Greek GSX-R forum
επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_l10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_c10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_r10 
JIMK7
επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_l10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_c10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_r10 
nasos-v
επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_l10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_c10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_r10 
T.R.E
επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_l10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_c10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_r10 
k8 600 kk
επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_l10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_c10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_r10 
kostaskr6
επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_l10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_c10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_r10 
κολτρέϊν
επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_l10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_c10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_r10 
Leroy
επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_l10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_c10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_r10 
ripper
επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_l10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_c10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_l10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_c10επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Poll_r10 

 

 επιλογη καμερας

Πήγαινε κάτω 
+23
ivan93
noodles
Vortex
Chrisk6
poliviosgixxer
Gixxerm@n
Darksoul
92_kakos
fatsas k5
gixxermak
Miou
ghost
JIMK7
[alex]
Antonios_gsxr
Aristosk8
8annos
kentaurosk8
Black Eagle
mistiriodis_tsantakias
theatiss
Leroy
boutser
27 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 02 Οκτ 2014, 19:40

τσου ρε γατακι ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 03 Οκτ 2014, 17:28

ghost έγραψε:
προς ενημερωση...νεα μοντελα GoPro με αρχικο entry level μοντελο (1080p) μονο με 125 eyro
http://techblog.gr/gadgets/gopro-hero4-official-2-versions-and-entry-level-at-125-euros-9876/

ακουγεται ενδιαφερων για καποιον (και για μενα) που δεν θελει να σκασει 300-400 ευρω για μια καμερα.
αξιζει αυτη η gopro η καλυτερα μια κινεζικη οπως η sj4000? Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 04 Οκτ 2014, 13:26

Γνωρίζει κανείς πότε έρχονται στην Ελλάδα οι νέες GoPro 4 και αν οι τιμές που έχουν ανακοινωθεί για αυτές, αν αφορούν και την Ελληνική αγορά, ή αν θα έρθουν πιο τσιμπημένες; Γιατί η νέα gopro 4 silver edition μου φαίνεται ιδανική επιλογή, στην τιμή αυτή και με οθόνη! Αν αργήσουν να έρθουν θα αγοράσω κάποια εκ των gopro black edition 3+, ή την drift ghost s.

Όποιος γνωρίζει, ας μου δώσει τα φώτα του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 04 Οκτ 2014, 14:47

vaggelis600 έγραψε:
ghost έγραψε:
προς ενημερωση...νεα μοντελα GoPro με αρχικο entry level μοντελο (1080p) μονο με 125 eyro
http://techblog.gr/gadgets/gopro-hero4-official-2-versions-and-entry-level-at-125-euros-9876/

ακουγεται ενδιαφερων για καποιον (και για μενα) που δεν θελει να σκασει 300-400 ευρω για μια καμερα.
αξιζει αυτη η gopro η καλυτερα μια κινεζικη οπως η sj4000? Smile


τοσα ποστ γινανε και ιδικα για την συνγκριση αυτον τον 2 καμερον στα προιγουμενα ποστ ορεεεεεεεεεεεεεεε :P τσεκαρε λιγο πιο πισο Wink
sex

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 13:07

Τελικά κατέληξα και παρήγγειλα την gopro hero 4 silver!

Για πείτε καμιά ιδέα για βάσεις τώρα, που να αφορούν το μηχανάκι!

Καλύτερα την βάση στήθους της gopro https://www.youtube.com/watch?v=fvWz-el5Dic, όπως στο βίντεο αυτό, ή κάποια βάση για το ρεζερβουάρ; Στο ρεζερβουάρ είναι καλύτερα η βεντούζα της gopro, ή κάποια σταθερότερη βάση; Εσείς με τι τραβάτε όταν την τοποθετείτε εκεί;

Σε videos σαν αυτό https://www.youtube.com/watch?v=Wc902_xUfOs&list=UU- HMlnSmYGUO33oWgXgqhBA χρησιμοποιούμε τις αυτοκόλλητες βάσεις απλά και τις τοποθετούμε όπου θέλουμε εμείς, ή θέλει καμιά πατέντα, ή κάποια βάση και εκεί;;


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 13:21

Tελικα ηρθαν οι gopro hero 4 ποσο και απο που τι πηρες ?

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 10p7ousεπιλογη καμερας - Σελίδα 4 Icnsl4επιλογη καμερας - Σελίδα 4 2dhxn3kεπιλογη καμερας - Σελίδα 4 2lbdx0jεπιλογη καμερας - Σελίδα 4 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την JIMK7 στις Πεμ 23 Οκτ 2014, 14:30, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 13:45

JIMK7 έγραψε:
Tελικα ηρθαν οι gopro hero 4 ποσο και από που τι πηρες ?

