Greek GSX-R forum
ΑRAI HOPKINS MONSTER Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΑRAI HOPKINS MONSTER Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΑRAI HOPKINS MONSTER Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_l10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_c10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_r10 
JIMK7
ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_l10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_c10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_r10 
nasos-v
ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_l10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_c10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_r10 
T.R.E
ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_l10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_c10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_r10 
k8 600 kk
ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_l10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_c10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_r10 
kostaskr6
ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_l10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_c10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_r10 
κολτρέϊν
ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_l10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_c10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_r10 
Leroy
ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_l10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_c10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_r10 
ripper
ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_l10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_c10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_l10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_c10ΑRAI HOPKINS MONSTER Poll_r10 

 

 ΑRAI HOPKINS MONSTER

Πήγαινε κάτω 
+14
DENNIS
Zuki
Κωσταςηρακλειο
papagym
r6_lightech
panosk8
teo46
gixxermak
DrIoannis
κολτρέϊν
twat
nasos-v
thanosk6
JIMK7
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 16:08

Eχθες παρελαβα το μονστερακι μου απο JAPAN ΑRAI RR5 :erverv: :erverv: :erverv:

καλα μιλαμε απιστευτο κρανος :dfgg: :dfgg:


[img]ΑRAI HOPKINS MONSTER Imag0096x[/img][img]ΑRAI HOPKINS MONSTER Imag0097o[/img][img]ΑRAI HOPKINS MONSTER Imag0098k[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanosk6
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thanosk6


Όνομα: : Θανάσης
Τόπος : Ξάνθη
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 446
Hμερομηνία εγγραφής : 30/12/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 16:35

Βλέπω και την σελίδα του forum την έχεις ανοιχτή πάντα!!! Laughing
Ρε συ Δημήτρη, έχω ακούσει διάφορα για τα κράνη που είναι εισαγωγής. Έχω βρεί στο Ebay, αλλα και σε άλλα sites τρελές τιμές. πολύ πιο κάτω απο τις εδώ, Σύμφωνοι, να δεχτώ οτι ο εισαγωγέας βγάζει χοντρά φράγκα(σίγουρα). Έχω ακούσει όμως οτι τα κράνη που είναι απο Αμερική, είναι πιο φθηνά μεν, αλλα έχουν τελείως άλλες προδιαγραφές(κατώτερες).
Όσο για τα μεγέθη, έχω ακούσει οτι απο ήπειρο σε ήπειρο διαφέρουν, ειδικά τα Arai. Δηλαδή το δικό σου που είναι Ιαπωνικό θα έχει αλλο μεγεθος-σχήμα απο τα ευρωπαϊκά. scratch
Ισχύουν όλα αυτά? γιατι κι εγώ είμαι σε φάση να πάρω κράνος και την ψάχνω πολύ την δουλεία. Ε δεν λέει να πληρώνουμε ένα κάρο λεφτά στον μάγκα τον εισαγωγέα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 16:46

thanosk6 έγραψε:
Βλέπω και την σελίδα του forum την έχεις ανοιχτή πάντα!!! Laughing
Ρε συ Δημήτρη, έχω ακούσει διάφορα για τα κράνη που είναι εισαγωγής. Έχω βρεί στο Ebay, αλλα και σε άλλα sites τρελές τιμές. πολύ πιο κάτω απο τις εδώ, Σύμφωνοι, να δεχτώ οτι ο εισαγωγέας βγάζει χοντρά φράγκα(σίγουρα). Έχω ακούσει όμως οτι τα κράνη που είναι απο Αμερική, είναι πιο φθηνά μεν, αλλα έχουν τελείως άλλες προδιαγραφές(κατώτερες).
Όσο για τα μεγέθη, έχω ακούσει οτι απο ήπειρο σε ήπειρο διαφέρουν, ειδικά τα Arai. Δηλαδή το δικό σου που είναι Ιαπωνικό θα έχει αλλο μεγεθος-σχήμα απο τα ευρωπαϊκά. scratch
Ισχύουν όλα αυτά? γιατι κι εγώ είμαι σε φάση να πάρω κράνος και την ψάχνω πολύ την δουλεία. Ε δεν λέει να πληρώνουμε ένα κάρο λεφτά στον μάγκα τον εισαγωγέα...


