Greek GSX-R forum
Ασχολείστε με smartphones;;  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ασχολείστε με smartphones;;  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ασχολείστε με smartphones;;  Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_l10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_c10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_r10 
JIMK7
Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_l10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_c10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_r10 
nasos-v
Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_l10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_c10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_r10 
T.R.E
Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_l10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_c10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_r10 
k8 600 kk
Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_l10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_c10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_r10 
kostaskr6
Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_l10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_c10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_r10 
κολτρέϊν
Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_l10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_c10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_r10 
Leroy
Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_l10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_c10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_r10 
ripper
Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_l10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_c10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_l10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_c10Ασχολείστε με smartphones;;  Poll_r10 

 

 Ασχολείστε με smartphones;;

Πήγαινε κάτω 
+18
Leroy
mx5
Black Eagle
lotinia
[alex]
louk6
kontos 750
boutser
Miou
Schumi
mistiriodis_tsantakias
platonas
topetwrx
kostaskr6
demk6
GIXXERAKIAS
tsasbi
Antonios_gsxr
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΤρι 16 Οκτ 2012, 19:57

Μιας που συχνά έχω δει αγγελίες εδώ μέσα με smartphones και διάφορα κινητά, πιστεύω πως σίγουρα θα υπάρχουν άτομα στην κοινότητα του gixxer.gr, που θα έχουν την ίδια τρέλα με εμένα..

Αν θέλετε, μπορούμε εδώ να μοιραζόμαστε τις εντυπώσεις μας, να διαφωνούμε πολιτισμένα για το αν το Iphone είναι υπερτιμημένο και για ποζεράδες, αν το android είναι για ψαγμένα παλικάρια που "στίβουν" την συσκευή τους, αν τα blackberries τα έχουν μόνο οι "δεινόσαυροι" κτλ..

Ας αρχίσω με μια φωτογραφία..

[img]Ασχολείστε με smartphones;;  Phonewarse1288955295199 [/img]

Let the party begin!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΤρι 16 Οκτ 2012, 20:04

Δηλαδή εγώ που χω κ iPhone k android που βρίσκομαι... Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΤρι 16 Οκτ 2012, 20:16

tsasbi έγραψε:
Δηλαδή εγώ που χω κ iPhone k android που βρίσκομαι... Shocked

Και εγώ σε διπλό ταμπλό είμαι τις περισσότερες φορές, αλλά σίγουρα κάποιο εκ των 2 μας αρέσει λίγο περισσότερο..

Ποιο android έχεις;;

Στα android ήμουν οπαδός της htc λόγω sense..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΤρι 16 Οκτ 2012, 20:24

Εγώ έχω δουλέψει το Iphone το 4 για λίγο καιρό αλλά δεν με συγκίνησε ιδιαίτερα.Ευτυχώς δεν έδωσα το Galaxy S (το πρώτο μου τούμπανο smartphone) και το έχω ακόμα και κάθε μέρα με εκπλήσει!

Βασικά με εκπλήσουν τα παλικάρια από το xda developers!"Φοράω" αυτή την στιγμή στο καλό μου την slim Ice Cream Sandwitch με Semaphore kernel 1.3.0 και έχω μπεί στο τρυπάκι τώρα να περάσω την Jelly Bean μιάς και διαβάζω πολύ καλά λόγια και αναρωτιέμαι........









Πόσο πιό γρήγορο ρε πστ μου???? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΤρι 16 Οκτ 2012, 20:38

GIXXERAKIAS έγραψε:
Εγώ έχω δουλέψει το Iphone το 4 για λίγο καιρό αλλά δεν με συγκίνησε ιδιαίτερα.Ευτυχώς δεν έδωσα το Galaxy S (το πρώτο μου τούμπανο smartphone) και το έχω ακόμα και κάθε μέρα με εκπλήσει!

Βασικά με εκπλήσουν τα παλικάρια από το xda developers!"Φοράω" αυτή την στιγμή στο καλό μου την slim Ice Cream Sandwitch με Semaphore kernel 1.3.0 και έχω μπεί στο τρυπάκι τώρα να περάσω την Jelly Bean μιάς και διαβάζω πολύ καλά λόγια και αναρωτιέμαι........









