Greek GSX-R forum
κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_l10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_c10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_r10 
JIMK7
κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_l10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_c10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_r10 
nasos-v
κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_l10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_c10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_r10 
T.R.E
κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_l10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_c10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_r10 
k8 600 kk
κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_l10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_c10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_r10 
kostaskr6
κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_l10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_c10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_r10 
κολτρέϊν
κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_l10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_c10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_r10 
Leroy
κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_l10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_c10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_r10 
ripper
κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_l10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_c10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_l10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_c10κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Poll_r10 

 

 κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...?

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mihalisss
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 74
Hμερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...?   κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? EmptyΤρι 04 Δεκ 2012, 01:47

δεν νομιζω να υπαρχει πιο καταλληλη εννοτητα να το βαλω αν υπαρχει ομως και ειναι λαθος η τοποθετιση μου ας το αλλαξει καποιος mod

Λοιπον θελω καποιον φιλο απο Πατρα για να παει να δει ενα μηχανακι (motocross) μιας και ειμαι πολυ μακρια. Οποτε αν μπορει καποιος και εχει τον χρονο και τις γνωσεις θα το εκτιμουσα ιδιαιτερως... περισσοτερες πληροφοριες πμ :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lazaros-p
Normal gixxer
Normal gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 23/07/2011

κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...?   κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? EmptyΤρι 04 Δεκ 2012, 13:41

Αν μπορεί ο πωλητής να το πάει σε ένα μαγαζί που θα σου πω τα παιδιά εκεί θα το ελέγξουν. Στείλε π.μ να σε φέρω σε επικοινωνία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akisrio
Normal gixxer
Normal gixxer
akisrio


Άντρας Όνομα: : Ακης
Τόπος : Ριο Πατρα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Hμερομηνία εγγραφής : 15/02/2010

κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...?   κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? EmptyΤρι 04 Δεκ 2012, 14:25

Αν δεν βρεις ακρη με το lazaros-p στειλε μου μηνυμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mihalisss
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 74
Hμερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...?   κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? EmptyΤρι 04 Δεκ 2012, 14:39

OK παιδια θα σας ενημερωσω. ευχαριστω πολυ παντως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbr600f4
Normal gixxer
Normal gixxer
cbr600f4


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : PATRA
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Αγωνιζόμενος : DEN PROLABENO
Hμερομηνία εγγραφής : 25/03/2009

κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...?   κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? EmptyΤετ 05 Δεκ 2012, 00:10

και απο μενα αν θελεις στειλε π.μ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
8annos
Normal gixxer
Normal gixxer
8annos


Άντρας Όνομα: : Θανάσης
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός μηνυμάτων : 103
Hμερομηνία εγγραφής : 24/01/2011

κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...?   κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? EmptyΤετ 05 Δεκ 2012, 09:55

Και εγώ μπορώ να το δω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/8annos?feature=mhum
mihalisss
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 74
Hμερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...?   κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? EmptyΣαβ 08 Δεκ 2012, 13:06

ευχαριστω πολυ παιδια ολους θα ενημερωσω ξανα για το τι εγινε Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mihalisss
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 74
Hμερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...?   κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...? EmptyΤετ 12 Δεκ 2012, 01:06

παιδια ευχαριστω πολυ για την προθυμια σας αλλα τελικα δεν τα βρηκαμε με τον πωλητη στα χρηματα οποτε ακυρο !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
κανεις απο πατρα να μου κανει μια αγγαρεια...?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πατρα κανεις αποψε για καμια γυρα?:)
» Tι κανει το ατομοοοοοοο!!!!!
» τι να το κανει;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com