Greek GSX-R forum
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_l10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_c10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_r10 
JIMK7
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_l10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_c10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_r10 
nasos-v
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_l10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_c10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_r10 
T.R.E
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_l10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_c10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_r10 
k8 600 kk
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_l10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_c10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_r10 
kostaskr6
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_l10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_c10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_r10 
κολτρέϊν
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_l10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_c10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_r10 
Leroy
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_l10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_c10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_r10 
ripper
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_l10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_c10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_l10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_c10ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Poll_r10 

 

 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
adrenalinestavros
Normal gixxer
Normal gixxer
adrenalinestavros


Τόπος : THESSALONIKI
Αριθμός μηνυμάτων : 122
Hμερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER EmptyΔευ 06 Ιουλ 2009, 12:11

Γεια σας gsxrκηδες!Οπως θα δειτε ειμαι νεο μελος στο club (οχι ομως κ στις μηχανες!).Ειμαι μελος στη Μοτοσυκλετιστικη Λεσχη Λαγκαδα(moll) κ εχω ενημερωσει το προεδρο(που ειναι κολλητος) για την υπαρξη φορουμ GSXR κ ο προεδρος μου εκανε ενθουσιασμενος κατευθειαν την προταση για να σας καλεσω καθοτι κολλημενος SUZUKAKIAS!!

Ο Λαγκαδας ειναι περιπου 15 χλμ εξω απο την Θεσσαλονικη

Η λεσχη αυτον το μηνα θα ειναι ανοικτη 1/7 εως 31/7 απο Δευτερα εως Πεμπτη.(8-11 το βραδυ

Καλο θα ηταν να οργανωθουμε γιατι η λεσχη εχει προθεση να κανει ετοιμασιες αναλογως την συμμετοχη(π.χ αν ρθουνε 2 ατομα τσαμπα θα πανε οι ετοιμασιες,αλλα αυτοι οι 2 θα περασουν καλα!)

Σαν ημερομηνια προτεινω 16 Ιουλιου γιατι μετα οι πιο πολλοι θα φυγουμε θαλασσιτσα.

(ΜΗΝ προβληματιζεστε για τιποτα!Χωρο εχουμε. ευχαριστα και καλοπροαιρετα ατομα ειμαστε κ επισης γουσταρουμε τα SUZUKI!!)

Παρακαλω δηλωστε συμμετοχη οσοι επιθυμειτε να ερθετε (ακομη κ να μην ειστε σιγουροι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER EmptyΔευ 06 Ιουλ 2009, 17:37

καλή φάση μου ακούγετε, άλλα λίγο δύσκολα γιατί θα λείπω..!! όποιος μπορεί και θέλει είναι καλά να πάει..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adrenalinestavros
Normal gixxer
Normal gixxer
adrenalinestavros


Τόπος : THESSALONIKI
Αριθμός μηνυμάτων : 122
Hμερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER EmptyΤετ 08 Ιουλ 2009, 10:25

Ουτε ενας ρε παιδια .πιστευω οτι δεν χρειαζεται να αναφερω οτι ολα ειναι δωρεαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanosk6
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thanosk6


Όνομα: : Θανάσης
Τόπος : Ξάνθη
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 446
Hμερομηνία εγγραφής : 30/12/2008

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER EmptyΤετ 08 Ιουλ 2009, 10:37

Εγώ ψήνομαι να έρθω, απλά υπάρχει ένα ενδεχόμενο να λείπω προς χαλκιδική εκειίνες τις μέρες, αλλα δεν είναι τπτ σίγουρο ακόμη. Θα το δώ, αν δεν είμαι διακοπές θα κανονίσω διανυκτέρευση στον κολλητό και θα έρθω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adrenalinestavros
Normal gixxer
Normal gixxer
adrenalinestavros


Τόπος : THESSALONIKI
Αριθμός μηνυμάτων : 122
Hμερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER EmptyΣαβ 11 Ιουλ 2009, 17:35

Γουσταρω να βλεπω μαζεμενα GSXR!!

Πιστευω ειναι μια καλη ευκαιρια να γνωριστουμε απο κοντα(τουλαχιστον οι κοντινοι)

δεν μπορω να διανοηθω οτι εχει δηλωσει μονο o thanos k6 συμμετοχη.

υ.γ thano αν χρειαστεις κατι παρε τηλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adrenalinestavros
Normal gixxer
Normal gixxer
adrenalinestavros


Τόπος : THESSALONIKI
Αριθμός μηνυμάτων : 122
Hμερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER EmptyΠεμ 16 Ιουλ 2009, 12:22

κριμα ρε παιδια ,σχεδον μηδαμινη συμμετοχη.δεν το περιμενα ετσι.

δηλ δεν μπορουμε να μαζευτουμε 5 gsxr να πιουμε καφε.

για το θεμα της λεσχης ειστε ευπροσδεκτοι οποιαδηποτε μερα ειναι ανοικτη.

(thanok6 αν χρειαστεις κατι παρε τηλ)

θα ανοιξω αλλο topic για νεα συναντηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ GIXXER
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Προς ολους τους καπνιστες
» γεια σε ολους τους ερωτευμενους με την suzukara τους
» Τους εχω ολους στο silverstone

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ GIXXER-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com