Πόσο πιό γρήγορο ρε πστ μου???? Shocked

Ψαγμένο σε βρίσκω..

Και εγώ όσο είχα android και παλιότερα με windows mobile 6.5, συνεχώς στο xda παρακολουθούσα και δοκίμαζα διαφορετικές roms, radios, κτλ..

Έχουν ξεφύγει πάντως τα smartphones τελευταία και έχουμε ήδη μια λατρεία (τα gsxr και τα μηχανάκια γενικότερα) και τα 600 ευρώ πλέον για νέα συσκευή κτλ, δεν είναι και τόσο σωστή κίνηση, εδώ που έχουμε φτάσει..

Παρ' όλα αυτά η τρέλα υπάρχει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΤρι 16 Οκτ 2012, 23:35

Έτσι ακριβώς! Και εγώ θα ήθελα το τετράπυρηνο αλλά δεν παίζουν ευρα ούτε για το ένα (κινητό) ούτε για το άλλο (μηχανή) πλέον.Οπότε την περνάω μια χαρά με το 'γερασμένο' για πολλούς Γαλαξία μου.

Περιμένω να πέσουν και άλλο οι τιμές....και να έχουν βγει σταθερές, γρήγορες ROM.Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΤρι 16 Οκτ 2012, 23:50

εγω ειχω και το S που το εδωσα στον πατερα μου και το S2 που το εδωσα στην αδερφη μου και τωρα εχω το iphone 4s προσωπικα γουσταρα τα samsung αλλα ειχαν μαπα λογισμικο και κολλαγαν σαν που..... δεν ειχα μπει στη διαδικασια σπασιματος με το που πηρα το iphone το εσπασα αμεσως και το κινητο πραγματικα εδειξε τις δυνατοτητες του ,τωρα δεν μπορω να εχω μια ξεκαθαρη αποψη για το πιο απο τα 2 λογισμικα ουσιαστικα ειναι καλυτερο iphone η android γιατι τα appς υπαρχουν σχεδον τα περισσοτερα τουλαχιστον και στα 2 και τα γραφικα του iphone ειναι πολυ μπροστα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΤετ 17 Οκτ 2012, 03:07

τα smartphones ειναι για καποιους ειναι κατι παραπανω απο τηλ ειναι κατι σαν τροπος ζωης
ειδικα για αυτους που τα χακαρουν κ τους πινουν το αιμα γενικα.
καποια στιγμη ασχολιθηκα κ εγω λιγο με τα mobilewindows k τοτε ειχα παρει την
υπερπαραγωγη τις εποχης το ομνια ι900 κ ακομα κ σημερα εχω γιατι οπως ειπαμε
κ πριν δεν μπορεις την σημερων ημερα να περνεις κινητο τις ταξεως των 600σιων ευρο
καθε 6 μηνες που βγαινει το καινουργιο μοντελο Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΤετ 17 Οκτ 2012, 14:12

Τα iphone τα θεωρώ υπερτιμημένα, πέφτει ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ διαφήμιση υπέρ τους και γενικά είμαι αντιδραστικός σε ότι προωθείτε πολύ, η για να το πω καλύτερα αντιδραστικός σε μόδες! Γενικά έχει δημιουργηθεί ένας μεγάλος μύθος. Εγώ είμαι οπαδός των ANDROID, χωρίς φυσικά να υποτιμώ τα iphone, τα οποία έδειξαν όντως νέους δρόμους. Μου την δίνει που είναι κλειδωμένα (ναι ξεκλειδώνουν), μου την δίνει που έχουν φιξ μπαταρία και φιξ μνήμη! Απαράδεκτο!

