Greek GSX-R forum
Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_l10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_c10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_l10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_c10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_l10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_c10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_l10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_c10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_l10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_c10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_l10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_c10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_l10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_c10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_l10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_c10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_l10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_c10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_l10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_c10Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Ron haslam racing school

Πήγαινε κάτω 
+10
cpantelo
Painterz
stavroulis
mx5
JIMK7
k8 600 kk
magfaria
babis k8
nktr
mistiriodis_tsantakias
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ron haslam racing school   Ron haslam racing school - Σελίδα 2 EmptyΤρι 18 Δεκ 2012, 10:20

mistiriodis_tsantakias έγραψε:

reeeeee mods kantemouto στα ελληνικά το post δεν μπορώ πρέπει να κάνω format το pc για να περάσω ελληνικά έχει φάει στράβωμα χοντρό

Στεφανε αλλαξα ολα σου τα ποστ. αν θελεις, γραφε πρωτα εδω και μετα περνα τα στο φορουμ. δεν ειναι τιποτα, ουτε 1 λεπτο παραπανω. Wink

δεν θα σε κοιναγαω σε ολο το φορουμ να αλλαζω τα ποστ σου ρεεεεε trella

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex_gr
Jr.gixxer



Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 31
Αγωνιζόμενος : BSB
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2009

Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ron haslam racing school   Ron haslam racing school - Σελίδα 2 EmptyΤετ 19 Δεκ 2012, 17:40

Καλησπερα απο εμενα.

Μενω Αγγλια οποτε αν μπορω να βοηθησω σε κατι να μου πειτε. Μπορει να ερθω και εγω αμα το κανονισετε.

Προσωπικα θα προτεινα:

1. Πεταξτε Λονδινο που εχετε πολλες πιο πολλες ευκαιριες να βρειτε φθηνο ticket.
2. Νοικιαστε ενα αυτοκινητο (εχει χαμηλες τιμες παλι)
3. Οδηγηση προς Donington.
4. Ενα βραδυ σε hotel φθηνο της περιοχης.

Ο καιρος ειναι αρκετα περιεργος τα τελευταια δυο χρονια. Μπορει να βρεχει, μπορει οχι δεν ειναι σιγουρο για Απριλιο και Μαιο. Εγω οποτε παω σε track day κλεινω το πολυ μια εβδομαδα πριν και αφου δω την προβλεψη καιρου και παλι εχω φαει βροχη.

Αυτα απο εμενα και αντε παρτε και ενα δικο μου video απο Silverstone:

https://www.youtube.com/watch?v=GbBe52llFSI

Cheers!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την alex_gr στις Τετ 19 Δεκ 2012, 18:02, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ron haslam racing school   Ron haslam racing school - Σελίδα 2 EmptyΤετ 19 Δεκ 2012, 17:51

alex_gr έγραψε:
Καλησπερα απο εμενα.

Μενω Αγγλια οποτε αν μπορω να βοηθησω σε κατι να μου πειτε. Μπορει να ερθω και εγω αμα το κανονισετε.

Προσωπικα θα προτεινα:

1. Πεταξτε Λονδινο που εχετε πολλες πιο πολλες ευκαιριες να βρειτε φθηνο ticket.
2. Νοικιαστε ενα αυτοκινητο (εχει χαμηλες τιμες παλι)
3. Οδηγηση προς Donington.
4. Ενα βραδυ σε hotel φθηνο της περιοχης.

Ο καιρος ειναι αρκετα περιεργος τα τελευταια δυο χρονια. Μπορει να βρεχει, μπορει οχι δεν ειναι σιγουρο για Απριλιο και Μαιο. Εγω οποτε παω σε track day κλεινω το πολυ μια εβδομαδα πριν και αφου δω την προβλεψη καιρου και παλι εχω φαει βροχη.

Αυτα απο εμενα και αντε παρτε και ενα δικο μου video απο Sliverstone:

https://www.youtube.com/watch?v=GbBe52llFSI

Cheers!!!





Τυχερε !!!!1 cheers cheers cheers cheers

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Ron haslam racing school - Σελίδα 2 10p7ousRon haslam racing school - Σελίδα 2 Icnsl4Ron haslam racing school - Σελίδα 2 2dhxn3kRon haslam racing school - Σελίδα 2 2lbdx0jRon haslam racing school - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ron haslam racing school   Ron haslam racing school - Σελίδα 2 EmptyΤετ 19 Δεκ 2012, 17:53

alex_gr έγραψε:
Καλησπερα απο εμενα.