Φτάνουν σήμερα Ελλάδα οι πρώτες από τον επίσημο αντιπρόσωπο! Τιμή αντιπροσωπείας την αγόρασα, 379 ευρώ, από Ελλάδα.

+100 κοστίζει η gopro hero4 black.

Εσύ Δημήτρη ποια βάση χρησιμοποιείς όταν τοποθετείς την κάμερα στο ρεζερβουάρ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 14:32

Antonios_gsxr έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Tελικα ηρθαν οι gopro hero 4 ποσο και από που τι πηρες ?

Φτάνουν σήμερα Ελλάδα οι πρώτες από τον επίσημο αντιπρόσωπο! Τιμή αντιπροσωπείας την αγόρασα, 379 ευρώ, από Ελλάδα.

+100 κοστίζει η gopro hero4 black.

Εσύ Δημήτρη ποια βάση χρησιμοποιείς όταν τοποθετείς την κάμερα στο ρεζερβουάρ;

Ειχα παρει μια από epay που πιανει στη ταπα του τεποζιτου Very Happy

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 10p7ousεπιλογη καμερας - Σελίδα 4 Icnsl4επιλογη καμερας - Σελίδα 4 2dhxn3kεπιλογη καμερας - Σελίδα 4 2lbdx0jεπιλογη καμερας - Σελίδα 4 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ivan93
Jr.gixxer
ivan93


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 46
Hμερομηνία εγγραφής : 09/10/2013

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 14:38

Antonios_gsxr έγραψε:


Για πείτε καμιά ιδέα για βάσεις τώρα, που να αφορούν το μηχανάκι!

Καλύτερα την βάση στήθους της gopro https://www.youtube.com/watch?v=fvWz-el5Dic, όπως στο βίντεο αυτό, ή κάποια βάση για το ρεζερβουάρ; Στο ρεζερβουάρ είναι καλύτερα η βεντούζα της gopro, ή κάποια σταθερότερη βάση; Εσείς με τι τραβάτε όταν την τοποθετείτε εκεί;

Σε videos σαν αυτό https://www.youtube.com/watch?v=Wc902_xUfOs&list=UU- HMlnSmYGUO33oWgXgqhBA χρησιμοποιούμε τις αυτοκόλλητες βάσεις απλά και τις τοποθετούμε όπου θέλουμε εμείς, ή θέλει καμιά πατέντα, ή κάποια βάση και εκεί;;



Με την βαση στηθους οταν τρεχεις και κρυβεσαι πισω απ την ζελατινα τι θα τραβας,τεποζιτο? Μην κοιτας αυτον που παει σαν κοτα lol!  
Παρε κατι τετοιο να ειναι ασφαλεις η καμερα γιατι με τη βεντουζα εχω χασει μια καμερα στο δρομο μου ξεκολλησε No   βεβαια μπορει να ειχα κανει μαλακια εγω αλλα οπως και να χει η βιδωτη ειναι πιο σιγουρη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 15:18

καμερα με βαση στο στηθος ?? και σε περιπτωση τουμπας τι γινεται ? σε τρυπαει περα για περα?
διαβασα πριν κατι μερες την τελικη διαγνωση των ειδικων για το ατυχημα του σουμι ... η καμερα στο κρανος ηταν η αιτια τελικα ... What a Face What a Face What a Face

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 15:40

Miou έγραψε:
καμερα με βαση στο στηθος ?? και σε περιπτωση τουμπας τι γινεται ? σε τρυπαει περα για περα?
διαβασα πριν κατι μερες την τελικη διαγνωση των ειδικων για το ατυχημα του σουμι ... η καμερα στο κρανος ηταν η αιτια τελικα ... What a Face What a Face What a Face

Αυτό με την πτώση δεν το είχα σκεφτεί ποτέ που λες..

Το διάβασα και εγώ αυτό για τον Σουμάχερ, αν και ίσως να είναι διαφορετικά τα πράγματα με την κάμερα στο κράνος του μοτοσυκλετιστή. Εννοώ πως μου φαίνεται υπερβολικά πιο "ισχυρό" το κέλυφος από τα δικά μας κράνη, σε σχέση με αυτά που φορούν στο snowboard κτλ.

Απλά μια σκέψη, δεν το έχω ψάξει ποτέ.

