Greek GSX-R forum
TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_l10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_c10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_r10 
JIMK7
TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_l10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_c10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_r10 
nasos-v
TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_l10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_c10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_r10 
T.R.E
TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_l10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_c10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_r10 
k8 600 kk
TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_l10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_c10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_r10 
kostaskr6
TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_l10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_c10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_r10 
κολτρέϊν
TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_l10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_c10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_r10 
Leroy
TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_l10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_c10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_r10 
ripper
TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_l10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_c10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_l10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_c10TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Poll_r10 

 

 TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ

Πήγαινε κάτω 
+16
AggelosK8
busa respect
stavroulis
kouzinas
gsxrakias
No Fear
tsasbi
mistiriodis_tsantakias
nasos-v
pipisk4
Miou
magfaria
Painterz
cpantelo
gabri
sofo65
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sofo65
Normal gixxer
Normal gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 78
Hμερομηνία εγγραφής : 16/09/2010

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΠεμ 30 Αυγ 2012, 10:43

Η ΤΕΑΜ65 διοργανώνει ΟΛΟΗΜΕΡΟ TRACK DAY & ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΤΗΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 Σεπτεμβριου στην πίστα των Μεγάρων.


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:




- 08:00: ΕΝΑΡΞΗ
- 08:00 - 09:00: ΕΓΓΡΑΦΕΣ - ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ 4 GROUPS (Αργό - Μεσαίο – Γρήγορο-Αγωνιζομενοι )- ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ
- 09:00 - 13:30: ΕΙΣΟΔΟΣ ΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΩΝ ΑΝΑ GROUP ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ
- 13:30 - 14:00: ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ (ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ )
- 13:30 - ΕΩΣ ΤΗΝ ΔΥΣΗ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ: ΕΙΣΟΔΟΣ ΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΩΝ ΑΝΑ
GROUP ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ

ΠΑΡΟΧΕΣ:

- ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΔΩΡΕΑΝ ΕΞΑΓΩΓΗΣ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗΣ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ, ΣΕ ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΗ ΤΙΜΗ.

- ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΝΟΙΚΙΑΣΗΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΝΑΒΑΤΗ (Κατόπιν συννενόησης)

- ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΓΟΡΑΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΩΝ 10€.

- ΔΩΡΕΑΝ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΝΕΡΟ & ΧΥΜΟΣ.

- ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ TRACK DAY ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΠΛΟΗΓΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΟΔΗΓΗΣΗΣ. ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ
ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΘΑ ΔΟΘΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΘΕΩΡΙΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΟΥ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ ΤΗΣ ΤΕΑΜ65.

- ΜΕΤΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΚΡΙΤΕΣ,ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ, ΥΠΑΡΞΗ 2 ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΩΝ, ΟΧΗΜΑ ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗΣ.



ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ:
Γενική Είσοδος 55€


ΤΗΛ. ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΗ ΘΕΣΕΩΝ:
6930 490783 & 6948 300366
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gabri
Normal gixxer
Normal gixxer
gabri


Άντρας Όνομα: : Γαβρίλος.
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 368
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου...!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΠαρ 07 Σεπ 2012, 11:19

Τι έγινε ρε παιδιά........Ψήνεται κανείς;;;; Νάσο θα είσαι;;;;;;
oraios oraios oraios oraios
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΠαρ 07 Σεπ 2012, 11:22

Εαν δεν κανει πολυ ζεστη θα παω κανονικα μιας και η μηχανη μου ειναι επιτελους ετοιμη και θελω παρα μα παρα πολυ να την δοκιμασω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΠαρ 07 Σεπ 2012, 11:37

ρε σεις θα βαλω τα κλαματα που δεν μπορω μπω.....Εχω αφηνιασει!!!! Αν σκασει παρεακι ισως κατεβω να σας καμαρωσω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gabri
Normal gixxer
Normal gixxer
gabri


Άντρας Όνομα: : Γαβρίλος.
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 368
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου...!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΠαρ 07 Σεπ 2012, 11:46

Μια χαρά θα είναι Κώστα.... 28 βαθμούς δίνει, οπότε θα τα πούμε εκεί λογικά... beer1
Γιώργο κανόνισε το και έλα! hey
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΠαρ 07 Σεπ 2012, 11:55

ναι ναι τωρα το ειδα!!!!! επιτελους μετα απο 3μηνες!!!!! cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΠαρ 07 Σεπ 2012, 11:59

λετε?? xmmm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΠαρ 07 Σεπ 2012, 12:05

καλα να περασετε οσοι πατε.....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pipisk4
Normal gixxer
Normal gixxer
pipisk4


