Greek GSX-R forum
Για να σας δω τώρα γατάκια... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Για να σας δω τώρα γατάκια... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Για να σας δω τώρα γατάκια... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_l10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_c10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_r10 
JIMK7
Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_l10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_c10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_r10 
nasos-v
Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_l10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_c10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_r10 
T.R.E
Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_l10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_c10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_r10 
k8 600 kk
Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_l10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_c10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_r10 
kostaskr6
Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_l10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_c10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_r10 
κολτρέϊν
Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_l10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_c10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_r10 
Leroy
Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_l10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_c10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_r10 
ripper
Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_l10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_c10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_l10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_c10Για να σας δω τώρα γατάκια... Poll_r10 

 

 Για να σας δω τώρα γατάκια...

Πήγαινε κάτω 
+9
Miou
zed660
maiandros9
amstaff
Aristosk8
boutser
lKiNG
FLASKAS
Leroy
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 01:35

Στη δημοσιότητα επιστολή του Χριστόδουλου Ξηρού – υπογράφει ως ελεύθερο μέλος της 17 Νοέμβρη

20 Ιανουαρίου 2014 Blog, headlines
1268
Επιστολή του Χριστόδουλου Ξηρού στο διαδίκτυο δημοσιεύτηκε πριν λίγο σε ιστοσελίδα του αντιεξουσιαστικού χώρου.
Αρχίζει με τις φράσεις «καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή παρά 40 χρόνια σκλαβιά και φυλακή» και καταλήγει
με τις φράσεις «Χριστόδουλος Ξηρός 14-01-14 ελεύθερο μέλος της 17 Νοέμβρη».
Ολόκληρη η επιστολή του Χριστόδουλου Ξηρού


«Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή, παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.”
Επειδή οι γνωστοί κροκόδειλοι των ΜΜΕ θ” αρχίσουν τις κλάψες για τα απολεσθέντα δικαιώματα, και θα ζητάνε όπως πάντα αίμα στην αρένα,
έχω να πω τα εξής:


Καταρχάς, η δημοκρατία σας έχει αποθάνει προ πολλού και το εξάμβλωμα που έχει απομείνει είναι τόσο εξόφθαλμα φασιστικό
που εξέχουν γύρω του οι αγκύλες της σβάστικας. Μην παριστάνετε λοιπόν τους τιμητές και τους προστάτες τη στιγμή που δολοφονείτε τους νέους
για 1.40€ και δεν σας καίγεται και καρφί. Όχι σε εμάς, απατεώνες των ΜΜΕ, φερέφωνα των δανειστών, δωσίλογοι του Δ” Ράιχ.
Είναι φυσικό η έξοδός μου να προκαλεί πανικό και τρόμο σε σας και σ” αυτούς που υπηρετείτε! Αλλά όχι στην κοινωνία και στον λαό.
Είστε απέναντί μας, είστε τσανάκια αυτών που μας καταστρέψανε και αυτό είναι πλέον συνείδηση όλων. Δε μας ξεγελάτε πια.
Δε σας σώζει τίποτα, ούτε τα Νταχάου που σχεδιάζετε, ούτε οι στρατιές των μισθοφόρων. Ότι και να κάνετε πολύ σύντομα το ποτάμι της οργής θα φουντώσει και θα σας πνίξει!


Και σας προειδοποιώ: Μην τολμήσετε να κανιβαλλίσετε τους συγγενείς μου και τα αγαπημένα μου πρόσωπα,
μη φαντασθείτε ότι θα επαναλάβετε τα όργια του 2002, όταν μας είχατε όλους αιχμαλώτους.
Τώρα θα λάβετε την απάντηση που σας αξίζει! Για την ώρα τους αφιερώνω έναν στίχο απ” το τραγούδι του Β. Παπακωνσταντίνου “Καραϊσκάκης”. “Όταν γυρίσω θα σας γαμήσω”


Το αν κατάφερα να πείσω τους δεσμώτες να μου χορηγήσουν άδεια, το θεωρώ προσωπική επιτυχία
και θα τους απαντήσω με την φράση που είπε ο Τζαβέλας όταν έπεισε τον Αλή Πασά να τον αφήσει ελεύθερο: “Χαίρομαι που εγέλασα έναν δόλιο”.
Πράξη βέβαια που πλήρωσε με την ζωή του παιδιού του, που ήταν όμηρος του Αλή Πασά.


