Greek GSX-R forum
βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_l10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_c10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_r10 
JIMK7
βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_l10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_c10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_r10 
nasos-v
βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_l10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_c10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_r10 
T.R.E
βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_l10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_c10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_r10 
k8 600 kk
βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_l10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_c10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_r10 
kostaskr6
βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_l10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_c10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_r10 
κολτρέϊν
βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_l10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_c10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_r10 
Leroy
βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_l10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_c10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_r10 
ripper
βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_l10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_c10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_l10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_c10βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Poll_r10 

 

 βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους

Πήγαινε κάτω 
+22
nasosgsxr
kostaskr6
kontos 750
bagos
Darksoul
[alex]
Georgio
bonepeeler
Black Eagle
totoulis
Miou
diam
achilles_r
ghost
potis
louk6
mistiriodis_tsantakias
GIXXERAKIAS
kentaurosk8
FLASKAS
magfaria
Vortex
26 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 16:34

Καλησπερα παιδια. Εδω και 6 μηνες τα εχω φτιαξει με μια κοπελα και παω καλα.

Ειναι κοντα στην ηλικια μου (27) και ερχεται που και που σπιτι μου. Εχει τα 2α κλειδια του σπιτιου μου και μια μερα τα χρησιμοποιησε και μπηκε μεσα χωρις να χτυπησει κουδουνι.

Μια Κυριακη που ελεγα να παω μια βολτα με την μηχανη και κατι φιλους μου εκανε παραπονα οτι δεν εχουμε κατσει να φαμε μαζι και εκει που ελεγα να φυγω τσουπ γυριζω και την βρηκα και ειχε μαγειρεψει. Φυσικα η βολτα πηγε στραφι.

Επισης στο ντουλαπακι του μπανιου με τα προσωπικα μου ειδη υγιεινης βρηκα δικα της πραγματα. Γυναικειου καυαρισμου κλπ κλπ.

Μου βγαζει κατι σε τυλιγμα;

Για πειτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 16:39

εισαι παντρεμενος και δεν το ξερεις  eleison 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FLASKAS
Normal gixxer
Normal gixxer
FLASKAS


Άντρας Τόπος : λεωνιδιο αρκαδιας
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Αγωνιζόμενος : στο Λ.Τ.Τ
Hμερομηνία εγγραφής : 14/10/2013

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 16:41

την γάμησες χαχαχαχχαχαχα


εμένα πάντως 5 χρόνια τώρα δεν μου εχει κάνει τίποτα απο αυτά και ας έχει κλειδιά πριν έρθει θα πάρει τηλ οσο για πράγματα στο μπάνιο 1 οδοντόβουρτσα άντε και καμιά σερβιέτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.sitarimeli.4ty.gr/
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 16:47

Τέρμα φίλος πας χαμένος (ή μάλλον έχεις πάει ήδη). Τσέκαρε και το δάχτυλό σου αν φοράς βέρες. Αν δεις οτι δεν φοράς θα πρόκειται για παραίσθηση γιατί σίγουρα φοράς ήδη....  beer 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 16:49

Σκούρα τα πράγματα....θα σε κατευθύνω στο www.cosmopolitan.gr/pos-na-ton-tylikseis-xoris-na-to-katalavei/ να διαβάσεις καλά τα πόστ από νυμφομανείς κάριες και το πώς σκέφτονται όταν είναι να τυλίξουν τον άτυχο νέο......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 16:50

χαμενει υποθεση εισαι ,φερεμου τα κλιδια του gixxer για να μην κολιση το καιμενο απο την ακινισια και να το παρει και ενας ανθροπος που το χριαζεσαι ...δυστιχος δεν πιστευο οτι σωζεσαι ....
τα συλιπιτιρια μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 16:55

Σε ρώτησε πως θα το πείτε το παιδί σας;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 16:59

Εμένα η γυναικα μου, μου είπε ότι δε δινουν κλειδιά,σε γυναικα με έξι μήνες σχέση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 17:09

την γαμησες!!! σε λιγο θα σου αρχισει να λεει να μην μπαινεις στο φορουμ και να της δινεις περισσοτερη προσοχη. αν πεις το λαθος οτι εχει δουλεια θα σε παιξει ζορικη κρεβατομουρμουρα! επισης κοιτα να ξυριζεσαι συχνα γιατι οιτριχες απο μουσια κ μουστακια την χαλανε οταν σε ακουμπαει..ΑΑΑΑΑ και να ξυριζεσαι αλλου οχι στο μπανιο κ να τα κανεις πουτανα!

