Greek GSX-R forum
ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
    Κορυφαίοι συγγραφείς
    Miou
    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_l10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_c10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_r10 
    JIMK7
    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_l10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_c10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_r10 
    nasos-v
    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_l10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_c10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_r10 
    T.R.E
    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_l10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_c10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_r10 
    k8 600 kk
    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_l10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_c10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_r10 
    kostaskr6
    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_l10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_c10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_r10 
    κολτρέϊν
    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_l10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_c10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_r10 
    Leroy
    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_l10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_c10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_r10 
    ripper
    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_l10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_c10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_r10 
    mistiriodis_tsantakias
    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_l10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_c10ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Poll_r10 

     

     ανασφάλιστα οχήματα

    Πήγαινε κάτω 
    +36
    TheVeteran
    ninja
    gixxermak
    kouzinas
    gsxrk71000
    noodles
    JIMK7
    platonas
    Vasilis Bourlokas
    babis k8
    kornelakis
    lakisman46
    giannisK6
    boutser
    stam911
    $alla$
    kentaurosk8
    Black Eagle
    kostaskr6
    stella_25
    topetwrx
    mitsos
    GIXXERAKIAS
    opoulian
    T.R.E
    mistiriodis_tsantakias
    giannisp
    panikas
    valkyrion 84
    demk6
    Georgio
    Miou
    k8 600 kk
    gsxr1000nitro
    tsasbi
    ghost
    40 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    platonas
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    platonas


    Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
    Τόπος : Νίκαια
    Ηλικία : 42
    Αριθμός μηνυμάτων : 596
    Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
    Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΤρι 05 Μαρ 2013, 20:21

    Θα τα παρει η ασφαλιστικη+κρατος(ποσοστο φορολογιας) ή το κρατος ή και οι δυο χοντρα (αν καποιος βγαλει ασφαλεια μετα την πρωτη καμπανα) ή μενουμε χωρις οχημα.

    Ολοι κερδιζουν εκτος απο εμας.

    Το καναν με τα διοδια , θα γινει με ασφαλειες και μετα λογικα με τα κτεο.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    gsxrk71000
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    gsxrk71000


    Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
    Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Ηλικία : 39
    Αριθμός μηνυμάτων : 2993
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΤρι 05 Μαρ 2013, 20:37

    και το κακό είναι ότι δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο εκτός από το να καταθέσεις πινακίδες! αυτό βέβαια είναι για οχήματα που δεν κυκλοφορείς καθόλου αυτόν τον καιρό! όσοι κάνουν 6μηνες στις μηχανές γιατί τις κυκλοφορούν μόνο το καλοκαίρι θα αναγκαστούν να κάνουν για χρόνο!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    boutser
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    boutser


    Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
    Τόπος : Καβάλα
    Ηλικία : 36
    Αριθμός μηνυμάτων : 2762
    Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
    Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΤετ 20 Μαρ 2013, 18:04

    σημερα εμαθα απο τον ασφαλιστη μου οτι ψηφιστικε τελικα και δωσαν διορια μεχρι τελος του μηνα οποτε μην το καθηστερητε αλλο οσοι δεν εχετε κανει κατι για το θεμα! 250 € !!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    valkyrion 84
    Normal gixxer
    Normal gixxer



    Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
    Τόπος : Θεσσαλονικη
    Ηλικία : 39
    Αριθμός μηνυμάτων : 167
    Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΠεμ 21 Μαρ 2013, 09:11

    για την ακριβεια η διορια ειναι μεχρι τις 15 απριλιου.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    gixxermak
    Full gixxer
    Full gixxer
    gixxermak


    Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Ηλικία : 47
    Αριθμός μηνυμάτων : 2295
    Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
    Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΠεμ 21 Μαρ 2013, 17:55

    Από ότι άκουσα δεν ισχύει για τα μοτοποδήλατα αλλά για ιχ και μοτοσικλέτες!!!Εννοώ αυτά που έχουν άδεια 49 cc κτλ κτλ..!!Ισχύει αυτό? scratch

    ______________________________________________________
    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Ae255310

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 2v2b31w
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.gixxer.gr
    Miou
    Full gixxer
    Full gixxer
    Miou


    Όνομα: : Alexandros
    Τόπος : Αθηνα
    Ηλικία : 47
    Αριθμός μηνυμάτων : 13448
    Αγωνιζόμενος : Nop...
    Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΠεμ 21 Μαρ 2013, 18:13

    GSXR-750 έγραψε:
    Από ότι άκουσα δεν ισχύει για τα μοτοποδήλατα αλλά για ιχ και μοτοσικλέτες!!!Εννοώ αυτά που έχουν άδεια 49 cc κτλ κτλ..!!Ισχύει αυτό? scratch


    oooyes oooyes oooyes

    ισχυει .... ουτε κτεο θα περνανε τα μοτοποδηλατα .....