Εγώ πλέον έχω και μάλιστα πρώτη φορά που δεν άλλαξα κινητό την 2η χρονιά, το SAMSUNG GALAXY SII (ROOT για όσους ξέρουν), μετά το πολύ καλό HTC HDII που είχα και έχω ακόμη στην άκρη. Τα WINDOWS όμως έχουν πεθάνει και αν στην αρχή με ζόρισε λίγο η μετάβαση από τα WINDOWS στο ANDROID πλέον δεν το αλλάζω με τα μέχρι τώρα δεδομένα! Το σύγχρονα κινητά είναι το ΠΙΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ gadget που θα μπορούσα να φανταστώ ποτέ! Και τι δεν έχω μέσα! Από σχέδια CAD της δουλειάς μου, παρακολούθηση σφυγμών κατά τη διάρκεια αθλητικών δραστηριοτήτων με διαγράμματα χρόνους κτλ, διάβασμα ηλεκτρονικών βιβλίων, σημειώσεων και όχι μόνο με ένα εκπληκτικό πρόγραμμα που υπάρχει, φωτογραφίες από το οτιδήποτε, βίντεο, ταινίες για τα παιδιά, παιχνίδια για τα παιδιά, GPS, προγράμματα για γυρολόγιο πίστας που τα κάνει ΌΛΑ αυτόματα, δηλαδή σπλιτ, γυρολόγια, δυνάμεις g, διαγράμματα, κτλ! Φυσικά οι εφαρμογές που υπάρχουν είναι αστείρευτες!! Έχω πάνω από 400 εφαρμογές και από κολλήματα ελάχιστα έως καθόλου!! ΣΚΕΤΗ ΤΡΕΛΛΑ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 00:04

+1 στον Αποστολη!! htc 3600 , hd2 με windows για κανα χρονο κ μετα εβαλα android και τωρα ακρως καλυμενος με το s2 !!!

Οπως και συμφωνω επισης μαζι του για το ολο θεμα iphone.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 01:46

demk6 έγραψε:
εγω ειχω και το S που το εδωσα στον πατερα μου και το S2 που το εδωσα στην αδερφη μου και τωρα εχω το iphone 4s προσωπικα γουσταρα τα samsung αλλα ειχαν μαπα λογισμικο και κολλαγαν σαν που..... δεν ειχα μπει στη διαδικασια σπασιματος με το που πηρα το iphone το εσπασα αμεσως και το κινητο πραγματικα εδειξε τις δυνατοτητες του ,τωρα δεν μπορω να εχω μια ξεκαθαρη αποψη για το πιο απο τα 2 λογισμικα ουσιαστικα ειναι καλυτερο iphone η android γιατι τα appς υπαρχουν σχεδον τα περισσοτερα τουλαχιστον και στα 2 και τα γραφικα του iphone ειναι πολυ μπροστα

πιες δινατοτιτες ρε γιδι ....αντε με τιν σαβουρα που πουλανε για κινιτο οπιος ξερει τα βασικα και στιχιοδες καταλαβενει οτι αυτο το πραμα μονο με κινες πετρες συγκρινετε και αυτο γιατι η πετρες δεν περνουνε τηλεφονο ....
θυματα του καταναλοτισμου και της διαφιμισης



απλος ΕΛΕΟΣ

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 02:10

στεφ??????κλας μαη π..τς ρε μπαμπουινε tralala προσωπικα αν ηταν να πληρωνω τα κινητα ακομα θα ειχα το νοκια 3210 :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 02:28

Συμφωνώ με τον Απόστολο (topetwrx) σε όλα του.
Προσωπικά έχω ένα Samsung Galaxy S rooted με ROM από τους XDA. Του φόρεσα ICS και πραγματικά το κινητό έχει γίνει άλλο... Το αγόρασα vodafone και τώρα πλέον αναδυκνείει τις αρετές του...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 09:52

ποοο καλα εχει πολυ πλακα ... ο,τι γραφετε μου μοιαζει με πυρινικη φυσικη....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 11:34

Miou έγραψε:
ποοο καλα εχει πολυ πλακα ... ο,τι γραφετε μου μοιαζει με πυρινικη φυσικη....
ακριβος το ιδιο και εμενα!!!

για καντε καμια πρόταση ρε ρεμαλια ενα οικονομικό για μας τους ασχετους. αν μου περισεψουν € ελεγα για το xperia 180€ u ή για το galaxy s advance 250€
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 14:27

boutser έγραψε:
Miou έγραψε:
ποοο καλα εχει πολυ πλακα ... ο,τι γραφετε μου μοιαζει με πυρινικη φυσικη....
ακριβος το ιδιο και εμενα!!!

