Greek GSX-R forum
Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_l10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_c10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_r10 
JIMK7
Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_l10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_c10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_r10 
nasos-v
Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_l10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_c10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_r10 
T.R.E
Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_l10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_c10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_r10 
k8 600 kk
Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_l10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_c10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_r10 
kostaskr6
Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_l10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_c10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_r10 
κολτρέϊν
Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_l10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_c10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_r10 
Leroy
Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_l10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_c10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_r10 
ripper
Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_l10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_c10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_l10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_c10Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Poll_r10 

 

 Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..

Πήγαινε κάτω 
+7
Feelgood
k8 600 kk
DrIoannis
nktr
Black Eagle
Miou
Antonios_gsxr
11 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 16:24

Ετοιμάζομαι για άλλη μια φορά να αλλάξω σετ ελαστικών..

Ότι έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα, μου βγάζει από 3000-5000 χιλιόμετρα..

Το δίλημμα μου δεν είναι να μου πείτε ποια να διαλέξω, αλλά άλλο..

Έχω 2 επιλογές..

η πρώτη είναι καινούρια ελαστικά, δηλαδή 300+ ευρώ και γύρω στα 5000 χιλιόμετρα

η δεύτερη επιλογή είναι pirelli slick, με 150 ευρώ, ελαφρώς μεταχειρισμένα, πραγματικά ελαφρώς όμως.. Λίγους γύρους μέσα σε πίστα έχουν και είναι σε πολύ καλή κατάσταση..

Να σας πω γιατί το σκέφτομαι τόσο.

Επειδή θα μπω στρατό σε κανένα τρίμηνο για την θητεία μου, σκέφτομαι μήπως τσάμπα βάλω ολοκαίνουρια λάστιχα, μήπως ξεραθούν τόσο καιρό που θα μείνουν στην ακινησία, κρύο κτλ..

Από την μία θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω κάποιο νέο ελαστικό, αλλά από την άλλη είναι η μισή τιμή..

Τα προηγούμενα slick που είχα πάνω στην μηχανή, τα είχα βάλει 50 ευρώ σετ και μου κράτησαν 3500 χιλιόμετρα και δεν πήγαινα καθόλου "ήρεμα"..

Τα "φώτα" σας παρακαλώ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 16:36

απο οτι θυμαμαι τα ειχαμε ξαναπει για τα σλικ ....

με αυτα τα λεφτα αγοραζεις πιρελλι ντραγκον 1-2(πισω) μεταχειρο απο τον ψυχογιο ('η οπου αλλου θελεις) τα οποια ειναι απειρως ασφαλεστερα απο τα σλικ
για τον δρομο ...ειδικα τωρα τον χειμωνα που εχει νερα στους δρομους αλλα και τα σλικ αργουνε αρκετα περισοτερο να ζεσταθουνε απο αυτα που σου λεω...

καινουργια μην βαλεις αφου θα μπεις φανταρος και θα κυκλοφορεις την μηχανη μονο οταν περνεις αδεια

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 17:03

Miou έγραψε:


καινουργια μην βαλεις αφου θα μπεις φανταρος και θα κυκλοφορεις την μηχανη μονο οταν περνεις αδεια

Θα ξεραθούν, τι ακριβώς θα πάθουνε και γιατί;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 17:18

οχι ρε αντωνη απλα 350ε την στιγμη που ειναι να μπεις φανταρος??? adffs

κρατησετα να τα φας μεσα ...
εκτος και εαν σου περισευουν δικε μου οποτε βαλε καινουργια .... fafoutis

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 17:19

Καταρχήν θα παλιώσουν χωρίς να τα έχεις χαρεί. Και μόνο ότι θα δώσεις 300+ και δεν θα τα χαρείς.... Σε ένα χρόνο που θα τελειώσεις αναλόγως που θα την έχεις αποθηκεύσει τη μηχανή ή μπορεί να έχουν ξεραθεί, αν έχει κρύο-ζέστη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 17:21

Miou έγραψε:
απο οτι θυμαμαι τα ειχαμε ξαναπει για τα σλικ ....

