Greek GSX-R forum
πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_l10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_c10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_r10 
JIMK7
πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_l10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_c10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_r10 
nasos-v
πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_l10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_c10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_r10 
T.R.E
πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_l10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_c10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_r10 
k8 600 kk
πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_l10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_c10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_r10 
kostaskr6
πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_l10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_c10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_r10 
κολτρέϊν
πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_l10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_c10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_r10 
Leroy
πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_l10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_c10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_r10 
ripper
πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_l10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_c10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_l10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_c10πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Poll_r10 

 

 πίστα Μεγάρων...συζήτηση.....

Πήγαινε κάτω 
+38
DrIoannis
topetwrx
terrorzone
Zuki
lKiNG
BillyGsxR
Leroy
wtfrmlk
FLASKAS
riderspower
babis k8
opoulian
sfikaaa
cpantelo
GIORGIO7
gabri
panikas
k8 600 kk
teo46
JIMK7
ripseventh
Painterz
cks
diam
nktr
magfaria
mistiriodis_tsantakias
Chrisk6
Miou
Bozos
Kydo
GIXXERAKIAS
Black Eagle
Aristosk8
busa respect
kouzinas
Vortex
mx5
42 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cornell
Normal gixxer
Normal gixxer
cornell


Άντρας Τόπος : Γλυφάδα
Αριθμός μηνυμάτων : 185
Αγωνιζόμενος : No...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πίστα Μεγάρων...συζήτηση.....   πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 EmptyΤρι 01 Δεκ 2015, 16:20

Μεγάλο κρίμα και άδικο να βλέπουμε λέσχες και club να συνεχίζουν να διοργανώνουν track day στην "πίστα¨των Μεγάρων ενώ ουσιαστικά δεν υπάρχει η παραμικρή πρόβλεψη για τα βασικά που χρήζει μια πίστα.
Εδω θα μου πείτε γίνονται αγώνες για το Π.Π.Τ.
Δυστυχώς όταν το πάθος και το μεράκι συνδυάζεται με οικονομικό όφελος τότε συνήθως στραβώνει το γλυκό.
Αυτός που εκμεταλεύεται την πίστα κοιτάζει μόνο το κέρδος,δεν έχει την καύλα του μηχανόβιου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πίστα Μεγάρων...συζήτηση.....   πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 EmptyΤρι 01 Δεκ 2015, 19:57

Καποτε που εμπαινα στα μεγαρα ενας διοργανωτης μας εβαλε και υπογραφαμε χαρτι οτι οτι και να παθουμε δεν εχει καμια ευθυνη εκεινος. Οταν τον ρωτησα γιατι αυτο μου ειπε "αν σου αρεσει,αν δεν σου αρεσει φυγε". Και φυσικα εφυγα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πίστα Μεγάρων...συζήτηση.....   πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 EmptyΤετ 02 Δεκ 2015, 00:51

Και τώρα κάτι τέτοιο υπογράφουν; Ένα χαρτί τελοσπάντων ούτε καν το διάβασα που δίνεις τα στοιχεία σου, τηλέφωνα ανάγκης κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πίστα Μεγάρων...συζήτηση.....   πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 EmptyΤετ 02 Δεκ 2015, 10:57

υπογραφεις ο,τι να ειναι χωρις να το διαβασεις ρε φριξο?

το πουλι σου και την υπογραφη σου να προσεχεις που τα βαζεις μου ελεγε απο μικρο ο πατερας μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
opoulian
Normal gixxer
Normal gixxer
opoulian


Άντρας Όνομα: : Spyros
Τόπος : athens
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 237
Hμερομηνία εγγραφής : 10/09/2009

πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πίστα Μεγάρων...συζήτηση.....   πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 EmptyΤετ 02 Δεκ 2015, 10:57

σε οποιαδηποτε πιστα του κοσμου αυτο το χαρτι που λες το υπογραφεις.τωρα αν ηταν τοσο εριστικος και σου ειπε αμα γουσταρεις ειναι αλλο θεμα και εγω θα εφευγα λογο συμπεριφορας διοργανοτη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πίστα Μεγάρων...συζήτηση.....   πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 EmptyΤετ 02 Δεκ 2015, 15:34

η μαλακια και η κοροιδια πανε συννεφο

http://www.bikerspirit.net/main/track-day-tis-l-e-mot-gia-to-asthenoforo-tis-pistas-megaron-6-12-2015/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πίστα Μεγάρων...συζήτηση.....   πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 EmptyΤετ 02 Δεκ 2015, 17:19