Eιναι πιο φτηνα γιατι δεν εχουν φορους αν και καμια φορα μπορει και να μην την γλυτωσεις αν σε τσακωσουν στο τελωνειο την εβαψες :vwrv:

οσο απο θεμα ασφαλειας ισα ισα ειναι πιο γερα αλλα ομως εχουν παραπανω βαρος :(

τα νουμερα ειναι ακριβος τα ιδια εγω δεν ειδα καμια διαφορα :betvt:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanosk6
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thanosk6


Όνομα: : Θανάσης
Τόπος : Ξάνθη
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 446
Hμερομηνία εγγραφής : 30/12/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 16:48

Πάμε για internet λοιπόν με 1000!! :darg:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 17:39

καλοριζικο Δημητρη και αγρατσουνιστο !! απλα ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ κρανος!!!

αν θες στειλε μου σε πμ τιμη και λινκ!

:darg:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
thanosk6
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thanosk6


Όνομα: : Θανάσης
Τόπος : Ξάνθη
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 446
Hμερομηνία εγγραφής : 30/12/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 17:50

Α κι εγώ θέλω link!! Εγώ το είδα πρώτος! (αν δεν σου κάνει κόπο δλδ...) :vwrv:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twat
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 14
Hμερομηνία εγγραφής : 23/06/2009

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 18:18

Παιδια εγω το πηρα απο Αγγλια οποτε ουτε φορους πληρωσα λογω ΕΟΚ ουτε φπα αφου στην Αγγλια τα κρανη δεν υποκεινται σε κατι τετοιο.Ακομη ειχα το κεφαλι μου ησυχο οσον αφορα το διαφορετικο σχημα αφου ειναι ''ευρωπαικο''.ακομη τα arai περνανε της αμερικανικες snellετσι κι αλλιως οποτε κανενα προβλημα.το βρηκα και φθηνοτερα στο e-bay απο ιαπωνια αλλα προτιμησα το καταστημα απο Αγγλια για το θεμα του σχηματος-νουμερου.οποιος θελει του λεω τιμη και το site
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 18:44

twat έγραψε:
Παιδια εγω το πηρα απο Αγγλια οποτε ουτε φορους πληρωσα λογω ΕΟΚ ουτε φπα αφου στην Αγγλια τα κρανη δεν υποκεινται σε κατι τετοιο.Ακομη ειχα το κεφαλι μου ησυχο οσον αφορα το διαφορετικο σχημα αφου ειναι ''ευρωπαικο''.ακομη τα arai περνανε της αμερικανικες snellετσι κι αλλιως οποτε κανενα προβλημα.το βρηκα και φθηνοτερα στο e-bay απο ιαπωνια αλλα προτιμησα το καταστημα απο Αγγλια για το θεμα του σχηματος-νουμερου.οποιος θελει του λεω τιμη και το site

εγω θελω! :darg:

και :ouSGUS: στο :wfsdvv:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 19:00

πολύ όμορφο κράνος..!! :fvsg: :fvsg: καλοφόρετο και αγρατσούνιστο.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twat
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 14
Hμερομηνία εγγραφής : 23/06/2009

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 19:05

το site του καταστηματος ειναι www.the visor shop.com και πριν 4 περιπου μηνες αγορασα ενα arai viper gt, μαζι ηρθε μια ζελατινα ακομη σε οτι χρωμα ηθελα,ενα set καθαρισμου arai και μια θηκη να βαζω και να εχω μαζι μου τη 2η ζελατινα.ολα αυτα μαζι με τα μεταφορικα στο περιπου 540ευρω αν θυμαμαι καλα.υπ οψην το σχεδιο ειναι φετινο οποτε δεν παιζει stockαρισμα και εχει πανω του το αυτοκολλητo της ACU οποτε ειναι σιγουρα Αγγλικη εισαγωγη. ριξε μια ματια και στο www.demon-tweeks.co.uk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1734
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 19:47

Καλορίζικο JIMK7!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 20:26

Δημήτρη καλοφόρετο!!!Πολύ όμορφο κράνος.... :darg:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
????????
Επισκέπτης




ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 22:00

καλοφορετο και αχρειαστο ναναι.οντως πολυ ωραια σχεδια εχει εκτος φυσικα την κ@λ@σημαια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 22:10

Ευχαριστω παιδια για τα καλα σας λογια :qrv qv: :qrv qv:

Τωρα το λινκ που το πειρα ειναι αυτο

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250444738411



Υπαρχει και ενα αλλος που τα δινει λιγο πιο φτηνα αλλα επιδεις βιαζομουνα λιγακι (οπως παντα ) :P και δεν το ειχε το νουμερο μου αυτη τη στιγμη δεν το πειρα απο αυτον lol!



