Greek GSX-R forum
στρατιωτική πειθαρχεία...... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
στρατιωτική πειθαρχεία...... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
στρατιωτική πειθαρχεία...... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_l10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_c10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_r10 
JIMK7
στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_l10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_c10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_r10 
nasos-v
στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_l10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_c10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_r10 
T.R.E
στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_l10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_c10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_r10 
k8 600 kk
στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_l10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_c10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_r10 
kostaskr6
στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_l10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_c10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_r10 
κολτρέϊν
στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_l10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_c10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_r10 
Leroy
στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_l10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_c10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_r10 
ripper
στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_l10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_c10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_l10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_c10στρατιωτική πειθαρχεία...... Poll_r10 

 

 στρατιωτική πειθαρχεία......

Πήγαινε κάτω 
+16
magfaria
kouzinas
tsasbi
potis
gkourv
gat0s
Sotoner
sxlogo
mistiriodis_tsantakias
Black Eagle
JIMK7
tasos1984
Vortex
rsv4aprc
k8 600 kk
Aristosk8
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 13:05

στο 0:58 ο τυπος ειναι αποθεωση! xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa mal@kies
παει για στρατηγος κατευθειαν! adffs xaxa xaxa xaxa xaxa


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 13:07

καρδιτσαρας ακουει... fafoutis fafoutis
κ συ ετσι παρουσιαζοσουν? fafoutis fafoutis beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 13:20

αναφερω οτι ειμαι απο....

ΚΑΡΔΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rsv4aprc
Adv. gixxer
Adv. gixxer
rsv4aprc


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 731
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 13:23

ρε εχω μια απορια ....αυτοι οι ακαπνοι που εχουν παρει τοσα παρασημα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 13:31

καρδιτσαααααααααα
μαλιστααααααααααα
ευχαριστωωωωωωω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos1984
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Τάσος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Αγωνιζόμενος : OPEN
BMU
SBK
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2009

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 13:40

Ακαπνος ο στρατηγος, βλεπω ομως φοραει πουλάδα, σχολειό καταδρομών το μεγάλο με την αιχμαλωσια... Σχολεια πολέμου σίγουρα και ειδα και εξωτερικού... Παιδια γελάτε αλλα αμα συμβεί τπτ εκει θα έχουμε την τελευταια μας ελπίδα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/tasos1010
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 13:46

rsv4aprc έγραψε:
ρε εχω μια απορια ....αυτοι οι ακαπνοι που εχουν παρει τοσα παρασημα ?

βαθμολογικες ωριμανσεις λογο ηλικιας και εμπειριας...
παρουσια σε ασκησεις του νατο...
θητεια σε εμπολεμες ζωνες...

τουλαχιστον αυτα μου ειχε πει ενας γνωστος μου στρατιωτικος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 14:58

Μα καλα γιατι φωναζουν Shocked κουφοι ειναι fafoutis fafoutis μια ζωη στρατοκαυλοι Rolling Eyes

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

στρατιωτική πειθαρχεία...... 10p7ousστρατιωτική πειθαρχεία...... Icnsl4στρατιωτική πειθαρχεία...... 2dhxn3kστρατιωτική πειθαρχεία...... 2lbdx0jστρατιωτική πειθαρχεία...... 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 15:08

JIMK7 έγραψε:
Μα καλα γιατι φωναζουν Shocked κουφοι ειναι fafoutis fafoutis μια ζωη στρατοκαυλοι Rolling Eyes

+1 Μου αρέσει μετά με τις κοπελίτσες που του απαντούν πιο χαλαρά ενω στην αρχή οι άλλοι έχουν γίνει πατζάρια από τη φωνή xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 15:32

τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα ....ετσι διχνεις ππιθαρχια και σεβασμο? ΜΕ ΤΟ ΝΑΓΚΑΡΙΖΕΙΣ? τι καραγκιοζιδες οι ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΙ στρατιοτικοι

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mistiriodis_tsantakias στις Σαβ 17 Νοε 2012, 19:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 17:02

