Greek GSX-R forum
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_l103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_c103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
JIMK7
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_l103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_c103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
nasos-v
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_l103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_c103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
T.R.E
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_l103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_c103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
k8 600 kk
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_l103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_c103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
kostaskr6
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_l103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_c103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
κολτρέϊν
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_l103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_c103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
Leroy
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_l103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_c103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
ripper
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_l103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_c103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_l103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_c103o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 

 

 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)

Πήγαινε κάτω 
+32
panikas
georgeIII
tasos1984
brwmogazos
vd
demk6
teo46
cb130081
nasos-v
andRewR
cpantelo
No Fear
amorfotos
boutser
giozx
babis k8
Black Eagle
rsv4aprc
Painterz
Aristosk8
Vortex
gabri
Miou
gostrider
GIXXERAKIAS
kostaskr6
tsasbi
busa respect
magfaria
giannisp
kouzinas
k8 600 kk
36 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
busa respect
Adv. gixxer
Adv. gixxer
busa respect


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αριθμός μηνυμάτων : 667
Αγωνιζόμενος : (ΠΡΩΗΝ / ΚΑΡΤ)
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 08:11

Με την ευκαιρια της χθεσινοβραδυνης ησυχιας που μου εδωσε τη δυνατοτητα να δω και να αναλυσω καποια onboard , θελω να πω καποια πραγματα.

Το trackday της περασμενης τεταρτης ειναι με διαφορα οτι καλυτερο στο οποιο εχω συμετασχει μετα απο την εποχη που αγωνιζομουν στο ππ καρτ.
καταρχην περασα παρα πολυ καλα εχοντας διπλα μου γνωστες και αγνωστες φατσες χαρουμενες ομως !!!!! και γεματες ορεξη για παιχνιδι και καλη διαθεση ......
Σε τεχικο -οδηγικο επιπεδο Παρολη την (επικυνδινα κακη) φυσικη μου κατασταση αντιληφθηκα και κατεγραψα παρα πολλα δεδομενα ετσι ωστε τον Μαρτη Απριλη (πρωτα ο θεος να ειμαστε καλα ως τοτε ....) να μπορω να εκμεταλευτω τη μοτοσυκλετα μου περισσοτερο βελτιωνοντας λεπτομερειες που ομως παιζουν πολυ σημαντικο ρολο στην πιστα ...... και κατα συνεπεια να διασκεδασω καλυτερα μεσα στην πιστα . ειδα πολλα σημεια στα οποια πασχω και αλλα που τα ειχα υποβαθμισει ενω παιζουν καταλυτικο ρολο στην αποδοση μεσα στο τερεν στα οποια θα πεσει το βαρος στη συνεχεια , μαζι με την ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ..... ισως επρεπε να φτασω τοσο χαμηλα ..... για να χτυπησει το καμπανακι .... αλλα τωρα που χτυπησε ... εχω πλεον κινητρο ...
Παντως αξιοπρεπες γυρολογιο με κακη φυσικη καταστση δεν νομιζω οτι υφισταται ...

Επισης δυο λογια για αλλους αναβατες (που μου εκαναν εντυπωση)
1) για τον κο Μπαμπη , η συνεχης του αξιοσημειωτη προσπαθεια να σηκωνει πολυ πολυ γρηγορα τη μοτοσυκλετα ΑΜΕΣΩΣ μετα το apex της στροφης (κανοντας ''ιστιοπλοια '' ο ιδιος .... ) ετσι ωστε να μπορεσει να στιψει το γκαζι οσο πιο νωρις γινεται και να παρει ακομη και το τελευταιο δεκατο στον τομεα της επιταχυνσης ..... respect για το onboard μαθημα kapelo thanks

2)εχω ακουσει πολλα και εχω δει πολλα οπως ολοι , αλλα ο τροπος που ''ακουγε'' το 675 στις εντολες του (παρα παρα πολυ καλου κου Λουβαρη) απλα με αφησε παγωτο .... ηταν σα να ελεγε .... μονος μου και ολοι σας!!!!!!!!!! τι να πω ... απλα δεν εχω λογια ..... το μηχανακι (στα χερια του γνωστη) κανει ....παππαδες..... δηλ μπαινω ανοιχτα.... μπαινω κλειστα ..... μπαινω οπως γουσταρω .... και εκει που λες .... οτι τωρα μεχεις .... δεν καταλαβες .... φιλε ....ΒΓΑΙΝΩ και οπως γουσταρω !!!!!! και ανοιγω και πιο νωρις και σου κανω και διαφορα και σου δυαλυω και την ψυχολογια και γενικως σεχω ...... οτι και να καβαλας (αφου δεν ειναι 675 ...!!!!!!!!) (εννοειτε οτι δεν αναφερομαι στο Γαβριλο , αλλα σε οποιον εχει την ''ατυχία'' να ακολουθεί )....... δε ξερω ρε παιδια αλλα εμενα αυτη την εντυπωση μου εδινε .!!!!!!!!! pistoli pistoli pistoli boom eeeeooo eeeeooo eeeeooo eeeeooo

