Greek GSX-R forum
νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_l10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_c10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_l10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_c10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_l10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_c10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_l10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_c10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_l10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_c10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_l10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_c10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_l10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_c10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_l10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_c10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_l10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_c10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_l10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_c10νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα

Πήγαινε κάτω 
+22
Black Eagle
κολτρέϊν
sxlogo
demk6
ghost
gabri
Aristosk8
Georgio
Chrisk6
kouzinas
frozen
JIMK7
rsv4aprc
spiros1100
totoulis
louk6
kostaskr6
kentaurosk8
magfaria
Miou
k8 600 kk
Hayabusa AK47
26 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα   νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 15 Απρ 2013, 19:54

KagkourasK5 έγραψε:

να σου πω την αληθεια οχι για καποιο συγκεκριμενο λογο απλα μου ειπαν οτι κοβουν πλαισιο βλεπω και τα φιλαρακια μου με τα Κ9 Κ8 και νομιζω οτι το δικο μου ειναι λυκος ειμαι και λιγο περιεργος....αλλα σαν μηχανακι μαρεσει πολυ

απ'οτι ειδα εχεις διαβασει το αντιστοιχο ποστ για το frame recal k5-k6 και πλεον ξερεις τι πρεπει να κανεις.
πες και στα φιλαρακια σου να μπουν στο gixxer. oooyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα   νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 15 Απρ 2013, 20:14

kalowhrthes στο φόρουμ και καλοτάξιδο το Κ5 σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα   νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 15 Απρ 2013, 20:23

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
busa respect
Adv. gixxer
Adv. gixxer
busa respect


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αριθμός μηνυμάτων : 667
Αγωνιζόμενος : (ΠΡΩΗΝ / ΚΑΡΤ)
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα   νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 15 Απρ 2013, 21:50

Καλως ήρθες στο forum, και καλά χλμ ..... να ξέρεις ότι το μηχανάκι σου είναι ... πάρα πολύ καλό εργαλείο ...... αν το πιστέψεις ..... θα σε βγάλει ασπροπρόσωπο ... εκεί που ίσως δεν το περιμένεις .... kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hayabusa AK47
Normal gixxer
Normal gixxer
Hayabusa AK47


Άντρας Τόπος : Ξέρω γω....
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Αγωνιζόμενος : ΣΤΗΝ ΚΑΓΚΟΥΡΙΑΑΑΑΑΑ 0-400
Hμερομηνία εγγραφής : 15/04/2013

νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα   νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 15 Απρ 2013, 23:20

Aristosk8 έγραψε:
KagkourasK5 έγραψε:

να σου πω την αληθεια οχι για καποιο συγκεκριμενο λογο απλα μου ειπαν οτι κοβουν πλαισιο βλεπω και τα φιλαρακια μου με τα Κ9 Κ8 και νομιζω οτι το δικο μου ειναι λυκος ειμαι και λιγο περιεργος....αλλα σαν μηχανακι μαρεσει πολυ

απ'οτι ειδα εχεις διαβασει το αντιστοιχο ποστ για το frame recal k5-k6 και πλεον ξερεις τι πρεπει να κανεις.
πες και στα φιλαρακια σου να μπουν στο gixxer. oooyes

nai kserw ti prepei na kanw euxaristw
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hayabusa AK47
Normal gixxer
Normal gixxer
Hayabusa AK47


Άντρας Τόπος : Ξέρω γω....
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Αγωνιζόμενος : ΣΤΗΝ ΚΑΓΚΟΥΡΙΑΑΑΑΑΑ 0-400
Hμερομηνία εγγραφής : 15/04/2013

νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα   νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 15 Απρ 2013, 23:21

busa respect έγραψε:
Καλως ήρθες στο forum, και καλά χλμ ..... να ξέρεις ότι το μηχανάκι σου είναι ... πάρα πολύ καλό εργαλείο ...... αν το πιστέψεις ..... θα σε βγάλει ασπροπρόσωπο ... εκεί που ίσως δεν το περιμένεις .... kapelo

να σαι καλα αδερφε ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα   νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 EmptyΤετ 17 Απρ 2013, 21:07

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amorfotos
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Στον κόσμο μου.
Αριθμός μηνυμάτων : 631
Αγωνιζόμενος : Στην εκπαιδευση.
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα   νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 EmptyΤετ 17 Απρ 2013, 21:12

νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα - Σελίδα 2 972823
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
νεο γκαζι και εγω παιδια ! καλως σας βρηκα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλησπερα Παιδια και καλως σας βρηκα!
» καλως με βρικατε παιδια
» Καλώς σας βρήκα!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΜΕΛH :: ΝEΟ ΜEΛΟΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com