Greek GSX-R forum
GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_l10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_c10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_r10 
JIMK7
GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_l10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_c10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_r10 
nasos-v
GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_l10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_c10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_r10 
T.R.E
GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_l10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_c10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_r10 
k8 600 kk
GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_l10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_c10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_r10 
kostaskr6
GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_l10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_c10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_r10 
κολτρέϊν
GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_l10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_c10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_r10 
Leroy
GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_l10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_c10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_r10 
ripper
GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_l10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_c10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_l10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_c10GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Poll_r10 

 

 GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?

Πήγαινε κάτω 
+59
alou
krosfala
gsxrk71000
sfikaaa
GSX-R 1000
nikolhs1
harbo
Schumi
poulitzer
spastos
boutser
vaggosk7
Bozos
Darksoul
Gixxerm@n
Κωσταςηρακλειο
ripseventh
888hayabusa
T.R.E
G.E.B. R-09
varypiniths
cursed2
landen
TheVeteran
opoulian
$alla$
JIMK7
gostrider
susukakiask7
tasos600
kostaskr6
AggelosK8
SuzukaK4
Kydo
mx5
No Fear
Sotoner
κολτρέϊν
andRewR
kouzinas
gabri
GIXXERAKIAS
magfaria
Miou
giannisp
vd
magiaklaniakeksatmisi
rsv4aprc
Vortex
tsasbi
gat0s
cpantelo
popay
mistiriodis_tsantakias
busa respect
k8 600 kk
DrIoannis
tasos1984
nktr
63 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sfikaaa
Normal gixxer
Normal gixxer
sfikaaa


Άντρας Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 326
Hμερομηνία εγγραφής : 27/12/2010

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΚυρ 06 Απρ 2014, 15:55

ripseventh έγραψε:
Και εγώ κάτι έχω ακούσει,όχι όμως ότι θα την ξαναστρώσουν όλη την πίστα απ την αρχή,έχω ακουσει ότι θα ξηλώσουν τα σημεία που έχει χαλάσει η πίστα και αυτά θα ξαναστρώσουν απ την αρχή,για παράδειγμα η ευθεία π.χ όπως και άλλα κομμάτια της πίσταςδέν εχουν κάτι για ποιό λόγω να ξηλωθούν.

αυτο το εκαναν ηδη αν κ το βλεπω βλακωδες που αφησαν κομματια οπως ηταν αφου το υλικο ηταν λαθος απο την αρχη οποτε θεμα χρονου ειναι να βγαλουν κ εκει προβληματα...και ηταν μια βλακεια κ μιση...ηταν χάλια κ απεγινε......

Η μονη σωστη δουλεια ειναι να γινει απο την αρχη....Οσο για το ποιος ειναι ο ιδιος εργολαβος ...αλλα θα την αναλαβει μια απο τις εταιριες που εκανα την Εγνατια οδο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΔευ 07 Απρ 2014, 08:26

krosfala έγραψε:
Το καλο ειναι οτι η καφετερεια απεκτησε νεο ενοικιαστη
απ οτι μου ειπανε,οσο για το στρωσιμο της πιστας λενε
οτι θα γινει συντομα αλλα τιποτα συγκεκριμενο ακομη.......

sfikaaa έγραψε:
DrIoannis έγραψε:
Για να προλάβουν την φετινή σεζόν πρέπει οπωσδήποτε σύντομα να ξεκινήσουν. Ο καιρός είναι κατάλληλος, άντε να ζεστάνει λίγο ακόμη 2-3 εβδ.

η καφετερια οντως εχει νιου αφεντικο.....ελπιζω ισαξιο του Ολυμπιου...δυσκολο βεβαια Very Happy 

..σεζον????1Απριλιου εεεε???  Πριν τις εκλογες ΔΕΝ  Crying or Very sad 

Το ότι νοικιάστηκε ξανά η καφετέρια είναι σημαντικό για την λειτουργία της πίστας. Άντε να δούμε τι θα γίνει με την ασφαλτόστρωση. Εμένα ο Ηλίας της πίστας (για όσους τον ξέρουν) μου είπε ότι προεκλογικά θα στρωθεί ΟΛΗ. Ας ελπίσουμε να γίνει και το κυριότερο σωστά, γιατί αν είναι να έχουμε τα ίδια ας ξοδε΄ψουν ταχρήματα κάπου αλλού!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
888hayabusa
Normal gixxer
Normal gixxer
888hayabusa


