Greek GSX-R forum
3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_l103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_c103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_r10 
JIMK7
3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_l103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_c103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_r10 
nasos-v
3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_l103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_c103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_r10 
T.R.E
3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_l103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_c103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_r10 
k8 600 kk
3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_l103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_c103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_r10 
kostaskr6
3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_l103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_c103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_r10 
κολτρέϊν
3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_l103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_c103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_r10 
Leroy
3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_l103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_c103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_r10 
ripper
3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_l103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_c103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_l103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_c103ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Poll_r10 

 

 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11

Πήγαινε κάτω 
+56
Aristosk8
giozx
$alla$
Painterz
papatomy
nickzotos
georgeIII
brwmogazos
kontos 750
nikolhs1
AggelosK8
sxlogo
nktr
maikstain
spirdom
Feelgood
tasos1984
tzortzinos
tsasbi
kostaskr6
nasos-v
mistiriodis_tsantakias
giannisp
potis
poulitzer
vaggosk7
cb130081
GIXXERAKIAS
andRewR
kouzinas
papagym
gostrider
rsv4aprc
demk6
boutser
vd
fotis_rizla
amorfotos
teo46
babis k8
busa respect
Vortex
spyroszx
platonas
ghost
kanivalosK6
k8 600 kk
karagio
BillyGsxR
gabri
Petros-K5
cpantelo
panikas
magfaria
No Fear
Miou
60 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
rsv4aprc
Adv. gixxer
Adv. gixxer
rsv4aprc


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 731
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 10:10

....δηλαδη δεν εχω λογια να χαρακτηρισω την χθεσινη μερα...... συνχαρητηρια σε ολους που συναιβαλαν για να γινει αυτο το απιστεφτο TD.....ΜΙΟΥ εισαι γεννημενος διοργανωτης ρε φιλε .......ευχαριστω τον ΨΥΧΟΓΙΟ για την ποδαρατη βολτα στην πιστα που την βλεπεις τελειως διαφορετηκα .... καρδιτσαρα εισαι μεγαλη κουφαλα ετρωγες τα καλαμακια μονος σου και εμεινα νυστικος ....κκ δικαιολογησε ρε για το στεισιμο, με τετοια προσφορα θα σε εστεινα και εγω...και τελος παντως βαριεμαι να γραφω ......
Υ.Γ... ΜΗΠΩΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ???????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 10:44

μετα απο αρκετη σκεψη πρεπει να περασα καλυτερα απο τα αλλα 2 που καναμε....
ασχετα εαν μερικα παιδια ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ή δεν ξερουν ελληνικα και θεωρουν οτι το σιγουρος ειναι σαν να λενε ε ναι μωρε εαν εχω ορεξη θα ερθω....
6 σιγουροι με εγραψαν κανονικα στα παλια τους λαστιχα και δεν εκαναν καν τον κοπο να πουνε οτι δεν θα ερθουν .... τι να πω και για μερικα ζωα που μεχρι και την τριτη απο απογευμα ελεγαν ναι ναι θα ερθω σιγουρα και δεν εστειλαν ουτε καν ενα μνμ να ενημερωσουν οτι τελικα δεν μπορουνε.....
παλι καλα που ηρθαν 2 παιδια φιλοι μερικων .....

επομενο δεν ξερω εαν θα ξαναγινει και εαν ξαναγινει θα ειναι μεσα στην ανοιξη
και σιγουρα θα υπαρξουν διαφορες αλλαγες ... πρεπει να καταλαβουν μερικοι οτι δεν το κανω για να βγαλω λεφτα και ουτε ειναι η δουλεια μου αυτη οποτε το να μπαινω 150-180€ μεσα για να περασω καλα με μερικους φιλους ειναι κατι που με τσουζει πολυ και δεν με περνει να το ξανακανω ...
καλα περναω και στα trackday του ζαφειροπουλου ...

τελος με την γκρινια οποιος καταλαβε καταλαβε για τους αλλους δεν θα ξαναμπορεσουμε.... ας πουμε και τα ευθυμα τωρα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 10:48

Miou έγραψε:
μετα απο αρκετη σκεψη πρεπει να περασα καλυτερα απο τα αλλα 2 που καναμε....
ασχετα εαν μερικα παιδια ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ή δεν ξερουν ελληνικα και θεωρουν οτι το σιγουρος ειναι σαν να λενε ε ναι μωρε εαν εχω ορεξη θα ερθω....
6 σιγουροι με εγραψαν κανονικα στα παλια τους λαστιχα και δεν εκαναν καν τον κοπο να πουνε οτι δεν θα ερθουν .... τι να πω και για μερικα ζωα που μεχρι και την τριτη απο απογευμα ελεγαν ναι ναι θα ερθω σιγουρα και δεν εστειλαν ουτε καν ενα μνμ να ενημερωσουν οτι τελικα δεν μπορουνε.....
παλι καλα που ηρθαν 2 παιδια φιλοι μερικων .....