Άντρας Όνομα: : spuros
Τόπος : oropos
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 94
Hμερομηνία εγγραφής : 16/02/2012

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΠαρ 07 Σεπ 2012, 12:38

τι εγεινε περασε η κριση κ δεν το πιρα χαμπαρι??αν δεν μας φτιαξει την τιμη ουτε καν...τι εγεινε επιδει δροσισε κ θα εχει κοσμο δεν εχει προσφορες??κοροΪδα!!!!!!!!!καντε κατι καλιτερο δεν βγενει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΠαρ 07 Σεπ 2012, 12:52

pipisk4 έγραψε:
τι εγεινε περασε η κριση κ δεν το πιρα χαμπαρι??αν δεν μας φτιαξει την τιμη ουτε καν...τι εγεινε επιδει δροσισε κ θα εχει κοσμο δεν εχει προσφορες??κοροΪδα!!!!!!!!!καντε κατι καλιτερο δεν βγενει

εχει ενα δικιο ο σπυρος......Πρεπει να βοηθανε ποιο πολυ οι διοργανοτες για να συμμετεχοθμε κι εμεις!!!! Αλλιως ΜΑΥΡΟ δαγκωτο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΠαρ 07 Σεπ 2012, 17:34

gabri έγραψε:
Τι έγινε ρε παιδιά........Ψήνεται κανείς;;;; Νάσο θα είσαι;;;;;;
oraios oraios oraios oraios

οχι Γαβριλο δεν θα μπορεσω να ερθω . εχω κατι δουλειες και δυστηχως θα ειμαι απων!! No


καλα να περασετε και περιμενουμε ΠΟΛΥ υλικο!!!

______________________________________________________
TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ DgnfjaTEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ X3ww74TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ 25k1wusTEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ 2nqcwidTEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΠαρ 07 Σεπ 2012, 17:47

παιδια δεν θελω να κανω τον δικηγορο του σοφουλη αλλα μην ξεχνατε οτι μας κανει μια "εκπτωση" της ταξης των 5ε ( πιστευω οτι ισχυει ακομα και δεν ξεχαστικε) . επισης αυτην την φορα κερναει και νερακι και χυμο.
και το σημαντικοτερο : το κοστος για να νοικιασεις την πιστα κυριακη ειναι τεραστιο . βαλε μεσα σε αυτο και την αμοιβη των κριτων και τα λοιπα εξοδα( χαρτια , αυτοκολλητα κτλ)
βαλτε και οτι αν εχει 150 ατομα( για να βγει χαμηλα το κοστος εισοδου στην πιστα) ολοι θα γκρινιαζουν ( με το δικιο τους) ...

οχι οτι αν ειχε 40ε κοστος δεν θα μου αρεσε και εμενα περισοτερο ,αλλα μαλλον δεν "βγαινει"

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gabri
Normal gixxer
Normal gixxer
gabri


Άντρας Όνομα: : Γαβρίλος.
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 368
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου...!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΠαρ 07 Σεπ 2012, 19:20

nasos-v έγραψε:
gabri έγραψε:
Τι έγινε ρε παιδιά........Ψήνεται κανείς;;;; Νάσο θα είσαι;;;;;;
oraios oraios oraios oraios

οχι Γαβριλο δεν θα μπορεσω να ερθω . εχω κατι δουλειες και δυστηχως θα ειμαι απων!! No


καλα να περασετε και περιμενουμε ΠΟΛΥ υλικο!!!
Οκ Νάσο δεν πειράζει, στο επόμενο...να είσαι καλά!!! cheers

@Αλέξανδρε άστα αυτά και κανόνιζε για το δικό μας... yep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΠαρ 07 Σεπ 2012, 21:17

Miou έγραψε:
παιδια δεν θελω να κανω τον δικηγορο του σοφουλη αλλα μην ξεχνατε οτι μας κανει μια "εκπτωση" της ταξης των 5ε ( πιστευω οτι ισχυει ακομα και δεν ξεχαστικε) . επισης αυτην την φορα κερναει και νερακι και χυμο.
και το σημαντικοτερο : το κοστος για να νοικιασεις την πιστα κυριακη ειναι τεραστιο . βαλε μεσα σε αυτο και την αμοιβη των κριτων και τα λοιπα εξοδα( χαρτια , αυτοκολλητα κτλ)
βαλτε και οτι αν εχει 150 ατομα( για να βγει χαμηλα το κοστος εισοδου στην πιστα) ολοι θα γκρινιαζουν ( με το δικιο τους) ...

