Greek GSX-R forum
Εξατμίσεις Brock's Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Εξατμίσεις Brock's Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Εξατμίσεις Brock's Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Εξατμίσεις Brock's Poll_l10Εξατμίσεις Brock's Poll_c10Εξατμίσεις Brock's Poll_r10 
JIMK7
Εξατμίσεις Brock's Poll_l10Εξατμίσεις Brock's Poll_c10Εξατμίσεις Brock's Poll_r10 
nasos-v
Εξατμίσεις Brock's Poll_l10Εξατμίσεις Brock's Poll_c10Εξατμίσεις Brock's Poll_r10 
T.R.E
Εξατμίσεις Brock's Poll_l10Εξατμίσεις Brock's Poll_c10Εξατμίσεις Brock's Poll_r10 
k8 600 kk
Εξατμίσεις Brock's Poll_l10Εξατμίσεις Brock's Poll_c10Εξατμίσεις Brock's Poll_r10 
kostaskr6
Εξατμίσεις Brock's Poll_l10Εξατμίσεις Brock's Poll_c10Εξατμίσεις Brock's Poll_r10 
κολτρέϊν
Εξατμίσεις Brock's Poll_l10Εξατμίσεις Brock's Poll_c10Εξατμίσεις Brock's Poll_r10 
Leroy
Εξατμίσεις Brock's Poll_l10Εξατμίσεις Brock's Poll_c10Εξατμίσεις Brock's Poll_r10 
ripper
Εξατμίσεις Brock's Poll_l10Εξατμίσεις Brock's Poll_c10Εξατμίσεις Brock's Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Εξατμίσεις Brock's Poll_l10Εξατμίσεις Brock's Poll_c10Εξατμίσεις Brock's Poll_r10 

 

 Εξατμίσεις Brock's

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

Εξατμίσεις Brock's Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εξατμίσεις Brock's   Εξατμίσεις Brock's EmptyΠεμ 13 Σεπ 2012, 16:35

Θα ηθελα να σας παρουσιασω τις πανεμορφες για μενα εξατμισεις brock's απο την αρχη της εγκαταστασεις.
οποιος το σκεφτεται να βαλει καλα θα κανει..









Εξατμίσεις Brock's 38426848101013859036959Εξατμίσεις Brock's 91273447
Εξατμίσεις Brock's 99983117
Εξατμίσεις Brock's 93111147
Εξατμίσεις Brock's 49508156Εξατμίσεις Brock's 54016911Εξατμίσεις Brock's 18962484Εξατμίσεις Brock's 81590207Εξατμίσεις Brock's 27593927Εξατμίσεις Brock's 76005052Εξατμίσεις Brock's 63803139Εξατμίσεις Brock's 90577869
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Εξατμίσεις Brock's Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμίσεις Brock's   Εξατμίσεις Brock's EmptyΠεμ 13 Σεπ 2012, 16:52

Οι brocks Βαγγέλη είναι οι αγαπημένες μου με διαφορά!

Δεν τις βρίσκω τόσο όμορφες, όσο άλλες, αλλά είναι ιδιαίτερες πολύ και βγάζουν θόρυβο!

Πόσο σου κόστισαν αυτές;;

Η μεγαλύτερη μου αδυναμία από τις brocks είναι η megaphone (μονή) η μαύρη!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

Εξατμίσεις Brock's Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμίσεις Brock's   Εξατμίσεις Brock's EmptyΠεμ 13 Σεπ 2012, 16:55

Antonios_gsxr έγραψε:
Οι brocks Βαγγέλη είναι οι αγαπημένες μου με διαφορά!

Δεν τις βρίσκω τόσο όμορφες, όσο άλλες, αλλά είναι ιδιαίτερες πολύ και βγάζουν θόρυβο!

Πόσο σου κόστισαν αυτές;;

Η μεγαλύτερη μου αδυναμία από τις brocks είναι η megaphone (μονή) η μαύρη!


φιλε αντωνη και εγω πριν την βαλω δεν μου αρεσε κ πολυ η εικονα της απο τις φωτο αλλα μολις ηρθαν απο κοντα κ ειδα κτο βαρος κ το σχημα φιλε ειναι ερωτας...καλα για το θορυβο δεν το σηζηταω polybolo polybolo tralala
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Εξατμίσεις Brock's Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμίσεις Brock's   Εξατμίσεις Brock's EmptyΠεμ 13 Σεπ 2012, 17:07

σου το ειπα και τις προαλλες ... φτιαξε ενα θεμα με το μηχανακι σου να μην ποσταρεις ο,τι να ειναι οπου να ειναι και να ειναι ολα μαζεμενα και ομορφα....

και δεν μας ειπες την τιμη απο τις εξατμισεις ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

Εξατμίσεις Brock's Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμίσεις Brock's   Εξατμίσεις Brock's EmptyΠεμ 13 Σεπ 2012, 17:11

Miou έγραψε:
σου το ειπα και τις προαλλες ... φτιαξε ενα θεμα με το μηχανακι σου να μην ποσταρεις ο,τι να ειναι οπου να ειναι και να ειναι ολα μαζεμενα και ομορφα....

και δεν μας ειπες την τιμη απο τις εξατμισεις ...

αν σου πω οτι την δικη σου απαντηση περιμενα...λεω θα μου την πει παλι η δεν θα μου τι πει...με εχεις τρομακρατισει δεν ξερω τι να κανω που να γραψω κ τι να γραψω.. sorry sorry sorry

απλα να ξερεις οτι μια φορα ζητησα μια βοηθεια σε κατι κ ηταν λες και δεν το ρωτησα ποτε..