επομενο δεν ξερω εαν θα ξαναγινει και εαν ξαναγινει θα ειναι μεσα στην ανοιξη
και σιγουρα θα υπαρξουν διαφορες αλλαγες ... πρεπει να καταλαβουν μερικοι οτι δεν το κανω για να βγαλω λεφτα και ουτε ειναι η δουλεια μου αυτη οποτε το να μπαινω 150-180€ μεσα για να περασω καλα με μερικους φιλους ειναι κατι που με τσουζει πολυ και δεν με περνει να το ξανακανω ...
καλα περναω και στα trackday του ζαφειροπουλου ...

τελος με την γκρινια οποιος καταλαβε καταλαβε για τους αλλους δεν θα ξαναμπορεσουμε.... ας πουμε και τα ευθυμα τωρα....


στο ειπα και χτες το σωστο για μενα ειναι αλεξ να πεις ποσα λεφτα εισαι μειον και να τα μοιραστουμε
οσοι τρεξαμε χτες (αν συνφωνουν και τα αλλα παιδια ) αυτα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 10:48

ghost έγραψε:
μπραβο παιδια...αυτα ειναι!!! mprabomprabo αντε και στα επομενα, κι ελπιζω αυτη τη φορα να μπορεσω να ειμαι εκει...
Αλεξανδρε, μην ξανακανονισεις Τεταρτη γιατι ειναι δυσκολη μερα για μενα... lol!


η τεταρτη ειναι η μονη απο τις καθημερινες που μπορω εστω και με δυσκολια να παρω ρεπο...
το κοστος για σαββατο ή κυρικαη ειναι απλα απαγορευτικο ... δεν υπαρχει περιπτωση να μαζευτουμε τοσα ατομα .....
την ανοιξη ομως εχει ληξει η εποχη του κυνηγιου ... να χωσεις τον συναδελφο σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 10:51

κι εγω μεσα ειμαι να δωσω λεφτα μιας και νταξει δεν ειναι να τα βαζεις απο την τσεπη σου αυτα...σαν forum το καναμε οχι σαν αλεξανδρος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 10:58

Εννοειται ρε φιλε πως δεν πρεπει να βαζεις απο την τσεπη σου,δεν χωραει καθολου συζητηση αυτο,τι να λεμε?
Την επομενη φορα,θα παιρνεις τα λεφτα μπροστα και θα τα υπολογιζεις ολα στην συμμετοχη.
Αν θες,να σου δωσουμε με καποιον τροπο την επιβαρυνση που ειχες ή να σου δωσουμε παραπανω στο επομενο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cb130081
Normal gixxer
Normal gixxer
cb130081


Άντρας Όνομα: : ΝΙΚΟΣ
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2011

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 11:05

Έχω να πω πως το χθεσινό τρακ ήταν ένα από τα καλύτερα μου!!
ένα πολύ μεγάλο mprabo στα παιδιά όλα που ασχολήθηκαν να οργανωθεί και φυσικά στον Αλεξ που όπως πάντα ειχε ηγετικό ρόλο και τα καταφεραι εξαιρετικά!!
οσο για την οικονομική αβαρεια, Αλεξ εννοείται πως θα συμετεχουμε οι περισσοτερη πιστεύω αν όχι όλοι να καλυφθεί το ποσό!
ευχομαι να ξανα εχω την ευκαιρια στο μελλον να ερθω παλι και να περασω το ιδιο ομορφα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 11:11

Miou πες πόσα λεφτά λείπουν να τα βάλουμε όλοι. Οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους και έχουμε να το λέμε οτι είμαστε καλό παρεάκι. για τους κυρίους που δεν είχαν το φιλότιμο να ειδοποιήσουν (στραβές μπορέι να γίνουν σε όλους απλά ενημερώνουμε...) να τοποθετηθούν στη μαύρη λίστα.