Στέφανε (tsantakia) από Αγγλία τις είχες πάρει όλες τις βάσεις για την gopro;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 17:20

ολες κινεζους :P δεν εχω κανενα παραπονο...και για την βεντουζα .
αλλα για καλο και για κακο της περναο μια σιρματασφαλιση απο καπιο σταθερο σιμιο της μιχανης Wink

με γιες λιπον η καμερουλαααα ,περιμενουμε βιντεακια Wink

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Gixxerm@n
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Gixxerm@n


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 26 Οκτ 2014, 15:56

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 12 Νοε 2015, 16:02

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_garmin-virb-ga-010-01088-01--1132983.html

Για όποιον ενδιαφέρεται έχει σε προσφορά το media markt την Garmin Virb στα 99 ευρώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 13 Νοε 2015, 21:05

σε αλλο φορουμ δεν διαβασα και τα καλυτερα γιαυτη. οκ απο ποιοτητα και τιμη αλλα οχι κατι το τρομερο. πολυ ανωτερη η Xiaomi Yi στα 104ε. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 14 Νοε 2015, 03:05

Ενας φιλαρακος αγορασε μια Dazne (καπως ετσι-τις φερνει το MOTTORAID) εχει και σκατενιο μηχανακι (TRACER-κουναει σα πουτανα σε χαρμανα) και μου ειπε σε 1080ρ ειναι χαλια μαυρα.Στελνει mail στην εταιρια και του ειπαν να κανει update to firmwire.Akoμα παλευει αλλα απο οτι μου ειπε η xiaomi που την εχει φιλος του αρκετα καλυτερη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 14 Νοε 2015, 18:40

vaggelis600 έγραψε:
σε αλλο φορουμ δεν διαβασα και τα καλυτερα γιαυτη. οκ απο ποιοτητα και τιμη αλλα οχι κατι το τρομερο. πολυ ανωτερη η Xiaomi Yi στα 104ε. Smile

Εγώ έχω πάρει την Xiaomi Yi από Geekbuying στα 65 euro.Πολύ καλή για τα λεφτά της και με συνεχή ενημέρωση σε firmware κτλ κτλ.Μαζί με διαφορες βάσεις,αδιάβροχη θήκη,δεύτερη μπαταρία,φορτιστή για 2 μπαταρίες,έφτασε δεν έφτασε 90 euro.

______________________________________________________
επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Ae255310

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 2v2b31w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΔευ 16 Νοε 2015, 23:30

gixxermak έγραψε:

Εγώ έχω πάρει την Xiaomi Yi από Geekbuying στα 65 euro.Πολύ καλή για τα λεφτά της και με συνεχή ενημέρωση σε firmware κτλ κτλ.Μαζί με διαφορες βάσεις,αδιάβροχη θήκη,δεύτερη μπαταρία,φορτιστή για 2 μπαταρίες,έφτασε δεν έφτασε 90 euro.

μεχρι 140-50 ευρω περιπου (καινουριες καμερες και τιμες ελλαδας), πιστευω ειναι η καλυτερη (βασισμενος στα specs και σε δειγματα βιντεο). σου εχει βγαλει κατι? πχ να κολλησει κανενα κουμπι, να μη δεχεται νεο firmware, να μην ανοιγει κτλ. καγκουρα θα με πεις αλλα μου αρεσει η πρασινη και μαλλον αυτη θα παρω. Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΤρι 17 Νοε 2015, 00:41

vaggelis600 έγραψε:
gixxermak έγραψε:

Εγώ έχω πάρει την Xiaomi Yi από Geekbuying στα 65 euro.Πολύ καλή για τα λεφτά της και με συνεχή ενημέρωση σε firmware κτλ κτλ.Μαζί με διαφορες βάσεις,αδιάβροχη θήκη,δεύτερη μπαταρία,φορτιστή για 2 μπαταρίες,έφτασε δεν έφτασε 90 euro.

μεχρι 140-50 ευρω περιπου (καινουριες καμερες και τιμες ελλαδας), πιστευω ειναι η καλυτερη (βασισμενος στα specs και σε δειγματα βιντεο). σου εχει βγαλει κατι? πχ να κολλησει κανενα κουμπι, να μη δεχεται νεο firmware, να μην ανοιγει κτλ. καγκουρα θα με πεις αλλα μου αρεσει η πρασινη και μαλλον αυτη θα παρω. Laughing Laughing Laughing

Μέχρι στιγμής,μετά από μισό χρόνο,δεν μου έχει κάνει τίποτα σημαντικό.Μια φορά μονο μετά από αναβάθμιση firmware,έκανε μερικά κολληματάκια όταν άνοιγε.Αυτό διορθώθηκε αμέσως με την επομενη έκδοση firmware που κυκλοφόρησε πολύ σύντομα!Είναι μια καλή κάμερα για τα λεφτά της και με συνεχή υποστήριξη από την xiaomi.
Αν μπορείς ψώνισε από geekbuying.com,αυτή την στιγμή την έχει στα 59 ευρώ,είναι κρίμα να την πληρώσεις με τιμές Ελλάδας.
Κι εγώ για την πράσινη έλεγα αλλα έτυχε να έχει ξεπουλήσει και αναγκαστικά πήρα την άσπρη. lol!