Αν ήσασταν έξυπνοι θα μας είχατε δώσει όχι απλά άδειες αλλά και ελευθερία, όμως φυσικά δεν είστε.
Τώρα την ύστατη ώρα αντί να φωνασκείτε υστερικά, να ετοιμάζετε πιο σκληρούς νόμους και πιο σκληρή
καταστολή – που δείχνει και το μέτρο της δημοκρατίας σας – καλύτερα να ετοιμάζετε την ντροπιαστική φυγή σας.
Γιατί η βασιλεία σας τελείωσε και δεν το έχετε πάρει χαμπάρι! Θα μπορούσα να επαναπαυτώ στις δάφνες της προηγούμενης δράσης μου και να επαναλαμβάνω την καραμέλα της εποχής “κάποιος πρέπει επιτέλους να κάνει κάτι”. Δεν το έπραξα.


Η επιλογή μου να παραβιάσω την άδεια καταστρέφει πρώτα-πρώτα την δική μου “πορεία”. Όμως τι προοπτικές μπορεί να έχει κανείς όταν βλέπει την κοινωνία να καταρρέει, τη χώρα να καταστρέφεται και τον λαό να οδηγείται στον εξανδραποδισμό; Μέχρι πότε θα βλέπουμε εν έτει 2014 ανθρώπους να πεθαίνουν απ” τα μαγκάλια και να μένουμε απαθείς; Εγώ πάντως όχι!


Πήρα για άλλη μια φορά την απόφαση, να βροντήξω ξανά το αντάρτικο τουφέκι ενάντια σε αυτούς που μας κλέψαν την ζωή
και πούλησαν τα όνειρά μας για να βγάλουν κέρδος. Δεν θέλουμε τα ευεργετήματά σας, κρατείστε τα να φιλοδωρείτε κανέναν ρουφιάνο σας.
Θέλουμε δικαιώματα και θα τα κατακτήσουμε με τ” όπλο στο χέρι. Δε ζητάμε χάρη από κανέναν και ειδικά από σας τους προσκυνημένους.
Και καλά θα κάνετε αν ξανασυναντηθούμε που δεν το εύχομαι (ούτε σεις να το εύχεστε) να με σκοτώσετε γιατί αν με πιάσετε αιχμάλωτο πάλι
θα ξαναφύγω για να σας πολεμήσω μέχρις εσχάτων. Θα κλείσω με ένα κομμάτι από την πολιτική μου δήλωση αντί απολογίας στο εφετείο,
τον Νοέμβρη του 2006: “Δεν είμαι σε καμιά περίπτωση αυτό που περιγράφετε, σίγουρα όμως είμαι αυτό που φοβάστε.
Και θα ξαναπώ τον ίδιο στίχο από τον Προμηθέα Δεσμώτη. “Χτυπάτε, αλυσοδένετε το σώμα σκλάβοι του Δία ο νους – η ψυχή παραμένει λεύτερη».  
14-1-14   Χριστόδουλος Ξηρός, Ελεύθερο μέλος της 17Ν.



- See more at: http://arouraios.gr/2014/01/epistoli-xristodoulou-xirou/#sthash.bpQdl1NS.dpuf
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
FLASKAS
Normal gixxer
Normal gixxer
FLASKAS


Άντρας Τόπος : λεωνιδιο αρκαδιας
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Αγωνιζόμενος : στο Λ.Τ.Τ
Hμερομηνία εγγραφής : 14/10/2013

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 10:53

καλα.....

