Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_r10 
JIMK7
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_r10 
nasos-v
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_r10 
T.R.E
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_r10 
k8 600 kk
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_r10 
kostaskr6
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_r10 
Leroy
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_r10 
ripper
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Poll_r10 

 

 ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2

Πήγαινε κάτω 
+96
DrIoannis
Billis 1340
KoSToM
diam
XRISTOS K8
REPTIL3
asphyx
breakdancer
krosfala
gat0s
Pardalo_Katsiki
FLASKAS
petros67
drakos j.
amstaff
george k6
Tasos k8
[alex]
achilles_r
fatsas k5
bonepeeler
panikas
bagos
Georgio
skizotix
Hlektrologos
giannis_suzuki
zed660
kapnias
jim_pap
theatiss
Darksoul
Zuki
Leroy
ΓρηγόρηςΚ2
spiros1100
noodles
ghost
georgeIII
Schumi
Gixxerm@n
gsxrk71000
totoulis
frozen
Petros-K5
maikstain
spastos
mitsos
Nitoras
Chrisk6
nktr
sxlogo
rsv4aprc
gphellas
giannisp
topetwrx
nikosRR
gabri
ENDURASX
fotis_rizla
κολτρέϊν
gsxr power k8
louk6
vd
christ-r
cursed2
platonas
brwmogazos
Vortex
Vasilis Bourlokas
mistiriodis_tsantakias
tsasbi
cpantelo
nasos-v
kontos 750
Painterz
k8 600 kk
T.R.E
kentaurosk8
Miou
AggelosK8
kostaskr6
teo46
No Fear
Aristosk8
ripper
Black Eagle
kouzinas
magfaria
Sotoner
demk6
giannisK6
GIXXERAKIAS
boutser
Antonios_gsxr
noname2142
100 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΠεμ 03 Απρ 2014, 17:50

Αλητείες στα γεράματα ο μπαρμπαmiou  xaxa 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΔευ 07 Απρ 2014, 01:50

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 P4050176_zps9471ef5e

mirrow image???

kai vosnia pali sto balkoni

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 P4050176_zps9471ef5e


______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΔευ 07 Απρ 2014, 09:59

Miou έγραψε:

........ρωτα τον ριπερ ξερει αυτος ....  lol! xaxa xaxa xaxa 

Μια ΣΥΜΒΟΥΛΗ!!!!!!! Σε βολτες με το τζιξερ μην καθεσαι ποτε πισω απο τον μιου.
Ποτε δεν ξερεις ποτε και απο που θα σου ερθει ο καθρεφτης eleison  eleison
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΔευ 07 Απρ 2014, 10:15

Miou έγραψε:
achilles_r έγραψε:
Πες μου οτι τον εφαγες με ποδι να πεθανω.....

του εκανα κινηση ματ ... μπαμ και παρτον στον αερα ... αφου ετσι και αλλοιως δεν τον κοιταζε ...  
ρωτα τον ριπερ ξερει αυτος ....  lol! xaxa xaxa xaxa 

καλα τπυ εκανες αφου δεν τον κοιταζε τζαμπα βαρος!!!  lol! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΠαρ 11 Απρ 2014, 16:47

Σήμερα πέρασα κτεο τη δικιά μου. Κομπλέ όλα με 10 ευρώπουλα. Όσοι τις περνάτε κτεο δεν αισθάνεστε ότι μεγάλωσαν; Ηλικιακά πάντα... Αχ πτανα κρίση!  tongue 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxr power k8
Normal gixxer
Normal gixxer
gsxr power k8


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΠαρ 11 Απρ 2014, 22:39

ανακληση τρομπας κ ανορθωτη  Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 13 Απρ 2014, 19:59

πλυσιμο, γρασαρισμα αλυσιδας και παραγγελια νεας ζελατινας Hotbodies
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΔευ 14 Απρ 2014, 13:35

Παιδιά θα ήθελα την γνώμη σας. Στην HAYABUSA φορώ πάνω από χρόνο την ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Laughing (το ξέρω ότι δεν βλέπετε...αλλά...) ζελατίνα της MRA, την ψηλότερη που έχει με το έξτρα τζαμάκι που ρυθμίζεται η κλίση του, από την οποία είμαι πολύ ευχαριστημένος σε σχέση τουλάχιστον με την προηγούμενη (και όμορφη) double bubble που είχα, μια που έχω πολύ περισσότερη ησυχία όταν είμαι σκυμμένος και λίγο καλύτερη προστασία. Ο προβληματισμός μου είναι αν μου κόβει χιλιόμετρα κατά την άποψή σας σε τελικές. Έχω μια ιδέα ότι η μηχανή δεν την τελική που έπιανε και ότι ζορίζεται ΣΤΑ ΠΟΛΛΑ!!! Rolling Eyes  Δεν έχω σκοπό να την αλλάξω, απλά θα ήθελα την γνώμη σας για να μου φύγει η ιδέα ή.....για να μου μπει καλύτερα.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΔευ 14 Απρ 2014, 15:41

