Greek GSX-R forum
απορια για z750 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
απορια για z750 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
απορια για z750 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
απορια για z750 Poll_l10απορια για z750 Poll_c10απορια για z750 Poll_r10 
JIMK7
απορια για z750 Poll_l10απορια για z750 Poll_c10απορια για z750 Poll_r10 
nasos-v
απορια για z750 Poll_l10απορια για z750 Poll_c10απορια για z750 Poll_r10 
T.R.E
απορια για z750 Poll_l10απορια για z750 Poll_c10απορια για z750 Poll_r10 
k8 600 kk
απορια για z750 Poll_l10απορια για z750 Poll_c10απορια για z750 Poll_r10 
kostaskr6
απορια για z750 Poll_l10απορια για z750 Poll_c10απορια για z750 Poll_r10 
κολτρέϊν
απορια για z750 Poll_l10απορια για z750 Poll_c10απορια για z750 Poll_r10 
Leroy
απορια για z750 Poll_l10απορια για z750 Poll_c10απορια για z750 Poll_r10 
ripper
απορια για z750 Poll_l10απορια για z750 Poll_c10απορια για z750 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
απορια για z750 Poll_l10απορια για z750 Poll_c10απορια για z750 Poll_r10 

 

 απορια για z750

Πήγαινε κάτω 
+5
Miou
Black Eagle
alou
k8 600 kk
totoulis
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 12:48

καλημερα

ρε παιδια ενα ξαδερφακι εχει ενα ζ750 με το οποιο ειχε πεσει με πολυ λιγα χιλιομετρα διπλωσε το τιμονι και το ειχε παει στο συνεργειο και ειδαμε οτι ειχε παρει το στοπ του τιμονιου.το εφτιαξε κανονικα δεν φαινεται κατι.εχθες πηγαμε σ'ενα συνεργειο για να το δει ενας υποψηφιος αγοραραστης.......το εκανε μια βολτα και ειπε οτι ειναι στραβο και στα πολλα οταν αφηνει τα χερια τραβαει δεξια.οπως καταλαβαινετε η αγοροπωλησια τσακισε καθως κανεις μας δεν θα επερνε στραβο μηχανακι.το πηγε εκει που το ειχε φτιαξει και του ειπε οτι ολα τα z750 τραβανε επειδη εχουν πολυ βαρος λογο της εξατμισης οι οποια ειναι πολυ βαρια.
ο ξαδερφος μου ειπε οτι το εχει ξανακουσει αυτο το σεναριο.......εγω πιστευω πως δεν υπαρχει καμια περιπτωση.
εσεις τι λετε ρε παιδες???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 12:53

αποκλειεται να τραβαει το μηχανακι στην ευθεια !
το Ζ750 του 08 που ειχα οδηγησει πηγαινε καρφι και πολυ σταθερα !
mal@kies σου λεει !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 12:54

σε σουζα ναι μπορει, αλλα στην ευθεια ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ !!!

εκτος και αν τα λαστιχα που εχεις βαλει πανω ειναι φαγωμενα πολυ δεξια (πχ απο μεγαρα) και τραβαει απο κορωνα
αν τα λαστιχα ειναι οκ πηγαινε και παιξε ξυλο


Έχει επεξεργασθεί από τον/την k8 600 kk στις Παρ 24 Μάης 2013, 12:56, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alou
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Αριθμός μηνυμάτων : 86
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2013

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 12:55

Αν φοράει την μαμα εξατμιση ναι τραβάει ελάχιστα δεξιά όταν αφήνεις τα χέρια απο το τιμόνι. Αν φοράει αφτερμαρκετ διορθωνετε το πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 12:59

ειναι σιγουρο αυτο δημητρη?
επισης ενας φιλος μου μηχανικος μου ειπε οτι η δεξια μπουκαλα περνει περισσοτερο λαδι λογο εξατμισης και μηπως ειναι απο εκει........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 13:01

totoulis έγραψε:
ειναι σιγουρο αυτο δημητρη?
επισης ενας φιλος μου μηχανικος μου ειπε οτι η δεξια μπουκαλα περνει περισσοτερο λαδι λογο εξατμισης και μηπως ειναι απο εκει........


ε???? xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

ποιος ασχετος στο ειπε αυτο ??? δε παιζει το σεναριο αυτο με τιποτα !
αντε να δουμε τι αλλο θα ακουσουμε !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 13:10

totoulis έγραψε:
ειναι σιγουρο αυτο δημητρη?
επισης ενας φιλος μου μηχανικος μου ειπε οτι η δεξια μπουκαλα περνει περισσοτερο λαδι λογο εξατμισης και μηπως ειναι απο εκει........


affraid affraid affraid eleison
Σα τα λεωφορεία δηλαδή που αντισταθμίζουν το βάρος στις αναρτήσεις; χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alou
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Αριθμός μηνυμάτων : 86
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2013

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 13:12

totoulis έγραψε:
ειναι σιγουρο αυτο δημητρη?
επισης ενας φιλος μου μηχανικος μου ειπε οτι η δεξια μπουκαλα περνει περισσοτερο λαδι λογο εξατμισης και μηπως ειναι απο εκει........

