Greek GSX-R forum
το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_l10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_c10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_r10 
JIMK7
το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_l10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_c10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_r10 
nasos-v
το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_l10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_c10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_r10 
T.R.E
το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_l10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_c10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_r10 
k8 600 kk
το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_l10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_c10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_r10 
kostaskr6
το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_l10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_c10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_r10 
κολτρέϊν
το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_l10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_c10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_r10 
Leroy
το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_l10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_c10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_r10 
ripper
το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_l10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_c10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_l10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_c10το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Poll_r10 

 

 το πιο ομορφο gsxr π εχω δει

Πήγαινε κάτω 
+13
tsasbi
Vortex
kouzinas
louk6
demk6
Babis
andreasarxo
mistiriodis_tsantakias
Miou
κολτρέϊν
mitsos
magiaklaniakeksatmisi
DK
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DK
Jr.gixxer
DK


Άντρας Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Αγωνιζόμενος : gsxr k7
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2012

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΠαρ 31 Αυγ 2012, 15:38

παιδια θελω να κανω το μηχανακι μου ιδιο με του παιδιου.ουσιαστικα θελει 1) βαψιμο νικελ τα πλαινα των ζαντων 2) μαυρισμα το φως με σπρει 3) μαυρη ζελατινα 4) χαμηλωμα...ποσο θα μου βγει λετε??και αν μου προτεινετε κανενα μαγαζι θεσσαλονικη http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/246488_3706720080870_337387785_n.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magiaklaniakeksatmisi
Full gixxer
Full gixxer
magiaklaniakeksatmisi


Άντρας Όνομα: : ΚΛΗΜΗΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 1228
Αγωνιζόμενος : Στου γεραμανη το πευκο απο κατω...
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΠαρ 31 Αυγ 2012, 16:55

αυτο ειναι το 1000 το προσεξες??
1) καμια 100αρα αλλα μπορεις να το κανεις κ μονος αν βγαλεις τις ζαντες.
2)κανενα 20-30 paintbull λαμπρακη
3)20-30 ebay κινεζικη ή βαψιμο την δικια σ εκει π θα κανεις το φαναρι
4)μην το κανεις θα καταστρεψεις ολη την γεωμετρια της μηχανης κ ειναι κριμα για ενα ss..μπροστα τζαμπα πισω εχει τα λεγομενα lowerlinks απο ebay.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DK
Jr.gixxer
DK


Άντρας Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Αγωνιζόμενος : gsxr k7
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2012

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΠαρ 31 Αυγ 2012, 17:27

ναι ειδα οτι ειναι 1000
1) πιο φθηνα απο 100 δν μπορω να βρω?
2)Pου στην λαμπρακη μπορω να το βρω
3) μολις βρηκα 20 Ε απο βεροια
4) οκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΠαρ 31 Αυγ 2012, 17:32

εχε υποψην οτι πρεπει να εχει πεσει και φοτοσοπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DK
Jr.gixxer
DK


Άντρας Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Αγωνιζόμενος : gsxr k7
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2012

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΠαρ 31 Αυγ 2012, 17:36

σε ποια σημεια??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΠαρ 31 Αυγ 2012, 19:11

δεν εχει φωτοσοπ, ειναι αγγελια στο car. επεσα επανω της προχθες..

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magiaklaniakeksatmisi
Full gixxer
Full gixxer
magiaklaniakeksatmisi


Άντρας Όνομα: : ΚΛΗΜΗΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 1228
Αγωνιζόμενος : Στου γεραμανη το πευκο απο κατω...
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΠαρ 31 Αυγ 2012, 20:41

λαμπρακη με εγνατια στα πανεπιστημια κοντα.. κοιτα οπου κ να πας σε αυτα π κανουν τοπικες βαφες αν εχουν ορεξη θα στο κανουν.. βερνικι με λιγο χρωμα θελει.. αν θελεις να ειναι αναστρεψιμο παρε απο ebay ζελατινα για φαναρι.. οσο για τις ζαντες αν στις βγαλει καποιος μπορεις κ μονος να τις κανεις με σπρευ χρωμιου αλλα θελει υπομονη κ δεν ξερω κ αν θα ειναι τελειο.εμενα προσωπικα το χρωμιο δεν μ αρεσει.. η ζελατινα ναι παρε μια φιμε αλλα να βλεπεις κ απο μεσα ,για το φαναρι θα δειχνει ωραιο αλλα θα κοβει φως.. εγω ειχα κανει ενα φιμε καποτε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΤρι 04 Σεπ 2012, 21:01

mitsos έγραψε:
εχε υποψην οτι πρεπει να εχει πεσει και φοτοσοπ

οχι μονο δεν εχει φωτοσοπια αλλα ειναι και χαλια φωτο με λαθος εστιαση ... ισως επειδη ειναι ανεταριστη σου φαινετε οτι εχει φωτοσοπ

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΤετ 05 Σεπ 2012, 04:48

και οχι μονο δεν ειναι καλη η φοτο αλλα διπλομα δεν εχεις...