    ______________________________________________________
    Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

    www.facebook.com/optovision            ... join us...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ninja
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    ninja


    Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΤρι 08 Οκτ 2013, 21:37

    Ρε αδερφια, τι γινεται με αυτο το θεμα, εχει καταλαβει κανεις?
    Εφαρμοζεται ή @@?
    Αν εγω εχω στο γκαραζ τη μηχανη ανασφαλιστη θα μου ερθει ραβασακι?
    Θα εχω μπλεξιματα μελλοντικα?
    Ή θα πεταω χαρταετο?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    giannisK6
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    giannisK6


    Άντρας Όνομα: : Γιάννης
    Τόπος : Αθήνα
    Ηλικία : 36
    Αριθμός μηνυμάτων : 1323
    Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΤρι 08 Οκτ 2013, 21:44

    Υποτιθεται οτι εχει περασει,αλλα σε ενα δυο γνωστους που τα εχουν παρατημενα στο γκαραζ,δεν εχει ερθει κατι.Για μενα καλυτερα αν δε θες να το κινεις να καταθεσεις πινακιδα,ωστε να εισαι καλυμενος.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    TheVeteran
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    TheVeteran


    Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 457
    Αγωνιζόμενος : Δε νομιζω!
    Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΤετ 09 Οκτ 2013, 08:30

    Απο φιλο ασφαλιστη πηρα τη σημαντικοτατη πληροφορια και τη μεταφερω "live" μονο για το forum. Οσοι δεν εχουν ασφαλεια στα οχηματα τους, ΑΛΛΑ ΔΕΝ τα κυκλοφορουν, μπορουν να κοιμουνται ησυχοι (ειμαι μεσα σε αυτους και εγω).
    Η πληροφορια αποσπαστηκε την προηγουμενο εβδομαδα και τη παραθετω ενωπιον σας με καθε επιφυλαξη οτι δεν εχει αλλαξει τιποτα απο τη Δευτερα. Ειναι τρελοιadffs αυτοι οι 300οι.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Miou
    Full gixxer
    Full gixxer
    Miou


    Όνομα: : Alexandros
    Τόπος : Αθηνα
    Ηλικία : 47
    Αριθμός μηνυμάτων : 13448
    Αγωνιζόμενος : Nop...
    Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΤετ 09 Οκτ 2013, 09:26

    TheVeteran έγραψε:
    Απο φιλο ασφαλιστη πηρα τη σημαντικοτατη πληροφορια και τη μεταφερω "live" μονο για το forum. Οσοι δεν εχουν ασφαλεια στα οχηματα τους, ΑΛΛΑ ΔΕΝ τα κυκλοφορουν, μπορουν να κοιμουνται ησυχοι (ειμαι μεσα σε αυτους και εγω).
    Η πληροφορια αποσπαστηκε την προηγουμενο εβδομαδα και τη παραθετω ενωπιον σας με καθε επιφυλαξη οτι δεν εχει αλλαξει τιποτα απο τη Δευτερα. Ειναι τρελοιadffs αυτοι οι 300οι.

    το τρελοι ειναι λαθος ... mal@kies  ειναι ...

    αλλα πως θα ξερουν εαν κυκλοφορει το μηχανακι ή ειναι απλα στο γκαραζ και καθεται?
    και δεν μιλαω φυσικα για την περιπτωση ενος ελενχου απο την τροχαια ...

    ______________________________________________________
    Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

    www.facebook.com/optovision            ... join us...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    kapnias
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer



    Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
    Τόπος : Θεσσαλονίκη Ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 590
    Hμερομηνία εγγραφής : 06/09/2009

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΤετ 09 Οκτ 2013, 09:55

    Miou έγραψε:

    αλλα πως θα ξερουν εαν κυκλοφορει το μηχανακι ή ειναι απλα στο γκαραζ και καθεται?
    και δεν μιλαω φυσικα για την περιπτωση ενος ελενχου απο την τροχαια ...
    Ρωτάνε τον βενζινά της περιοχής !! lol! 
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Black Eagle
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    Black Eagle


    Άντρας Όνομα: : Νίκος
    Τόπος : Περαμα Αττικης
    Ηλικία : 39
    Αριθμός μηνυμάτων : 2187
    Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΤετ 09 Οκτ 2013, 15:03

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 35878470
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mitsos
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    mitsos


    Αριθμός μηνυμάτων : 331
    Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΤετ 09 Οκτ 2013, 18:32

    χαχαχα 
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Big Daddy
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    Big Daddy


    Άντρας Ηλικία : 39
    Αριθμός μηνυμάτων : 84
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 10 Ιαν 2014, 17:19

    Παιδες πως παει μαυτο το θεμα?Ηρθε σε κανεναν κανα πακετακι??
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    BillyGsxR
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    BillyGsxR


    Άντρας Όνομα: : Βασίλης
    Τόπος : Ιλιον , Athens
    Ηλικία : 36
    Αριθμός μηνυμάτων : 548
    Αγωνιζόμενος : του Clubbing
    Hμερομηνία εγγραφής : 21/04/2010