θα βρει πάλι να σκοτώσει κάνα παιδάκι η κανέναν υπάλληλο καταλαθος για να το παίξει τρομοκράτης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.sitarimeli.4ty.gr/
lKiNG
Normal gixxer
Normal gixxer
lKiNG


Άντρας Όνομα: : Κυριάκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Hμερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 11:04

Μην ψαρώνετε ρε, στημένο είναι. Ίσως πλέων τους τέλειωσε η Χ.Α.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 11:09

αυτο πιστευω και εγω. εν οψη της νεας δανιακης συμβασης επρεπε να μας δωσουν κατι να ασχολουμαστε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 11:32

θεωρίες συνωμοσίας...

Για να σας δω τώρα γατάκια... Yg9l

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 11:52

Μια μικρη παρενθεση, λεει ο Ξηρος ( αν με πιάσετε αιχμάλωτο πάλι θα ξαναφύγω) αφου σε αφησανε ρε Χριστοδουλε δεν τους εφυγες. Τοσα χρονια ξεραμε οτι πρωτα γινοταν τρομοκρατικο χτυπημα και μετα βγαζανε προκυρηξη, τωρα τα κανουν αντιθετα τα πραγματα.Μιλαμε για πολυ κουτοχορτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maiandros9
Normal gixxer
Normal gixxer
maiandros9


Άντρας Όνομα: : Λευτέρης
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Hμερομηνία εγγραφής : 14/01/2014

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 12:41

ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ
ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
Μ.......ΚΙΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 14:22

Aristosk8 έγραψε:
θεωρίες συνωμοσίας...

Για να σας δω τώρα γατάκια... Yg9l


 xaxa xaxa 


Πέρα από την πλάκα-και άσχετα με το αν ήταν στημένο ή όχι-άλλοι θα έπρεπε να έχουν μπει φυλακή χίλιες φορές παραπάνω από αυτούς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 15:52

Παιδιά καλή και ευπρόσδεκτη η πλάκα. Για να αλλάξουν τα πράγματα όμως, πρέπει να λάβει χώρα κάτι πιο δραστικό από το να γράφουμε πίσω από μια οθόνη.

Ο νοών νοείτω. Αυτά hallo 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 17:45

πισσα και πουπουλα και στους 300 ...
ή τελος παντων σε οσους μεινανε εξω ...


______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 17:50

Miou έγραψε:
πισσα και πουπουλα και στους 300 ...
ή τελος παντων σε οσους μεινανε εξω ...


Εεε, τώρα γίνεσαι κακός  Για να σας δω τώρα γατάκια... 66599 Για να σας δω τώρα γατάκια... 66599
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 20:38

Και λίγα λέει. Ο κοσμάκης πεινάει και τα σκάνδαλα με τις μίζες, το μαύρο χρήμα και το φαγοπότι, βγαίνουν το ένα μετά το άλλο. Και κάτι μου λέει ότι αυτά δεν είναι ούτε καν η αρχή. Πόσα άλλα κρύβουν;

Γιατί να μπω στην διαδικασία να πουλάω την μηχανή μου το αυτοκίνητο και τα ακίνητα μου; Για να πληρώνω τα δικά του φαγοπότια;

Αη σιχτιρια πια, να βάλει μια βόμβα στο μπουρδέλο τους να μην μείνει κανένας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 20:43

Leroy έγραψε:
Και λίγα λέει. Ο κοσμάκης πεινάει και τα σκάνδαλα με τις μίζες, το μαύρο χρήμα και το φαγοπότι, βγαίνουν το ένα μετά το άλλο. Και κάτι μου λέει ότι αυτά δεν είναι ούτε καν η αρχή. Πόσα άλλα κρύβουν;

Γιατί να μπω στην διαδικασία να πουλάω την μηχανή μου το αυτοκίνητο και τα ακίνητα μου;  Για να πληρώνω τα δικά του φαγοπότια;

Αη σιχτιρια πια, να βάλει μια βόμβα στο μπουρδέλο τους να μην μείνει κανένας.