1900€ good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Εξατμίσεις Brock's Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμίσεις Brock's   Εξατμίσεις Brock's EmptyΠεμ 13 Σεπ 2012, 18:54

σε εχω τρομοκρατισει εγω????? lol! xaxa xaxa xaxa
μα κανεις παρεα με το ρεμαλι τον κκ και σου φταιω εγω ???? aswew
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa


απλα ρε βαγγο σου ειπα να φτιαξεις ενα θεματακι και να μας παρουσιασεις την μηχανη σου για να μην ειναι ολα σκορπια ... φτιαχνεις την παρουσιαση της μηχανη σου μας λες και τι εχεις βαλει - βγαλει , τα βηματα εξελιξης της ,
τις μελλοντικες σου σκεψεις για βελτιωση κτλ κτλ και ειναι ολα μαζι και την θαυμαζουμε πιο ευκολα ...
αντε τωρα να μπαινω για να δω την μηχανη σου στο "φωτο απο τα καμαρια μας"
να μπαινω αλλου για να δω τις εξατμισεις , να μπαινω αλλου για να δω την ζελατινα και το φτερο κτλ κτλ....και σιγα μετα απο 2 εβδομαδες να μην θυμαμαι τι εχεις βαλει και που....

δεν λεω οτι κακος εβαλες τις φωτος εκει που τις εβαλες απλα το λεω γιατι εισαι νεο μελος στο φορουμ και καλιστα μπορει να μην ξερεις καν οτι εχουμε θεμα " παρουσιαση της μηχανης μου" ... και αλλο να βαλεις 1-2 φωτος απο την μηχανη σου και αλλο να ανεβασεις 2 σελιδες φωτος απο το μηχανακι σου ... και καθε μια φωτογραφια να ειναι σε νεα δημοσιευση ... οχι οτι ειναι κακκο απλα δεν ειναι τοσο συμαζεμενα και ομορφα παρουσιασιμο ...


μου ζητησες εμενα ποτε την θοηθεια μου και σε εγραψα ? δεν θυμαμαι να εχει γινει κατι τετοιο και εαν εχει γινει σου ζηταω συγνωμη ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

Εξατμίσεις Brock's Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμίσεις Brock's   Εξατμίσεις Brock's EmptyΠεμ 13 Σεπ 2012, 19:31

Miou έγραψε:
σε εχω τρομοκρατισει εγω????? lol! xaxa xaxa xaxa
μα κανεις παρεα με το ρεμαλι τον κκ και σου φταιω εγω ???? aswew
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa


απλα ρε βαγγο σου ειπα να φτιαξεις ενα θεματακι και να μας παρουσιασεις την μηχανη σου για να μην ειναι ολα σκορπια ... φτιαχνεις την παρουσιαση της μηχανη σου μας λες και τι εχεις βαλει - βγαλει , τα βηματα εξελιξης της ,
τις μελλοντικες σου σκεψεις για βελτιωση κτλ κτλ και ειναι ολα μαζι και την θαυμαζουμε πιο ευκολα ...
αντε τωρα να μπαινω για να δω την μηχανη σου στο "φωτο απο τα καμαρια μας"
να μπαινω αλλου για να δω τις εξατμισεις , να μπαινω αλλου για να δω την ζελατινα και το φτερο κτλ κτλ....και σιγα μετα απο 2 εβδομαδες να μην θυμαμαι τι εχεις βαλει και που....

δεν λεω οτι κακος εβαλες τις φωτος εκει που τις εβαλες απλα το λεω γιατι εισαι νεο μελος στο φορουμ και καλιστα μπορει να μην ξερεις καν οτι εχουμε θεμα " παρουσιαση της μηχανης μου" ... και αλλο να βαλεις 1-2 φωτος απο την μηχανη σου και αλλο να ανεβασεις 2 σελιδες φωτος απο το μηχανακι σου ... και καθε μια φωτογραφια να ειναι σε νεα δημοσιευση ... οχι οτι ειναι κακκο απλα δεν ειναι τοσο συμαζεμενα και ομορφα παρουσιασιμο ...


μου ζητησες εμενα ποτε την θοηθεια μου και σε εγραψα ? δεν θυμαμαι να εχει γινει κατι τετοιο και εαν εχει γινει σου ζηταω συγνωμη ...

απλα μεχρι να μπω κ εγω στο νοημα θα κανω λαθη..αν μπορεις διορθοσετα κ θα τα βαλω σε σωστο θεμα.. Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

Εξατμίσεις Brock's Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμίσεις Brock's   Εξατμίσεις Brock's EmptyΠεμ 13 Σεπ 2012, 19:33

μιου που πρεπει να παω στα μηχανακια μας παρουσιαση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Εξατμίσεις Brock's Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμίσεις Brock's   Εξατμίσεις Brock's EmptyΠεμ 13 Σεπ 2012, 19:44

tsasbi έγραψε:
μιου που πρεπει να παω στα μηχανακια μας παρουσιαση?

oooyes oooyes oooyes oooyes

https://gixxer.forumgreek.com/f38-forum

και ξαναλεω δεν ειναι οτι πρεπει να πας εκει ... απλα θα ειναι μαζεμενα ολα μαζι και ποιο ευκολο για οποιον θελει να τα δει ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εξατμίσεις Brock's
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» brocks για K6
» εξατμισεις
» εξατμισεις...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com