Με μαυρα ματια τους βλεπω ολους....μαλλον καταλαβαν που πηγαν...Παντως τα μωρα με τη στολη μ'αρεσουν....σσσσσσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 18:13

΄Παίδες και γω στρατιωτικός είμαι απο ΣΜΥ...Δέν είναι καραγκιοζιλίκια όπως προανέφεραν ορισμένοι ούτε στρατόκαυλοι...Απλά είναι 18 χρονών παιδιά όπως ήμουν και γώ τα οποία έτσι τα μαθαίνουν απ την πρώτη μέρα...Και επιπλέον αν δέν φωνάξεις μπορεί να καμπανιαστείς και να ΄χασεις έξοδο η οποία είναι Τετάρτη ή ΣΚ...Βέβαια όταν βγαίνεις απ την σχολή βλέπεις τον πραγματικό στρατό και όλα αυτά ανατρέπονται...
Εγώ τα έβλεπα όλα αυτά και γελούσα και ειδικά για τα σχόλια για την Καρδίτσα μιάς και είμαι απο κεί...Αλλά θηχτικα απο κανα δύο σχόλια και γι αυτό απάντησα.
Επίσης καραγκιζιλίκι θεωρώ να δουλεύεις σε δημόσια υπηρεσία και να μην πατάς ποτέ όπως και να έχεις κατεβεί απ τα βουνα και τώρα να είσαι διευθυντής της ΔΕΗ διότι είχες μέσον πολιτικό για να μπείς στο δημόσιο..
Επίσης καραγκιοζιλίκι είναι να είσαι ηλεκτρολόγος και να χρεώνεις μιά αλλαγή μοτεράκι στο πληντήριο 150 ευρώ και γενικά τα ελεύθερα επαγγέλματα στα οποία μπορείς να κλέψεις τον συνάνθρωπο!!!!Αυτά είναι καραγκιοζιλίκια...Τί νομίζετε??ότι μπήκαμε στρατο επειδή γουστάραμε????Προφανώς όχι γτ στα 18 ούτε φαντάρος δέν έχεις πάει για να ξέρεις πώς είναι....Μάλλον επειδή οι γονείς μας δέν είχαν να μας σπουδάσουν...ΦΤΩΧΙΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙ.....ΦΤΩΧΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Η ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!
το 70% νομίζεται ότι το γουστάρει το επάγγελμα?????'ΟΧΙ ΚΥΡΙΟΙ!!!!!!!
Αλλα πλέον ορισμένοι έχουν κάνει οικογένειες και δεν μπορούν να πάρουν το ρίσκο να φύγουν και να αφησουν τα παιδια τους νυστικα......
ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ ΤΗΣ ΣΜΥ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΦΤΩΧΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ....ΟΠΟΙΟΣ Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΑΠΕΚΤΗΣΕ Η ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΡΗΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ....δέν πειράζει όμως...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑΡΑ!!!!!!
και πάλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΥΡΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ!!!!
Να στε όλοι καλά και να χαίρεστε τις οικογένεις σας.....Κλέφτες επαγγελματίες και μή.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 18:26

Ηρεμησε ρε Σωτο...
Για εναν απλο πολιτη ειναι γελειο να βλεπει τα παιδακια να φωναζουν σαν χαζα και οι αλλοι οι βλακες να γελανε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkourv
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gkourv


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 543
Hμερομηνία εγγραφής : 13/07/2009

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 18:31

Καλά προφανώς και δεν φταίνε τα παιδιά σε αυτό το θέαμα που καλώς ή κακώς στα μάτια του εξωτερικού παρατηρητή φαίνεται γελοίο.
Οι περισσότεροι έχουμε περάσει από το στρατό και ξέρουμε τι θέατρο παραλόγου είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 18:37

