Greek GSX-R forum
Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας

Πήγαινε κάτω 
+11
babis k8
Georgio
stoui
Miou
Kydo
mitsos
topetwrx
tsasbi
maikstain
giannisK6
[alex]
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας   Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 25 Οκτ 2012, 20:31

k8 600 kk έγραψε:


καλα αντε τρεξε πρωταθλημα αναβασεων 4χρονια και ενα ακροπολις και εσυ και μετα ελα να μου πεις
α! και πηγαινε και μια βολτα σε ενα 10ημερο σεμιναριο οδηγησης με EVOVII στην Αγγλια σε λασπη να δεις τι θα πει σχολειο μικρε και διπλα πενταλ και σκανδιναβικα φλικ και αλλα τετοια πολλα!

Πλούσιο ιστορικό βλέπω!! Ωραίος!!! Φαντάζομαι η εμπειρία στην Αγγλία θα ήταν ΟΛΑ τα λεφτά!!! Ήταν κάποτε μέσα στα όνειρά μου κάτι τέτοιο, αλλά..... Με τι αυτοκίνητο έτρεχες στις αναβάσεις;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας   Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 26 Οκτ 2012, 00:06

Miou έγραψε:
stothema stothema

ninza ενταξη οκ μη βαρας !!! αμεσως μη πιασουμε κουβεντα για κανενα κουτακι να μας την πεις ! ΣΚΑΣΕ ΨΟΦΑ !!!!
fuck fuck fuck

topetwrx έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:


καλα αντε τρεξε πρωταθλημα αναβασεων 4χρονια και ενα ακροπολις και εσυ και μετα ελα να μου πεις
α! και πηγαινε και μια βολτα σε ενα 10ημερο σεμιναριο οδηγησης με EVOVII στην Αγγλια σε λασπη να δεις τι θα πει σχολειο μικρε και διπλα πενταλ και σκανδιναβικα φλικ και αλλα τετοια πολλα!

Πλούσιο ιστορικό βλέπω!! Ωραίος!!! Φαντάζομαι η εμπειρία στην Αγγλία θα ήταν ΟΛΑ τα λεφτά!!! Ήταν κάποτε μέσα στα όνειρά μου κάτι τέτοιο, αλλά..... Με τι αυτοκίνητο έτρεχες στις αναβάσεις;;

σου εστειλα ΠΜ γιατι ο κακος ο ΜΟΝΤ θα μου κοψει το kolos !!! fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας   Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 26 Οκτ 2012, 12:02

topetwrx έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:


καλα αντε τρεξε πρωταθλημα αναβασεων 4χρονια και ενα ακροπολις και εσυ και μετα ελα να μου πεις
α! και πηγαινε και μια βολτα σε ενα 10ημερο σεμιναριο οδηγησης με EVOVII στην Αγγλια σε λασπη να δεις τι θα πει σχολειο μικρε και διπλα πενταλ και σκανδιναβικα φλικ και αλλα τετοια πολλα!

Πλούσιο ιστορικό βλέπω!! Ωραίος!!! Φαντάζομαι η εμπειρία στην Αγγλία θα ήταν ΟΛΑ τα λεφτά!!! Ήταν κάποτε μέσα στα όνειρά μου κάτι τέτοιο, αλλά..... Με τι αυτοκίνητο έτρεχες στις αναβάσεις;;

+1 μολογα!


ας μας πει ομως και ο Κ8 600 τι εννοει με τη φραση

αξιολογα κουτια και οχι φτιαγμενους ματρακαδες.....

Ποια θεωρει αξιολογα κουτια και ποια φτιαγμενους ματρακαδες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας   Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 26 Οκτ 2012, 12:06

brwmogazos έγραψε:
topetwrx έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:


καλα αντε τρεξε πρωταθλημα αναβασεων 4χρονια και ενα ακροπολις και εσυ και μετα ελα να μου πεις
α! και πηγαινε και μια βολτα σε ενα 10ημερο σεμιναριο οδηγησης με EVOVII στην Αγγλια σε λασπη να δεις τι θα πει σχολειο μικρε και διπλα πενταλ και σκανδιναβικα φλικ και αλλα τετοια πολλα!

