Greek GSX-R forum
***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_l10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_c10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_r10 
JIMK7
***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_l10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_c10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_r10 
nasos-v
***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_l10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_c10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_r10 
T.R.E
***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_l10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_c10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_r10 
k8 600 kk
***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_l10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_c10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_r10 
kostaskr6
***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_l10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_c10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_r10 
κολτρέϊν
***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_l10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_c10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_r10 
Leroy
***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_l10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_c10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_r10 
ripper
***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_l10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_c10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_l10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_c10***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Poll_r10 

 

 ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ

Πήγαινε κάτω 
+4
AggelosK8
totoulis
kontos 750
Bastard
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Bastard
Normal gixxer
Normal gixxer
Bastard


Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 93
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2012

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΔευ 20 Αυγ 2012, 06:35

*********** ΠΡΟΣΟΧΗ ****** ΣΗΜΑΝΤΙΚΌ ************
Σήμερα 20/08/2012, στις 3 παρά το πρωί, έλαβα ένα τηλ από απόκρυψη αριθμού από έναν τύπο με βραχνή φωνή, ο οποίος με ειδοποίησε και καλά, ότι έχουν βάλει στο μάτι το μηχανάκι μου.
Το ίδιο ακριβώς με κάποια λεπτά διαφορά, έγινε και σε έναν φίλο που μένει Μέγαρα. Καμία σχέση δηλαδή γιατί εγώ μένω Αθήνα.
Όποιος έχει δεχτεί κάτι παρόμοιο παρακαλώ να ενημερώσει. Να μάθουμε τι εργάκι είναι αυτό που παίζει!

ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΟΠΟΙΟΣ ΞΈΡΕΙ ΚΆΤΙ Η ΈΧΕΙ ΠΑΡΌΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΊΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ!

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΤΕ ΝΑ ΔΙΑΔΟΘΕΙ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΟΛΠΟ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ!!!!!!!!

Άντε γιατί έχει παραγίνει με τα μαλακισμένα τα κλεφτρόνια!
*********** ΠΡΟΣΟΧΗ ****** ΣΗΜΑΝΤΙΚΌ ************

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Stopthief
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Hayabusa-Bastard/194461410609796
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΔευ 20 Αυγ 2012, 07:36

Εχω ακουσει πολλα τρελα πραγματα...να δουμε τι αλλο θα σκεφτουνε...σιγουρα δεν σου κανει φαρσα κανενας γνωστος σου;φορας πινακιδα στο μωτο σου;σου ζητησε φραγκα στο τηλ η μονο αυτο σου ειπε;
Εχω ακουσει για περιπτωσεις που στο περνουνε και μετα ζητανε χρημα να το παρεις πισω...αν δωσεις τα λεφτα και μηχανακι δεν βλεπεις και τα λεφτα χανεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bastard
Normal gixxer
Normal gixxer
Bastard


Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 93
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2012

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΔευ 20 Αυγ 2012, 10:07

kontos 750 έγραψε:
Εχω ακουσει πολλα τρελα πραγματα...να δουμε τι αλλο θα σκεφτουνε...σιγουρα δεν σου κανει φαρσα κανενας γνωστος σου;φορας πινακιδα στο μωτο σου;σου ζητησε φραγκα στο τηλ η μονο αυτο σου ειπε;
Εχω ακουσει για περιπτωσεις που στο περνουνε και μετα ζητανε χρημα να το παρεις πισω...αν δωσεις τα λεφτα και μηχανακι δεν βλεπεις και τα λεφτα χανεις...

Ναι αυτό με τα λεφτά - λύτρα το ξέρω κι εγώ. Αυτό το σενάριο που μου έτυχε όμως δεν το έχω ξανακούσει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Hayabusa-Bastard/194461410609796
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΔευ 20 Αυγ 2012, 10:25

γραφτους στα π@π@ρι@ σου φιλε με αυτο το πραμα που εχεις φτιαξει το τηλεφωνημα ειναι λιγο..........πολλοι ειναι αυτοι που θα το ηθελαν για αυτο μην ανχωνεσαι......κανενα τσογλανι θα ειναι που δεν μπορει να αγορασει ουτε πατινι θα ειναι......φανταζομαι πως τα μετρα που εχεις παρει για την προστασια του μοτο σου ειναι υπεραρκετα!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΔευ 20 Αυγ 2012, 11:37

Γιωργο ετσι οπως εχουμε γινει και διπλα στο κρεββατι να το βαζεις στο σηκωνουν τα μ@@@@ια....
Ας εχουμε το νου μας δεν ξερεις...απλα πανο προσεχε γιατι εχω ακουσει περιστατικο με μπουσα σε φαναρι,να κατεβαινει τυπος με οπλο απο αλλο μηχανακι δυκαβαλο ,να κατεβαζουνε τον οδγηγο του μπουσα να περνουνε και τα δυο μοτο και αντε γεια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΔευ 20 Αυγ 2012, 11:43