με το που γύρισα σπίτι μου λεει η γυναίκα βρωμάς τσίκνα κ μπύρα, δεν έχεις μηχανάκι κ θέλεις να πιστέψω οτι ήσουν μεχρι το βράδυ στην πίστα??? xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 11:12

χαχαχαχαχα ρε πανο ειδες τι παθαινει κανεις!!! αχαχχαχαχαχα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 11:14

Xαχαχαχαχαχα,πως την πατησες ετσι ρε φιλε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gabri
Normal gixxer
Normal gixxer
gabri


Άντρας Όνομα: : Γαβρίλος.
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 368
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου...!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 11:36

Εντάξει, νομίζω δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψουν το πώς περάσαμε στο χθεσινό track day....πρέπει να ήταν με διαφορά, ότι καλύτερο έχει διοργανωθεί μέχρι σήμερα στην πίστα των Μεγάρων!!!!! yioupi yioupi yioupi
Ολα ήταν τέλεια απο την αρχή μέχρι το τέλος....τι να πρωτοθυμηθώ....Το περπάτημα στην πίστα;Το τρελό παρεάκι;;; Την πολύτιμη βοήθεια του Μπάμπη;;;Τον Ψυχογιό που άλλαζε λάστιχα αφιλοκερδώς;;Τα σουβλάκια στο τέλος;; Το πιο σημαντικό όμως κατά την ταπεινή μου γνώμη που έμεινε απο την χθεσινή μέρα, είναι η αίσθηση οτι ήμουν στην πίστα με φίλους σαν να γνωριζόμασταν χρόνια.....και αυτή η αξία είναι ανεκτίμητη..!!!!!! respekt2 respekt2
Να πω κι εγώ με την σειρά μου ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Μίου γιατί χωρίς αυτόν τίποτα από όλα αυτά δεν θα γινόταν πραγματικότητα,αλλά και σε όλα τα παιδιά που βοήθησαν - ο καθένας με τον τρόπο του - για την διεξαγωγή του χθεσινού event. ookkk Στον Δημήτρη ο οποίος είναι ο καλύτερος ψήστης ever!!!! beer Στον Ψυχογιό που μας περπάτησε στροφή στροφή στην πίστα,αλλά και για το γεγονός οτι μου άλλαξε λάστιχα και μου τούμπαρε το πίσω μετά χωρίς να πάρει λεφτά euxaristo Και τέλος στον αγωνιζόμενο του φόρουμ μας Μπάμπη.... pistoli για όλη την βοήθεια και τις σημαντικές συμβουλές του!!!!!Σας ευχαριστώ πολύ όλους!!!!!!! thanks

@ Busa respect, cpantelo να είστε καλά!!!! hey
@ Αγγελε άρχισε να ψάχνεις σιγά σιγά να είσαι έτοιμος για την Ανοιξη..!!! tralala
@ Κι εγώ μέσα είμαι να επιμεριστούμε την διαφορά..Άλεξ στο είπα κι εχθές, δεν πρέπει να βάζεις απο τσέπη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gabri στις Πεμ 15 Νοε 2012, 11:42, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
$alla$
Jr.gixxer
$alla$


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 40
Αγωνιζόμενος : ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/09/2012

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 11:38

αν και ειδοποιησα απο την δευτερα δεν εχω θεμα να μοιραστουμε την χασουρα του μιου απο τα ζωα οπως και πολυ σωστα χαρακτηρισε!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rsv4aprc
Adv. gixxer
Adv. gixxer
rsv4aprc


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 731
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 11:53

πιου στειλε μου τον λογαριασμο ρε να καθαρισω εγω......(εμ τι τσαμπα με λετε φραγκατο ) eyro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 12:03

$alla$ έγραψε:
αν και ειδοποιησα απο την δευτερα δεν εχω θεμα να μοιραστουμε την χασουρα του μιου απο τα ζωα οπως και πολυ σωστα χαρακτηρισε!!!!!!!