Μενω Αγγλια οποτε αν μπορω να βοηθησω σε κατι να μου πειτε. Μπορει να ερθω και εγω αμα το κανονισετε.

Προσωπικα θα προτεινα:

1. Πεταξτε Λονδινο που εχετε πολλες πιο πολλες ευκαιριες να βρειτε φθηνο ticket.
2. Νοικιαστε ενα αυτοκινητο (εχει χαμηλες τιμες παλι)
3. Οδηγηση προς Donington.
4. Ενα βραδυ σε hotel φθηνο της περιοχης.

Ο καιρος ειναι αρκετα περιεργος τα τελευταια δυο χρονια. Μπορει να βρεχει, μπορει οχι δεν ειναι σιγουρο για Απριλιο και Μαιο. Εγω οποτε παω σε track day κλεινω το πολυ μια εβδομαδα πριν και αφου δω την προβλεψη καιρου και παλι εχω φαει βροχη.

Αυτα απο εμενα και αντε παρτε και ενα δικο μου video απο Sliverstone:

https://www.youtube.com/watch?v=GbBe52llFSI

Cheers!!!


Κι εγώ θέλωωωωωωωωωωωωωω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ron haslam racing school   Ron haslam racing school - Σελίδα 2 EmptyΤετ 19 Δεκ 2012, 18:55

update......


Hi George



If you are over 18 and riding 600cc or similar regularly then the Premier course will be the course to go for. It’s a half day course with morning and afternoon sign on times available to book. With all of our courses, the prices include the kit, bike, insurance and instruction.

If you’re not riding 600cc regularly then I would suggest the On Track course which is morning only and Ron gets involved with the advanced paddock training that’s done after the circuit with this course.

If you were going to book we would need you to ideally contact the office with payment on +44 (0) 1332 883323 our office hours are 9am until 5pm GMT.



Regards

Jenny Beale



Honda Ron Haslam Race School

εγω ηδη κοιταζω εισητηρια και γενικος προγραμματισμο ταξιδιου...20 μαιου με ενδιαφερει μιας και θα ειναι μετα το πασχα (θα εχει μπει και το δωρο!!!)..... οποτε οποιος γουστερνει το κανονιζουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ron haslam racing school   Ron haslam racing school - Σελίδα 2 EmptyΤετ 19 Δεκ 2012, 18:59

Painterz έγραψε:
update......


Hi George



If you are over 18 and riding 600cc or similar regularly then the Premier course will be the course to go for. It’s a half day course with morning and afternoon sign on times available to book. With all of our courses, the prices include the kit, bike, insurance and instruction.

If you’re not riding 600cc regularly then I would suggest the On Track course which is morning only and Ron gets involved with the advanced paddock training that’s done after the circuit with this course.

If you were going to book we would need you to ideally contact the office with payment on +44 (0) 1332 883323 our office hours are 9am until 5pm GMT.



Regards

Jenny Beale



Honda Ron Haslam Race School

εγω ηδη κοιταζω εισητηρια και γενικος προγραμματισμο ταξιδιου...20 μαιου με ενδιαφερει μιας και θα ειναι μετα το πασχα (θα εχει μπει και το δωρο!!!)..... οποτε οποιος γουστερνει το κανονιζουμε...

Είσαι σίγουρος ότι θα έχει μπει το δώρο;;; geek geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ron haslam racing school   Ron haslam racing school - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 20 Δεκ 2012, 10:11

μήτσο δεν παίζει παγίδα ρώτησα τα παιδιά στο αγγλικό forum μέχρι και δέρματα δίνουνε και όλα δεν είπανε για tpt extra κόστος

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ron haslam racing school - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ron haslam racing school   Ron haslam racing school - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 20 Δεκ 2012, 14:47

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
μήτσο δεν παίζει παγίδα ρώτησα τα παιδιά στο αγγλικό forum μέχρι και δέρματα δίνουνε και όλα δεν είπανε για tpt extra κόστος

αν ειναι ετσι ειναι σουπερ η τιμη good

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Ron haslam racing school - Σελίδα 2 10p7ousRon haslam racing school - Σελίδα 2 Icnsl4Ron haslam racing school - Σελίδα 2 2dhxn3kRon haslam racing school - Σελίδα 2 2lbdx0jRon haslam racing school - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ron haslam racing school
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Sinioris Racing School!!!
» MARTYN CHOY Racing School κάθε Πέμπτη Σέρρες SRC
» WSBK Portimao QP1: Η ώρα του Haslam

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com