Miou έγραψε:
η μαλακια και η κοροιδια πανε συννεφο

http://www.bikerspirit.net/main/track-day-tis-l-e-mot-gia-to-asthenoforo-tis-pistas-megaron-6-12-2015/

κατσε να δεις που θα βρεθουν "κοροιδα" και θα πανε. Ακου εκει,τρακ ντει για να μαζεψουν λεφτα για ασθενοφορο."Αυτοι" δεν θα αλλαξουν ποτε. Τοσα χρονια μας "τρωνε" λεφτα και τωρα που σφιξαν οι κωλοι βρηκαν αλλο τροπο για να τα παρουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theatiss
Adv. gixxer
Adv. gixxer
theatiss


Άντρας Όνομα: : Αποστολος
Τόπος : Πατρα
Αριθμός μηνυμάτων : 775
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πίστα Μεγάρων...συζήτηση.....   πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 EmptyΤετ 02 Δεκ 2015, 18:20

Δν θα εχει κ πολλη κινηση νομιζω γτ στις 6 ειναι του Αγ. Νοκολαου οποτε θα βγουν ολοι το Σαββατο να πιουν....Τουλαχιστον οι Νικολαοι δν θα πανε.... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πίστα Μεγάρων...συζήτηση.....   πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 EmptyΤετ 02 Δεκ 2015, 19:11

Miou έγραψε:
η μαλακια και η κοροιδια πανε συννεφο

http://www.bikerspirit.net/main/track-day-tis-l-e-mot-gia-to-asthenoforo-tis-pistas-megaron-6-12-2015/

Για πες μου τώρα ρέ Αλέξανδρε,αν πάω θα είμαι μαλακας εγώ η ο διοργανωτής???Ρητορική είναι η ερώτηση.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πίστα Μεγάρων...συζήτηση.....   πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 EmptyΤετ 02 Δεκ 2015, 19:46

Miou έγραψε:
υπογραφεις ο,τι να ειναι χωρις να το διαβασεις ρε φριξο?

το πουλι σου και την υπογραφη σου να προσεχεις που τα βαζεις μου ελεγε απο μικρο ο πατερας μου

Εννοώ δεν έδωσα σημασία. Άλλωστε όλοι το υπογράφουν αναγκαστικά αλλιώς δε μπαίνεις. Προφανώς θα λέει για το ότι λαβαίνεις γνώση ότι δεν ισχύουν ασφάλειες, μπαίνεις με δικιά σου ευθύνη κλπ. Τι άλλο να λέει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πίστα Μεγάρων...συζήτηση.....   πίστα Μεγάρων...συζήτηση..... - Σελίδα 5 EmptyΤετ 02 Δεκ 2015, 20:15

Zuki έγραψε:
Miou έγραψε:
η μαλακια και η κοροιδια πανε συννεφο

http://www.bikerspirit.net/main/track-day-tis-l-e-mot-gia-to-asthenoforo-tis-pistas-megaron-6-12-2015/

Για πες μου τώρα ρέ Αλέξανδρε,αν πάω θα είμαι μαλακας εγώ η ο διοργανωτής???Ρητορική είναι η ερώτηση.....

μλκ γιαννη εχω μεινει μ@λακας
το διαβαζα και δεν το πιστευα ...


Koyfo έγραψε:
Miou έγραψε:
υπογραφεις ο,τι να ειναι χωρις να το διαβασεις ρε φριξο?

το πουλι σου και την υπογραφη σου να προσεχεις που τα βαζεις μου ελεγε απο μικρο ο πατερας μου

Εννοώ δεν έδωσα σημασία. Άλλωστε όλοι το υπογράφουν αναγκαστικά αλλιώς δε μπαίνεις. Προφανώς θα λέει για το ότι λαβαίνεις γνώση ότι δεν ισχύουν ασφάλειες, μπαίνεις με δικιά σου ευθύνη κλπ. Τι άλλο να λέει;

πανω κατω αυτο λεει
ασχετα εαν δεν ισχυει νομικα ..

η ασφαλεια που εχεις για την μηχανη φυσικα δεν ισχυει εκει μεσα
γιαυτο μερικες τουμπες που εχουν γινει μεσα
τελικα εχουν "γινει" εξω απο την πιστα ... ssss
για ιδιωτικη ασφαλεια ζωης δεν ξερω τι ισχυει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
πίστα Μεγάρων...συζήτηση.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
 Παρόμοια θέματα
-
» Πίστα Μεγάρων & Σερρών : ΝΕΑ
» California Superbike School 14/6 & Ride Day 15/6 Πιστα Μεγαρων
» ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com