μακαρι να ειχαν ολοι το φιλοτιμο που ειχατε μερικα παιδια να με ειδοποιησετε εστω και 1 μερα νωριτερα ωστε να ψαξω για κανεναν αντικαταστατη ή να υπολογισω πιο σωστα τα νερα,αναψυκτικα,χυμους σουβλακια κτλ.....
δεν το θεωρω σωστο να πληρωσουν μερικα παιδια για τους αλλους που δεν ηρθαν ....
απο το επομενο θα το κανονιζω διαφορετικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 12:30

έγραψα ολόκληρο σεντόνι και το frm γμιεται ninza
μόλις πήγα να κάνω Αποστόλη με βγάζει για σύνδεση και κάνω back για να κάνω copy το κείμενο και πήρα τα χορτάρια μου. γτπνα μου

στο επόμενο πόστ όταν ηρεμήσω.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 12:39

ηρεμησε ανασες και γραψε το πρωτα σε ενα notepad να εισαι κομπλε!!! πολλές φορες κι εγω την εχω παθει ετσι!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Painterz στις Πεμ 15 Νοε 2012, 12:57, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 12:53

Αλεξ μην μασας ρε φιλε με την χασούρα. Εγώ σου είπα μέσα κ εγώ. Δεν γίνεται να βάζεις από την τσέπη σου. Ας λήξει το θέμα με τα φράγκα. Ήδη τσίμα τσίμα είμαστε 10 άτομα που θέλουμε να δώσουμε. Τι βγαίνει ? 15 20 ευρώ ? Κλαην μαην.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andRewR
Normal gixxer
Normal gixxer
andRewR


Άντρας Όνομα: : Ανδρέας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 313
Αγωνιζόμενος : Νο 5.999.999.999 στην παγκόσμια κατάταξη
Hμερομηνία εγγραφής : 05/08/2009

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 13:02

Καλημέρα απο εμένα!!!!

Υ-Π-Ε-Ρ-Ο-Χ-Ο.

Για ακόμη μία φορά, όλα ηταν άριστα!!!!
Δεν ξέρω τι να πρωτοθυμηθώ....

Το κλασικό παρεάκι μου (κι απο το προηγούμενο TD) ?
- Παιδιά στην αρχή πήγα να σας την κάνω μπαίνοντας στους ενδιάμεσους, αλλα άντεξα μόνο ένα session μακριά σας Laughing
ή μάλλον δεν άντεξα το ρυθμό των "ενδιάμεσων" xaxa

Η μέρα αρχικά μου φάνηκε κρυα κι εγω, με τίποτα δεν μπορούσα να "ξεκλειδώσω". Είχα δαγκώσει το παξιμάδι του λαιμού και δεν έλεγα να το αφήσω....
Αλλαξα γκρούπ, πηγα πιο "μεθοδικά" και το 4ο session άρχισα να νοιώθω καλύτερα.... Μόνο που με πρόλαβε η ... νυχτα !
Τελικά εχθές, ο ήλιος "ετρεχε" πιο γρήγορα απο εμένα ! xaxa xaxa
Σουβλάκια δεν έφαγα αφού o kk με εδιωξε, λέγοντας : "καλύτερα, για να τα φάμε εμείς!!!!" pale beer Laughing
Η οικογένεια βέβαια, είχε μαζευτεί σπίτι κι έπρεπε να φυγω καθώς οι υποχρεώσεις είχαν πάρει τη θέση της διασκέδασης....

- Respect στον Ψυχογιό για την πολυτιμη βοήθεια του και για την ποδαρατη βολτούλα στην πιστα.... Αλλα πατήματα, αλλη πίστα.... άλλοι χρόνοι...
- Μετά απο πολλά-πολλά χρόνια είδα ξανά τον Βλάσση (ΜοτοVD).... μηχανικός και συγχωριανός μου απο τα παλιά.... ωραία χρόνια.... το "μέλλον" ανηκει στον γιό του, πλέον.... okk
- gabri, πραγματικά όταν μεγαλώσω θέλω να σου μοιάσω !!!! Respect στους γρηγορούς μας που πήγαιναν ... τάπα! Παιδιά, είστε απόλαυση!!!!
- Συγχαρητηρια στον "διευθυντή της λέσχης" και διοργανωτή Miou που για ακομα μια φορά κανόνισε τα πάντα με ΑΨΟΓΟ τρόπο! Εννοείτε Αλέξανδρε πως ολοι μαζι θα βαλουμε τα υπολοιπα λεφτά και δεν θα τα βάλεις απο την τσέπη σου....
- Χαρηκα που για ακομα μια φορά είδα χαμογελα, καλη διάθεση και φουλ χαβαλε σε ολα τα προσωπα! ¨ολα τα παιδιά που είδα και δεν γράφω τα ονοματά τους, που ειναι πολλά-πολλά.

Τελικά, είμαστε φορουμάρα κι όχι φορούμαρα!!!!