Sotoner έγραψε:
΄Παίδες και γω στρατιωτικός είμαι απο ΣΜΥ...Δέν είναι καραγκιοζιλίκια όπως προανέφεραν ορισμένοι ούτε στρατόκαυλοι...Απλά είναι 18 χρονών παιδιά όπως ήμουν και γώ τα οποία έτσι τα μαθαίνουν απ την πρώτη μέρα...Και επιπλέον αν δέν φωνάξεις μπορεί να καμπανιαστείς και να ΄χασεις έξοδο η οποία είναι Τετάρτη ή ΣΚ...Βέβαια όταν βγαίνεις απ την σχολή βλέπεις τον πραγματικό στρατό και όλα αυτά ανατρέπονται...
Εγώ τα έβλεπα όλα αυτά και γελούσα και ειδικά για τα σχόλια για την Καρδίτσα μιάς και είμαι απο κεί...Αλλά θηχτικα απο κανα δύο σχόλια και γι αυτό απάντησα.
Επίσης καραγκιζιλίκι θεωρώ να δουλεύεις σε δημόσια υπηρεσία και να μην πατάς ποτέ όπως και να έχεις κατεβεί απ τα βουνα και τώρα να είσαι διευθυντής της ΔΕΗ διότι είχες μέσον πολιτικό για να μπείς στο δημόσιο..
Επίσης καραγκιοζιλίκι είναι να είσαι ηλεκτρολόγος και να χρεώνεις μιά αλλαγή μοτεράκι στο πληντήριο 150 ευρώ και γενικά τα ελεύθερα επαγγέλματα στα οποία μπορείς να κλέψεις τον συνάνθρωπο!!!!Αυτά είναι καραγκιοζιλίκια...Τί νομίζετε??ότι μπήκαμε στρατο επειδή γουστάραμε????Προφανώς όχι γτ στα 18 ούτε φαντάρος δέν έχεις πάει για να ξέρεις πώς είναι....Μάλλον επειδή οι γονείς μας δέν είχαν να μας σπουδάσουν...ΦΤΩΧΙΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙ.....ΦΤΩΧΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Η ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!
το 70% νομίζεται ότι το γουστάρει το επάγγελμα?????'ΟΧΙ ΚΥΡΙΟΙ!!!!!!!
Αλλα πλέον ορισμένοι έχουν κάνει οικογένειες και δεν μπορούν να πάρουν το ρίσκο να φύγουν και να αφησουν τα παιδια τους νυστικα......
ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ ΤΗΣ ΣΜΥ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΦΤΩΧΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ....ΟΠΟΙΟΣ Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΑΠΕΚΤΗΣΕ Η ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΡΗΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ....δέν πειράζει όμως...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑΡΑ!!!!!!
και πάλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΥΡΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ!!!!
Να στε όλοι καλά και να χαίρεστε τις οικογένεις σας.....Κλέφτες επαγγελματίες και μή.....


ρε φιλος χαλαρωσε το "στρατοκαυλοι" παει στο γελίο καθεστος που τους αναγκαζει να φερονται ετσι, και οχι στο οτι μερικα παιδια κανουν απλα οτι καλυτερο μπορουν στο θεατρο του παραλογου για να κρατησουν τις δουλειες τους !
Σαφως και ξερουμε ολοι οτι φερονται ετσι για να μην εχουνε στρατοδικεια στερηση βαθμων κτλπ και οχι γιατι ετσι μιλανε και στο σπιτι τους !

μη θυγεσαι τοσο ευκολα ρε Σωτο ! χαβαλε κανουμε !

και αν ακουστηκαν και 2-3 ¨παρεξηγησιμες¨ εκφρασεις-λεξεις αστο να περασει ή απαντησε με πιο ηπιο τονο μη τραβαμε τη κατασταση στα ακρα τοσο ευκολα ! (γνωμη μου)