ααααααα τοσες μερες κρατιομουνα ....

καλιτερα παρε κανα διπλομα και πιθανον κρανος που δεν θα το φορας και ασε πως να κανεις το μιχανακι σου, γιατι ολα τα μιχανακια καρφομενα σε τιχο/αυτοκινοτο/κολονα ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΧΝΟΥΝ

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
andreasarxo
Normal gixxer
Normal gixxer
andreasarxo


Άντρας Όνομα: : ανδρεας
Τόπος : ευοσμος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 138
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΤετ 05 Σεπ 2012, 08:49

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
και οχι μονο δεν ειναι καλη η φοτο αλλα διπλομα δεν εχεις...

ααααααα τοσες μερες κρατιομουνα ....

καλιτερα παρε κανα διπλομα και πιθανον κρανος που δεν θα το φορας και ασε πως να κανεις το μιχανακι σου, γιατι ολα τα μιχανακια καρφομενα σε τιχο/αυτοκινοτο/κολονα ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΧΝΟΥΝ

+ 1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Babis
Normal gixxer
Normal gixxer
Babis


Άντρας Όνομα: : Μπάμπης
Τόπος : ΝΑΥΠΛΙΟ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Αγωνιζόμενος : Γιατί??????Για να κάνω τους πωλητές των πλαστίκων πλούσιους????
Hμερομηνία εγγραφής : 22/07/2009

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΤετ 05 Σεπ 2012, 09:24

andreasarxo έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:
και οχι μονο δεν ειναι καλη η φοτο αλλα διπλομα δεν εχεις...

ααααααα τοσες μερες κρατιομουνα ....

καλιτερα παρε κανα διπλομα και πιθανον κρανος που δεν θα το φορας και ασε πως να κανεις το μιχανακι σου, γιατι ολα τα μιχανακια καρφομενα σε τιχο/αυτοκινοτο/κολονα ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΧΝΟΥΝ

+ 1000

Πολυ σωστος ο φιλος Στεφανος.. +1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΤετ 05 Σεπ 2012, 12:12

Babis έγραψε:
andreasarxo έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:
και οχι μονο δεν ειναι καλη η φοτο αλλα διπλομα δεν εχεις...

ααααααα τοσες μερες κρατιομουνα ....

καλιτερα παρε κανα διπλομα και πιθανον κρανος που δεν θα το φορας και ασε πως να κανεις το μιχανακι σου, γιατι ολα τα μιχανακια καρφομενα σε τιχο/αυτοκινοτο/κολονα ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΧΝΟΥΝ

+ 1000

Πολυ σωστος ο φιλος Στεφανος.. +1000
ookkk okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΤετ 05 Σεπ 2012, 14:11

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
και οχι μονο δεν ειναι καλη η φοτο αλλα διπλομα δεν εχεις...

ααααααα τοσες μερες κρατιομουνα ....

καλιτερα παρε κανα διπλομα και πιθανον κρανος που δεν θα το φορας και ασε πως να κανεις το μιχανακι σου, γιατι ολα τα μιχανακια καρφομενα σε τιχο/αυτοκινοτο/κολονα ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΧΝΟΥΝ


ασε μας ρε στεφανε που θα μας πεις οτι ολα δειχνουν το ιδιο .... πας καλα ρε??? adffs adffs

το ιδιο θα ειναι ενα ντουβαρι καρφωμενο σε αυτοκινητο το ιδιο θα ειναι ενα χοντα???

εγω παντως 2 σουζουκι ιδιο χρωμα που εχω καρφωσει εδειχναν διαφορετικα και τα 2 .....
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΤετ 05 Σεπ 2012, 14:16

οτι να ναι!!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΤετ 05 Σεπ 2012, 14:32

Miou έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:
και οχι μονο δεν ειναι καλη η φοτο αλλα διπλομα δεν εχεις...

ααααααα τοσες μερες κρατιομουνα ....