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 111
Αγωνιζόμενος : ΕΤΣΙ ΛΕΩ
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΤρι 15 Απρ 2014, 20:50

cpantelo έγραψε:


Παμε στη πιστα...Η ραδιο-αρβυλα περι χαλασμενου ταπητα ειναι επιστημονικης φαντασιας.Ναι η πιστα εχει ψιλοξεφτισει σε ορισμενα σημεια (Κ6,Κ10,Κ15) αλλα δεν υπαρχει κανενα θεμα περνας απο πανω χωρις να ενοχλει τιποτα και να μην σκεφτεσαι το παραμικρο.Ποσο καβλα ειναι ρε γμτ!!!!!!

Ο κοσμος ηταν συνολο 50 ατομα,μαζι με τους πλοηγους/αγωνιζομενους κτλπ 60 το πολυ.Υπηρχανε και κατι βουλγαροι (και μια γυναικα) καθως και ενας τουρκος που κανανε προπονηση για το βαλκανικο πρωταθλημα.
Γρηγοροτερος ολων ενας βουλγαρος με Bmw 1000rr (με μπροστινο χαλια οπως το ειδαμε στατικα που του το ρυθμισε ο μπουστας) που εκανε 1:22.3 νομιζω!!!!


Στο θεμα με την πιστα εχεις μεγαλο δικιο.. η πιστα δεν ειναι αριστη οπως ηταν ειναι η αληθεια αλλα το προβλημα που εχει δεν την καθιστα και αχρηστη οπως γραφουν και ξαναγραφουν στα φορουμ καποιοι που την εχουν δει μονο σε φωτογραφιες.

Ο βουλγαρος που γυρνουσε στην πιστα ηταν ο Martin Choy οποιος εχει και το ρεκορ της πιστας και σε προσφατη προπονηση του εγραψε 1.20 χαμηλο (με το χαλασμενο ασφαλτοταπητα οπως λενε οι πολλοι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nikolaslaoutaris.gr/nikolaslaoutaris/
gv_gr
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 15
Hμερομηνία εγγραφής : 23/07/2010

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΤρι 15 Απρ 2014, 22:26

Δεν καταλαβαινω γιατι καποιοι ακομα και τωρα προσπαθουν να παρασυρουν κοσμο να ρισκαρει οχι μονο διασκεδαση αλλα και ΑΣΦΑΛΕΙΑ μπαινοντας στην πιστα στην τωρινη της κατασταση.
Ο cpantelo πολυ σωστα εγραψε την κατασταση που επικρατουσε ενα χρονο πριν στον trackbike του Απριλιου 2013.Ηταν καλη και αρκετα ΓΡΗΓΟΡΗ ΤΟΤΕ.
Η κατασταση επιδεινωθηκε δραματικα λιγο αργοτερα και για το λογο αυτο ΟΛΟΙ οι σοβαροι ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ ακυρωσαν ολα τα ΤDS.
Επισης επειδη ημουν και εγω εκει ο βουλγαρος που γυριζε στο 22 δεν ηταν ο choy αλλα αυτο δεν εχει καμια σημασια.
Για εμενα σημασια εχει τα γραφωμενα και οι πληροφοριες που δινονται  απο εδω μεσα να ειναι αντικειμενικες και να ανταποκρινωνται στην πραγματικη κατασταση που επικρατει βαζωντας στην ακρη προσωπικα συμφεροντα και οικονομικα κερδη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
888hayabusa
Normal gixxer
Normal gixxer
888hayabusa


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 111
Αγωνιζόμενος : ΕΤΣΙ ΛΕΩ
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΤρι 15 Απρ 2014, 23:42

Για τον Choy ενημερωθηκα απο αλλους που ισως να κανουν λαθος και ζητω συγνωμη αν παρεσυρα καποιους. Παντος σιγουρα ηταν αυτος που κατεβασε 1.20 στις 9-4-2014 σε μια απο τις προπονησεις του.