οχι οτι αν ειχε 40ε κοστος δεν θα μου αρεσε και εμενα περισοτερο ,αλλα μαλλον δεν "βγαινει"

οπος τα λεει ο αλεξ και εγω δεν κανο κανενους τον δικιγορο ....αλλα απο την μια γκρινιαζουμε με τα πολλα ατομα στην πιστα απο την αλλη μας ξινιζει η τιμη ....ασε που δεν ειναι τα 10 ευρο που θα γλιτοσεις ρε μαν δλδ αμα πλιροσεις χορις τα λαστιχα 90 ευρο αντι για 100 πια η διαφορα? αν τα εχεις τα σκας αμα δεν τα εχεις δεν πατας ....εχω να μπω ενα χρονο και ειμαι ατομο που βρισκο και τσαμπα εος πολυ φτινα ελαστικα(μεταχιρες) γιατι δεν ειναι τα 10 ευρο αλλα το σινολικο 100αρικο που πεζει + αμα εχουμε και καμια πτωσει ....αμα εχεις τοσο μεγαλο προβλιμα για 10 ευρο δεν θα επρεπε ουτε να σκευτεσε να μπεις
σεξουαλικα παντα

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΚυρ 09 Σεπ 2012, 16:58

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
Miou έγραψε:
παιδια δεν θελω να κανω τον δικηγορο του σοφουλη αλλα μην ξεχνατε οτι μας κανει μια "εκπτωση" της ταξης των 5ε ( πιστευω οτι ισχυει ακομα και δεν ξεχαστικε) . επισης αυτην την φορα κερναει και νερακι και χυμο.
και το σημαντικοτερο : το κοστος για να νοικιασεις την πιστα κυριακη ειναι τεραστιο . βαλε μεσα σε αυτο και την αμοιβη των κριτων και τα λοιπα εξοδα( χαρτια , αυτοκολλητα κτλ)
βαλτε και οτι αν εχει 150 ατομα( για να βγει χαμηλα το κοστος εισοδου στην πιστα) ολοι θα γκρινιαζουν ( με το δικιο τους) ...

οχι οτι αν ειχε 40ε κοστος δεν θα μου αρεσε και εμενα περισοτερο ,αλλα μαλλον δεν "βγαινει"

οπος τα λεει ο αλεξ και εγω δεν κανο κανενους τον δικιγορο ....αλλα απο την μια γκρινιαζουμε με τα πολλα ατομα στην πιστα απο την αλλη μας ξινιζει η τιμη ....ασε που δεν ειναι τα 10 ευρο που θα γλιτοσεις ρε μαν δλδ αμα πλιροσεις χορις τα λαστιχα 90 ευρο αντι για 100 πια η διαφορα? αν τα εχεις τα σκας αμα δεν τα εχεις δεν πατας ....εχω να μπω ενα χρονο και ειμαι ατομο που βρισκο και τσαμπα εος πολυ φτινα ελαστικα(μεταχιρες) γιατι δεν ειναι τα 10 ευρο αλλα το σινολικο 100αρικο που πεζει + αμα εχουμε και καμια πτωσει ....αμα εχεις τοσο μεγαλο προβλιμα για 10 ευρο δεν θα επρεπε ουτε να σκευτεσε να μπεις
σεξουαλικα παντα


συνφωνω με τον στεφανο kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΚυρ 09 Σεπ 2012, 20:41

ρε πηγε κανενας σας σημερα????

μαλλον παντελο και γκαβρι πηγατε .... πεστε ρε ρεμαλια τιποτα ... πως ηταν??
απο καιρο παντως σουπερ....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gabri
Normal gixxer
Normal gixxer
gabri


Άντρας Όνομα: : Γαβρίλος.
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 368
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου...!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΚυρ 09 Σεπ 2012, 22:20

Mιά χαρά ήταν και στο σημερινό track day, περάσαμε πολύ καλά και το ευχαριστηθήκαμε πολύ, είχε κόσμο χωρίς να γινόταν πανικός, ο καιρός ήταν όντως σούπερ, αυτή τη φορά είχε νερά και χυμούς δωρεάν, είχε 3-4 πτώσεις και σε μια απο αυτές στην έξοδο της πλατείας η μηχανή σκόρπισε και γέμισε η πίστα λάδια, με αποτέλεσμα να έχουμε μια μικρή διακοπή μέχρι να την καθαρίσουν και να ρίξουν άμμο.... Με τον Κώστα βρεθήκαμε προς το τέλος και τα είπαμε γιατί ήμασταν σε διαφορετικά γκρούπ, και προς το μεσημεράκι έγινε η φιλική αναμέτρηση για μη αγωνιζόμενους, όπου και πήρα την πρώτη θέση με έπαθλο μια δωρεάν συμμετοχή σε επόμενο track day του κ. Σοφούλη τον οποίο και ευχαριστώ πολύ!!!!!! euxaristo
Αυτά απο εμένα, φωτό και βιντεάκι απο αύριο παιδιά που θα είμαστε και πιο ξεκούραστοι..... Sleep
Αντε και στο δικό μας τώρα!!!!!!!! yioupi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΚυρ 09 Σεπ 2012, 22:24