ναι ρε γαμωτο και εγω το εχω ακουσει αυτο με το φαναρι.......καπου πισω απο τα village....ειχα σκεφτει να βαλω καποιο διακοπτακι που να κοβει την τροφοδοσια αλλα μετα το παρατησα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΔευ 20 Αυγ 2012, 11:51

Αν βαλεις σκορπιον συναγερμο που οπλιζει αν απομακρυνθεις απο το μοτο ειναι μια λυση.
Εχεις το κομπιουτερ πανω σου και μολις το παρουν πιο κατω θα μπλοκαρει...λυση ειναι και το gps....απλα πρεπει να το παρεις γραμμη το πολυ σε μια ωρα απο την στιγμη που το πηρανε για να μην προλαβουν και ψαξουν το μοτο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΔευ 20 Αυγ 2012, 20:49

Ασφαλεια κλοπης.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΔευ 20 Αυγ 2012, 23:03

AggelosK8 έγραψε:
Ασφαλεια κλοπης.....

Συμφωνω απολυτως
Κ τους κουνας κ το μαντηλι μετα drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΔευ 20 Αυγ 2012, 23:22

Η ασφαλεια εννοειται πως ειναι η καλυτερη λυση,αλλα σε περιπτωσεις οπως του Τακη,τι να σου κανει....βεβαια θα παρεις αλλο μηχανακι αλλα τα λεφτα που θα'χεις ριξει πανε στραφι και εδω ειναι πολλα,30 χιλιαρικα περιπου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΤρι 21 Αυγ 2012, 01:34

Εχεις δικιο Very Happy
Στην περιπτωση του συνονοματου υπαρχει κ η λυση του gps
αλλα κ διαφορα συστηματακια που κοβουν παροχες βενζινης Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bastard
Normal gixxer
Normal gixxer
Bastard


Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 93
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2012

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΤρι 21 Αυγ 2012, 06:13

παιδά το GPS ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. Αυτά δεν τα οδηγάνε. Τα φορτώνουν σε φορτηγάκι και τα ξεφορτώνουν σε αποθήκη. Το GPS αν δεν είσαι έξω δεν πιάνει. Είχα και ξέρω καλά πως δουλεύει.

Ασφάλεια κλοπής, δεν παίζει να μου κάνουν για τα χρήματα που έχω δώσει. Ούτε καν κοντά στο ποσό δεν θα είναι. Δεν είναι ένα στοκ μηχανάκι που αξίζει τόσο και τέλος. Εγώ έχω ρίξει πάνω χρήματα που δεν τα λαμβάνει υπ όψην η ασφαλιστική. Πχ τα εργατικά που έχω δώσει μέχρι τώρα στο κτήνος, φορά με την φορά που το πήγαινα συνεργείο, πρέπει να είναι κοντά στα 10.000. Αυτά δεν στα πληρώνει κανένας. Δεν με συμφέρει η ασφάλεια κλοπής. Δεν με καλύπτει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Hayabusa-Bastard/194461410609796
Bastard
Normal gixxer
Normal gixxer
Bastard


Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 93
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2012

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΤρι 21 Αυγ 2012, 06:13

Παιδιά φίλος δεν είναι. Δεν έχω κανέναν ΤΟΣΟ μ@λάκα φίλο να κάνει τέτοια χοντράδα.
Και επιπλέον δεν έχω κοινές παρέες με το παλικάρι που του έτυχε το ίδιο σκηνικό την ίδια μέρα. Το ενδεχόμενου του φίλου - γνωστού το αποκλείω.

Το μηχανάκι μου έχθρες δεν έχει με κανέναν. Δεν έχω κάνει ποτέ κόντρα με κανέναν. Δεν είμαι κανένας μ@λάκας σνομπαρίας. Κάθε άλλο, έχω ανοίξει σελίδα στο fb και μοιράζομαι την γνώση μου με όλο τον κόσμο και να βοηθάω. Δεν έχω μυστικά δεν έχω τίποτα.
Το ότι είναι τόσο γνωστό το μηχανάκι βοηθάει πολύ, στο να ΜΗΝ γίνεται στόχος. Οι επαγγελματίες κλέφτες (λογικά) αποφεύγουν ότι μπορεί να δώσει στόχο. Και το δικό μου μηχανάκι είναι ΣΗΜΑΔΟΥΡΑ!!

