Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_r10 
JIMK7
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_r10 
nasos-v
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_r10 
T.R.E
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_r10 
k8 600 kk
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_r10 
kostaskr6
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_r10 
Leroy
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_r10 
ripper
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Poll_r10 

 

 ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2

Πήγαινε κάτω 
+96
DrIoannis
Billis 1340
KoSToM
diam
XRISTOS K8
REPTIL3
asphyx
breakdancer
krosfala
gat0s
Pardalo_Katsiki
FLASKAS
petros67
drakos j.
amstaff
george k6
Tasos k8
[alex]
achilles_r
fatsas k5
bonepeeler
panikas
bagos
Georgio
skizotix
Hlektrologos
giannis_suzuki
zed660
kapnias
jim_pap
theatiss
Darksoul
Zuki
Leroy
ΓρηγόρηςΚ2
spiros1100
noodles
ghost
georgeIII
Schumi
Gixxerm@n
gsxrk71000
totoulis
frozen
Petros-K5
maikstain
spastos
mitsos
Nitoras
Chrisk6
nktr
sxlogo
rsv4aprc
gphellas
giannisp
topetwrx
nikosRR
gabri
ENDURASX
fotis_rizla
κολτρέϊν
gsxr power k8
louk6
vd
christ-r
cursed2
platonas
brwmogazos
Vortex
Vasilis Bourlokas
mistiriodis_tsantakias
tsasbi
cpantelo
nasos-v
kontos 750
Painterz
k8 600 kk
T.R.E
kentaurosk8
Miou
AggelosK8
kostaskr6
teo46
No Fear
Aristosk8
ripper
Black Eagle
kouzinas
magfaria
Sotoner
demk6
giannisK6
GIXXERAKIAS
boutser
Antonios_gsxr
noname2142
100 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΠαρ 16 Αυγ 2013, 15:22

Miou έγραψε:
giannis_suzuki έγραψε:
εγω παντως ρε παιδια με το κ6 εχω βγαλει 298 χλμ χωρις να αναψει σταθερα το λαμπακι....
οταν ξαναγεμισα πηρε 14.7 λιτρα....
ναι αλλα δεν μας λες με ποσες σαλ το εκανες αυτο ... μεσα στην πολη ? στην εθνικη ? πηγενες με 100 χλμ ???

εγω γραφω μεχρι 7000 σαλ το ανεβαζα . μεσα στην αδεια πολη δεν με επιασε σχεδον κανενα φαναρι και ετσι δεν ανοιγα-εκλεινα γκαζι αλλα το ειχα σταθερο ...

ασε οτι αυτες τις μερες που εχω βγαλει το σουζουκι και ειναι αδεια η αθηνα δεν εχει ανεβασει θερ/σια πουθενα ... Very Happy 
σε ολο το ταξιδι δεν περασα καν τις 7000...

μεχρι 140 πηγαινα...2 καβαλος...τα 100 γιναν περιπου στην εθνικη τα υπολοιπα σε βουνο....οπου και εκει εκοψα και πηγαινα με 80-90....(ειχα την γυναικα πισω και τεινει να γερνει αναποδα και ποτε θα πεσω δεν ξερω οποτε εκοψα..)

βαγγελη εσενα παιρνει και 2 λιτρα λιοτερο απο τα δικα μας....αν δεν κανω λαθος δηλαδη...16αρι δεν ειναι το δικο σου το τεποζιτο??

παντως και το gsr οταν ειχα ολοι στο gsr club λεγανε πως καιει και το δικο μου ειχε τρομερα χαμηλη καταναλωση...μαλλον ειναι ο τροπος οδηγησης μου..ουτε αποτομα ανοιγματα γκαζιου ουτε τιποτα....

επισης παιδες μονοκαβαλος εννοειτε οτι θα δω τις δικες σας καταναλωσεις γιατι μονος δεν προκειτε να παω με 110-130 που παω τωρα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΠαρ 16 Αυγ 2013, 15:24

και επειδη το ξεχασα σημερα εκατσα και ελυσα το καπακι απο το γραναζι το μπροστινο της αλυσιδας...

ειχε μεσα αρκετη μπιχλα....το καθαρισα και αυτο....ερθξα μεσα σπρευ φρενων της trw τα ριμαξε ολα δεν εμεινε ιχνος βρομιας....δοκιμασα και λιγο στην πισω την ζαντα την εκανε σαν καινουργια...