Οσον αφορα την πιστα και την κατασταση της παραμενω σε αυτα που εγραψα παραπανω... Οσον αφορα τη σοβαροτητα των διοργανωτων δεν μπορω να φανταστω ποιους θεωρεις εσυ σοβαρους και ποιους οχι.. Νομιζω οσοι ασχολουντε σχετικα θεματα γνωριζουν και εχουν αποψη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nikolaslaoutaris.gr/nikolaslaoutaris/
varypiniths
Normal gixxer
Normal gixxer
varypiniths


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : PORTO SALONICA
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Αγωνιζόμενος : κατι κατεχουμε και μεις...
Hμερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΤετ 16 Απρ 2014, 00:14

Τον Choy αγαπητέ τον εχω μετρήσει με τα χεράκια μου 1,18,8 στην παλιά άσφαλτο.οποτε για να κατέβασε σε 20 μετα απο προπονήσεις επι προπονησεων στη νέα σημαίνει ότι η πίστα έχει θέμα.άντε εγω να έκανα λάθος γιατι με ενα κινητό δεν εχεις ακριβής μέτρηση αλλα όπως και να το κανεις γυρνούσε στο 20 σταθερά...τωρα όσο αφορά την πίστα απο προσωπική εμπειρία σίγουρα στους χρόνους ανω των 28 δεν εχει θέμα αλλα κατα την γνώμη μου ειναι γελοία απαράδεκτη και και και.εγω δεν εχω ψυχολογία να περάσω 15 16 τέρμα γκάζι πανω απο τα φαγωματα με το 750 πόσο μάλλον με 1000.και μόνο που η αγωνιστική γραμμή εχει αποκτήσει γυαλάδα όπως στους δρόμους που πατάνε τα λάστιχα των αυτοκινήτων αυτο για μενα ειναι το λιγότερο γελοίο.
Προσωπική μου γνώμη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΤετ 16 Απρ 2014, 09:03

varypiniths έγραψε:
Τον Choy αγαπητέ τον εχω μετρήσει με τα χεράκια μου 1,18,8 στην παλιά άσφαλτο.οποτε για να κατέβασε σε 20 μετα απο προπονήσεις επι προπονησεων στη νέα σημαίνει ότι η πίστα έχει θέμα.άντε εγω να έκανα λάθος γιατι με ενα κινητό δεν εχεις ακριβής μέτρηση αλλα όπως και να το κανεις γυρνούσε στο 20 σταθερά...τωρα όσο αφορά την πίστα απο προσωπική εμπειρία σίγουρα στους χρόνους ανω των 28 δεν εχει θέμα αλλα κατα την γνώμη μου ειναι γελοία απαράδεκτη και και και.εγω δεν εχω ψυχολογία να περάσω 15 16 τέρμα γκάζι πανω απο τα φαγωματα με το 750 πόσο μάλλον με 1000.και μόνο που η αγωνιστική γραμμή εχει αποκτήσει γυαλάδα όπως στους δρόμους που πατάνε τα λάστιχα των αυτοκινήτων αυτο για μενα ειναι το λιγότερο γελοίο.
Προσωπική μου γνώμη...

Γυαλάδα δεν έχω δει ποτέ στην πίστα των Σερρών. Τα μπαλώματα επάνω στην αγωνιστική γραμμή στην έξοδο της Κ2 και της Κ14-Κ15 με αποσυντόνιζαν εμένα τουλάχιστον. Δύο μήνες πριν που πήγα, μιλώντας με άνθρωπο της πίστα (τον Ηλία τον φαλακρό), μου είπε για κάποιον Βούλγαρο που λίγο καιρό πριν έριξε το ρεκόρ πίστας στο 1:17... Rolling Eyes 

Κατά τα άλλα την τελευταία φορά που πήγα, γλίστρησα στην Κ13 κάτι που δεν το περίμενα και μου χάλασε λίγο την ψυχολογία. Είχα και λίγο λάθος γραμμή, αλλά και πάλι θεωρώ ότι δεν έπρεπε να μου γλιστρίσει σε μια τέτοια πίστα με τον δικό κακό ρυθμό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
opoulian
Normal gixxer
Normal gixxer
opoulian


Άντρας Όνομα: : Spyros
Τόπος : athens
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 237
Hμερομηνία εγγραφής : 10/09/2009