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 19:05

Sotoner έγραψε:
΄Παίδες και γω στρατιωτικός είμαι απο ΣΜΥ...Δέν είναι καραγκιοζιλίκια όπως προανέφεραν ορισμένοι ούτε στρατόκαυλοι...Απλά είναι 18 χρονών παιδιά όπως ήμουν και γώ τα οποία έτσι τα μαθαίνουν απ την πρώτη μέρα...Και επιπλέον αν δέν φωνάξεις μπορεί να καμπανιαστείς και να ΄χασεις έξοδο η οποία είναι Τετάρτη ή ΣΚ...Βέβαια όταν βγαίνεις απ την σχολή βλέπεις τον πραγματικό στρατό και όλα αυτά ανατρέπονται...
Εγώ τα έβλεπα όλα αυτά και γελούσα και ειδικά για τα σχόλια για την Καρδίτσα μιάς και είμαι απο κεί...Αλλά θηχτικα απο κανα δύο σχόλια και γι αυτό απάντησα.
Επίσης καραγκιζιλίκι θεωρώ να δουλεύεις σε δημόσια υπηρεσία και να μην πατάς ποτέ όπως και να έχεις κατεβεί απ τα βουνα και τώρα να είσαι διευθυντής της ΔΕΗ διότι είχες μέσον πολιτικό για να μπείς στο δημόσιο..
Επίσης καραγκιοζιλίκι είναι να είσαι ηλεκτρολόγος και να χρεώνεις μιά αλλαγή μοτεράκι στο πληντήριο 150 ευρώ και γενικά τα ελεύθερα επαγγέλματα στα οποία μπορείς να κλέψεις τον συνάνθρωπο!!!!Αυτά είναι καραγκιοζιλίκια...Τί νομίζετε??ότι μπήκαμε στρατο επειδή γουστάραμε????Προφανώς όχι γτ στα 18 ούτε φαντάρος δέν έχεις πάει για να ξέρεις πώς είναι....Μάλλον επειδή οι γονείς μας δέν είχαν να μας σπουδάσουν...ΦΤΩΧΙΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙ.....ΦΤΩΧΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Η ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!
το 70% νομίζεται ότι το γουστάρει το επάγγελμα?????'ΟΧΙ ΚΥΡΙΟΙ!!!!!!!
Αλλα πλέον ορισμένοι έχουν κάνει οικογένειες και δεν μπορούν να πάρουν το ρίσκο να φύγουν και να αφησουν τα παιδια τους νυστικα......
ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ ΤΗΣ ΣΜΥ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΦΤΩΧΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ....ΟΠΟΙΟΣ Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΑΠΕΚΤΗΣΕ Η ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΡΗΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ....δέν πειράζει όμως...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑΡΑ!!!!!!
και πάλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΥΡΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ!!!!
Να στε όλοι καλά και να χαίρεστε τις οικογένεις σας.....Κλέφτες επαγγελματίες και μή.....

σωτηρη και εγω εχω κολιτους στο πολεμικο ναυτικο και ξερω αγοριμ, ειναι βλαχαδερα τα πεδακια δεν ουρλιαζις σαν καθιστεριμενο μεσα στον κοσμο και μεσα σε γονεις αλλο να εισαι μεσα στους θαλαμους ...και ο κανονισμος λεει με ζοιραδα ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
τωρα βεβεα για ακομα μια φορα οπιος εχει την μιγα μιγιαζετε γιατι εσυ το πιρες προσοπικα
τη να πει και ο γιοργακης που τον εχετε κατακραξει που ειναι ματατζης?
πρεπει να μαθετε να ελενχετε τον εαυτο σας μερικοι μερικοι προδιδεστε ..

και οσο για φτοχια φιλεμου επιδει απευθινεσε σε εμενα και εγο δεν λεεο ΚΑΠΙΟΙ μιλαο ευθεος μην τα λες σε εμενα πεσταα σε καναν αλον οτι νανε αραδιασες γιατι ειπα για τα σιγκεκριμενα καραγκιοζιλικια που εδιχνε το βιντεο αλλα βεβεα οτι ειπα ειτανε στοχευμενο προσοπικα για εσενα αφου με ξερεις τοσο καιρο εσενα ειχα βαλει στο ματι δεν ειχα τι αλλο να κανο και ειτθελα να στην πο

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mistiriodis_tsantakias στις Σαβ 17 Νοε 2012, 22:13, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
tasos1984
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Τάσος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Αγωνιζόμενος : OPEN
BMU
SBK
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2009