καλιτερα παρε κανα διπλομα και πιθανον κρανος που δεν θα το φορας και ασε πως να κανεις το μιχανακι σου, γιατι ολα τα μιχανακια καρφομενα σε τιχο/αυτοκινοτο/κολονα ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΧΝΟΥΝ


ασε μας ρε στεφανε που θα μας πεις οτι ολα δειχνουν το ιδιο .... πας καλα ρε??? adffs adffs

το ιδιο θα ειναι ενα ντουβαρι καρφωμενο σε αυτοκινητο το ιδιο θα ειναι ενα χοντα???

εγω παντως 2 σουζουκι ιδιο χρωμα που εχω καρφωσει εδειχναν διαφορετικα και τα 2 .....
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

ενταξει αμα μπορεις να το ξεχορισεις εσυ που εισαι ιδικος τοτε παο πασσο ;P

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
DK
Jr.gixxer
DK


Άντρας Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Αγωνιζόμενος : gsxr k7
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2012

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΔευ 10 Σεπ 2012, 18:16

ρε φιλε το διπλωμα ειναι αποκλειστικα δικη μου υποθεση..εφοσον δεν εχω προβλημα εγω η ασφαλιστικη που με καλυπτει και οι μπατσοι που μ καναν ελεγχο και δεν τους πειραξε το διπλωμα εσυ γιατι να εχεις προβλημα δεν καταλαβα? τα λεφτα απο τ μηχανακι τα δουλεψα απο τα 18 και τα εβγαλα και θα αγοραζω οτι γουσταρω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΔευ 10 Σεπ 2012, 18:34

DK έγραψε:
ρε φιλε το διπλωμα ειναι αποκλειστικα δικη μου υποθεση..εφοσον δεν εχω προβλημα εγω η ασφαλιστικη που με καλυπτει και οι μπατσοι που μ καναν ελεγχο και δεν τους πειραξε το διπλωμα εσυ γιατι να εχεις προβλημα δεν καταλαβα? τα λεφτα απο τ μηχανακι τα δουλεψα απο τα 18 και τα εβγαλα και θα αγοραζω οτι γουσταρω

εχμμμ,είσαι σίγουρος οτι σε καλύπτει η ασφαλιστική σε περίπτωση ατυχήματος? πες οτι χτυπάς ένα πεζό π.χ? 'οσο για τον μπάτσο που λες,μάλλον έπεσες σε καλό άνθρωπο που δεν ήθελε να σε τρέξει,ή απλά δεν πρόσεξε καλά το δίπλωμα σου.κατα τα άλλα είσαι παράνομος και φυσικά δεν είναι δική σου υπόθεση μόνο,υπάρχουν και άλλοι που κυκλοφορούν,δεν είσαι μόνος.
Και πρέπει να καταλάβεις οτι το "κράξιμο" ειναι καλοπροέραιτο,για το καλό σου στα λέμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DK
Jr.gixxer
DK


Άντρας Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Αγωνιζόμενος : gsxr k7
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2012

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΔευ 10 Σεπ 2012, 19:18

ρε παιδια με δουλευετε?απο 16 χρονων οδηγαω μηχανακια και εδω και 1 χρονο μηχανες..δλδ απλα επειδη εχετε τν ηλικια πιστευετε οτι οδηγατε καλυτερα?και οχι δεν το θεωρω καλοπροαιρετο γτ πιστευω οτι υπαρχει ζηλια.γτ αυτα π κανετε στα 28 και στα 30 τα κανω εγω στα 20..και δεν δεχομαι να μου πουν οτι δεν ξερω να οδηγαω.και ναι η ασφαλεια με καλυπτει το εχω συζητησει με τον ασφαλιστη μου..και οι μπατσοι δεν εχουν προβλημα εφοσον δεν δινω δικαιωμα..και κρανος φοραω και την πινακιδα την εχω εξω δεν υπαρχει λογος να με τρεχουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΔευ 10 Σεπ 2012, 19:26

ναι απο ζηλια τα λενε.. αλητες!!!
φιλε φυσικα και στα λεμε καλοπροεραιτα ,κανεις δεν ειπε οτι οδηγαει καλυτερα απο εσενα , αυτα που εκανες τα καναμε και εμεις και ειναι λαθος γιαυτο και τα λεμε , αλλα απο την στιγμη που το βλεπεις ετσι ουτε πατερας σου ειμαστε ουτε τπτ οποτε κανε οτι καταλαβαινεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΔευ 10 Σεπ 2012, 19:30

Αυτος ο "28" που λες παιζει να εχει αλλαξει τοσα μηχανακια σε ενα χρονο οσα εσυ απο τα 16 στα 20...