http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Arai-RX7-RX-7-RR5-Corsair-Helmet-Hopkins-L-Monster-GP_W0QQitemZ270430220925QQcmdZViewItemQQptZApparel_Merchandise?hash=item3ef6e5b27d&_trksid=p4506.m20.l1116


και τη φιμε ζελατινα την πειρα από εδώ :betvt:



ΑΑΑΑ κι αυτο εδω μου αρεσε πολυ αλλα τελικα με κερδισε το μονστερ Laughing



http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ARAI-RX-7-RR5-DANI-PEDROSA-Helmet-Size-S-M-L-XL_W0QQitemZ400061619993QQcmdZViewItemQQptZApparel_Merchandise?hash=item5d2587df19&_trksid=p4506.m20.l1116
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 22:52

μεγειες μεγειες!!!

και τα δυο ειναι πολυ ομορφα αλλα και εγω του χοπκινς θα διαλεγα...!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanosk6
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thanosk6


Όνομα: : Θανάσης
Τόπος : Ξάνθη
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 446
Hμερομηνία εγγραφής : 30/12/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤρι 21 Ιουλ 2009, 23:17

Δημήτρη, μήπως τους ζήτησες να γράψουν πάνω στο δέμα "as a gift" ή "sample" ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤετ 22 Ιουλ 2009, 01:10

αμαν αμαν!!καλοριζικο οεοεο!!

ειναι το καινουργιο το rx-7 ε δημητηρη?αυτο με τη ζορικη την αεροτομη! απο το ιδιο ακριβως σιτε εχω σταμπαρει του πεντροσα!

ελπιζω οταν ξανακαβαλησω να μου φερει γουρι,εχει παρει κ τα πανω του στους τελευταιους αγωνες!

πες μας τζιμ,το κρανος σου τι μεγεθος ειναι? πηρες το ιδιο μεγεθος με αυτο που δοκιμασες?κ αυτο που λεει ο θανος,για το "δωρο" ,γιατι μια φορα σε ενα σετ γραναζια μου ρθε ενα 70 Ε τελωνιο...

τωρα ομως μονο μονστερ!ουτε redbull ,ουτε τιποτα αλλο! lol!
μεγειες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤετ 22 Ιουλ 2009, 01:22

teo46 έγραψε:
μεγειες μεγειες!!!

και τα δυο ειναι πολυ ομορφα αλλα και εγω του χοπκινς θα διαλεγα...!!


To προηγουμενο ARAI που ειχα ηταν του PEDROSA εε παλι το ιδιο θα επαιρνα geek

Ασε που πρεπει να το βοηθησουμε το παλικαρι οικονομικα γιατι με τετοιο γυναικακι θα εχει πολλα εξοδα :grgrw: :grgrw:




[img]ΑRAI HOPKINS MONSTER Rf5g9125[/img][img]ΑRAI HOPKINS MONSTER Dg36735[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤετ 22 Ιουλ 2009, 01:25

JIMK7 έγραψε:
teo46 έγραψε:
μεγειες μεγειες!!!

και τα δυο ειναι πολυ ομορφα αλλα και εγω του χοπκινς θα διαλεγα...!!


To προηγουμενο ARAI που ειχα ηταν του PEDROSA εε παλι το ιδιο θα επαιρνα geek

Ασε που πρεπει να το βοηθησουμε το παλικαρι οικονομικα γιατι με τετοιο γυναικακι θα εχει πολλα εξοδα :grgrw: :grgrw:




[img]ΑRAI HOPKINS MONSTER Rf5g9125[/img][img]ΑRAI HOPKINS MONSTER Dg36735[/img]
lol! lol! lol! :bvbv: :bvbv:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤετ 22 Ιουλ 2009, 01:25

thanosk6 έγραψε:
Δημήτρη, μήπως τους ζήτησες να γράψουν πάνω στο δέμα "as a gift" ή "sample" ;

Ναι ως δωρο του ειπα να μου το βαλει αλλα τελικα μου το εβαλε οτι το πειρα 100 δολαρια :P
αν και δεν εχει να κανει γιατι μια φορα ενας φιλος που ειχε παρει κι αυτος πληρωσε τελωνειο ενω εγραφε οτι ηταν δωρο Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤετ 22 Ιουλ 2009, 01:30

panosk8 έγραψε:
αμαν αμαν!!καλοριζικο οεοεο!!