Πλούσιο ιστορικό βλέπω!! Ωραίος!!! Φαντάζομαι η εμπειρία στην Αγγλία θα ήταν ΟΛΑ τα λεφτά!!! Ήταν κάποτε μέσα στα όνειρά μου κάτι τέτοιο, αλλά..... Με τι αυτοκίνητο έτρεχες στις αναβάσεις;;

+1 μολογα!


ας μας πει ομως και ο Κ8 600 τι εννοει με τη φραση

αξιολογα κουτια και οχι φτιαγμενους ματρακαδες.....

Ποια θεωρει αξιολογα κουτια και ποια φτιαγμενους ματρακαδες?


αυτο δε το ειπα εγω το ειπε ο cpantelo !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kydo
Full gixxer
Full gixxer
Kydo


Άντρας Όνομα: : Μιχάλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Hμερομηνία εγγραφής : 08/09/2009

Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας   Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 26 Οκτ 2012, 12:36

Miou έγραψε:
μιας και δεν ξερω ποτε θα μπει ο kydo απανταω εγω....
στην πιστα μπαινει για διασκεδαση ...
το καλοκαιρι ετρεξε τον πρωτο του αγωνα στο κυπελο που διοργανωσε ο σοφουλης ( team65) ,μαζι με τον νασο και τον μπαμπη με το κ8, καθαρα για θεμα διασκεδασης και χαβαλε .. τα πηγε πολυ καλα ... εφυγε με 2 κυπελακια ο μικρος..... tralala

ολη η παρεα που ειχαμε παει περασαμε πολυ καλα ..... αλλα θελει πολλα λεφτα για να παρεις μερος σε ολοκληρο το πρωταθλημα που εαν εισαι μονος σου δεν τα βρησκεις ευκολα ....

σε εντιτ
περισοτερες λεπτομερειες εδω https://gixxer.forumgreek.com/t6770-topic


Χίλια συγγνώμη παιδιά είχα ένα ατύχημα προχθές και δεν μπήκα καθόλου μέσα!!!Είμαι μια χαρά!!!Τώρα στο θέμα μας....όπως είπε ο Αλεξης το κάνω για διασκέδαση όλο αυτό στην πίστα και μάλιστα όλο αυτό ξεκίνησε με τους 2 πολύ καλούς μου φίλους Νασο-Τεο που πραγματικά περνάμε υπεροχα και εντός και εκτός της πίστας!!!Τωρα για την οδήγηση μου δεν ξέρω αν ειναι καλή η κακή η αν είμαι γρήγορος η αργός....το μόνο που ξέρω ειναι οτι χαιρομαι απιστευτα όταν μπαίνω στην πίστα!!!Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και σε ότι μπορώ να βοηθήσω είμαι διαθέσιμος σε ότι και αν χρειαστείτε!!!!Απλα μην μου κανετε την ερώτηση <<με πόσα μπαίνεις σε αυτό το Κ,με τι ταχύτητα κ.λ.π>> δεν πρόκειται ποτέ να πω κάτι τέτοιο ουτε εγώ ούτε ο Νάσος ούτε ο Τεο.....και δεν το κάνουμε από κακό ούτε ειμαστε κρυψίνοι....Απλά δεν είναι δυνατόν να πεις κάτι τέτοιο σε κάποιον που δεν έχει την εμπειρία και την άνεση μέσα στην πίστα να πηγαίνει λίγο πιο σβέλτα!!!!Και ο καθένας οδηγάει τελείως διαφορετικά!!!!

Αν και για 14/11 δεν με βλέπω κοιτάχτε να ευχαριστηθείτε όλοι τα μηχανάκια σας με ασφάλεια και με πολύ χαβαλέ και οι χρόνοι κ.λ.π έρχονται μόνοι τους!!! tralala tralala tralala tralala yep yep yep yep


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ξερογκαζιά στο κατέβασμα ταχύτητας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Κατέβασμα τιμονόπλακας Κ7
» ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ 25-4-10
» ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 2012

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com