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΚυρ 12 Ιαν 2014, 19:47

    Επειδη εχω ρωτησει και εγω ασφαλιστη (ΦΙΛΟ ΜΟΥ) πλεον ελεγχεται online μεσο ΑΦΜ αν εχει καποια εκρεμοτητα η μοτοσυκλετα ή το ΙΧ .. τωρα αν δεν το ελεγχουν δεν το ξέρω παντως εγώ θα κατεθετα πινακιδα,για να ειμαι εξασφαλισμενος 100 %
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.renaultservicedelios.gr
    ghost
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    ghost


    Άντρας Όνομα: : Κώστας
    Τόπος : Κυπαρισσία
    Ηλικία : 49
    Αριθμός μηνυμάτων : 2970
    Αγωνιζόμενος : Married
    Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΚυρ 23 Φεβ 2014, 22:50

    Επιστολές από τη Γενική Γραμματεία Πληροφοριακών Συστημάτων θα ξεκινήσουν να λαμβάνουν από τις αρχές Μαρτίου οι κάτοχοι ανασφάλιστων οχημάτων που δεν έχουν καταθέσει τις πινακίδες τους στην Εφορία.

    Τα υπουργεία Οικονομικών και Μεταφορών από κοινού με την Ένωση Ασφαλιστικών Εταιρειών ολοκλήρωσαν τις διασταυρώσεις των στοιχείων τελών κυκλοφορίας και αδειών κυκλοφορίας με αυτά των ασφαλιστικών εταιρειών και προέκυψε πως τα ανασφάλιστα οχήματα ανέρχονται σε 730.000.

    Στα «ραβασάκια» που θα λαμβάνουν οι κάτοχοι των ανασφάλιστων οχημάτων θα καλούνται να ασφαλίσουν τα οχήματα τους.

    Αν μέσα σε διάστημα 30 ημερών δεν πράξουν τα απαραίτητα και δεν ενημερωθεί η σχετική βάση δεδομένων της Ένωσης Ασφαλιστικών Εταιρειών Ελλάδος, τότε θα επιλαμβάνεται του θέματος η αστυνομία.

    Ο υφυπουργός Οικονομικών Γ. Μαυραγάνης βρίσκεται σε συνεννόηση με τον υπουργό Δημοσίας Τάξης Ν. Δένδια, προκειμένου το υπουργείο Δημόσιας Τάξης να εφαρμόζει τις σχετικές διατάξεις του Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας και να προχωρεί στην επίδοση κλήσεων. Έτσι, οι ανασφάλιστοι οδηγοί θα καλούνται στα τμήματα τροχαίας για να παραλαμβάνουν τις βεβαιώσεις παράβασης.

    Ο Ν. 489/76 προβλέπει ότι η κυκλοφορία οχήματος χωρίς το ειδικό αποδεικτικό της ασφάλισης σήμα επισύρει την επιβολή των παρακάτω διοικητικών κυρώσεων:

       Αφαίρεση των πινακίδων και της άδειας κυκλοφορίας με πράξη της Αστυνομικής Αρχής για ένα χρόνο. Η πρόκληση δε ατυχήματος από όχημα χωρίς το προαναφερόμενο ειδικό σήμα, επισύρει την αφαίρεση πινακίδων και άδειας κυκλοφορίας για δύο χρόνια και επί υποτροπής για τρία χρόνια.
       Χρηματικό πρόστιμο υπέρ του Επικουρικού Κεφαλαίου, βεβαιωθέντος με πράξη της Αστυνομικής Αρχής και εισπραττόμενο με τις οικείες διατάξεις του Κ.Ε.Δ.Ε, 1.000 ευρώ για τα λεωφορεία και τα Φ.Δ.Χ., 500 ευρώ για τα επιβατηγά και άλλα οχήματα κάθε φύσης και των 250 ευρώ για τα δίκυκλα.

    Τελευταία ενημέρωση: Κυριακή, 23 Φεβρουαρίου 2014, 20:06 http://www.zougla.gr/money/article/ravasakia-me-ti-lipiteri
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://ghostkon.wix.com/motomania
    DrIoannis
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    DrIoannis


    Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
    Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΚυρ 23 Φεβ 2014, 23:18

    Προσωπικά πιστεύω ότι εφόσον κυκλοφορεί η μηχανή ΠΡΕΠΕΙ να έχει ασφάλεια. Τώρα αν δεν κυκλοφορεί και απλά κάθεται γιατί να πληρώσεις πρόστημο. Εισπρακτικό μέτρο είναι... λέω εγώ τώρα.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    boutser
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    boutser


    Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
    Τόπος : Καβάλα
    Ηλικία : 36
    Αριθμός μηνυμάτων : 2762
    Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
    Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

    ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανασφάλιστα οχήματα   ανασφάλιστα οχήματα - Σελίδα 5 EmptyΔευ 24 Φεβ 2014, 00:24

    σου λέει θα βαρεθεί να πάει να καταθέσει η
    πινακίδες και θα κάνει ασφάλεια να δουλέψουν τα παιδιά
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    ανασφάλιστα οχήματα
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Ανασφάλιστα οχήματα

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
    Μετάβαση σε:  
    Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
    gixxerforum@gmail.com