Και ασχετο,ποια ασφαλιστικη καλυπτει οδηγο σε τετοια ηλικια για τετοια μηχανη; Και απο τα 18 να οδηγας στα 21 γινεται απεριοριστων.

Τεσπα.Σου ευχομαι να μην χρειαστει ποτε να μαθεις εαν σε καλυπτει η ασφαλεια και το διπλωμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΔευ 10 Σεπ 2012, 19:35

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
και οχι μονο δεν ειναι καλη η φοτο αλλα διπλομα δεν εχεις...

ααααααα τοσες μερες κρατιομουνα ....

καλιτερα παρε κανα διπλομα και πιθανον κρανος που δεν θα το φορας και ασε πως να κανεις το μιχανακι σου, γιατι ολα τα μιχανακια καρφομενα σε τιχο/αυτοκινοτο/κολονα ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΧΝΟΥΝ

καλο εε lol! lol! xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΔευ 10 Σεπ 2012, 19:37

Miou έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:
και οχι μονο δεν ειναι καλη η φοτο αλλα διπλομα δεν εχεις...

ααααααα τοσες μερες κρατιομουνα ....

καλιτερα παρε κανα διπλομα και πιθανον κρανος που δεν θα το φορας και ασε πως να κανεις το μιχανακι σου, γιατι ολα τα μιχανακια καρφομενα σε τιχο/αυτοκινοτο/κολονα ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΧΝΟΥΝ


ασε μας ρε στεφανε που θα μας πεις οτι ολα δειχνουν το ιδιο .... πας καλα ρε??? adffs adffs

το ιδιο θα ειναι ενα ντουβαρι καρφωμενο σε αυτοκινητο το ιδιο θα ειναι ενα χοντα???

εγω παντως 2 σουζουκι ιδιο χρωμα που εχω καρφωσει εδειχναν διαφορετικα και τα 2 .....
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa


+1000 xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΤρι 11 Σεπ 2012, 00:42

DK έγραψε:
ρε παιδια με δουλευετε?απο 16 χρονων οδηγαω μηχανακια και εδω και 1 χρονο μηχανες..δλδ απλα επειδη εχετε τν ηλικια πιστευετε οτι οδηγατε καλυτερα?και οχι δεν το θεωρω καλοπροαιρετο γτ πιστευω οτι υπαρχει ζηλια.γτ αυτα π κανετε στα 28 και στα 30 τα κανω εγω στα 20..και δεν δεχομαι να μου πουν οτι δεν ξερω να οδηγαω.και ναι η ασφαλεια με καλυπτει το εχω συζητησει με τον ασφαλιστη μου..και οι μπατσοι δεν εχουν προβλημα εφοσον δεν δινω δικαιωμα..και κρανος φοραω και την πινακιδα την εχω εξω δεν υπαρχει λογος να με τρεχουν

μηπως μας δουλευεις εσυ φιλε μου??? adffs
απο ποτε εχει σημασια ποσο καιρο οδηγας μηχανακια παρανομα για να σε καλυπτει η ασφαλεια σου???
αφου παρανομος εισαι και τωρα ... οσο για το τι καναμε μερικοι απο εμας στα 15 και στα 18 και στα 20 ή στα 35+ που ειμαστε μερικοι εδω μεσα εσυ δεν μπορεις να το ξερεις ...ισως ουτε και να φανταστεις μιας και εχουν αλλαξει οι εποχες...και 20 ετων που εισαι στο λεω εγω ξεκαθαρα οτι δεν ξερεις να οδηγας ... εδω καλα καλα δεν ξερουμε εμεις που ειμαστε αρκετα χρονιαμεγαλυτεροι σου...
και ειδικα για το οτι σε ζηλευουμε και δεν σου λεμε να εισαι προσεκτικος γιατι μας ενδιαφερει να μην χτυπησεις ,αλλα σε ζηλευουμε τι να σου πω .... εχεις δικιο ... σε ζηλευω και σε φθονω για το μηχανακι που εχεις .....
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa


καλο μου παληκαρι καταλαβε μας οτι εχουμε κανει και εμεις τις mal@kies στο παρελθον και στα λεμε μπας και τις γλυτωσεις εσυ γιατι τα πραγματα εχουν αλλαξει και εχουν σφιξει ... το οτι ετυχες 1-2 φορες σε ελαστικο μπατσο δεν σημενει τιποτα για εμενα .... παντα υπαρχει και ο στραβος .. και συνηθως ρε γαμωτο ειναι και οι περισοτεροι.....
παντα καλα να εισαι και να καβαλας την μηχανη σου και να την χαιρεσαι .... beer beer beer beer

