμ μονο ινφο θα παρεις...αν πχ αρχισεις ερωτησεις τρως πορτα ας το πουμε. Δεν το λεω με την κακη εννοια, απλα ειναι διαφορετικη η φιλοσοφια εκει.

Ελιωσα κατα καιρους στο hayabusa.org και να σου πω την αληθεια δεν χρειαστηκα κατι παραπανω...

τωρα τελευαια τρωγομαι μπας και ξεκλειδωσω τον εγκεφαλο και αλλαξω χαρτογραφηση σε ολες τις σχεσεις αλλα...εφοσον φευγω για Κυπρο με την δουλεια...και το τρωει το μπουσα το γκαραζ το αφηνω στην ησυχια του.

Πχ απο τακακια διαβαζω πλεον ολοι λενε για EBC pro race...οχι HH....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 11 EmptyΚυρ 03 Φεβ 2013, 22:18

ολα τα τακακια που βγαζει η EBC ειναι ΗΗ με κωδικους EPFA ΗΗ και FA ΗΗ
τα πρωτα ειναι τα race ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 11 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3
» Τι θα κανατε στη θεση μου????
» Μικρολίμανο Σήμερα 3-3-10

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com