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΤετ 16 Απρ 2014, 09:47

καλημερα.
αυτο με το ρεκορ πιστας ασχολιαστο δεν παιζει με την καμια.το λενε για να πουν οτι η πιστα κραταει και να πηγαινει ακομα κοσμος.φαντασου και μενα το 2013 απριλη που πηγα τα ιδια μου ελεγαν.
Τωρα για την πιστα την θεωρω τελειως ακαταλληλη για track day το μονο που θα μπορουσε να γινει ειναι κανα σχολειο με τελειως αρχαριους οδηγους του 1,40 ασ πουμε απλα για να δουν πως ειναι μια πιστα (και καλα πιστα) αν και αμα ηταν να παω εγω προσωπικα δεν θα πηγαινα ουτε σε αυτο.

παιδια μονο η αποχη μπορει να φερει κατι.οσο ακομα πανε μερικοι δεν αλλαζει κατι να φανταστειτε το περασμενο σκ ειχαν οι αμαξαδες track day και ηταν γεματη η πιστα αμα δεν κοψουν να πηγαινουν, ολοι οι αρμοδιοι θα το καθυστερησουν μεχρι τελους για την νεα ασφαλτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gv_gr
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 15
Hμερομηνία εγγραφής : 23/07/2010

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΤετ 16 Απρ 2014, 11:23

888hayabusa έγραψε:
Για τον Choy ενημερωθηκα απο αλλους που ισως να κανουν λαθος και ζητω συγνωμη αν παρεσυρα καποιους. Παντος σιγουρα ηταν αυτος που κατεβασε 1.20 στις 9-4-2014 σε μια απο τις προπονησεις του.

Οσον αφορα την πιστα και την κατασταση της παραμενω σε αυτα που εγραψα παραπανω... Οσον αφορα τη σοβαροτητα των διοργανωτων δεν μπορω να φανταστω ποιους θεωρεις εσυ σοβαρους και ποιους οχι.. Νομιζω οσοι ασχολουντε σχετικα θεματα γνωριζουν και εχουν αποψη

Αρχικα δεν ηθελα να μπω σε προσωπικη αντιπαραθεση αλλα αφου με ρωτας θα σου υπενθιμησω καποια πραγματα που ισως ξεχνας η που δεν σου τα ειπαν καλα.

1.Το οτι εκτος απο tds AKYΡΩΘΗΚΑΝ αγωνες πρωταθληματων ελληνικων,ρουμανικων και καποιες διοργανωσεις ισραηλινων δεν σου λεει τιποτα ?
2.Συνεχιζεις και χρησιμοποιεις σαν παραδειγμα καλης λειτουργικης καταστασης της πιστας το Choy.Δηλαδη θεωρεις οτι ειναι ο μεσος ορος οδηγου ?  Eιναι ο μεσος ορος οδηγων που θα εχεις στα σχολεια και στις διοργανωσεις σου ?
3.Οταν σου ζητουν καποιες πληροφοριες για τα βιογραφικα εκπαιδευτων-συνεργατων σου οφειλεις να απαντας σε ολα και οχι επιλεκτικα (στο bikenet υπαρχει ακομα ολο το υλικο Ακομα).
4. Σε κανενα μερος του κοσμου ΔΕΝ υπαρχει εκδρομη η οποια να βαφτιζεται εκπαιδευτικη και να εχει κομιστρο αυτο ειναι τουλαχιστον γελειο.

Ελπιζω να καλυψα τις αποριες σου .


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gv_gr στις Τετ 16 Απρ 2014, 11:55, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
varypiniths
Normal gixxer
Normal gixxer
varypiniths


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : PORTO SALONICA
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Αγωνιζόμενος : κατι κατεχουμε και μεις...
Hμερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΤετ 16 Απρ 2014, 11:55

opoulian έγραψε:
καλημερα.
αυτο με το ρεκορ πιστας ασχολιαστο δεν παιζει με την καμια.το λενε για να πουν οτι η πιστα κραταει και να πηγαινει ακομα κοσμος.φαντασου και μενα το 2013 απριλη που πηγα τα ιδια μου ελεγαν.
Τωρα για την πιστα την θεωρω τελειως ακαταλληλη για track day το μονο που θα μπορουσε να γινει ειναι κανα σχολειο με τελειως αρχαριους οδηγους του 1,40 ασ πουμε απλα για να δουν πως ειναι μια πιστα (και καλα πιστα) αν και αμα ηταν να παω εγω προσωπικα δεν θα πηγαινα ουτε σε αυτο.