αυτά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 17:09

magfaria έγραψε:
εισαι παντρεμενος και δεν το ξερεις  eleison 



ακριβως αυτο  xaxa 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
achilles_r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
achilles_r


Άντρας Όνομα: : ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 663
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2013

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 17:15

αντε με το καλο!!!!!!!!!!!!!!

 eleison eleison eleison 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diam
Adv. gixxer
Adv. gixxer
diam


Όνομα: : Διαμαντής
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 418
Hμερομηνία εγγραφής : 05/10/2012

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 17:20

Φιλος την πατησες ασχημα!!!

 sos sos sos 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 17:28

magfaria έγραψε:
εισαι παντρεμενος και δεν το ξερεις  eleison 

 +1 

FLASKAS έγραψε:
την γάμησες χαχαχαχχαχαχα

εμένα πάντως 5  χρόνια τώρα δεν μου εχει κάνει τίποτα απο αυτά και ας έχει κλειδιά πριν έρθει θα πάρει τηλ οσο για πράγματα  στο μπάνιο 1 οδοντόβουρτσα άντε και καμιά σερβιέτα

 +1 
μια φορα εκανε την μλκ και χτυπησε το πανω κουδουνι και της εβαλα χερι οτι ηρθε να με πιασει στα πρασα με καμια γκομενα κτλ και απο τοτε στελνει μνμ οτι πλησιαζει και παντα χτυπαει το κουδουνι της κατω πορτας...


kentaurosk8 έγραψε:
Τέρμα φίλος πας χαμένος (ή μάλλον έχεις πάει ήδη). Τσέκαρε και το δάχτυλό σου αν φοράς βέρες. Αν δεις οτι δεν φοράς θα πρόκειται για παραίσθηση γιατί σίγουρα φοράς ήδη....  beer 

του εχει φορεσει την βερα στο π'λι του .....  fafoutis 

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
χαμενει υποθεση εισαι  ,φερεμου τα κλιδια του gixxer για να μην κολιση το καιμενο απο την ακινισια και να το παρει και ενας ανθροπος που το χριαζεσαι ...δυστιχος δεν πιστευο οτι σωζεσαι ....
τα συλιπιτιρια μου

εχει απολυτο δικιο ο στεφανος ....

potis έγραψε:
την γαμησες!!! σε λιγο θα σου αρχισει να λεει να μην μπαινεις στο φορουμ και να της δινεις περισσοτερη προσοχη. αν πεις το λαθος οτι εχει δουλεια θα σε παιξει ζορικη κρεβατομουρμουρα! επισης κοιτα να ξυριζεσαι συχνα γιατι οιτριχες απο μουσια κ μουστακια την χαλανε οταν σε ακουμπαει..ΑΑΑΑΑ και να ξυριζεσαι αλλου οχι στο μπανιο κ να τα κανεις πουτανα!

αυτά
ετσι σου λεει εσενα η γυναικα σου ρε καρμιρι??


diam έγραψε:
Φιλος την πατησες ασχημα!!!
 sos sos sos 
 +1 

εγω στα ελεγα και εσυ ελεγες τα δικα σου .... με κοροιδευες κιολας οτι οπου να ειναι παντρευομαι γιατι εφερε την οδοντοβουρτσα της σπιτι  ...   παρτα τωρα .... fuck fuck 

αντε να δω ποτε θα βγουμε ζευγαρακια  xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa 








υγ κανονισε να βγουμε με κκ-κρ  και σια  και μετα τελειωσες απο δαυτην ..... ξεμπερδεψες ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 17:43

ΛΟΣ ΚΑΡΑΜΟΥΖΕΡΟΣ

Ρε Μιου αγαπησιαρη ποιος σε πηρε τηλ την Κυριακη και ελεγες με περιμενει το μωρο και σου εκανε παραπονα οτι δεν τρωτε μαζι και δεν μπορουσες να πας βολτα με την μηχανη;

Ποιος εχει δωσει τα κλειδια για να κλειδωνει και μπηκε σπιτι δηθεν γιατι ειχατε μεθυσει;;;

Μ αρεσει που βαζεις και + 1 σε ολους !


εγω στα ελεγα και εσυ ελεγες τα δικα σου .... με κοροιδευες κιολας οτι οπου να ειναι παντρευομαι γιατι [b]εφερε την οδοντοβουρτσα της σπιτι[u] ... παρτα τωρα .... fuck fuck



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 17:44

file 

 fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck

Οριστε δεν τα λεω μονο εγω απο οτι ειδες

 xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 17:50

Miou έγραψε:
boutser έγραψε:
επ τι εχασα Μιου:::::::::::: πες μου για να προλάβω να κατεβω, εχω να κανονησω αδεια απ τη δουλεια, ασφαλεια στο κ5 κλπ

γιατι νομιζεις οτι εγω ξερω???
ο σπυρακος με παντρεψε αυτον ρωτα ... αμα προσεξες και εγω αυτον ρωταω ...  lol! fafoutis fafoutis 

Miou έγραψε:
bagos έγραψε:
....να δεις την γλυκα μετα... Laughing Laughing 

ποια γλυκα??  scratch 
εχει γλυκα μετα? εγω αλλα ξερω  ropalo 

γιαυτο και δεν παντρευομαι ...