τωρα μονο λαδακια και φιλτρο θελω να αλλαξω απο βδομαδα και το μηχανακι ειναι σαν καινουργιο....δεν εχει κατι αλλο να δω-καθαρισω........χιχιχι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΠαρ 16 Αυγ 2013, 18:09

giannis_suzuki έγραψε:
Miou έγραψε:
giannis_suzuki έγραψε:
εγω παντως ρε παιδια με το κ6 εχω βγαλει 298 χλμ χωρις να αναψει σταθερα το λαμπακι....
οταν ξαναγεμισα πηρε 14.7 λιτρα....
ναι αλλα δεν μας λες με ποσες σαλ το εκανες αυτο ... μεσα στην πολη ? στην εθνικη ? πηγενες με 100 χλμ ???

εγω γραφω μεχρι 7000 σαλ το ανεβαζα . μεσα στην αδεια πολη δεν με επιασε σχεδον κανενα φαναρι και ετσι δεν ανοιγα-εκλεινα γκαζι αλλα το ειχα σταθερο ...

ασε οτι αυτες τις μερες που εχω βγαλει το σουζουκι και ειναι αδεια η αθηνα δεν εχει ανεβασει θερ/σια πουθενα ... Very Happy 
σε ολο το ταξιδι δεν περασα καν τις 7000...

μεχρι 140 πηγαινα...2 καβαλος...τα 100 γιναν περιπου στην εθνικη τα υπολοιπα σε βουνο....οπου και εκει εκοψα και πηγαινα με 80-90....(ειχα την γυναικα πισω και τεινει να γερνει αναποδα και ποτε θα πεσω δεν ξερω οποτε εκοψα..)

βαγγελη εσενα παιρνει και 2 λιτρα λιοτερο απο τα δικα μας....αν δεν κανω λαθος δηλαδη...16αρι δεν ειναι το δικο σου το τεποζιτο??

παντως και το gsr οταν ειχα ολοι στο gsr club λεγανε πως καιει και το δικο μου ειχε τρομερα χαμηλη καταναλωση...μαλλον ειναι ο τροπος οδηγησης μου..ουτε αποτομα ανοιγματα γκαζιου ουτε τιποτα....

επισης παιδες μονοκαβαλος εννοειτε οτι θα δω τις δικες σας καταναλωσεις γιατι μονος δεν προκειτε να παω με 110-130 που παω τωρα....
17αρι ειναι το δικο μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skizotix
Normal gixxer
Normal gixxer
skizotix


Άντρας Όνομα: : Νίκος Ανδριόπουλος
Τόπος : Περιστέρι
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 310
Αγωνιζόμενος : Zimbabue National Superbike Championship
Hμερομηνία εγγραφής : 22/05/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΠαρ 16 Αυγ 2013, 19:00

boutser έγραψε:
skizotix έγραψε:
δεν ειναι σημερα , αλλά ειναι πρόσφατο geek 

https://www.youtube.com/watch?v=jJTRQElOn4g
ωραία βόλτα,
υγ. το καλιμα-Ελληνική σημαία από σου το πήρες θέλω και εγώ.
Μου το εδωσε ο Στέλιος , φιλαράκι με Κ9 1000 , για να μην εχουμε παρεξηγήσεις κανείς μας δεν είναι χρυσαυγίτης η κάτι τέτοιο.
που το βρήκε ?Χανια στις διακοπες του περσι απο οτι μου είπε bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skizotix
Normal gixxer
Normal gixxer
skizotix


Άντρας Όνομα: : Νίκος Ανδριόπουλος
Τόπος : Περιστέρι
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 310
Αγωνιζόμενος : Zimbabue National Superbike Championship
Hμερομηνία εγγραφής : 22/05/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΠαρ 16 Αυγ 2013, 19:03

vaggelisK8600 έγραψε:
εμενα αρχιζει να αναβοσβηνει στα 170-180 χλμ. μονο την 1η μερα ειχα βγαλει 250-60 χλμ με 1 ντεποζιτο. ειχε μεινει μισο λιτρο βενζινη μεσα. το ειχα στο mode c ομως. 210 χλμ βγαζω περιπου με 1 ντεποζιτο μεχρι να στεγνωσει τελιως. δε μπορω να παω πολυ αργα.
+1 , να μη σου πώ και κατι λιγότερο...
Σαν παπί ενα πράμα...@ 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΣαβ 17 Αυγ 2013, 13:38

εβγαλα ενα καρφι ... ΝΑΑΑΑΑ ... τουλαχιστον 3 ποντοι ...
παιζει να μου εκανε και ζημια στην ζαντα fafoutis 
φυσικα και εχω κιτ επισκευης ... oooyes hallo 