Ναι αγορινα είναι σίγουρο γιατί είχα και ζ κάποτε και τσιμπαγε δεξιά λόγω εξατμισης, μπορείς να μπεις και στ πράσινο φόρουμ να διαβάσεις.

Για το 2ο που λες θα σου έλεγα να αλλάξεις μηχανικό,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 13:14

ρε κωστα να σου πω κατι......πιο λογικο μου ακουγεται αυτο με το λαδι παρα οτι ενα εργοστασιακο μηχανακι μπορει να τραβαει με τη μαμα εξατμιση.κατα τη γνωμη μου παντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 13:18

χαχαχαχα θα το πω στον φιλο μου να αλλαξει αυτος μηχανικο γιατι εγω τον δικο μου δεν τον αλλαζω.παντος ετσι οπως το ειπε ρε μητσο ηταν λες και εχει τρελες γνωσεις.......

ευχαριστω παντος γιατι ειναι αμαρτια το μηχανακι ειναι καινουργιο και του παιδιου του αρεσε γιατι ηταν τελειως μαμα και ηταν ψημενος αλλα ο μηχανικος του του τη χαλασε.......σημερα θα βολταρε το παλικαρακι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
alou
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Αριθμός μηνυμάτων : 86
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2013

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 13:20

Και όμως τραβάει απο μαμα. Καλές βόλτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 13:23

totoulis έγραψε:
ρε κωστα να σου πω κατι......πιο λογικο μου ακουγεται αυτο με το λαδι παρα οτι ενα εργοστασιακο μηχανακι μπορει να τραβαει με τη μαμα εξατμιση.κατα τη γνωμη μου παντα.

Γιωργο, αν προσπαθησεις να στριψεις με τις μπροστινες μπουκαλες να εχουν διαφορετικο λαδι.... hallo .... κλαψτα !
μπορει να ειναι πατεντα απο κανενα ασχετο για να αντισταθμησει το αναιπαισθητο τραβηγμα (που δυσκολα φαινεται)
και απο εκει και περα να το εκαναν πατεντα και αλλοι ! ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟ διαφορετικο λαδι στις μουκαλες !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 13:25

σωστο και αυτο που λες......αλλα ρε κωστα πως ειναι δυνατον εργοστασιακο και να τραβαει?
και πως διαολο το εβγαλαν στην παραγωγη???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 13:27

totoulis έγραψε:
σωστο και αυτο που λες......αλλα ρε κωστα πως ειναι δυνατον εργοστασιακο και να τραβαει?
και πως διαολο το εβγαλαν στην παραγωγη???


το 08 που ειχα οδηγησει αρκετα εγω δεν τραβαγε, τωρα αν ο alou ξερει κατι παραπανω για τα 05-06 δε ξερω,
οσο για το πως βγηκαν στη παραγωγη..... KAWASAKI ΕΓΓΥΗΣΗ !!!! xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alou
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Αριθμός μηνυμάτων : 86
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2013

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 13:32

Μα για τα 07-10 μιλάω. Μιας και αυτο είχα, και το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπισα ΟΤΑν πήγα να το κάνω τραμπα. Κώστα το πρόβλημα είναι μικρό μιας και οδηγαμε με τα χέρια και ποτέ δεν αφήνουμε τιμόνι.
Κουσούρια όλα τα μηχανάκια εχουν αλλα με πλαίσια , αλλα με τσιμπιμα λαδιού βλέπε το χοντακι μου, αλλα με ανορθωτες βλέπε zx.
Εινα περιττό να μπούμε σε διαδικασία συζήτησης Kawasaki εγγύηση, Honda εγγύηση και αλλα τέτοια σχόλια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 14:09

παιδια ειναι πιθανο να τραβαει δεξια αν δειτε τον καναπε που εχουν βαλει για εξατμιση ... πως διαολο να ισοροπσουν το βαρος της ....
ναι απο μαμα ...

και δεν ειναι το μονο μηχανακι που κανει αυτο .... υπαρχουν και αλλα και οχι μονο καφασια ....