αυτους τους χαζους απο πανω αστους να λενε ....  fafoutis 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 17:51

φιλε μου συγνωμη που θα στο πω και εγω αλλα τον ΗΠΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
λυσεις ομως υπαρχουν μην απελπιζεσαι...........αν δεις οτι θες να συνεχισεις με το κοριτσι αλλα δεν μπορεις την πιεση απλα προσπαθησε να αλλαξεις κλειδαρια δηθεν οτι χαλασε και πες της οτι εχει μονο ενα κλειδι γιατι ειναι υπερασφαλειας........αν δεν μασισει αλλαξε σπιτι και γυρνα στους δικους σου θα γλυτωσεις και πολλα εξοδα......

κουραγιο ολοι οι παντρεμενοι τα περασαμε!!!!!!!!!!!!
 ropalo ropalo ropalo ropalo 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 18:09

Vortex έγραψε:
ΛΟΣ ΚΑΡΑΜΟΥΖΕΡΟΣ

Ρε Μιου αγαπησιαρη ποιος σε πηρε τηλ την Κυριακη και ελεγες με περιμενει το μωρο και σου εκανε παραπονα οτι δεν τρωτε μαζι και δεν μπορουσες να πας βολτα με την μηχανη;

Ποιος εχει δωσει τα κλειδια για να κλειδωνει και μπηκε σπιτι δηθεν γιατι ειχατε μεθυσει;;;

Μ αρεσει που βαζεις και + 1 σε ολους !


εγω στα ελεγα και εσυ ελεγες τα δικα σου .... με κοροιδευες κιολας οτι οπου να ειναι παντρευομαι γιατι εφερε την οδοντοβουρτσα της σπιτι[u] ...   παρτα τωρα .... fuck fuck





βρε τραχανα αφου σου ειπα οτι δουλευα μεχρι το απογευμα στις 6 και το μηχανακι ειναι χωρις ασφαλεια ... που να παμε βολτα στο σουνιο???? θα πληρωσεις εσυ την ασφαλεια?? ή την κληση ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 18:10

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Original?v=mpbl-1&px=-1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 18:47

ελα σπυρακοοοοοο
εδω εισαι .....

 diabase diabase diabase 


http://www.oneman.gr/keimena/men_s_only/sex/ta-7-stadia-narkes-ths-sxeshs.2557445.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 18:50

Λοιπόν δεν ξέρω για ποιον από τους 2 είναι η ιστορία που γράφει ο Σπύρος, αλλά αν είναι για σένα Μιου πάει έχουμε καταστραφεί!  affraid Χάλασε ο κόσμος! Πέφτει ένα από τα τελευταία οχυρά μετά από έτη μαχών! Ούτε ο Πελοποννησιακός πόλεμος δεν κράτησε τόσο! fafoutis 
Για το Σπύρο το πιστεύω πιο εύκολα μιας και είναι γουτσου γουτσου αγορι! Τώρα Σπύρο όμως... τώρα θες;;;  xaxa xaxa xaxa 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 18:55

Μα εγω ειμαι γουτσου γουτσου δεν το εχω κρυψει ποτε.  I love you 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 18:57

Miou έγραψε:
ελα σπυρακοοοοοο
εδω εισαι .....

 diabase diabase diabase 


http://www.oneman.gr/keimena/men_s_only/sex/ta-7-stadia-narkes-ths-sxeshs.2557445.html

Ρε βαλσαμωμενο πουλι να σου βαλουν τωρα στα χερια σου θα πεταξει να φυγει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 19:14

Εσύ τουλάχιστον τα έδωσες μόνος τα κλειδιά του σπιτιού σου.

Σκέψου να έβλεπες τη μάνα σου να της δίνει τα κλειδιά του σπιτιού (παθών).  Mad 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους   βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους EmptyΤετ 18 Δεκ 2013, 19:16

bonepeeler έγραψε:
Εσύ τουλάχιστον τα έδωσες μόνος τα κλειδιά του σπιτιού σου.

Σκέψου να έβλεπες τη μάνα σου να της δίνει τα κλειδιά του σπιτιού (παθών).  Mad 


 Shocked What a Face affraid   xaxa xaxa xaxa 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
βοηθεια απο τους μεγαλυτερους και πιο εμπειρους
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» γεια σε ολους τους ερωτευμενους με την suzukara τους
» τα Gsx-R καταρρίπτουν τους μύθους!!!
» Για τους γνωστες των Dynojet

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com