gabri έγραψε:
Mιά χαρά ήταν και στο σημερινό track day, περάσαμε πολύ καλά και το ευχαριστηθήκαμε πολύ, είχε κόσμο χωρίς να γινόταν πανικός, ο καιρός ήταν όντως σούπερ, αυτή τη φορά είχε νερά και χυμούς δωρεάν, είχε 3-4 πτώσεις και σε μια απο αυτές στην έξοδο της πλατείας η μηχανή σκόρπισε και γέμισε η πίστα λάδια, με αποτέλεσμα να έχουμε μια μικρή διακοπή μέχρι να την καθαρίσουν και να ρίξουν άμμο.... Με τον Κώστα βρεθήκαμε προς το τέλος και τα είπαμε γιατί ήμασταν σε διαφορετικά γκρούπ, και προς το μεσημεράκι έγινε η φιλική αναμέτρηση για μη αγωνιζόμενους, όπου και πήρα την πρώτη θέση με έπαθλο μια δωρεάν συμμετοχή σε επόμενο track day του κ. Σοφούλη τον οποίο και ευχαριστώ πολύ!!!!!! euxaristo
Αυτά απο εμένα, φωτό και βιντεάκι απο αύριο παιδιά που θα είμαστε και πιο ξεκούραστοι..... Sleep
Αντε και στο δικό μας τώρα!!!!!!!! yioupi


Μπραβο Γαβριλο αλλο ενα παιδι απο το forum που κρατησε την σημαια μας σημερα!!!! Πρωτη θεση ε??? Εισαι σε φορμα mate!!! Συνεχισε ετσι παιδι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΚυρ 09 Σεπ 2012, 22:27

Μπραβο Γαβριλο,κουπα σου εδωσαν?
Παντα τετοια φιλε μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gabri
Normal gixxer
Normal gixxer
gabri


Άντρας Όνομα: : Γαβρίλος.
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 368
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου...!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΚυρ 09 Σεπ 2012, 22:39

Σας ευχαριστώ παιδιά να είστε καλά......Γιάννη όχι δεν μου έδωσαν κούπα, αλλά νομίζω αυτό που μου έδωσαν είναι καλύτερο έτσι δεν είναι?????? fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrakias
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 258
Αγωνιζόμενος : ΟΠΟΥ ΤΥΧΕΙ!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/02/2009

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΚυρ 09 Σεπ 2012, 22:45

γαβρίλο εγώ όπως ξέρεις σε υποστηρίζω ακράδαντα!!!!μπράβοοοοοοο!!!!

fovero fovero fovero fovero
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΚυρ 09 Σεπ 2012, 23:01

Μπράβο ρε Γαβρίλο!!! cheers no1 respekt
Ρίξε καμιά φωτό αν έχεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΔευ 10 Σεπ 2012, 00:59

Ωραια ητανε σημερα με λιγη ζεστη το μεσημερι αλλα το απογευμα ηταν καλυτερα και με σημαντικα λιγοτερο κοσμο...ειχε 4 με 5 τουμπες αλλα οχι σαν αυτη στη πλατεια που γεμισε λαδια . Το παιδι ακουσα πως ειναι καλα οποτε αυτο μετραει! Βεβαια την καθαρισανε καλα μετα απο 40 λεπτα , ολο απο πανω περναγα χωρις να κανει κιχ.

Μπραβο στον γαβριλο κεδρισε και το trackday του!

Αντε και στο δικο μας καλυτερα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΔευ 10 Σεπ 2012, 09:43

mprabo παιδες !!! αντε βαλτε καμια φοτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ EmptyΔευ 10 Σεπ 2012, 10:54

mprabo γαβριλο.....

ποιος σε πιανει δλδ εσενα τωρα πια ....
αντε στο "δικο μας"θα σε βαλουμε μπροστα και θα σε παρουμε απο πισω και εσενα...

lol! lol!

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
TEAM65 TRACK DAY-ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» TEAM65 TRACK DAY & ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΜΕΓΑΡΑ
» DUNLOP-PERISTERAS-TEAM65 TRACK DAY & ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ 23/06
» ΤΕΑΜ65 TRACK DAY & ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com