Greek GSX-R forum
Βοήθεια για αγορά gsxr Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Βοήθεια για αγορά gsxr Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Βοήθεια για αγορά gsxr Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_l10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_c10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_r10 
JIMK7
Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_l10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_c10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_r10 
nasos-v
Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_l10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_c10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_r10 
T.R.E
Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_l10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_c10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_r10 
k8 600 kk
Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_l10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_c10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_r10 
kostaskr6
Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_l10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_c10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_r10 
κολτρέϊν
Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_l10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_c10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_r10 
Leroy
Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_l10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_c10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_r10 
ripper
Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_l10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_c10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_l10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_c10Βοήθεια για αγορά gsxr Poll_r10 

 

 Βοήθεια για αγορά gsxr

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dante_gsxr
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 46
Hμερομηνία εγγραφής : 02/05/2010

Βοήθεια για αγορά gsxr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βοήθεια για αγορά gsxr   Βοήθεια για αγορά gsxr EmptyΤρι 21 Μάης 2013, 08:04

καλημέρα σας αξιότιμοι συμφορουμήτες, είμαι παλιό μέλος και πρώην κάτοχος gsxr 600 k9. ο πόλεμος από το σπίτι με έκανε να το δώσω πέρυσι μετά το τέλος του καλοκαιριού. όμως επειδή από τότε νοιώθω μισός και μου έχει λείψει πάρα πολύ (καβαλάω ότι πέσει στα χέρια μου) αποφάσισα να ξαναπάρω. φέτος όμως είπα να πάρω 750, με λύπη μου διαπίστωσα ότι είναι λίγα τα 750 ή δεν υπάρχουν στο car.gr (πάντα για k9 και μετά). ψάχνοντας λίγο είδα ότι στα 1000 έχεις πολλές περισσότερες επιλογές. στο θέμα μας λοιπόν: αν έχετε να προτείνεται κάποιο μηχανάκι, παρακαλώ πολύ επικοινωνήστε μαζί μου μέσω pm.

ΥΓ τι διαφορά έχουν στα τέλη/ασφάλειες τα 1000 από τα 750. και πόσο πιο βαρύ είναι το 1000 σε αίσθηση με μικρές ταχύτητες.

ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Βασίλης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.acqua-tech.gr
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Βοήθεια για αγορά gsxr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά gsxr   Βοήθεια για αγορά gsxr EmptyΤρι 21 Μάης 2013, 09:28

Με το καλο να βρεις αυτο που ψαχνεις...στο 750 κοιτα και σε κ8 ειναι το ιδιο...
Το 750 εχει 55€ τελη και το 1000 120€
Διαφορα βαρους η σουζουκι δινει περιπου 15-20kgr πιο βαρυ το1000.εγω δεν εχω καταλαβει διαφορα στο δρομο.
Η ασφαλεια εξαρταται απο το συμβολαιο που κανεις.υπαρχει σχετικο θεμα για τις ασφαλειες αν το ψαξεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Βοήθεια για αγορά gsxr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά gsxr   Βοήθεια για αγορά gsxr EmptyΤρι 21 Μάης 2013, 10:21

στην ασφαλεια ειναι το ιδιο ... τελη κυκλοφοριας στα ειπε ο κοντος ... διαφορα στο βαρος ειναι αιθητη στην οδηγηση ειδικα με χαμηλες ταχυτητες ... η διαφορα στο γκαζι ειναι το χαος ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Βοήθεια για αγορά gsxr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά gsxr   Βοήθεια για αγορά gsxr EmptyΤρι 21 Μάης 2013, 11:23

+1 για αυτα που ειπε ο μιου.
ημουν κάτοχος 750 για 4 χρονια και εδω και 7-8 μηνες εχω το 1000αρι.
τη διαφορα του βαρους θα την καταλάβεις σε αλλαγές κατεύθυνσης στις στροφές αλλα και στο φρεναρισμα.
οσο για το γκαζι...σε σχεση με το 6οοαρι που ειχες... άντε γεια! hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hayabusa AK47
Normal gixxer
Normal gixxer
Hayabusa AK47


Άντρας Τόπος : Ξέρω γω....
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Αγωνιζόμενος : ΣΤΗΝ ΚΑΓΚΟΥΡΙΑΑΑΑΑΑ 0-400
Hμερομηνία εγγραφής : 15/04/2013

Βοήθεια για αγορά gsxr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά gsxr   Βοήθεια για αγορά gsxr EmptyΤρι 21 Μάης 2013, 15:49

η απαντηση ειναι μια...περνεις οτι γουσταρεις και αγαπας πιο πολυ....! παντα φιλικα και σεβαστες οι αποψεις τον παιδιων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dante_gsxr
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 46
Hμερομηνία εγγραφής : 02/05/2010

Βοήθεια για αγορά gsxr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά gsxr   Βοήθεια για αγορά gsxr EmptyΤρι 21 Μάης 2013, 16:05

κάτι είχα ακούσει για το γκάζι... Twisted Evil εγώ προτιμώ να πάω σε 750 για διάφορους λόγους, το θέμα είναι όμως ότι τα 1000 είναι πολλά περισσότερα και σε αυτές τις εποχές είναι ευκαιρία. επειδή δεν πάω σε καινούργιο και επειδή το 600 το πήρα με 14000 χλμ και το έδωσα μετά απο 11 μήνες με 33000χλμ και δεν έκανε κιχ, θέλω να βρω κάτι ανάλογο, ελπίζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.acqua-tech.gr
dante_gsxr
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 46
Hμερομηνία εγγραφής : 02/05/2010

Βοήθεια για αγορά gsxr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά gsxr   Βοήθεια για αγορά gsxr EmptyΤρι 21 Μάης 2013, 16:11

επίσης να πω πως αν έχετε κάτι στα υπόψιν σας θα με βοηθούσε ένα pm, από κάτι που δεν υπάρχει στο ιντερνετ ακόμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.acqua-tech.gr
 
Βοήθεια για αγορά gsxr
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ Κ9
» Αγορά GSXR από που?
» gsxr 600 αγορα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com