παιδια μονο η αποχη μπορει να φερει κατι.οσο ακομα πανε μερικοι δεν αλλαζει κατι να φανταστειτε το περασμενο σκ ειχαν οι αμαξαδες track day και ηταν γεματη η πιστα αμα δεν κοψουν να πηγαινουν, ολοι οι αρμοδιοι θα το καθυστερησουν μεχρι τελους για την νεα ασφαλτο.

Με καλυπτεις πληρως...+750000000000000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΤετ 16 Απρ 2014, 12:19

varypiniths έγραψε:
opoulian έγραψε:
καλημερα.
αυτο με το ρεκορ πιστας ασχολιαστο δεν παιζει με την καμια.το λενε για να πουν οτι η πιστα κραταει και να πηγαινει ακομα κοσμος.φαντασου και μενα το 2013 απριλη που πηγα τα ιδια μου ελεγαν.
Τωρα για την πιστα την θεωρω τελειως ακαταλληλη για track day το μονο που θα μπορουσε να γινει ειναι κανα σχολειο με τελειως αρχαριους οδηγους του 1,40 ασ πουμε απλα για να δουν πως ειναι μια πιστα (και καλα πιστα) αν και αμα ηταν να παω εγω προσωπικα δεν θα πηγαινα ουτε σε αυτο.

παιδια μονο η αποχη μπορει να φερει κατι.οσο ακομα πανε μερικοι δεν αλλαζει κατι να φανταστειτε το περασμενο σκ ειχαν οι αμαξαδες track day και ηταν γεματη η πιστα αμα δεν κοψουν να πηγαινουν, ολοι οι αρμοδιοι θα το καθυστερησουν μεχρι τελους για την νεα ασφαλτο.

Με καλυπτεις πληρως...+750000000000000
Kι αλλα +7500000000000000 απο μενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
888hayabusa
Normal gixxer
Normal gixxer
888hayabusa


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 111
Αγωνιζόμενος : ΕΤΣΙ ΛΕΩ
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΠεμ 17 Απρ 2014, 02:13

gv_gr έγραψε:
888hayabusa έγραψε:
Για τον Choy ενημερωθηκα απο αλλους που ισως να κανουν λαθος και ζητω συγνωμη αν παρεσυρα καποιους. Παντος σιγουρα ηταν αυτος που κατεβασε 1.20 στις 9-4-2014 σε μια απο τις προπονησεις του.

Οσον αφορα την πιστα και την κατασταση της παραμενω σε αυτα που εγραψα παραπανω... Οσον αφορα τη σοβαροτητα των διοργανωτων δεν μπορω να φανταστω ποιους θεωρεις εσυ σοβαρους και ποιους οχι.. Νομιζω οσοι ασχολουντε σχετικα θεματα γνωριζουν και εχουν αποψη

Αρχικα δεν ηθελα να μπω σε προσωπικη αντιπαραθεση αλλα αφου με ρωτας θα σου υπενθιμησω καποια πραγματα που ισως ξεχνας η που δεν σου τα ειπαν καλα.

1.Το οτι εκτος απο tds AKYΡΩΘΗΚΑΝ αγωνες πρωταθληματων ελληνικων,ρουμανικων και καποιες διοργανωσεις ισραηλινων δεν σου λεει τιποτα ?
2.Συνεχιζεις και χρησιμοποιεις σαν παραδειγμα καλης λειτουργικης καταστασης της πιστας το Choy.Δηλαδη θεωρεις οτι ειναι ο μεσος ορος οδηγου ?  Eιναι ο μεσος ορος οδηγων που θα εχεις στα σχολεια και στις διοργανωσεις σου ?
3.Οταν σου ζητουν καποιες πληροφοριες για τα βιογραφικα  εκπαιδευτων-συνεργατων  σου οφειλεις να απαντας σε ολα και οχι επιλεκτικα (στο bikenet υπαρχει ακομα ολο το υλικο Ακομα).
4. Σε κανενα μερος του κοσμου ΔΕΝ υπαρχει  εκδρομη η οποια να βαφτιζεται εκπαιδευτικη και να εχει κομιστρο αυτο ειναι τουλαχιστον γελειο.