ποση ωρα εψαχνα να βρω αερα δεν μπορειτε να φανταστειτε ... βενζιναδικα - παρκινγκ και λαστιχαδες κλειστοι σχεδον ολοι .... neura 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΣαβ 17 Αυγ 2013, 17:36

Miou έγραψε:
εβγαλα ενα καρφι  ... ΝΑΑΑΑΑ  ...    τουλαχιστον 3 ποντοι ...
παιζει να μου εκανε και ζημια στην ζαντα fafoutis 
φυσικα και εχω κιτ επισκευης ... oooyes hallo 

ποση ωρα εψαχνα να βρω αερα δεν μπορειτε να φανταστειτε ... βενζιναδικα - παρκινγκ και λαστιχαδες κλειστοι σχεδον ολοι .... neura 
Αφού είχες μαζί κιτ κάτι είναι και αυτό, φαντάσου να έψαχνες λαστιχάδικο τέτοιες μέρες...toixos  Αυτό με τις αμπούλες έχεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΣαβ 17 Αυγ 2013, 18:49

Black Eagle έγραψε:
Miou έγραψε:
εβγαλα ενα καρφι  ... ΝΑΑΑΑΑ  ...    τουλαχιστον 3 ποντοι ...
παιζει να μου εκανε και ζημια στην ζαντα fafoutis 
φυσικα και εχω κιτ επισκευης ... oooyes hallo 

ποση ωρα εψαχνα να βρω αερα δεν μπορειτε να φανταστειτε ... βενζιναδικα - παρκινγκ και λαστιχαδες κλειστοι σχεδον ολοι .... neura 
Αφού είχες μαζί κιτ κάτι είναι και αυτό, φαντάσου να έψαχνες λαστιχάδικο τέτοιες μέρες...toixos  Αυτό με τις αμπούλες έχεις;

στην δουλεια το ειδα ... το κιτ ειναι παντα πανω στο μηχανακι μαζι με τα εργαλεια ... δεν τα εχω βγαλει μπας και ελαφρωσει ... lol! 
ναι αυτο με τις αμπουλες εχω ... δεν ξερω να υπαρχει αλλο χωρις αμπουλες για μηχανακι ...
αλλα το θεμα ηταν να μην χαλασω τις αμπουλες μεσα στη αθηνα και να τις εχω αμα πραγματικα χρειαστουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΣαβ 17 Αυγ 2013, 22:50

Μπορεις να παρεις αμπουλες αμα τις χρησιμοποιησεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΣαβ 17 Αυγ 2013, 23:22

ripper έγραψε:
Μπορεις να παρεις αμπουλες αμα τις χρησιμοποιησεις.
σωπα ρε σωτο ... τι μου λες ... Shocked 
το ξερω ρε αλλα δεν τα πινω μπυρες καλυτερα ...beer 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΣαβ 17 Αυγ 2013, 23:55

Αλλο καπελο αυτο. Αλλα απ'οτι ξερω οι αμπουλες ειναι φτηνες. Γυρω στο ευρο εχει η μια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΚυρ 18 Αυγ 2013, 17:18

γρεβενα σημερα......

στο πανε για να μην λετε εκαψα ενα τεποζιτο στα 181 χιλιομετρα.....ευχαριστημενοι τωρα.......χαχαχαχα
181 χιλιομετρα και πηρε 16.5 λιτρα...

εφαγε καμια 7-8 300αρες και μεσω ορο πρεπει να ειχα καμια 180-190....

αλλα το θεικο ηταν μετα που πηγα στο χωριο ενος φιλου...μεγαρο λεγετε....

αν ειστε απο γρεβενα κοντα παντα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.....καινουργια ασφαλτο και τρομερη διαδρομη....και δεν εχει ιχνος κινησης.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΚυρ 18 Αυγ 2013, 19:21

εχει καλες στοφες γυρο απο τα γρεβενα και ο δρομος ειναι καινουριος χωρις πολυ κινηση.
πριν 15 μερες κυνηγουσα ενα golf gti με γερμανικες πινακιδες στις στροφες πρως καλαμπακα.
τερμα το πηγενε ο γερμανος....