Δεν χρησιμεύει καν στους κλέφτες μηχανών. Ανταλλακτικά δεν μπορείς να το δώσεις. Όλα τα μέρη πάνω στο μηχανάκι είναι κομμένα, ραμμένα και βαμμένα. Από πλαστικά δεν πουλάς τίποτα. Ούτε καν τα φλας. Και αυτά βαμμένα είναι. Τα μηχανικά, μπορεί να ήταν ακριβά όταν τα πήρα, αλλά σαν μεταχειρισμένα δεν αξίζουν μια!! Πόσο θα δίνατε για μεταχειρισμένα τουρμποπίστονα? Εγώ ούτε 1euro!!!
Από κινητήρα, δεν κάνει τίποτα σε στοκ μηχανάκι που γίνονται οι "παραγγελίες". Όποιος θέλει να βάλει κομπρέσορα, δεν θα βάλει κλεμμένο ή μεταχειρισμένο, γιατί πολύ απλά, θέλεις 4.000 εργατικά για να το βάλεις αυτό το πράμα και να το ρυθμήσεις. Αν δώσεις τόσα, θα πάρεις και καινούριο κομπρέσορα να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Με λίγα λόγια, το μηχανάκι μου είναι αχρηστο στους κλέφτες. Έχθρες δεν έχει και τόσο μαλάκες φίλους δεν έχω εγώ.

Δεν έχω την παραμικρή ιδέα τι ήταν όλο αυτό το σκηνικό. Αυτά που έπρεπε να κάνω τα έκανα. Πήγα αστυνομία. Και θα λάβω τα απαραίτητα μέτρα για να προστατέψω το μηχανάκι, τα οποία όπως καταλαβαίνεται δεν θα πω πια είναι.

από εκεί και πέρα, θεώρησα χρέος μου το να το μοιραστώ μαζί σας. Μπορεί να είναι κανένα καινούριο τέχνασμα που έχουν σκαρφιστεί τα κλεφτρόνια. Ας είμαστε ενημερωμένοι και ενωμένοι. Μόνο έτσι έχομε ελπίδα απέναντί τους.

Αν κάποιος λοιπόν έχει παρόμοια εμπειρία ΠΡΟΣΦΑΤΗ όχι πριν 10 χρόνια, να μας πει μπας και καταλάβουμε τίποτα.

Υ.Γ - το τηλ μου το έχω βάλει σε πολλές αγγελίες. Δεν με εκπλήσσει καθόλου που το βρήκαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Hayabusa-Bastard/194461410609796
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΤρι 21 Αυγ 2012, 11:34

εγω αυτο που εχω να πω ειναι να προσεχεις οταν γυριζεις και το αφηνεις μηπως σε ακολουθει κανενας....οσο περισσοτερα μετρα περνεις τοσο το καλυτερο για εμενα,οχι οτι δεν μπορουνε να στο παρουνε αλλα τους καθηστερις....

μακαρι να μην ειναι τιποτα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike
Adv. gixxer
Adv. gixxer
mike


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 732
Αγωνιζόμενος : σε καποια k θεατης
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2010

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΤρι 21 Αυγ 2012, 11:39

ποιο πολυ για πλακα μου κανει παρα για κλοπη για καλο κ κακο ομως τραβα μια ασφαλεια κλοπης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΤρι 21 Αυγ 2012, 14:45

παιδια καλη η ασφαλεια κλοπης αλλα για της μηχανες καλυπτει μονο ολικη κλοπη και οχι μερικη.......οπως στ'αυτοκινητα.
ειτε καποιος εχει ενα μοτορι μαμα τελειως ή ενα εργαλειο σαν του τακη θα παρει το ποσο που δινει το μοτο τριτη σαν μεσο ορο αναλογα με το μοντελο....
τα gps παλι δεν κανουν τιποτα μολις μπει σε γκαραζ ή σε κοντεινερ δεν εκπεμπει ή σε χωρους οπου δεν πιανουν τα κινητα gsm.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΤρι 21 Αυγ 2012, 19:42

Βρε παιδια οι ασφαλειες δεν ειναι για να πλουτιζεις
Πληρωνεσαι στην εκαστοτε αγοραστικη αξια
Τωρα αν καποιος βαζει πανω αφτερ δεν τα πληρωνουν αλλα απο το να μην παρεις τιποτα πιστευω ειναι καλυτερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ   ***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ EmptyΤρι 21 Αυγ 2012, 20:06

Μπορείς να κάνεις συμφωνία με την ασφαλιστική, πριν έρθουν να στο φωτογραφήσουν και να συμπεριλάβει και τα εξτρά που έχει η μηχανή. Εννοείτε θα πληρώσεις και τα ανάλογα ασφάλιστρα. Αυτό γινόταν πριν ενάμιση χρόνο που είχα ρωτήσει. Πληροφοριακά το λέω περισσότερο για την περίπτωση, γιατί αν σε ένα στοκ είναι κάπου στα 500 το 6μηνο για αυτό το μπούσα θα πάει το 6μηνο στον θεό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
 
***SOS*** ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com