99,9 % κοβει λιγο στην τελικη .
ολα ειναι θεμα αεροδυναμικης . γιαυτο εχουν φαει τοσες ωρες μεσα στην αεροσηραγγα
γιαυτο εχουν αρχισει και μαζευουν τα φλασακια και πλεον δεν πετανε τοσο πολυ οσο παλια .
γιαυτο εχει τετοιο μουτρο και κωλο  το μηχανακι σου
κτλ κτλ κτλ ....

αλλα μιλαμε για λιγα χλμ , αν οχι για τα ιδια χλμ σε λιγο μεγαλυτερη αποσταση ...
δεν πιστευω οτι πριν επιανες 300 και τωρα 280 και αυτο ειναι απο την ζελατινα

γνωμη μου ειναι οτι αμα σε προστατευει καλυτερη αυτη η αηδια συγνωμη ζελατινα ηθελα να πω  εισαι μια χαρα .
εξαλου ποσο συχνα πιανεις την τελικη της (300 χλμ) στις βολτες σου ??   adffs

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΔευ 14 Απρ 2014, 16:24

κοβει σιγουρα σε σχεση με τη μαμα αλλα οπως ειπε και ο Αλεξανδρος ειναι μικρη η διαφορα...
στην ουσια την ιδια τελικη εχεις αλλα σε λιγο μεγαλυτερο χρονο...ακομη κι αν δεν ειναι η ιδια
ακριβως, αντε να χανεις 2-3 χιλιομετρα...εγω πριν λιγες μερες παραγγειλα απο Αμερικη την πιο
κατω Hotbodies που αεροδυναμικα ειναι ιδια με την μαμα η οποια παντα μου αρεσε απο εμφανιση
και απο αεροδυναμικη αλλα δεν μου αρεσε γιατι δεν ηταν φιμε...με την ανεμοκαλυψη δεν εχω
ιδιαιτερο προβλημα γιατι ειμαι 1.70 και η μαμα με καλυπτει στα παρα πολλα με καλο σκυψιμο...

http://www.ebay.com/itm/351001006703?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649


ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Jttgle




αυτη μου αρεσει απιστευτα και ας μην εχει την αεροδυναμικη της ''μαμα'' ζελατινας και ας μην ειναι
φιμε αλλα δεν ηθελα να δωσω τοσα λεφτα ακομη κι αν τ' αξιζει...εστειλα μυνημα στον πωλητη για
να μου κοψει 80 δολαρια απο την τιμη αλλα ο κ@ριολης τιποτα  fafoutis  οπως την ειδα παντως δεν ειναι
δυσκολο να φτιαξεις μια τετοια με τα καταλληλα εργαλεια και υλικα και ας μην ειναι carbon...παιρνεις
μια φιμε ζελατινα, κοβεις το κομματι που πρεπει και προσθετεις το διαφανο κουρμπαριστο κομματι...

http://www.ebay.com/itm/99-07-SUZUKI-GSXR1300R-HAYABUSA-CARBON-FIBER-WINDSCREEN-/300924291830?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item46107c4af6&vxp=mtr


ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 2ed85ko
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΔευ 14 Απρ 2014, 18:21

Προφανώς και θα χαλά λίγο την αεροδυναμική αυτή η ζελατίνα, απλά δεν ξέρω πόσο. Μήπως την χαλά περισσότερο... Rolling Eyes  Πάντως τις 2 τελευταίες φορές που προσπάθησα σε ίσιωμα από όσο φαινόταν (δεν καταλάβαινα αν είχα αέρα αντίθετο) να πιάσω τελική σε υψόμετρο Κοζάνης (650 μέτρα περίπου) στα 280 πραγματικά δεν έδειχνε να έχει άλλο ψωμί και δεν μπορούσα να επιμείνω. Στο κοντέρ με το μεγάλο ποσοστό σφάλματος που έχει θα πρέπει να ήταν κάπου στα 310. Μια άλλη φορά θυμάμαι ότι κάπου τόσα είχα βγάλει με την παλιά ζελατίνα σε μεγάλη ανωφέρεια της Εγνατίας γυρνώντας από Γρεβενά, μετά την Γέφυρα της Μπαλντούμας πριν την διασταύρωση με την Σιάτιστα. Ο Λάζαρος από τα Γρεβενά ξέρει το σημείο.