οσο για τη διαφορετικη σταθμη λαδιου στην καθε μπουκαλα ειναι κορυφαιοοοοο
lol! xaxa xaxa xaxa xaxa

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 14:10

Παίδες υπάρχουν 100 λόγοι γιατί ένα μηχανάκι να τραβάει δεξιά ή αριστερά, από τα λάστιχα, τιμόνι (έπεσε κιόλας είπαμε?) μέχρι και τον τρόπο που κάθεται ο αναβάτης (εγώ στο προηγούμενο μου καθόμουν στραβά στις αρχές). Ελέξτε τους ένα ένα και άστε την εξάτμιση τελευταία (κατεμέ δεν παίζει με τίποτα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 15:56

εχω λιωσει αυτο με την μπουκαλα μαρεσε....τραβαει το γ@μηδι τραβαει απο πριν μπουν οι ροδες πανω καν!!!33000 χλμ στις δεξιες μονο του εστριβε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 18:47

λοιπον παιδια πηρα στη τεομοτο και μιλησα με τα παιδια στο συνεργειο και μου ειπαν οτι υσχιει αυτο με την εξατμιση και σχετικα με τη ποσοτητα του λαδιου ειναι ετσι ακριβως δλδ παιρνει παραπανω ml λαδι επειδη εχει καποιες ρυθμισεις παραπανω η μια απο την αλλη......δεν ξερω τωρα τι αλλο να πω και που αλλου να ρωτησω.......αυτα ειναι τα επισημα νεα απο την αντιπροσωπια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΠαρ 24 Μάης 2013, 19:16

alou έγραψε:
Μα για τα 07-10 μιλάω. Μιας και αυτο είχα, και το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπισα ΟΤΑν πήγα να το κάνω τραμπα. Κώστα το πρόβλημα είναι μικρό μιας και οδηγαμε με τα χέρια και ποτέ δεν αφήνουμε τιμόνι.
Κουσούρια όλα τα μηχανάκια εχουν αλλα με πλαίσια , αλλα με τσιμπιμα λαδιού βλέπε το χοντακι μου, αλλα με ανορθωτες βλέπε zx.
Εινα περιττό να μπούμε σε διαδικασία συζήτησης Kawasaki εγγύηση, Honda εγγύηση και αλλα τέτοια σχόλια.

φιλος μη παρεξηγηθω, κανω 100% χαβαλε, οτι θελει ο καθενας καβαλαει και οτι σηκωνει η τσεπη του !
απλα για να γινεται χαβαλες το ειπα ! kapelo

totoulis έγραψε:
λοιπον παιδια πηρα στη τεομοτο και μιλησα με τα παιδια στο συνεργειο και μου ειπαν οτι υσχιει αυτο με την εξατμιση και σχετικα με τη ποσοτητα του λαδιου ειναι ετσι ακριβως δλδ παιρνει παραπανω ml λαδι επειδη εχει καποιες ρυθμισεις παραπανω η μια απο την αλλη......δεν ξερω τωρα τι αλλο να πω και που αλλου να ρωτησω.......αυτα ειναι τα επισημα νεα απο την αντιπροσωπια.

αν τραβαει ειναι αστοχια κατασκευης ! τελος ! ας κανουν ανακληση, ας βαλουν βαρυδια απο την αλλη !

αυτο με τις μπουκαλες ειναι καθαρα ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΤΕΝΤΑ 1000% για πολλες κλωτσες !!!!

μη το θυγουμε καν γιατι θα το διαβασει και κανενας εκτος φορουμ και θα μας περασει για το duckrider foroum που παιρνουν 20ατια απο τελικο και θα γελαει μαζι μας κανενα 6μηνο !


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black diamond
Normal gixxer
Normal gixxer
black diamond


Άντρας Όνομα: : κώστας
Τόπος : Athens
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 185
Αγωνιζόμενος : και μετά ξύπνησα
Hμερομηνία εγγραφής : 17/07/2013

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΤετ 17 Ιουλ 2013, 13:25

Υπήρξα κάτοχος Ζ του 08 (καινούργιο) έως πριν λίγο. το είχα 5 χρόνια περίπου. Η μαμά εξάτμιση αφαιρέθηκε μετά απο 2 χρόνια της αρχικής αγοράς. Ουδέποτε ένιωσα να τραβάει το μηχανάκι με την κοτρόνα μαμά εξάτμιση (μόνο προς τα κάτω fafoutis) . Ούτε και μετά με gp style leo vince με λιγότερο βάρος. Δεν ξέρω αν βοηθάει, απλά μια γνώμη ακόμα αναφέρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim_pap
Jr.gixxer
jim_pap


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Αριθμός μηνυμάτων : 40
Hμερομηνία εγγραφής : 20/06/2013

απορια για z750 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για z750   απορια για z750 EmptyΤετ 17 Ιουλ 2013, 15:06

Και μετα μοντέλο του 2005 που είχε την κουμουτσα δεν τραβάει καθόλου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
απορια για z750
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» z750 προβλημα
» ερωτηση-απορια
» ερωτηση απορια!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com