Για το φιλο μου gabri τα εχω πει και παραπανω .... ετσι και αλλιως εμεις εχουμε ιδιεταιρη σχεση ...... εεεε .. εεεε ... να σταματησουν τα υπονοουμενα ... παρακαλω .... beer beer beer ole ole


Έχει επεξεργασθεί από τον/την busa respect στις Τρι 20 Νοε 2012, 09:15, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
busa respect
Adv. gixxer
Adv. gixxer
busa respect


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αριθμός μηνυμάτων : 667
Αγωνιζόμενος : (ΠΡΩΗΝ / ΚΑΡΤ)
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 08:20

Να πω επισης ενα μεγαλο ευχαριστω στο φιλο μου τον Γαβριλο , γιατι αν δεν ειχε την ταχυτητα και πολυ περισσοτερο την ψυχαραααααα (δε παιζεσαι ρε φιλε σαυτο το κοματι....) να ακολουθει και να καταγραφει τους παραπανω πιλοτους ... εγω θα επαιρνα δεδομενα μαλλον για τα χορτα ..... των μεγαρων ... respect friend .... thanks fovero fovero

Επισης δοθεισης της ευκαιριας να πω οτι το πρωτο πραγμα που θα τοποθετηθει στη μηχανη μου στη συνεχεια ειναι μια ... καμερα ... μιας και βοηθαει πολυ στη μελετη του γυρολογιου και την αναλυση πολλων πραγματων .


Έχει επεξεργασθεί από τον/την busa respect στις Τρι 20 Νοε 2012, 09:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 09:00

cb130081 έγραψε:
xazosmile xazosmile xazosmile
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img2043s


λες και δεν ξερουμε πως πινει βιαγκρα λιωμενα σε νερο!
αφου ολο κ@βλ@μεν@ς μπαινει μεσα! χαχαχα xaxa [/quote="cb130081"]

lol! lol! lol! εισαι οργιο τελος!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 09:45

φοτο respect!!! α ρε νικολακι εισαι ταλεντο κι εσυ!!! Καλα ο Μιου γνωστος παπαρατσι!!!! κατα τα αλλα υπομονη μεχρι το επομενο!!!! που ξερετε στο επομενο μπορει να εχουμε και χορευτριες!!!! καθε TD του gixxer και μια εκλπηξη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 10:50

k8 600 kk έγραψε:
Αλεξ ρε κανε κανενα zip-ακι και ανεβασε τες ! aggelos


θα γινει και αυτο συντομα ..... 2 ζιπακια ... 1 με δραση και 1 με μασα...

εχθες ειχε σοβαρο θεμα ο σερβερ της ιμαζεσακ ... αργουσε παρα πολυ να τις εμφανισει ....
ελπιζω σημερα να βρω χρονο να ανεβασω και το τσιμπουσι ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 11:18

k8 600 kk έγραψε:


(παλι καλα που τραβαγε φωτο και ειχε κατι να ασχολειται γιατι αυτοι οι μαλλιαδες στα σουβλακια και στις μπυρες ειναι .... fotia )


εχεις παρει χαμπαρι οτι σχεδον σε καθε φωτο εχεις και απο 1 μπυρα στο χερι?????
και ακομα δεν αρχισαν οι βραδινες που ειχες και 1 σουβλακι στο χερι......
και μετα μιλας για τους μαλλιαδες???? fafoutis fuck fuck
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gabri
Normal gixxer
Normal gixxer
gabri


Άντρας Όνομα: : Γαβρίλος.
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 368
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου...!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 11:27

@Busa respect : Φίλε Θοδωρή, ο Γιώργος Λούβαρης....ήταν εκπαιδευτής στο california superbike school, αγωνιζόμενος ο ίδιος έχει γυρίσει στο 1 με 2, και φέτος ήταν με την ομάδα του Μπούστα.....όπως καταλαβαίνεις δεν είναι κανένας τυχαίος, και στα χέρια του το triumph είναι πραγματικά όπλο...!!! pistoli
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 11:30

