Greek GSX-R forum
Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
    Κορυφαίοι συγγραφείς
    Miou
    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
    JIMK7
    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
    nasos-v
    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
    T.R.E
    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
    k8 600 kk
    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
    kostaskr6
    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
    κολτρέϊν
    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
    Leroy
    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
    ripper
    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
    mistiriodis_tsantakias
    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 

     

     Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!!

    Πήγαινε κάτω 
    +13
    lakisman46
    Leroy
    tsasbi
    Aristosk8
    Black Eagle
    k8 600 kk
    paulos
    GIXXERAKIAS
    demk6
    magfaria
    Miou
    Painterz
    dimmoy
    17 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Black Eagle
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    Black Eagle


    Άντρας Όνομα: : Νίκος
    Τόπος : Περαμα Αττικης
    Ηλικία : 39
    Αριθμός μηνυμάτων : 2187
    Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!!   Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 16 Νοε 2012, 12:13

    mprabo Καλο νεο :!: Απο αυτους επιασαν κανενα :?: Το μηχανακι θα το ξανακανεις κουκλα, το θεμα ειναι οτι το βρηκες ολοκληρο :!: Απο δω και περα ομως ξερεις, η ασφαλεια κλοπης, η σε κλσειστο γκαραζ καλα φυλασομενο Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    kostaskr6
    Racing gixxer
    Racing gixxer
    kostaskr6


    Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
    Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
    Αριθμός μηνυμάτων : 5102
    Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
    Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!!   Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 16 Νοε 2012, 17:37

    τυχερος μεσα στην ατυχια σου φιλαρακι τουλαχιστον εχεις το μηχανακι σου Very Happy
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    gkourv
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    gkourv


    Άντρας Όνομα: : Γιώργος
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 543
    Hμερομηνία εγγραφής : 13/07/2009

    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!!   Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 16 Νοε 2012, 23:49

    Παύλο μακάρι να τη βρεις ρε φίλε...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    tsasbi
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    tsasbi


    Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
    Τόπος : Ζωγράφου city
    Ηλικία : 39
    Αριθμός μηνυμάτων : 1410
    Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

    Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!!   Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 00:00

    gkourv έγραψε:
    Παύλο μακάρι να τη βρεις ρε φίλε...


    Το έχει βρει φίλε αλλά σε κακή κατάσταση.. Basketball lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    gkourv
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    gkourv


    Άντρας Όνομα: : Γιώργος
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 543
    Hμερομηνία εγγραφής : 13/07/2009

    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!!   Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 00:07

    Ο Δημήτρης το βρήκε από ό,τι διαβάζω όχι ο Παύλος
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    tsasbi
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    tsasbi


    Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
    Τόπος : Ζωγράφου city
    Ηλικία : 39
    Αριθμός μηνυμάτων : 1410
    Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

    Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!!   Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 00:11

    gkourv έγραψε:
    Ο Δημήτρης το βρήκε από ό,τι διαβάζω όχι ο Παύλος


    Εχεις δίκιο ... Rolling Eyes
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    dimmoy
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    dimmoy


    Άντρας Όνομα: : Δημητρης
    Τόπος : χαλκιδα
    Αριθμός μηνυμάτων : 153
    Αγωνιζόμενος : μπαααα γερασαμε για τετοια.....
    Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2011

    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!!   Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 20:05

    Μυνηση εχω κανει κατ αγνωστον ομως δεν αποζημειωνεσαι απο πουθενα για καμια ζημια απ οτι εμεθα απο εναν ασφαλιτη απλα ΑΝ τους πιασουνε στο δικαστηριο θα μετρησει οτι προξενησανε βλαβες και θα μπουνε για κανα 2μηνο ακομη μεσα...
    το μονο που ευχομαι ειναι η ζημια στην κλειδαρια να μην ειναι πολυ μεγαλη και να μη χρειαστει να παει σετ με τον εγκεφαλο....εκει θα παθω εγκεφαλικο Very Happy

    Παυλο ευχομαι και εσυ να βρεις τη δικια σου....και να μην εχει και γρατσουνια
    οτι και να πεις γι αυτους τους τυπους ειναι λιγο...καλα να ειμαστε και παντα ορθιοι να κανουμε και αλλες βολτες
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    tsasbi
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    tsasbi


    Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
    Τόπος : Ζωγράφου city
    Ηλικία : 39
    Αριθμός μηνυμάτων : 1410
    Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

    Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!!   Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 21:38

    dimmoy έγραψε:
    Μυνηση εχω κανει κατ αγνωστον ομως δεν αποζημειωνεσαι απο πουθενα για καμια ζημια απ οτι εμεθα απο εναν ασφαλιτη απλα ΑΝ τους πιασουνε στο δικαστηριο θα μετρησει οτι προξενησανε βλαβες και θα μπουνε για κανα 2μηνο ακομη μεσα...
    το μονο που ευχομαι ειναι η ζημια στην κλειδαρια να μην ειναι πολυ μεγαλη και να μη χρειαστει να παει σετ με τον εγκεφαλο....εκει θα παθω εγκεφαλικο Very Happy

    Παυλο ευχομαι και εσυ να βρεις τη δικια σου....και να μην εχει και γρατσουνια
    οτι και να πεις γι αυτους τους τυπους ειναι λιγο...καλα να ειμαστε και παντα ορθιοι να κανουμε και αλλες βολτες


    +1000
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Μου κλεψαν το μωρο μου....!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
     Παρόμοια θέματα
    -
    » ποιο τραγουδι αφιερωνεται στο μωρο σας

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Greek GSX-R forum :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: ΚΛΟΠΕΣ-
    Μετάβαση σε:  
    Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
    gixxerforum@gmail.com