για καντε καμια πρόταση ρε ρεμαλια ενα οικονομικό για μας τους ασχετους. αν μου περισεψουν € ελεγα για το xperia 180€ u ή για το galaxy s advance 250€

Άν θές να τοπάρεις από επίδομα τηλεφωνίας πάρε το Galaxy S advance.Για πραγματικες δυνατότητες με ΑΠΕΙΡΕΣ λειτουργικές ROMS πάρε ένα μεταχείρω Galaxy S (το πρώτο) στα 100-150 ευρω που να είναι πληρως λειτουργικό και πέρασε του από τις τελευταίες εκδόσεις και ας έρθει κάποιος με Iphone δίπλα σου να σου την πεί..... :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 14:57

ναι κιτα και γιαμεταχιρες οχι καινουργια ενοιτε Wink

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 15:27

galaxy s 2,htc wildfire s, i phone 3gs,i phone 3g,samsung omnia 1.

αυτο που εχω τωρα ειναι το s2 τα εχω γραψει απο το τελευταιο που εχω εως το πρωτο που ειχα....

το s2 δεν το εχω πολυ καιρο στα χερια μου αλλα το εχω εκτιμησει παρα πολυ...
θα συμφωνησω με τους παραπανω οτι ειναι κλασεις ανωτερο απο iphone.
και μιας και το θυγουμε το θεμα με τα τηλεφωνα ,κατεβασα μια εφαρμογη android για το v-strom rescue την λενε.ειναι ελληνικη και σε πληροφορει για κωδικους βλαβων και για την συντηρηση...καλουτσικη μου φανηκε.

ασχολειται κανενας απο εμας με εφαρμογες???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 15:47

Υπάρχει εφαρμογή και για GSR 600.
Μάλιστα είναι από Έλληνα. Την είχα, όταν είχα και το GSR.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 16:36

Schumi έγραψε:
Υπάρχει εφαρμογή και για GSR 600.
Μάλιστα είναι από Έλληνα. Την είχα, όταν είχα και το GSR.


τωρα πρεπει να βρεις κ για gsxr Ασχολείστε με smartphones;;  79988
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 16:54

εγω παλι εχω ενα φτωχο nokia n8 και ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενος... και σε εφαρμογες και ταχητυτα και γαμω τις καμερες!!!

Ασχολείστε με smartphones;;  N8+picture+gallery

Ασχολείστε με smartphones;;  N8-2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 20:56

kostaskr6 έγραψε:
Schumi έγραψε:
Υπάρχει εφαρμογή και για GSR 600.
Μάλιστα είναι από Έλληνα. Την είχα, όταν είχα και το GSR.


τωρα πρεπει να βρεις κ για gsxr Ασχολείστε με smartphones;;  79988

τα gsxr δεν χριαζοντε service

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
[alex]
Adv. gixxer
Adv. gixxer
[alex]


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 416
Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 21:09

Λοιπόν είχα ένα samsung galaxy S.

:: spam on ::

Και λέω είχα γιατί μόλις ( πριν 1 ώρα περίπου ) το έχασα, επειδή έτρεχα σαν mlkas στις σκάλες για να προλάβω το μετρό.

Πλέον θα κυκλοφορώ μόνο με το gixxerάκι για να μην έχω παρόμοια δυστυχήματα Very Happy

Και τώρα κάθομαι και αλλάζω κωδικούς στο internet για να μην τρέχω και δε φτάνω Very Happy

:: spam off ::

Όπως προείπατε: σε hardware πολύ καλύτερο από iphone, αλλά το μαμά λειτουργικό είναι για πέταμα ( ελέω και των "έξτρα" που βάζει η samsung για να το κάνει "καλύτερο" ).

Και η κάμερα επιεικώς απαράδεκτη. Κινητά 5ετιάς και υποπολλαπλάσιας τιμής είχαν καλύτερη.

:: spam on ::

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΕΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΧΥΛΟ

1. Όσοι έχετε κινητό που κλειδώνει η οθόνη του με password ή gesture να ενεργοποιήσετε το κλείδωμα αμέσως

2. Όσοι μπορείτε να εγκαταστήσετε εφαρμογή εντοπισμού/μπλοκαρίσματος του κινητού σε περίπτωση απώλειας, να την αγοράσετε αμέσως ( για να μην την πατήσετε όπως μερικοί μερικοί εδώ γύρω ).