με αυτα τα λεφτα αγοραζεις πιρελλι ντραγκον 1-2(πισω) μεταχειρο απο τον ψυχογιο ('η οπου αλλου θελεις) τα οποια ειναι απειρως ασφαλεστερα απο τα σλικ
για τον δρομο ...ειδικα τωρα τον χειμωνα που εχει νερα στους δρομους αλλα και τα σλικ αργουνε αρκετα περισοτερο να ζεσταθουνε απο αυτα που σου λεω...

καινουργια μην βαλεις αφου θα μπεις φανταρος και θα κυκλοφορεις την μηχανη μονο οταν περνεις αδεια

και εγώ θα έκανα ότι ακριβώς λέει ο Αλέξανδρος.
Μεταχειρισμένο Dragon είναι ότι καλύτερη επιλογή για μικτή χρήση.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 17:22

Miou έγραψε:
οχι ρε αντωνη απλα 350ε την στιγμη που ειναι να μπεις φανταρος??? adffs

κρατησετα να τα φας μεσα ...
εκτος και εαν σου περισευουν δικε μου οποτε βαλε καινουργια .... fafoutis

Αυτό σε ρωτάω..

Καθαρά για οικονομικούς λόγους δηλαδή το παραπάνω και όχι ότι θα πάθει κάτι το λάστιχο αν δεν του κάνεις χιλιόμετρα πολλά για τόσους μήνες..

Κατάλαβα..

Πάντοτε δυσκολευόμουν όταν ήταν να βάλω καινούρια ελαστικά στο μηχανάκι μου και με τα μεταχειρισμένα λύθηκε αυτό, μιας που η επιλογή ήταν μια..

Βρίσκω τα gp racer με 300 ευρώ και 200άρι πίσω, περασμένα ζυγισμένα, όλα 300.

Κανένα 30άρι πάνω τα pirelli κτλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 19:49

Πιστεύω ότι με καλά μεταχειρισμένα θα είσαι οκ. Το 200αρι θα το απέφευγα εκτός και αν θέλεις να πλέξεις με γεωμετρία κλπ.Δεν θα κερδίσεις κάτι αξιόλογο.
Πχ το APRILIA SBK στην πληοψηφία του πρωταθλήματος τρέχει με 190 και οι υπόλοιπες ομάδες ανάλογα την πίστα, δεν υπάρχει λόγος για 200αρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 20:15

Μάλλον 190 θα βάλω, αν και συνέχεια θέλω να δοκιμάζω κάτι νέο, είτε σε διάσταση - προφίλ, είτε σε άλλη μάρκα ελαστικού.

Ποιο χαρακτό της pirelli είναι πιο μαλακό και κατάλληλο για track days;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 22:15

Antonios_gsxr έγραψε:
Μάλλον 190 θα βάλω, αν και συνέχεια θέλω να δοκιμάζω κάτι νέο, είτε σε διάσταση - προφίλ, είτε σε άλλη μάρκα ελαστικού.

Ποιο χαρακτό της pirelli είναι πιο μαλακό και κατάλληλο για track days;

Οτιδήποτε σε SC είναι ΟΚ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 23:58

DrIoannis έγραψε:
Antonios_gsxr έγραψε:
Μάλλον 190 θα βάλω, αν και συνέχεια θέλω να δοκιμάζω κάτι νέο, είτε σε διάσταση - προφίλ, είτε σε άλλη μάρκα ελαστικού.

Ποιο χαρακτό της pirelli είναι πιο μαλακό και κατάλληλο για track days;

Οτιδήποτε σε SC είναι ΟΚ...