Miou έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:


(παλι καλα που τραβαγε φωτο και ειχε κατι να ασχολειται γιατι αυτοι οι μαλλιαδες στα σουβλακια και στις μπυρες ειναι .... fotia )


εχεις παρει χαμπαρι οτι σχεδον σε καθε φωτο εχεις και απο 1 μπυρα στο χερι?????
και ακομα δεν αρχισαν οι βραδινες που ειχες και 1 σουβλακι στο χερι......
και μετα μιλας για τους μαλλιαδες???? fafoutis fuck fuck


ssss ssss ssss ssss ssss

ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ ειχα συνεχεια στο χερι για τις φωτο !!!!

ειδικα τις μπυρες τις μετραγα, ΜΙΑ ηταν (η τελευταια....) !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
busa respect
Adv. gixxer
Adv. gixxer
busa respect


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αριθμός μηνυμάτων : 667
Αγωνιζόμενος : (ΠΡΩΗΝ / ΚΑΡΤ)
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 14:14

Γαβριλο μου χωρίς να έχω την τύχη να έχω γνωρίσει τον κο Λουβαρη απο κοντά , γνωρίζω περί τίνος πρόκειται .... Απλα έχω την εντύπωση ότι και το μηχανάκι τον βοηθούσε στο να κάνει ..... Παπάδες ....

Για τις δυνατότητες του πιλότου δεν τίθεται καν θέμα , απλα το μηχανάκι νομίζω ότι τελικά είναι σχεδόν ότι καλύτερο υπαρχει ανεξαρτήτως κατηγορίας ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 15:02

k8 600 kk έγραψε:
magfaria έγραψε:


mprabo και στον νικο που τραβουσε μεχρι αργα το βραδυ !!

ole gixxer ole


+1 +1 +1 +1 σωστο !!!

(παλι καλα που τραβαγε φωτο και ειχε κατι να ασχολειται γιατι αυτοι οι μαλλιαδες στα σουβλακια και στις μπυρες ειναι .... fotia )

xaxa xaxa xaxa Λες και οι μαλλιάδες φάγαμε λίγα... Από το ένα χέρι η φωτογραφική και από το άλλο αντίχειρα-δείχτη η μπύρα, δείχτη-μέσο το σουβλάκι :!: fafoutis Άμα θες όλα τα κάνεις :!:

Painterz έγραψε:
φοτο respect!!! α ρε νικολακι εισαι ταλεντο κι εσυ!!! Καλα ο Μιου γνωστος παπαρατσι!!!! κατα τα αλλα υπομονη μεχρι το επομενο!!!! που ξερετε στο επομενο μπορει να εχουμε και χορευτριες!!!! καθε TD του gixxer και μια εκλπηξη...

thanks παιδιά, αλλά αν δεν είμασταν όλοι τόσο καλή παρέα δεν θα μέτραγαν τόσο οι φωτογραφίες :!: gixxer ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :!:

Miou έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:
Αλεξ ρε κανε κανενα zip-ακι και ανεβασε τες ! aggelos


θα γινει και αυτο συντομα ..... 2 ζιπακια ... 1 με δραση και 1 με μασα...

εχθες ειχε σοβαρο θεμα ο σερβερ της ιμαζεσακ ... αργουσε παρα πολυ να τις εμφανισει ....
ελπιζω σημερα να βρω χρονο να ανεβασω και το τσιμπουσι ....

Καλά άμα ανέβει και η μάσα θα γίνει πανικός εδώ :!: :P Όσο για το επόμενο track day δεν θα ξεκουνάει κανείς μέχρι να σταματηήσει ο Μήτσος να ψήνει :!: Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 16:59

μα σταματησε 8 το βραδυ να ψηνει και αυτο το παιδι...... fafoutis
μιλαμε για πολυ miam
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 17:24

Τα ειδα ολα μαζεμενα τωρα!

Μπραβο στα πιστολια!

Ρε ποσο γαματα ηταν!ΜΑ ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΤΑ ΗΤΑΝ?!?!?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 17:46

Vartholomaios έγραψε:
Τα ειδα ολα μαζεμενα τωρα!

Μπραβο στα πιστολια!

Ρε ποσο γαματα ηταν!ΜΑ ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΤΑ ΗΤΑΝ?!?!?




Γουσταρω γιατι ολοι οσοι παρεβρεθηκαμε εχουμε να πουμε το ιδιο πραγμα... cheers


ΜΑ ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΤΑ ΗΤΑΝ :!: :!: :!:


gixxer = pistoli


ole ole


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 23:07

που ειναι οι φωτο με το ψησιμο αγαπουλα.... ssss (Μιου.....)