Για να σας θυμίσω πόσο άσχημη και αντιαεροδυναμική είναι ζελατίνα Laughing βάζω την παρακάτω φωτογραφία.
https://www.dropbox.com/s/2r9l68hlx8bbupl/2014-03-18%2012.15.05.jpg?m=

Ghost αυτές που δοκίμασες σου βγάζουν θόρυβο όταν σκύβεις; Ρωτώ γιατί η προηγούμενη που είχα έβγαζε περισσότερο θόρυβο στο κράνος με το που έσκυβα σε αντίθεση με την MRA που όταν σκύβω εντελώς έχω νεκρική σιγή σχεδόν από τον αέρα και ακούω τον κινητήρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΔευ 14 Απρ 2014, 18:50

αυτη που εχεις δεν ειναι ζελατινα...παμπριζ ειναι σαν αυτο που ειχαν οι γεροι στις βεσπες  fafoutis  που ν' ακουσεις θορυβο πισω της? lol! 

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Ea4al5




 xaxa xaxa xaxa 

περα απο την πλακα, δοκιμασε μια βολτα με τη μαμα ζελατινα αν την εχεις κρατησει για να δεις διαφορες...
υπαρχουν και touring ζελατινες με παρα πολυ καλη ανεμοκαλυψη που τουλαχιστον βλεπονται lol!  και δεν
χαλανε και τοσο την αεροδυναμικη...η δικη σου ειναι ιδανικη για να βαλεις τριβαλιτσο και μαζι με συνεπιβατη
να γυρισεις την ευρωπη χωρις το ζαλισμα απο τον αερα αλλα σε σπορ μηχανακι για κοντινες βολτες δεν...

http://www.ebay.com/itm/99-07-GSX1300R-Hayabusa-Zero-Gravity-Sport-Touring-Smoke-Windscreen-23-133-02-/231036771531?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&fits=Model%3AHayabusa&hash=item35cadd5ccb&vxp=mtr


ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 W9bocx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΔευ 14 Απρ 2014, 19:22

ghost έγραψε:
αυτη που εχεις δεν ειναι ζελατινα...παμπριζ ειναι σαν αυτο που ειχαν οι γεροι στις βεσπες  fafoutis  που ν' ακουσεις θορυβο πισω της? lol! 

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Ea4al5




 xaxa xaxa xaxa 

περα απο την πλακα, δοκιμασε μια βολτα με τη μαμα ζελατινα αν την εχεις κρατησει για να δεις διαφορες...
υπαρχουν και touring ζελατινες με παρα πολυ καλη ανεμοκαλυψη που τουλαχιστον βλεπονται lol!  και δεν
χαλανε και τοσο την αεροδυναμικη...η δικη σου ειναι ιδανικη για να βαλεις τριβαλιτσο και μαζι με συνεπιβατη
να γυρισεις την ευρωπη χωρις το ζαλισμα απο τον αερα αλλα σε σπορ μηχανακι για κοντινες βολτες δεν...

http://www.ebay.com/itm/99-07-GSX1300R-Hayabusa-Zero-Gravity-Sport-Touring-Smoke-Windscreen-23-133-02-/231036771531?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&fits=Model%3AHayabusa&hash=item35cadd5ccb&vxp=mtr


ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 W9bocx

Έλα ρε συ που είναι παμπρίζ!!! Αφού δεν έχει υαλοκαθαριστήρα!! Laughing  Μου αρέσει που η φωτογραφία που έβαλες έχει ίδιο ακριβώς μοντέλο με την δικιά μου για να δω αν της πάει!!!!! mprabo Τυχαίο;; Laughing Για την συγκεκριμένη τι σχόλια έχεις ακούσει; Όμορφη είναι, αλλά δεν ξέρω πως αποδίδει σε σχέση με αυτή την......όμορφη.....που ήδη έχω. Rolling Eyes 

Για να δοκιμάσω την παλιά δεν το βλέπω, γιατί με παίδεψε για να βάλω την καινούρια. Συγκεκριμένα με παίδεψαν τα λαστιχάκια που βιδώνει επάνω τους. Να μην τα έβαλα σωστά; Δεν νομίζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΔευ 14 Απρ 2014, 19:38

εμενα προσωπικα δεν μ' αρεσουν οι touring ζελατινες και η πιο ψηλη ζελατινα που εχω βαλει ποτε, ειναι η πιο κατω double bubble mra...
φιλος που ειχε την συγκεκριμενη Zero Gravity που σου εδειξα, επινε νερο στ' ονομα της...χωρις εμπειρια δεν μπορω να σε βοηθησω...


ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 J9yi4p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΤρι 15 Απρ 2014, 08:38

ghost έγραψε:
εμενα προσωπικα δεν μ' αρεσουν οι touring ζελατινες και η πιο ψηλη ζελατινα που εχω βαλει ποτε, ειναι η πιο κατω double bubble mra...
φιλος που ειχε την συγκεκριμενη Zero Gravity που σου εδειξα, επινε νερο στ' ονομα της...χωρις εμπειρια δεν μπορω να σε βοηθησω...


Βρε ούτε εμένα μου αρέσουν οι touring ζελατινες και ειδικά αυτή που έχω τώρα, αλλά από την άλλη με εκνευρίζει ΠΟΛΥΥΥ να χτυπιέμαι από τον αέρα και να μη προλαβαίνω να καθαρίζω το κράνος από τα ζουζούνια! Όχι ότι τώρα δεν γεμίζει... Mad Το κυριότερο πλεονέκτημα αυτής που φορώ, είναι όπως είπα ότι σκυμμένος έχω ΠΟΛΥΥΥ ησυχία. Από κάλυψη δεν μπορώ να πω ότι έχω δει τόσο τρελή διαφορά. Είμαι και 1.85 καλώς ή κακώς! Η προηγούμενη που είχα όμως είναι αυτή που μου αρέσει πιο πολύ από όσες έχω δει και ακριβώς στην αποχρωση που τη θέλω, αλλά αυτός ο θόρυβος σκυμμένος.... Rolling Eyes Θα με κάνετε να την βάλω πάλι!

Να και η πανέμορφη παλιά μου.... Crying or Very sad 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 <a href=ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Image00447i
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΤρι 15 Απρ 2014, 14:05

Μεγάλο service και αλλαγή τσιμούχες και λάδια στο μπροστινό εχθές! Έσωσα (θέλω να πιστεύω) και πηνία αφού στη μια φύσα του ανορθωτή που πάει στα πηνία είχαν βραχυκυκλώσει τα καλώδια και ένα είχε κοπεί!  pale 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΤετ 16 Απρ 2014, 10:10

Black Eagle έγραψε:
Μεγάλο service και αλλαγή τσιμούχες και λάδια στο μπροστινό εχθές! Έσωσα (θέλω να πιστεύω) και πηνία αφού στη μια φύσα του ανορθωτή που πάει στα πηνία είχαν βραχυκυκλώσει τα καλώδια και ένα είχε κοπεί!  pale 


αεροναυπηγικου τυπου ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΤετ 16 Απρ 2014, 10:16

Εκκλησιαστικου τύπου lol! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΤετ 16 Απρ 2014, 11:28

τελικα τι εγινε με τα dragster στο πολυκαστρο ; εχουμε τιποτα αποτελεσματα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΤετ 16 Απρ 2014, 12:28

Σημερα που μιλησα με καποιον με ειπε οτι δεν εχουν γινει ακομη
οι αγωνες..Αλλα ας μας πει καποιος που γνωριζει καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΤετ 16 Απρ 2014, 12:49

εχει βιντεακια στο ytube που αναρτιθικαν αυτες τις μερες οποτε εγιναν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΤετ 16 Απρ 2014, 12:50

Αρα ακυρο σορυ........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΤετ 16 Απρ 2014, 13:00

k8 600 kk έγραψε:
Black Eagle έγραψε:
Μεγάλο service και αλλαγή τσιμούχες και λάδια στο μπροστινό εχθές! Έσωσα (θέλω να πιστεύω) και πηνία αφού στη μια φύσα του ανορθωτή που πάει στα πηνία είχαν βραχυκυκλώσει τα καλώδια και ένα είχε κοπεί!  pale 


αεροναυπηγικου τυπου ?

Vortex έγραψε:
Εκκλησιαστικου τύπου lol! 


Ναι αν δεν πετάει του ρίχνεις καντήλια!  geek 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΤετ 16 Απρ 2014, 17:43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 31 EmptyΤετ 16 Απρ 2014, 18:38

boutser έγραψε:
τελικα τι εγινε με τα dragster στο πολυκαστρο ; εχουμε τιποτα αποτελεσματα;

Εγιναν οι αγωνες κανονικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 31 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3
» Τι θα κανατε στη θεση μου????
» Μικρολίμανο Σήμερα 3-3-10

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com