αν μπορειτε δωστε κανενα λινκ να αγορασω κιτ επισκευης.Wink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΔευ 19 Αυγ 2013, 23:20

Βόλτα για τρίτη φορά με το καινούριο μου ως το ΣούνιοSmile (λίγη κίνηση αλλά πολλοί τρελοί στον δρόμο..)
Αύριο έχει πλύσιμοbounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΔευ 19 Αυγ 2013, 23:31

2μιση ωρες μου εφαγε σημερα στο πλυσιμο...εφαγε και ενα σπεσιαλ γυαλισμα μετα με αλοιφουλα...καινουργιο εγινε,.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΤετ 21 Αυγ 2013, 18:47

σημερα εβαλα σιφτερακι by TRE.. Very Happy 

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 DSC01981
adult image

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 DSC01980
software screenshot

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 DSC01982
how do you print screen

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 DSC01984
image hosting
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΤετ 21 Αυγ 2013, 23:56

ωραια!!! θελω και εγω shifter. να υποθεσω πρεπει να φερω τη μηχανη αθηνα?

@κολτρέϊν με τι εχεις καθαρισει τα μαυρα καπακια γυρο απο το γραναζι?

αναμενες και οι 2 σκαλες. στη μικρη εχω βαλει xenon. θα βαλω καλυτερη φωτο αλλη μερα
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 GIXXER_115
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΠεμ 22 Αυγ 2013, 00:21

με το χερι Βαγγελη. σφουγγαρι-σαπουναδα. Wink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΠεμ 22 Αυγ 2013, 09:39

vaggelisK8600 έγραψε:
ωραια!!! θελω και εγω shifter. να υποθεσω πρεπει να φερω τη μηχανη αθηνα?

Βαγγέλη όταν ξανανέβω Καρδίτσα το φτιάχνουμε και επιτόπου δεν χρειάζεται να φέρεις την μηχανή Αθήνα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΠεμ 22 Αυγ 2013, 10:46

νικο ποσο βγαινει ολη η διαδικασια??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΠεμ 22 Αυγ 2013, 11:23

giannis_suzuki έγραψε:
νικο ποσο βγαινει ολη η διαδικασια??
Γιάννη σε Κ6 1000 δεν έχω βρει τρόπο να βάλω σίφτερ στον εγκέφαλο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΠεμ 22 Αυγ 2013, 12:17

περα απο το φλασαρισμα του εγγεφαλου τι αλλο χρειαζετε??
η ειναι σαν αυτο που φοραω εγω με ξεχωριστο εγγεφαλακι δικο του??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΠεμ 22 Αυγ 2013, 12:19

giannis_suzuki έγραψε:
περα απο το φλασαρισμα του εγγεφαλου τι αλλο χρειαζετε??
η ειναι σαν αυτο που φοραω εγω με ξεχωριστο εγγεφαλακι δικο του??
Χρειάζεται ένα βαρελάκι (αισθητήρα) dynojet-PK κτλ... Μια πιο κοντή βέργα στο αξονάκι για να μπει το σίφτερ ανάμεσα...

Φύσες για να γίνει η εγκατάσταση plug'n'play...Και το φλασάρισμα στον εγκέφαλο. Αυτά.

Δεν χρειάζεται εγκεφαλάκι,την λειτουργία του την ελέγχει ο εργοστασιακός εγκέφαλος...Το κόστος ποικίλει ανάλογα με τον αισθητήρα,καινούριο η μεταχειρισμένο κτλ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΠεμ 22 Αυγ 2013, 13:20

T.R.E έγραψε:
giannis_suzuki έγραψε:
περα απο το φλασαρισμα του εγγεφαλου τι αλλο χρειαζετε??
η ειναι σαν αυτο που φοραω εγω με ξεχωριστο εγγεφαλακι δικο του??
Χρειάζεται ένα βαρελάκι (αισθητήρα) dynojet-PK κτλ... Μια πιο κοντή βέργα στο αξονάκι για να μπει το σίφτερ ανάμεσα...

Φύσες για να γίνει η εγκατάσταση plug'n'play...Και το φλασάρισμα στον εγκέφαλο. Αυτά.

Δεν χρειάζεται εγκεφαλάκι,την λειτουργία του την ελέγχει ο εργοστασιακός εγκέφαλος...Το κόστος ποικίλει ανάλογα με τον αισθητήρα,καινούριο η μεταχειρισμένο κτλ...
..και κανα 10-15 τηλεφωνα τον Νικο. τπτ αλλο. geek geek 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 21 EmptyΠεμ 22 Αυγ 2013, 15:58

νικο μια ακομα ερωτηση αυτο παει σε καθε πολλαπλασιαστη με ξεχωριστο φυσακι η περνεις σημα απο το κεντρικο καλωδιο που παει στους πολλαπλασιατες μ καποιον κλεφτη??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 21 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3
» Τι θα κανατε στη θεση μου????
» Μικρολίμανο Σήμερα 3-3-10

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com