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 20:19

Σοτονερ, και εγω στο στρατο ειμαι ηρεμησε για αρχη δεν κερδιζεις κατι με το να βγάζεις την χολή σου. Ο στρατος ειναι οπως ηταν πάντα και η πειθαρχια βγαινει και μεσα απο την φωνή. Αμα σας φένεται γελίο προβλημά σας σε μερικούς... Το ηθικο παραμένει οσο εχει μεινει και δυστιχως ακομα πολεμάμε όλα τα σωματα ασφαλειας για να κοιμουνται καποιοι ηρεμοι οσο γινεται στο σπιτακι τους. Οποτε προσεχτε αλλη φορα τι ξεστομιζεται γιατι το φορουμ ειναι μοτοσυκλετας και οτι πολιτικοστρατιωτικου περιεχομενου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/tasos1010
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 21:00

σίγουρα ο general ειναι κουφός και τους είπαν να φωνάζουνε κάργα!!! πέρα από την πλάκα όμως αυτός ο ασπρομάλλης είναι για πολλά κλοτσίδια γιατί αυτός τους έχει διατάξει να φωνάζουν κ μετά γελάει ο ηλίθιος!!!! έχω να πω μόνο καλά κουράγια σε αυτά τα παιδιά γιατί το τι θα συναντήσουν το ξέρουμε όλοι όσοι έχουμε πάει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 21:21

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
Sotoner έγραψε:
΄Παίδες και γω στρατιωτικός είμαι απο ΣΜΥ...Δέν είναι καραγκιοζιλίκια όπως προανέφεραν ορισμένοι ούτε στρατόκαυλοι...Απλά είναι 18 χρονών παιδιά όπως ήμουν και γώ τα οποία έτσι τα μαθαίνουν απ την πρώτη μέρα...Και επιπλέον αν δέν φωνάξεις μπορεί να καμπανιαστείς και να ΄χασεις έξοδο η οποία είναι Τετάρτη ή ΣΚ...Βέβαια όταν βγαίνεις απ την σχολή βλέπεις τον πραγματικό στρατό και όλα αυτά ανατρέπονται...
Εγώ τα έβλεπα όλα αυτά και γελούσα και ειδικά για τα σχόλια για την Καρδίτσα μιάς και είμαι απο κεί...Αλλά θηχτικα απο κανα δύο σχόλια και γι αυτό απάντησα.
Επίσης καραγκιζιλίκι θεωρώ να δουλεύεις σε δημόσια υπηρεσία και να μην πατάς ποτέ όπως και να έχεις κατεβεί απ τα βουνα και τώρα να είσαι διευθυντής της ΔΕΗ διότι είχες μέσον πολιτικό για να μπείς στο δημόσιο..
Επίσης καραγκιοζιλίκι είναι να είσαι ηλεκτρολόγος και να χρεώνεις μιά αλλαγή μοτεράκι στο πληντήριο 150 ευρώ και γενικά τα ελεύθερα επαγγέλματα στα οποία μπορείς να κλέψεις τον συνάνθρωπο!!!!Αυτά είναι καραγκιοζιλίκια...Τί νομίζετε??ότι μπήκαμε στρατο επειδή γουστάραμε????Προφανώς όχι γτ στα 18 ούτε φαντάρος δέν έχεις πάει για να ξέρεις πώς είναι....Μάλλον επειδή οι γονείς μας δέν είχαν να μας σπουδάσουν...ΦΤΩΧΙΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙ.....ΦΤΩΧΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Η ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!
το 70% νομίζεται ότι το γουστάρει το επάγγελμα?????'ΟΧΙ ΚΥΡΙΟΙ!!!!!!!
Αλλα πλέον ορισμένοι έχουν κάνει οικογένειες και δεν μπορούν να πάρουν το ρίσκο να φύγουν και να αφησουν τα παιδια τους νυστικα......
ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ ΤΗΣ ΣΜΥ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΦΤΩΧΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ....ΟΠΟΙΟΣ Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΑΠΕΚΤΗΣΕ Η ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΡΗΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ....δέν πειράζει όμως...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑΡΑ!!!!!!
και πάλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΥΡΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ!!!!
Να στε όλοι καλά και να χαίρεστε τις οικογένεις σας.....Κλέφτες επαγγελματίες και μή.....