Μωρέ μακάρι...αλλά το θέμα είναι ποιος θα μπει μετά καπετάνιος. Γιατί μια ζωή από ό,τι έχω καταλάβει σωνόμαστε και μια ζωή πνιγμένοι καταλήγουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 21:39

Πιστεύω πως υπάρχουν πιο αξιόλογοι άνθρωποι να αναλάβουν την κυβέρνηση. Αυτοί που μας θάβουν στην λάσπη όμως μέρα με την μέρα και πιο βαθιά, δεν αξίζουν να βρίσκονται σε αυτή την θέση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 22:07

Συμφωνώ 100% μαζί σου και σίγουρα υπάρχουν πιο αξιόλογοι (ή απλά αξιόλογοι γιατί οι ήδη υπάρχοντες δεν είναι ούτε στο ελάχιστο) άνθρωποι, αλλά σκέψου πόσο δύσκολο είναι να εκλεγεί κάποιος τελείως νέος κυβερνήτης σ'αυτή τη χώρα την ώρα που τα τωρινά καθάρματα έχουν σπείρει παντού την διχόνοια, και την έχουν περάσει στην νοοτροπία μας. Βλέπε δεξιός-αριστερός, κόκκινος-πράσινος, άσπρος-μαύρος, εύπορος-άπορος(και κάτι που μπορεί να φανεί αστείο, αλλά ακόμα και στην μάρκα της μηχανής πολλές φορές κάνουμε διακρίσεις πχ.suzuki vs kawasaki, και μιλάω με γεγονότα πάντα-εδώ λοιπόν έρχεται και δένει η νοοτροπία που έλεγα). Προσπάθησε να βάλεις όλους αυτούς σε ένα τραπέζι να εκλέξουν στα πλαίσια της δημοκρατίας έναν κυβερνήτη της χώρας...
Κάτι τελευταίο, οι περισσότεροι όχι μόνο δεν αξίζουν την θέση που έχουν αλλά δεν αξίζουν καν θέση στη ζωή. Συγγνώμη αν κούρασα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤρι 21 Ιαν 2014, 22:14

Για μένα 1 είναι το όνομα .Φράγκος 1μήνα έκατσε υπουργός ε.α και ξευρομησε τον τόπο .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤετ 22 Ιαν 2014, 01:17

zed660 έγραψε:
Συμφωνώ 100% μαζί σου και σίγουρα υπάρχουν πιο αξιόλογοι (ή απλά αξιόλογοι γιατί οι ήδη υπάρχοντες δεν είναι ούτε στο ελάχιστο) άνθρωποι, αλλά σκέψου πόσο δύσκολο είναι να εκλεγεί κάποιος τελείως νέος κυβερνήτης σ'αυτή τη χώρα την ώρα που τα τωρινά καθάρματα έχουν σπείρει παντού την διχόνοια, και την έχουν περάσει στην νοοτροπία μας. Βλέπε δεξιός-αριστερός, κόκκινος-πράσινος, άσπρος-μαύρος, εύπορος-άπορος(και κάτι που μπορεί να φανεί αστείο, αλλά ακόμα και στην μάρκα της μηχανής πολλές φορές κάνουμε διακρίσεις πχ.suzuki vs kawasaki, και μιλάω με γεγονότα πάντα-εδώ λοιπόν έρχεται και δένει η νοοτροπία που έλεγα). Προσπάθησε να βάλεις όλους αυτούς σε ένα τραπέζι να εκλέξουν στα πλαίσια της δημοκρατίας έναν κυβερνήτη της χώρας...
Κάτι τελευταίο, οι περισσότεροι όχι μόνο δεν αξίζουν την θέση που έχουν αλλά δεν αξίζουν καν θέση στη ζωή. Συγγνώμη αν κούρασα.