Ελπιζω να καλυψα τις αποριες σου .

Αν καταλαβες τα απο τα γραφομενα μου οτι ξεκιναω προσωπικη αντιπαραθεση μαζι σου η με οποιονδηποτε αλλο, κανεις μεγαλο λαθος...
Τη γνωμη μου εξεφρασα οπως αλλωστε μου επιτρεπουν οι κανονες του φορουμ...

Και μια συμβουλη,... αν θες να κατηγορησεις καποιον για οτιδηποτε και εχεις τα κακαλα, το κανεις επωνυμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nikolaslaoutaris.gr/nikolaslaoutaris/
varypiniths
Normal gixxer
Normal gixxer
varypiniths


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : PORTO SALONICA
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Αγωνιζόμενος : κατι κατεχουμε και μεις...
Hμερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΠεμ 17 Απρ 2014, 09:43

Αρχισανε παλι τα ιδια και τα ιδια.δε σε ειπε κατι το μεμπτο η κατι το μηνυσιμο για να βαλει και το ονομα του.και δε καταλαβα απαγορευεται να λεμε την γνωμη μας;ειναι τοσο φιλικο το κλιμα εδω μεσα μην τρελενεσαι...α και αμα θες το δικο μου ονομα ειναι Πετρος Δημητριου και η πιστα των σερρων καταντησε τραγικη και γελοια...ετσι για να μην αγχωνεσαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gv_gr
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 15
Hμερομηνία εγγραφής : 23/07/2010

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΠεμ 17 Απρ 2014, 11:19

888hayabusa έγραψε:
gv_gr έγραψε:
888hayabusa έγραψε:
Για τον Choy ενημερωθηκα απο αλλους που ισως να κανουν λαθος και ζητω συγνωμη αν παρεσυρα καποιους. Παντος σιγουρα ηταν αυτος που κατεβασε 1.20 στις 9-4-2014 σε μια απο τις προπονησεις του.

Οσον αφορα την πιστα και την κατασταση της παραμενω σε αυτα που εγραψα παραπανω... Οσον αφορα τη σοβαροτητα των διοργανωτων δεν μπορω να φανταστω ποιους θεωρεις εσυ σοβαρους και ποιους οχι.. Νομιζω οσοι ασχολουντε σχετικα θεματα γνωριζουν και εχουν αποψη

Αρχικα δεν ηθελα να μπω σε προσωπικη αντιπαραθεση αλλα αφου με ρωτας θα σου υπενθιμησω καποια πραγματα που ισως ξεχνας η που δεν σου τα ειπαν καλα.

1.Το οτι εκτος απο tds AKYΡΩΘΗΚΑΝ αγωνες πρωταθληματων ελληνικων,ρουμανικων και καποιες διοργανωσεις ισραηλινων δεν σου λεει τιποτα ?
2.Συνεχιζεις και χρησιμοποιεις σαν παραδειγμα καλης λειτουργικης καταστασης της πιστας το Choy.Δηλαδη θεωρεις οτι ειναι ο μεσος ορος οδηγου ?  Eιναι ο μεσος ορος οδηγων που θα εχεις στα σχολεια και στις διοργανωσεις σου ?
3.Οταν σου ζητουν καποιες πληροφοριες για τα βιογραφικα  εκπαιδευτων-συνεργατων  σου οφειλεις να απαντας σε ολα και οχι επιλεκτικα (στο bikenet υπαρχει ακομα ολο το υλικο Ακομα).
4. Σε κανενα μερος του κοσμου ΔΕΝ υπαρχει  εκδρομη η οποια να βαφτιζεται εκπαιδευτικη και να εχει κομιστρο αυτο ειναι τουλαχιστον γελειο.

Ελπιζω να καλυψα τις αποριες σου .

Αν καταλαβες τα απο τα γραφομενα μου οτι ξεκιναω προσωπικη αντιπαραθεση μαζι σου η με οποιονδηποτε αλλο, κανεις μεγαλο λαθος...
Τη γνωμη μου εξεφρασα οπως αλλωστε μου επιτρεπουν οι κανονες του φορουμ...