σωτηση και εγω εχω κολιτους στο πολεμικο ναυτικο και ξερω αγοριμ ειναι βλαχαδερα τα πεδακια δεν ουρλιαζισ σαν καθιστεριμενο μεσα στον κοσμο και μεσα σε γονεις αλλο να εισαι μεσα στους θαλαμους ...και ο κανονισμος λεει με ζοιραδα ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΕΙΣ
τορα βεβεα για ακομα μια φορα οπιος εχει την μιχα μιγιαζετε γιατι εσυ το πιρες προσοπικα
τη να πει και ο γιοργακης που τον εχετε κατακραξει ποθ ειναι ματατζεις?
πρεπει να μαθετε να ελενχετε τον εαυτοσας μερικει μερικει προδιδεστε ..

και οσο για φτοχια φιλεμου επιδει απευθινεσε σε εμενα και εγο δεν λεεο ΚΑΠΙΟΙ μιλαο ευθεος μην τα λες σε εμενα πεσταα σε καναν αλον οτι νανε αραδιασες γιατι ειπα για τα σιγκεκριμενα καραγκιοζιλικια που εδιχνε το βιντεο αλλα βεβεα οτι ειπα ειτανε στοχευμενο προσοπικα για εσενα αφου με ξερεις τοσο καιρο εσενα ειχα βαλει στο ματι δεν ειχα τι αλλο να κανο και ειτθελα να στην πο

+1000

παιδες μην τρελενεστε τοσο πολυ δεν ειπαν και τιποτα τα παιδια απλα σχολιασανε κατι που ειδαν και ειμαστε μια χωρα ελευθερη οστε να πουμε την γνωμη μας..σηγουρα και εσεις απο μεσα σας το ιδιο ειπατε αφου ο ιδιος ο στρατηγος γελαγε.προτινο να μην ανοιξει θεμα για ενα πραγμα που δεν αξιζει..μακαρι τα παιδια να εκπαιδευτουν καλα και να δειξουν τις ικανοτητες εκει που πρεπει γιατι ξερετε οτι με φωνες δεν νικησε κανεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 21:35

Τελικα ρε παιδια μπας και εχει κανεις το τηλ της(1ης) μελαχροινης? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 21:37

sxlogo έγραψε:
Τελικα ρε παιδια μπας και εχει κανεις το τηλ της(1ης) μελαχροινης? Rolling Eyes

φαινεται λειπει η γυναικα σου και τα λες αυτα... lol! lol! xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 21:40

tsasbi έγραψε:
sxlogo έγραψε:
Τελικα ρε παιδια μπας και εχει κανεις το τηλ της(1ης) μελαχροινης? Rolling Eyes

φαινεται λειπει η γυναικα σου και τα λες αυτα... lol! lol! xaxa xaxa


Οχι,πηρα μεγαλο χαλακι εξωπορτας!!!(2.00Χ3.00) :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 21:42

sxlogo έγραψε:
tsasbi έγραψε:
sxlogo έγραψε:
Τελικα ρε παιδια μπας και εχει κανεις το τηλ της(1ης) μελαχροινης? Rolling Eyes

φαινεται λειπει η γυναικα σου και τα λες αυτα... lol! lol! xaxa xaxa


Οχι,πηρα μεγαλο χαλακι εξωπορτας!!!(2.00Χ3.00) :P

ποτε βγηκαν να παω να παρω και εγω ενα σετ fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 21:48

Παρε τηλ τη Μιραρακη και πες γιατι το θελεις, τα δινει με 50%
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

στρατιωτική πειθαρχεία...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: στρατιωτική πειθαρχεία......   στρατιωτική πειθαρχεία...... EmptyΣαβ 17 Νοε 2012, 21:49

sxlogo έγραψε:
Παρε τηλ τη Μιραρακη και πες γιατι το θελεις, τα δινει με 50%

δειχνω πιστοποιητικο γαμου για το 50% fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
στρατιωτική πειθαρχεία......
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com