ελααααα ρε θελω τη φωτο που ειμαστε ολοι με backround τη νταλικα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 23:33

το χαμογελο τα λεει ολα.....
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8447s


με 1 μπυρα παλι ....
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8448e


το πιο γρηγορο σουβλακι .....
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8457v


3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8462bb


3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8464v


3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8474xj


και ξαφνικα μας πεταξαν εξω ...
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8483b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 20 Νοε 2012, 23:35

eeee eeee eeee eeee eeee
δωσεεεεεεεε....... piano piano piano
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤετ 21 Νοε 2012, 00:15

εξω απο την πιστα πλεον, βολευει ο ψυχογιος την νταλικα και συνεχιζουμε ...
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8486z


3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8488k

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8489l


3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8490z


βαζει και ενα χερακι ο ποτις ...
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8491n

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8496f
μηχανακια παντου ...
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8499a

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8505x


και ο μητσος συνεχιζει να ψηνει...
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8508sq

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8509d

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8519af

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤετ 21 Νοε 2012, 00:21

ΕΕΕΕΕτσι όπου βρεθούμε και όπου σταθούμε βάζουμε μια ψησταριά ρίχνουμε πάνω σουβλάκια και λουκάνικα ανοίγουμε και ΜΙΑ μπύρα ο καθένας... tralala
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤετ 21 Νοε 2012, 00:29

τσικνα και εξω απο την πιστα λοιπον ....
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8482f


3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8521e

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8522e
flower flower flower
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8523u

miam miam
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8526u

ακαθεκτος ο μητσος πεταει τα επομενα πανω ....
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8528x


η 1 μπυρα και το 1 σουβλακι που λεγαμε...
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8530vy


3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8531e


3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8533c

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8535

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8539b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤετ 21 Νοε 2012, 01:03

Κ αυτο ειναι το αποτελεσμα απο το φαγοποτι miam
Ουτε μεχρι το σπιτι δεν κρατηθηκαμε albino


3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 14112012256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤετ 21 Νοε 2012, 01:12

fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤετ 21 Νοε 2012, 01:17

εγω προσπαθουσα να φτασω στις γραμμες .νομιζω το καταφερα! flame
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amorfotos
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Στον κόσμο μου.
Αριθμός μηνυμάτων : 631
Αγωνιζόμενος : Στην εκπαιδευση.
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤετ 21 Νοε 2012, 02:55

Miou έγραψε:

η 1 μπυρα και το 1 σουβλακι που λεγαμε...
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Img8530vy
Αμεσως να τον κακοχαρακτηρισετε.
Ειναι το ιδιο μισοφαγομενο σουβλακι -μπορει να προσθεσαι κανενα κοματι- στο ιδιο καλαμακι παντα.
Οσο για την μια μπυρα, ειναι η ιδια, απλα την εριξε σε αλλο κουτακι, γιατι ειχαι βαρεθει το σχεδιο απο το προηγουμενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤετ 21 Νοε 2012, 07:36

panikas έγραψε:
Κ αυτο ειναι το αποτελεσμα απο το φαγοποτι miam
Ουτε μεχρι το σπιτι δεν κρατηθηκαμε albino


3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 14112012256



Ρε μπας και κατουρατε απο μεσα? Φτανει το φερμουαρ τοσο χαμηλα(δεν ξερω, δεν εχω ολοσωμη) εκτος και αν τις εχετε 40 ποντους και κανουν U :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)   3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο) - Σελίδα 5 EmptyΤετ 21 Νοε 2012, 07:57

Καλα οτι ειμαστε οργια το ξερω..αλλα να σας βγαλουν απο την πιστα και να συνεχιζεται δεν το περιμενα Laughing
Οσο για τον Μητσο....τι να πω...να του παρουμε μια ασπρη ποδια σαν τα παππουδια που ψηνουν στα χωρια μας...ξερει αυτος.
Κριμα που την εκανα το μεσημερι λογο εργασιας...
Παντα τετοια να εχουμε....να ειμαστε καλα και να γουσταρουμε


Οσο για τον τσιου οτι και να πουμε ειναι λιγο...ασχολειται παρα πολυ με το φορουμ φροντιζοντας να οργανωνει εκδρομες τρακ ντει κτλ....και με φωτο μας κραταει σε επαφη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Φωτο απο track day μεγαρα 19/02/2010
» 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11
» 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com