Δεν κουράζεις συζήτηση κάνουμε. Και εμένα μπορεί να βρίσκεται κάθετο και απόλυτο. Είμαι σίγουρος όμως πως υπάρχουν και άλλοι που έχουν το ίδιο σκεπτικό με εμένα. Ο καθένας βεβαία ακούει, παρατηρεί, σκέφτεται και πράττει.
Δυστυχώς "κολλημένα" και "κομπλεξικά" άτομα πάντα θα υπάρχουν. Γι' αυτό άλλωστε βγαίνουν οι ίδιοι και ίδιοι.
Δεν πιστεύω πως η προτίμηση στην μάρκα μηχανής μπορεί να χωρίσει τους Έλληνες. Μπορεί να κάνουμε πλάκα καμιά φορά και να πειράζουμε κανέναν, αλλά δεν φανατίζεται κανείς με μία μηχανή. Βέβαια πάντα υπάρχει και η εξαιρέση του κανόνα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤετ 22 Ιαν 2014, 01:33

Η μαρκα μηχανης θα ειναι το τελαιυτεο πραγμα που θα μας απασχολει. Αυτοι θελουν να μας βαλουν να φαγοθουμε αναμεταξι μας για να κανουν την δουλεια τους. Στην αρχη δ υπαλιλους με ι υπαλιλους δεξιους με αριστερους οτι μπορουν να βρουν που μας χωριζει θα το χρισιμοποιησουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤετ 22 Ιαν 2014, 04:25

οξω τα καβασακι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤετ 22 Ιαν 2014, 08:42

boutser έγραψε:
Η μαρκα μηχανης θα ειναι το τελαιυτεο πραγμα που θα μας απασχολει. Αυτοι θελουν να μας βαλουν να φαγοθουμε αναμεταξι μας για να κανουν την δουλεια τους. Στην αρχη δ υπαλιλους με ι υπαλιλους δεξιους με αριστερους οτι μπορουν να βρουν που μας χωριζει θα το χρισιμοποιησουν

Αυτό προσπαθούν να κάνουν για να μας διαλύσουν ανενόχλητοι.

kostaskr6 έγραψε:
Leroy έγραψε:
.... Βέβαια πάντα υπάρχει και η εξαιρέση του κανόνα.
οξω τα καβασακι
 fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤετ 22 Ιαν 2014, 10:26

ο τυπος τρολαρει παιδια. ολο αυτο εγινε για να εχουν κατι να ασχολουνται. καλα θα ηταν να γινουν
πραξεις αυτα που λεει αλλα δε θα γινουν. ειδαμε τι εκανε η 17 νοεμβρη (ντεμεκ τρομοκρατες): ο τσοχατζοπουλος και ολοι οι αλλοι τρωγανε σα ζωα και αυτοι σκοτωνανε πολιτες.

περιμενουμε το επομενο θεμα που θα γινει με τη χα για να ξεχαστει η υποθεση του ξυρου (σιγα τον τρομοκρατη στην τελικη) yioupi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maiandros9
Normal gixxer
Normal gixxer
maiandros9


Άντρας Όνομα: : Λευτέρης
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Hμερομηνία εγγραφής : 14/01/2014