Και μια συμβουλη,... αν θες να κατηγορησεις καποιον για οτιδηποτε και εχεις τα κακαλα, το κανεις επωνυμα

Επειδη συνεχιζεις να μην απαντας γνωστο αλλωστε αυτο η μαλλον απαντας με τον δικο σου τροπο θα σου εξηγησω και κατι ακομα και θα αφησω τον κοσμο του forum να κρινει.
Επισης υπαρχει και ο moderator και αν κατι απο αυτα που γραφω δεν του αρεσει μπορει και να τα διαγραψει.
Λοιπον ζητησες την γνωμη και στην ειπα.Εσυ εισαι αυτος που εκτιθεσαι στα φορα διαφημιζωντας αυτο που πουλας (και καλα κανεις) αλλα εγω οπως και ολοι μπορω να κρινω και να εχω την αποψη μου.Το καταλαβες ?
Επισης τις συμβουλες καλυτερα να τις κρατησεις για τον εαυτο σου και επειδη εχω τα κοκαλα οπως λες οταν σε δω θα ερθω και θα σου πω ποιος ειμαι και γιατι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΠεμ 17 Απρ 2014, 23:41

888hayabusa έγραψε:


Ο βουλγαρος που γυρνουσε στην πιστα ηταν ο Martin Choy

Στο trackbike του απριλιου 2013 δεν ηταν ο choy αλλος ηταν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 25 Απρ 2014, 13:18

σήμερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 25 Απρ 2014, 15:58

Ότι και να λέμε για την πίστα και έτσι όπως είναι μιά χαρά κάνεις το διήμερο σου...ας όψεται το χρήμα πλέον που δεν περισσεύει για τίποτα...πόσο μάλλον για ένα διήμερο 700-800ων ευρώ για του Αθηναίους (δεν λέω για άλλους που ξεκινάνε και από Νησιά η από Πελοπόνησο). Crying or Very sad 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΣαβ 26 Απρ 2014, 14:49

Μια που μιλάμε για Σέρρες και για χρόνους, οι χρόνοι έχουν ξεφύγει ΕΝΤΕΛΩΣ ΛΕΜΕ!! Στην προκειμένη περίπτωση είναι το γνωστό αυτοκίνητο του Πέτρου Φύκατα από Βέροια ο οποίος τίναξε τα χρονόμετρα!!! 1:21:6 και έχει και συνέχεια. Ο προηγούμενός του χρόνος ήταν κάπου στο 1:25!!! Δεν πάμε καλά!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=h4DVHMD_x6o&app=desktop
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
opoulian
Normal gixxer
Normal gixxer
opoulian


Άντρας Όνομα: : Spyros
Τόπος : athens
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 237
Hμερομηνία εγγραφής : 10/09/2009

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΣαβ 26 Απρ 2014, 15:20

οι χρονοι δεν εχουν ξεφυγει αλλα τα αμαξια.
οπως ξερεις το συγκεκριμενο αμαξι ειναι απιστευτα μελετημενο 1000αλογα τερμα στημενο παναλαφρο(για evo 1100kg) τετρακινητο ++++πολλα αλλα.ενδεικτικα 0-250κμ σε 9sec ακομα και σε αυτην την ασφαλτο γραφει τρελους χρονους φαντασου τι θα γινοταν με καλη ασφαλτο ανετα 1,20.

τωρα για διημερο σερρες με αυτην την ασφαλτο προσωπικα εγω και στις σερρες να εμενα ΔΕΝ θα πηγαινα εκτος εαν καποιος μπαινει για τουριστικη φαση 1,40+++.η πιστα ειναι ακαταλληλη για δυο τροχους για την δικη μου ξαναλεω θεωρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΣαβ 26 Απρ 2014, 19:34

opoulian έγραψε:
οι χρονοι δεν εχουν ξεφυγει αλλα τα αμαξια.
οπως ξερεις το συγκεκριμενο αμαξι ειναι απιστευτα μελετημενο 1000αλογα τερμα στημενο παναλαφρο(για evo 1100kg) τετρακινητο ++++πολλα αλλα.ενδεικτικα 0-250κμ σε 9sec ακομα και σε αυτην την ασφαλτο γραφει τρελους χρονους φαντασου τι θα γινοταν με καλη ασφαλτο ανετα 1,20.