ειναι το καινουργιο το rx-7 ε δημητηρη?αυτο με τη ζορικη την αεροτομη! απο το ιδιο ακριβως σιτε εχω σταμπαρει του πεντροσα!

ελπιζω οταν ξανακαβαλησω να μου φερει γουρι,εχει παρει κ τα πανω του στους τελευταιους αγωνες!

πες μας τζιμ,το κρανος σου τι μεγεθος ειναι? πηρες το ιδιο μεγεθος με αυτο που δοκιμασες?κ αυτο που λεει ο θανος,για το "δωρο" ,γιατι μια φορα σε ενα σετ γραναζια μου ρθε ενα 70 Ε τελωνιο...

τωρα ομως μονο μονστερ!ουτε redbull ,ουτε τιποτα αλλο! lol!
μεγειες!!

Ναι το καινουργιο ειναι και οσο απο νουμερα δεν ειδα καμια διαφορα μ αυτα που δινουν εδω περα απο το βαρος που ειναι πανω κατω 200 γραμμαρια παραπανω :(


Οσο για του πεντροσα ειναι πολυ ωραιο το ειχα σταμπαρι κι εγω :darg:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
r6_lightech
Normal gixxer
Normal gixxer
r6_lightech


Θηλυκό Όνομα: : Ντόρια
Τόπος : Νέα Μάκρη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 107
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤετ 22 Ιουλ 2009, 09:16

καλοριζικο και αγρατζουνιστο να ευχηθω...σου χω πει παρε shoei να δεις το φως σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papagym
Adv. gixxer
Adv. gixxer
papagym


Άντρας Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 569
Αγωνιζόμενος : ''Αγίου''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/03/2009

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤετ 22 Ιουλ 2009, 09:18

Καλορίζικο Δημήτρη και αχρείαστο να είναι!!!!




Πρόσφατα αντικατέστησα και εγώ το δικό μου! Βέβαια πήρα ακριβώς το ίδιο με το προηγούμενο. X-spirit!
Το πήρα σε αρκετά καλή τιμή λόγω clearance, αλλά αυτό που βρήκα διαφορά ήταν στα έξτρα που είχε μέσα σε σχέση με του εδώ αντιπροσώπου.
Δηλαδή υποσαγόνιο και μυτάκι. Ο εδώ αντιπρόσωπος τα δίνει ξεχωριστά και μάλιστα το υποσαγόνιο το δίνει 70€ αν θυμάμαι καλά. Καταλαβαίνετε νομίζω!!! :vwrv:



Πάρτε και κανα link: http://www.helmetcity.co.uk/ http://www.bikersdirect.co.uk/


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kostasgym στις Τετ 22 Ιουλ 2009, 10:14, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanosk6
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thanosk6


Όνομα: : Θανάσης
Τόπος : Ξάνθη
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 446
Hμερομηνία εγγραφής : 30/12/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤετ 22 Ιουλ 2009, 09:28

[img]ΑRAI HOPKINS MONSTER Rf5g9125[/img][img]ΑRAI HOPKINS MONSTER Dg36735[/img][/quote]

Ρε κοίτα πώς έχει κολλήσει επάνω του η γκόμενα! Και κοίτα ύφος που έχουν και οι δυό... Ρε άντε απο δώ! ανεβάζετε τέτοιες φωτος και μας ανάβετε! και καλά τώρα το κράνος... Δε μου λές, το κορίτσι δεν χωρούσε στην συσκευασία ε? Μήπως αν έγραφαν επάνω "as a gift" ή "sample" ?.... :sbdf: :sbdf:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΑRAI HOPKINS MONSTER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑRAI HOPKINS MONSTER   ΑRAI HOPKINS MONSTER EmptyΤετ 22 Ιουλ 2009, 09:55

Το κοριτσι αυτο ειναι πια γυναικα του HOKINS Very Happy ( το κωλοτυχερακια ) :P ηταν ενας απο τους λογους που διαλεξα αυτο το κρανος lol! γιατι εχω μεγαλη συμπαθεια ,αδυναμια οπως θες πες το σ αυτο το κοριτσι Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑRAI HOPKINS MONSTER
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΑΛΩΔΙΑ MONSTER CABLE
» Στη Jerez ο Hopkins!!
» MONSTER ENERGY GRAND PRIX DE FRANCE

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΕΞΟΠΛΙΣΜOΣ ΑΝΑΒAΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com