Θα ακολουθήσουν μερικές φωτογραφιούλες, αργοτερα, μολις βρω λιγο ακόμα χρόνο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 13:21

ηταν πολυ καλα ολα και πανω απο ολα το κλιμα στα πιτ .οσων αφορα αυτος που δεν ηρθαν,σου ειχα γραχει αν θυμαμαι καλα οτι θα ηταν σωστο να σου δωσουμε χρηματα πριν,οχι οτι εχει και μεγαλη σημασια τωρα.Σουβλάκια δεν εφαγα,γιατι δεν το ηξερα,αλλα και να το ηξερα δεν θα προλαβαινα και παλι,αλλα ειστε τυχεροι γιατι ετσι και καθομουν να φαμε θα "εριχνα γυρο στον δευτερο" μπορει να μην πετα στο γυρο της πιστας αλλα στον πιτογυρω σας παταω ολους.................

υ.γ.]αν το αποφασησεις δεν θα ηταν κακο να μοιραστουμε ολοι το ποσο,αφου δεν βγαζεις απο την διοργανωση,θα ηταν αδικο να μην ξαναδιοργανωσεις κατι τοσο καλο,επειδη στην "φορεσαν "καποιοι[χωρις παρεξηγηση,καταλαβαινεις το υφος μου" και παλι χιλια μπραβο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 13:26

λοιπον κυριοι για να τελειωνουμε γρηγορα το θεμα με τα χρηματα
και επειδη ο μιου τρεχει που τρεχει για ολους μας ,δεν θα πληρωνει
και απο την τσεπη του

φτιαχνω μια λιστα .οποιο απο τα παιδια που ηταν χτες θελει ας γραψει το ονομα
του για να μοιραστουμε το ποσο !!

(οταν τελειώσουμε με την λιστα θα χερουμε και το ποσο που αναλογει στον καθενα

1.magfaria
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gabri
Normal gixxer
Normal gixxer
gabri


Άντρας Όνομα: : Γαβρίλος.
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 368
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου...!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 13:29

λοιπον κυριοι για να τελειωνουμε γρηγορα το θεμα με τα χρηματα
και επειδη ο μιου τρεχει που τρεχει για ολους μας ,δεν θα πληρωνει
και απο την τσεπη του

φτιαχνω μια λιστα .οποιο απο τα παιδια που ηταν χτες θελει ας γραψει το ονομα
του για να μοιραστουμε το ποσο !!

(οταν τελειώσουμε με την λιστα θα χερουμε και το ποσο που αναλογει στον καθενα

1. magfaria
2. gabri
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 13:30

λοιπον κυριοι για να τελειωνουμε γρηγορα το θεμα με τα χρηματα
και επειδη ο μιου τρεχει που τρεχει για ολους μας ,δεν θα πληρωνει
και απο την τσεπη του

φτιαχνω μια λιστα .οποιο απο τα παιδια που ηταν χτες θελει ας γραψει το ονομα
του για να μοιραστουμε το ποσο !!

(οταν τελειώσουμε με την λιστα θα χερουμε και το ποσο που αναλογει στον καθενα

1. magfaria
2. gabri
3.giannisp
4.papatomy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 13:58

Vartholomaios σόρρυ που δεν κάνω αντιγραφή επικόλληση αλλά γράφω από κινητό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 14:01

Συμφωνω με αυτο που ειπε ο Δημητρης πιο πριν.

Ρε παιδια...ετσι κ αλλιως αν ειχαν ακυρωσει απο νωριτερα τα ατομα που δεν ηρθαν , την διαφορα ολοι εμεις δεν θα την πληρωναμε ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11    3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11  - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 14:15

λοιπον κυριοι για να τελειωνουμε γρηγορα το θεμα με τα χρηματα
και επειδη ο μιου τρεχει που τρεχει για ολους μας ,δεν θα πληρωνει
και απο την τσεπη του

φτιαχνω μια λιστα .οποιο απο τα παιδια που ηταν χτες θελει ας γραψει το ονομα
του για να μοιραστουμε το ποσο !!

(οταν τελειώσουμε με την λιστα θα χερουμε και το ποσο που αναλογει στον καθενα

1. magfaria
2. gabri
3.giannisp
4.papatomy
5.painterz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 10 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» το Gixxer.gr ΔΕΝ παει για Track Day Δευτερα 18-6 ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 -6 (με μπυρες!!!)
» Τεταρτη 22 / 06 track day...
» EXTREME TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΜΑΡΤΙΟΥ (Μόνο 40 ΕΥΡΩ!)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com