Προφανώς και είναι ιδιαίτερο αυτοκίνητο και ίσως το καλύτερο στην Ελλάδα. Πάντως λίγα χρόνια πριν που τα λέγαμε με τον Πέτρο, έτρεχε στις Σέρρες με κατεβασμένη ισχύ κάπου στα 600 άλογα αν θυμάμαι καλά, γιατί δεν ήταν οδηγήσιμο! Στο συγκεκριμένο βίντεο δεν έχω ιδέα για τα χαρακτηριστικά-στήσιμο του αυτοκινήτου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
cursed2
Normal gixxer
Normal gixxer
cursed2


Άντρας Όνομα: : Ιωαννης
Τόπος : Αιγαλεω-Καλιφορνια
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 78
Αγωνιζόμενος : Ναι
Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2011

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΚυρ 27 Απρ 2014, 10:00

opoulian έγραψε:
οι χρονοι δεν εχουν ξεφυγει αλλα τα αμαξια.
οπως ξερεις το συγκεκριμενο αμαξι ειναι απιστευτα μελετημενο 1000αλογα τερμα στημενο παναλαφρο(για evo 1100kg) τετρακινητο ++++πολλα αλλα.ενδεικτικα 0-250κμ σε 9sec ακομα και σε αυτην την ασφαλτο γραφει τρελους χρονους φαντασου τι θα γινοταν με καλη ασφαλτο ανετα 1,20.

τωρα για διημερο σερρες με αυτην την ασφαλτο προσωπικα εγω και στις σερρες να εμενα ΔΕΝ θα πηγαινα εκτος εαν καποιος μπαινει για τουριστικη φαση 1,40+++.η πιστα ειναι ακαταλληλη για δυο τροχους για την δικη μου ξαναλεω θεωρια

 +1 
Δυστυχως κατω απο το 1.30 αρχιζει το ρισκο και εισαι στο στυλ μονοπατιου.
Να μην πεσεις στο νεροφαγωμα και να μην πατησεις χαλικια.
 Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 23 Μάης 2014, 16:44

εγω λεω κριμα και ξανα κριμα γτ...ρημαξαν την μοναδικη (σωστη ) πιστα που υπηρχε.και το χειροτερο ολοι θα την βγαλουν λαδι...μεχρι τις εκλογες φυσικα που θα ταζουν τα τρελα τους παλι.. παντως οσοι γνωστοι φιλοι εχουν παει....λενε ακριβως αυτα που ανεφεραν τα παιδια ποιο πανω...δεν ειναι για να πιεσεις!!! ειναι για προπονηση με χαμηλο και μετριο ρυθμο... της ταξεως μεχρι του 1,35 και πανω..εγω ειχα ετοιμασει το μοτο για να ανεβω και με πηραν τηλ και λενε μην ξεκινας...αλλα ομως ρε γμτ....δ μπορω μ ελλειψε το στριψιδι....χαχαχ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 10 Μαρ 2017, 19:54

Αντε ψηθητε,ανοιξτε κανα θεμα κ για φετος!!! :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΤρι 14 Μαρ 2017, 08:55

krosfala έγραψε:
Αντε ψηθητε,ανοιξτε κανα θεμα κ για φετος!!! :p

Πέτρο Σ/Κ θα γίνεται χαμός ως συνήθως, δεν το ευχαριστιέσαι και εφόσον φυσικά θα είναι η πίστα ελεύθερη. Το καλύτερο είναι καθημερινές, αλλά δύσκολο για όλους.

Εγώ έχω σκοπό μέχρι τον Μάιο να πάω καθημερινή όπως κάνω πάντα. Θα σε ενημερώσω όμως αυτή τη φορά και δεν θα το ξεχάσω. Φυσικά όποιος άλλος θέλει και μπορεί καθημερινή το κανονίζουμε.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την topetwrx στις Τετ 15 Μαρ 2017, 09:25, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?   GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....? - Σελίδα 11 EmptyΤρι 14 Μαρ 2017, 22:43

Πιστευω φετος θα ταιριαξει :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
GIXXER TDAY ΣΕΡΡΕΣ..το παλεύουμε? Απρίλη....?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 11 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Παρόμοια θέματα
-
» MICHELIN δωρεάν TDAY 14 Μαίου 2011
» Σερρες 16/5
» Σερρες 28/02 - 01/03 - 02/03/09

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com