Ενδεικτικά τιμές ( από πρόχειρη αναζήτηση στο internet - κατόπιν εορτής Very Happy ):

Remote security: 0.90 €
Theft Aware: 9.99 $
Lookout: 2.99 $/month or 29.99 $/year
Wave Secure: 19.90 $

3. Αν αποθηκεύετε κωδικούς ( καρτών, ebanking κτλ. ) στο κινητό, να χρησιμοποιήσετε έναν password manager ( υπάρχουν και δωρεάν ). ΣΩΖΕΙ ΖΩΕΣ Very Happy

: spam off ::

Ποιο να πάρουμε τώρα; Χμμμ...

fraga fraga fraga
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 23:43

Υπάρχει εφαρμογή εντοπισμού και δωρεάν. Με GPS. Το θέμα είναι ότι όντως (δοκιμασμένο) σου δείχνει που βρίσκεται το κινητό σου στο χάρτη... Είναι με απόκλιση 10-15 μέτρα... Αλλά άντε και σου λέει είναι στην τάδε οδό με απόκλιση 5 μέτρα λέω εγώ... Σε ποια πολυκατοικία, σε ποιόν όροφο... κλπ κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lotinia
Normal gixxer
Normal gixxer
lotinia


Άντρας Όνομα: : Σωκράτης
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Ασχολείστε με smartphones;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχολείστε με smartphones;;    Ασχολείστε με smartphones;;  EmptyΠαρ 19 Οκτ 2012, 03:09

Παίδες είχα ένα HTC Touch Diamond 2 το οποίο άρχισε να υπερλειτουργεί ο επεξεργαστής και να τελειώνει την μπαταρία σε ένα τέταρτο κυριολεκτικά(έχει τύχει σε κάποιον άλλοWink.Αυτό έγινε είτε τυχαία είτε όχι οταν έβαλα το καινούργιο επίσημο αναβαθμισμένο ROM της εταιρίας μετά από περίπου 2 χρόνια χρήσης.Άπειρη απογοήτευση για ένα κινητό 500 ευρώ και φυσικά καμία εμπιστοσύνη στην HTC.Με τα πολλά με την έκδοση της αναβάθμισης πήρα εδώ και κανα τρίμηνο το Galaxy S3.Όλα καλα και ωραία το έχω γεμίσει εφαρμογές αλλά έχω κανα δυό ερωτήσεις.Πρώτον όταν λέτε οτι το τηλέφωνο είναι κλειδωμένο από την Wind για παράδειγμα τι εννοείται;Επίσης όταν λέτε είναι rooted σημαίνει οτι είναι η συσκευή όπως βγήκε από το εργοστάσιο χωρίς καμία εταιρία κινητής να βάλει το χεράκι της;Επίσης κάποιοι που είπατε οτι έχετε αλλάξη ROM με αυτά των XDA είναι αξιόπιστα ή παιζει να γίνει κάτι με τη συσκευή(φαντάζομαι ROM και λειτουργικό είναι διαφορετικά,αν ναι λειτουργικό μπορώ να αναβαθμίσωWink.Επίσης μου κάνει εντύπωση όταν λέτε πως ήταν άλλο τηλέφωνο μετά τα παραπάνω,δηλαδή πιο γρήγορο(?) και ήταν πραγματικά τόσο μεγάλη η διαφορά και αν ναι είναι μόνο λειτουργική ή και στην εμφάνιση του μενου,και γιατί το "μαμά" ROM όπως είπαν κάποια παιδιά παραπάνω σέρνεται τόσο;Τέλος παρότι έχω ξεψαχνίσει το νετ η περισσότερες εφαρμογές μου φαίνονται ψιλοχαζομάρες,και θα ήθελα όποιος δεν βαριέται να προτείνει ας πούμε την αγαπημένη του ή ξέρω εγώ την εντυπωσιακότερη που έχει συναντήση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ασχολείστε με smartphones;;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com