+1

diablo sc ή dragon sc
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Feelgood
Normal gixxer
Normal gixxer
Feelgood


Άντρας Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 61
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2011

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΠεμ 10 Ιαν 2013, 06:36

To Dunlop GPracer είναι καλύτερο ελαστικό απο το Pirelli Dragon και με μεγαλύτερη διάρκεια. Ψάξου και λίγο σε μεταχείρο απο την κατηγορία της Open. γύρω στα 100 με 130 Euro τα δίνουν.

Επίσης τα slick δεν κάνουν για τον δρόμο. Ξέρω ότι πολλοί τα χρησιμοποιόυν (παλαιότερα και εγώ) αλλά έχω δει να σκάνε σε 300άρες στην εθνική ή να πέφτουν απο κρύο μπροστινο. Τα Racing λάστιχα είναι πολύ ευαίσθητα στις εναλλαγές θερμοκρασίας.

kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheVeteran
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheVeteran


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 457
Αγωνιζόμενος : Δε νομιζω!
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΠεμ 10 Ιαν 2013, 08:37

Μεταχειρο 100%! Ειναι αμαρτια να βαλεις καινουρια λαστιχα να μην μπορεις να τα χαρεις και καθε φορα που θα βγαινεις εξωδουχος να του παιζεις "ανοητες" γκαζιες και να τα ξελουρισεις στα 1500-200χλμ.
Βαλε ενα "καλο" μεταχειρο χαρακτο με το πολυ €150 και θα εισαι zuper. flower
Ειτε τα φας σε 10 μηνες που θα εισαι φανταρος ειτε οχι....στον Αντωνιο σου λουλουδια και γυρω γυρω μελισσες. Μολις τελειωσεις...σκας μια 350ααραααα και βαζεις φρεσκαδουρες.
Εβιβα! beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΠεμ 10 Ιαν 2013, 12:33

Feelgood έγραψε:
To Dunlop GPracer είναι καλύτερο ελαστικό απο το Pirelli Dragon και με μεγαλύτερη διάρκεια.

ερωτηση !!!

ολα τα gpracer που εχω δει εχουν τελειωσει στο 2 td max !!

οντως εχουν μεγαλητερη διαρκεια απο τα πιρελι??

θα μου πεις αναλογα τον οδηγο αλλα εχω την εντύπωση πως το μονο προβλημα τους ειναι
η διαρκεια ζωης τους !! beer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΠεμ 10 Ιαν 2013, 13:10

Αντωνη και εγω για μεταχειρισμενα θα ελεγα.
Να σε ρωτησω ομως πρωτα,αυτα που εχεις,μιας και θα βγαινεις μια στο τοσο εξοδουχος,δεν θα σε φτασουν με την καμια λες μεχρι να απολυθεις?
Επισης,παιζει και ρολο που θα εισαι ρε φιλε,αμα εισαι μακρια δηλαδη,θα παιξει και αυτο τον ρολο του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΠεμ 10 Ιαν 2013, 13:25

τα continental τα εχει δοκμασει κανεις ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..   Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών.. EmptyΠεμ 10 Ιαν 2013, 13:28

magfaria έγραψε:
Feelgood έγραψε:
To Dunlop GPracer είναι καλύτερο ελαστικό απο το Pirelli Dragon και με μεγαλύτερη διάρκεια.

ερωτηση !!!

ολα τα gpracer που εχω δει εχουν τελειωσει στο 2 td max !!

οντως εχουν μεγαλητερη διαρκεια απο τα πιρελι??

θα μου πεις αναλογα τον οδηγο αλλα εχω την εντύπωση πως το μονο προβλημα τους ειναι
η διαρκεια ζωης τους !! beer


oooyes

ετσι λεω και εγω .... ντραγκον ή ντιαμπλο να τελειωνει σε 2 τδ δεν εχω δει ποτε ... ρασερ εχω δει τελειωμενο και με 1 τδ ....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Την γνώμη σας σχετικά με επιλογή ελαστικών..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σχετικα με επιλογη μπροστινου για 1000 L0
» Επιλογη Ελαστικων
» Σχετικα με Auctmarts.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com