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤετ 22 Ιαν 2014, 10:27

Από τη στιγμή που δεν σεβόμαστε εμείς οι ίδιοι την ιστορία μας και δεν διδασκόμαστε από αυτή  πως περιμένεις από έναν ξένο (παπανδρεου σιμίτη βενιζέλο σαμαρά μητσοτάκη κ.α.) να σε σεβαστεί και να κοιτάξει το καλό του Έθνους και των παιδιών μας.
Τη δουλειά τους κάνουν και την κάνουν πολύ καλά! Όμως με μια διαφορά.
Την κάνουν καλά γιατί εκτελούν εντολές όχι γιατί είναι ικανοί να την κάνουν ή κόβει το μυαλό τους.
Βάλανε το πιόνι τον ξηρό να μας παίξει τον ήρωα (ο οποίος θα φάει  gun1 σφαίρα σε μια συμπλοκή και να με θυμηθείτε για να τον κάνουν ήρωα οι μπαχαλάκιδες και να μας το παίξουν ότι κάνουν καλά τη δουλειά τους οι της κυβέρνησης)  ξεσηκώνοντας τον κάθε πικραμένο και θα συμφωνήσω με τον boutcer για να φαγωθούμε. Ο κόσμος πηδάει από τα μπαλκόνια, πεθαίνει από τα μαγκάλια, φεύγει στο εξωτερικό για να ταΐσει τα παιδιά του και να τακτοποιήσει τα χρέη του από απελπισία και αυτοί τρίβουν τα χέρια τους.
Όσο είμαστε ανάμεσα στα πόδια τους έστω και ένας από εμάς και δεν τους αφήνουμε να κάνουν τη δουλειά τους τόσο θα προσπαθούν να μας εξαφανίσουν.
Αυτό που τους ενδιαφέρει είναι ο ορυκτός πλούτος και η γεωστρατηγική θέση της Ελλάδος.
Προχωρώντας ένα βήμα παραπέρα θα έλεγα ότι τους ενοχλεί η παγκόσμια παρουσία μας και ότι πίσω από κάθε τι σημαντικό στον πλανήτη βρίσκεται ο Έλληνας.
Γράφουμε την ιστορία δεν τη ζούμε και τη γράφουμε με κεφαλαία γράμματα
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ


όξω τα καβασακι χαχαχα lol!  fovero  γέλασα με την καρδιά μου kostaskr6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤετ 22 Ιαν 2014, 12:48

Leroy έγραψε:
Δεν κουράζεις συζήτηση κάνουμε. Και εμένα μπορεί να βρίσκεται κάθετο και απόλυτο. Είμαι σίγουρος όμως πως υπάρχουν και άλλοι που έχουν το ίδιο σκεπτικό με εμένα. Ο καθένας βεβαία ακούει, παρατηρεί, σκέφτεται και πράττει.
Δυστυχώς "κολλημένα" και "κομπλεξικά" άτομα πάντα θα υπάρχουν. Γι' αυτό άλλωστε βγαίνουν οι ίδιοι και ίδιοι.
Δεν πιστεύω πως η προτίμηση στην μάρκα μηχανής μπορεί να χωρίσει τους Έλληνες. Μπορεί να κάνουμε πλάκα καμιά φορά και να πειράζουμε κανέναν, αλλά δεν φανατίζεται κανείς με μία μηχανή. Βέβαια πάντα υπάρχει και η εξαιρέση του κανόνα.


Ζητώ συγνώμη αν δεν το διατύπωσα σωστά ή δεν έγινα κατανοητός, αλλά ειδικά οι παλαιότεροι του φόρουμ καταλαβαίνουν τι εννοώ. Ποτέ δεν υποστήριξα πως μια χώρα μπορεί να διαιρεθεί από αναβάτες διαφορετικών μοτοσυκλετών. Αυτό που είπα είναι πως η νοοτροπία του διαχωρισμού που μας έχουν περάσει δρα και εδώ και παντού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nitoras
Normal gixxer
Normal gixxer
Nitoras


Άντρας Όνομα: : Νώντας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 366
Αγωνιζόμενος : PokerStars
Hμερομηνία εγγραφής : 21/01/2013

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤετ 22 Ιαν 2014, 14:35

balls . δικός τους είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Για να σας δω τώρα γατάκια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για να σας δω τώρα γατάκια...   Για να σας δω τώρα γατάκια... EmptyΤετ 22 Ιαν 2014, 15:11

Leroy έγραψε:


kostaskr6 έγραψε:
Leroy έγραψε:
.... Βέβαια πάντα υπάρχει και η εξαιρέση του κανόνα.
οξω τα καβασακι
 fafoutis

maiandros9 έγραψε:


όξω τα καβασακι χαχαχα lol!  fovero  γέλασα με την καρδιά μου kostaskr6


γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε? xazosmile xazosmile 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Για να σας δω τώρα γατάκια...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» και τωρα συναγερμος
» MAΓΚΕΣ ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ??
» Καφεδακι τωρα το πρωι!!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com