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΤρι 11 Σεπ 2012, 03:04

DK έγραψε:
ρε παιδια με δουλευετε?απο 16 χρονων οδηγαω μηχανακια και εδω και 1 χρονο μηχανες..δλδ απλα επειδη εχετε τν ηλικια πιστευετε οτι οδηγατε καλυτερα?και οχι δεν το θεωρω καλοπροαιρετο γτ πιστευω οτι υπαρχει ζηλια.γτ αυτα π κανετε στα 28 και στα 30 τα κανω εγω στα 20..και δεν δεχομαι να μου πουν οτι δεν ξερω να οδηγαω.και ναι η ασφαλεια με καλυπτει το εχω συζητησει με τον ασφαλιστη μου..και οι μπατσοι δεν εχουν προβλημα εφοσον δεν δινω δικαιωμα..και κρανος φοραω και την πινακιδα την εχω εξω δεν υπαρχει λογος να με τρεχουν

πρωτον που ξερεις εγω τι οδιγοουσα στα 12?
αν το πας κοντρα για να πεσω στο επιπεδοσου κιριολεκτικα ουτε ποδιλατο δεν οδιγας καλυτερα απο εμενα και μπρουνε να στο βεβεοσουνε και πολλα ατομα απο εδω μεσα ...

2ον αν δεν εισουνε χαζουλης θα εβλεπες οτι πουθενα δεν σχολιασα της οδιγικεσου ικανοτιτες απλος ειπα ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΙΠΛΟΜΑ ...γιατι αμα με τρακαρεις ΕΣΥ εμενα δεν θα με πληροση η ασφαλια καταλαβες? εκτος αν εχω ασφαλιση για ζημιες απο ανασφαλιστο οχιμα ...οποτε στιν ουσια κραζο την απερισκεψιασου σαν νεος οτι μπορει να κανεις ζιμια σε εναν ανθροπακο που δεν φτεει καθολου απο δικια σου χαζομαρα ....
και αντι λυπον απλος να εισαι low profile μπενεις εδω και γραφεις πος να κανεις πιο κανγκουρικο το μηχανακι σου ....στην ουσια προκαλεις να στην πουμε μην κιτας που καπιοι δεν ασχολιθικαν απλος εγω ειχα χρονο παραπανο για χασιμο και ειπα να σου πω 2 γραμμες μπας και βαλεις μιαλο αλλα το μονο πουθ σκευτεσε ειναι πος να κανεις αντιπαραθεσει και να τσακοθεις και φανταζεσε πραγματα που ουτε καν ειπα ...

3ον δεν σε καλυπτι καμια ασφαλιστικη και αμα γινι μαλακια θα κανει λαμογια ο ασφαλιστισου οπος εχει κανει και τορα για να σου βγαλει την ασφαλια ΑΝ εχεις ....και οσο για τον μπατσο χεστικα αν τον νιαζη η οχι αλλα φιλικα σου λεο οτι ειναι αυτοφορο πλεον αν εχω μαθει καλα (για μεγαλο κιβισμο οχι παπια )
αυτοφορο βεβεα ειναι 100% τεκμιριομενο αμα δεν εχεις ασφαλια απλος ποτε δεν δουλεβει ο νομος

και τελος ,αφου εισαι τοσο γαματος οδιγος βγαλε διπλομα ...
και για να παμε μια κοντρα και εγω δουλεψα απο τα 15 μου και πιρα το προτομου μιχανακι με το που πιρα το διπλομα (zxr400 ...ναι ναι ξερω μετα τα καφασοσχολια)εκανα υπομονι και το πιρα για να ειμαι νομιμος και κανενας να μην μου την λεει

και για να ριξο κιαλο το επιπεδο
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΘΡΕΥΤΑΚΙ ΚΑΙ ΟΠΙΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

το πιο ομορφο gsxr π εχω δει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο ομορφο gsxr π εχω δει   το πιο ομορφο gsxr π εχω δει EmptyΤρι 11 Σεπ 2012, 10:08

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΘΡΕΥΤΑΚΙ ΚΑΙ ΟΠΙΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ

δεν υπαρχεις xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
το πιο ομορφο gsxr π εχω δει
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» GSXR THE END
» gsxr 750 vs gsxr 1000
» Gsxr

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com