______________________________________________________
επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Ae255310

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 2v2b31w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
k0stas.k1979
Jr.gixxer
k0stas.k1979


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : αθήνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 12
Αγωνιζόμενος : όχι
Hμερομηνία εγγραφής : 26/10/2015

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 24 Δεκ 2015, 17:56

sony AS30V αλλά θέλει τρύπημα η θήκη για να μη θολώνει ο φακός τις κρύες μέρες και μετά από μερικές χρήσεις δε κάνει καλή επαφή η μπαταρία όταν έχεις κραδασμούς και σβήνει. Το πρόβλημα λύθηκε με τη προσθήκη ενός κομματιού σφουγγάρι κουζίνας. Η ποιότητα βίντεο είναι πολύ καλή πάντως. Κρατάει μιάμιση ώρα συνεχής λήψης η μπαταρία αλλά τραβάει 20λεπτα βίντεο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k0stas.k1979
Jr.gixxer
k0stas.k1979


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : αθήνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 12
Αγωνιζόμενος : όχι
Hμερομηνία εγγραφής : 26/10/2015

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 24 Δεκ 2015, 18:05

και όσον αφορά βάσεις στήριξης.... ram mount. Εγγύηση και με πολλές δυνατότητες στήρηξης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 24 Δεκ 2015, 20:53

Πριν 2 μερες πηρα και τη GoPro Session Very Happy πολυ καλη δεν το περιμενα και μικρη cheers

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 10p7ousεπιλογη καμερας - Σελίδα 4 Icnsl4επιλογη καμερας - Σελίδα 4 2dhxn3kεπιλογη καμερας - Σελίδα 4 2lbdx0jεπιλογη καμερας - Σελίδα 4 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΔευ 28 Δεκ 2015, 09:34

καμια φτηνιαρα μεχρι κανα 50ευρω για να κανω χαβαλε με το ποδηλατο τι προτεινετε??και αν ειναι και απο ελλαδα ακομα καλυτερα...(κραδασμους δεν θα εχει καθοτι κουρσακι δεν παταω σε χωμα ουτε ανεβα κατεβα κρασπεδα..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΔευ 28 Δεκ 2015, 10:37

giannis_suzuki έγραψε:
καμια φτηνιαρα μεχρι κανα 50ευρω για να κανω χαβαλε με το ποδηλατο τι προτεινετε??και αν ειναι και απο ελλαδα ακομα καλυτερα...(κραδασμους δεν θα εχει καθοτι κουρσακι δεν παταω σε χωμα ουτε ανεβα κατεβα κρασπεδα..)

Ισα ισα η κουρσα θελει πολυ καλη καμερα γιατι δεν εχει αναρτησεις και το προφιλ του ελαστικου ειναι ανυπαρκτο Laughing

Εχω ανεβασει μερικα βιντεο με κουρσα που εχω τραβηξει, αλλα με καλες καμερες και παλι υπαρχουν κουνηματα Wink







______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 10p7ousεπιλογη καμερας - Σελίδα 4 Icnsl4επιλογη καμερας - Σελίδα 4 2dhxn3kεπιλογη καμερας - Σελίδα 4 2lbdx0jεπιλογη καμερας - Σελίδα 4 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

επιλογη καμερας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιλογη καμερας   επιλογη καμερας - Σελίδα 4 EmptyΔευ 28 Δεκ 2015, 15:15

gixxermak έγραψε:
vaggelis600 έγραψε:
σε αλλο φορουμ δεν διαβασα και τα καλυτερα γιαυτη. οκ απο ποιοτητα και τιμη αλλα οχι κατι το τρομερο. πολυ ανωτερη η Xiaomi Yi στα 104ε. Smile

Εγώ έχω πάρει την Xiaomi Yi από Geekbuying στα 65 euro.Πολύ καλή για τα λεφτά της και με συνεχή ενημέρωση σε firmware κτλ κτλ.Μαζί με διαφορες βάσεις,αδιάβροχη θήκη,δεύτερη μπαταρία,φορτιστή για 2 μπαταρίες,έφτασε δεν έφτασε 90 euro.


Και εγώ γι'αυτή έχω ακούσει καλά λόγια,βλέπονται τα βίντεο; Δεν συζητάω για τρομερή ποιότητα απλά να φαίνεται καθαρή η εικόνα

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
επιλογη καμερας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Αγορά κάμερας για onboard λήψεις
» Επιλογη ελαστικον
» Επιλογη συναγερμου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com