Greek GSX-R forum
Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_l10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_c10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_r10 
JIMK7
Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_l10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_c10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_r10 
nasos-v
Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_l10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_c10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_r10 
T.R.E
Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_l10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_c10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_r10 
k8 600 kk
Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_l10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_c10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_r10 
kostaskr6
Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_l10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_c10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_r10 
κολτρέϊν
Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_l10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_c10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_r10 
Leroy
Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_l10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_c10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_r10 
ripper
Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_l10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_c10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_l10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_c10Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Poll_r10 

 

 Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6   Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6 EmptyΠαρ 12 Ιουν 2009, 18:56

Όλα έτοιμα για το μεγάλο αγώνα της Βαρκελώνης

Το απόγευμα πραγματοποιήθηκε η Συνέντευξη Τύπου στην πίστα του Montmelo της Βαρκελώνης. Οι αναβάτες που πήραν μέρος ήταν οι Jorge Lorenzo, Dani Pedrosa, Sete Gibernau, Toni Elias και Casey Stoner, με τον αναβάτη της Ducati να είναι ο μοναδικός μη Ισπανός. Οι Dani Pedrosa και Toni Elias εστίασαν την προσοχή τους στους πρόσφατους τραυματισμούς. Ο Casey Stoner από τη μεριά του πιστεύει ότι έχει περισσότερες πιθανότητες από πέρυσι, ενώ οι Lorenzo και Gibernau ανυπομονούν να αγωνιστούν μπροστά στους συμπατριώτες τους. Ας δούμε τι δήλωσαν οι πρωταγωνιστές.

Casey Stoner (Ducati Marlboro): Παρότι είχα καλές και κακές στιγμές εδώ πάντα διασκέδαζα σε αυτή την πίστα. Στο Mugello όλα πήγαν καλά για εμάς αν και είχαμε μερικά προβλήματα φέτος, κάνοντας λάθος κινήσεις. Είχαμε πάντα καλό ρυθμό στους αγώνες που δεν ήμασταν συνήθως καλοί και νομίζω ότι έχω περισσότερες πιθανότητες από πέρυσι.

Η πίστα με τα μονοθέσια της F1 έχει αποκτήσει πολλές ανωμαλίες. Οι ανοιχτές στροφές δυσκολεύουν πολύ την κατάσταση και τα ελαστικά έχουν υψηλές θερμοκρασίες σε εκείνα τα σημεία. Αυτή είναι η μαγεία αυτού του αγώνα.

Jorge Lorenzo (Fiat Yamaha): Δεν αισθάνομαι επιπλέον πίεση. Για μένα το να οδηγώ εδώ είναι όσο σημαντικό είναι να οδηγώ στην Αυστραλία ή στη Μαλαισία. Φυσικά θα ήταν υπέροχο να πάρω ένα καλό αποτέλεσμα διότι έχω πολλούς φίλους εδώ, αλλά όλοι αγώνες στο MotoGP είναι σημαντικοί.

Είμαι περήφανος που βρίσκομαι εδώ με τα χρώματα της ομάδας μου. Ήμουν στη Ρώμη για τον τελικό και παρακολούθησα την Barca να κερδίζει. Ελπίζω να αρέσει στους θεατές, διότι γνωρίζω ότι είναι φανατικοί οπαδοί της ομάδας.

Dani Pedrosa (Repsol Honda): Πονούσα πολύ όταν οδηγούσα τη μοτοσικλέτα στο Mugello αλλά τα πράγματα βελτιώθηκαν τις τελευταίες δύο εβδομάδες. Στις καθημερινές δραστηριότητες τα πράγματα ήταν καλύτερα αλλά δεν γνωρίζω πόσο καλά θα οδηγήσω μέχρι να βρεθώ στη μοτοσικλέτα την Παρασκευή και στις δοκιμές.

Δεν έχουμε μιλήσει ακόμα με τη Honda για το συμβόλαιό μου.

Toni Elias (San Carlo Gresini Honda): Είχα κάποιους τραυματισμούς και περισσότερα προβλήματα από ότι περίμενα. Μετά την πτώση στο Motegi αποφάσισα να κάνω την επέμβαση στο χέρι μετά τη Jerez, αλλά αυτό θα σήμαινε ότι θα είχα δυσκολίες στο Le Mans. Είδαμε κάποια βελτίωση στο Mugello, αλλά τώρα είναι η ευκαιρία να τα πάω καλά μπροστά στους θαυμαστές μου.

Sete Gibernau (Francisco Hernandez Grupo): Αφού άκουσα αυτά που πέρασαν οι Dani και Toni πρόσφατα, νομίζω ότι είμαι απολύτως καλά. Ο ώμος μου βελτιώνεται και αισθάνομαι καλά. Το όλο σχέδιο με τη νέα ομάδα για το 2009 ήταν σπουδαία υπόθεση αλλά μου αρέσει η οδήγηση και ακόμα αισθάνομαι ότι μπορώ να δείξω τις δυνατότητές μου φέτος.


msfree.gr

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συνέντευξη Τύπου Catalunya 11/6
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Moto gp Catalunya
» GRAN PREMI CINZANO DE CATALUNYA
» Δελτίο τύπου ΣΚΑΪ TV

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚA ΝEΑ :: MotoGP-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com