Greek GSX-R forum
Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_l10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_c10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_r10 
JIMK7
Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_l10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_c10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_r10 
nasos-v
Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_l10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_c10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_r10 
T.R.E
Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_l10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_c10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_r10 
k8 600 kk
Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_l10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_c10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_r10 
kostaskr6
Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_l10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_c10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_r10 
κολτρέϊν
Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_l10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_c10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_r10 
Leroy
Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_l10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_c10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_r10 
ripper
Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_l10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_c10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_l10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_c10Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Poll_r10 

 

 Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..

Πήγαινε κάτω 
+5
gsxrakias
R evolution
GIXXERAKIAS
nasos-v
giatros
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giatros
Normal gixxer
Normal gixxer
giatros


Άντρας Όνομα: : Παντελής
Τόπος : Κηφισιά - Πολιτεία / Σέρρες / Αγιος
Ηλικία : 74
Αριθμός μηνυμάτων : 185
Αγωνιζόμενος : Παλιά..,
πολύ παλιά..!!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/06/2009

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΠεμ 23 Ιουλ 2009, 11:46

Μια που κάναμε την αρχή , μήπως να το συνεχίσουμε? Rolling Eyes
Την επόμενη βδομάδα θα λείπω , και μετά μάλλον θα λείπουν όλοι.
Τι λέτε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=792074187
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΠεμ 23 Ιουλ 2009, 17:16

γιατρε μου εγω δυστυχώς εχω καποιες δουλειες την κυριακη οποτε ουτε βολτα παιζει ουτε μπανακι!


καλα να περασετε και να προσεχετε γιατι παλι θα εχει πολυ ζεστη την κυριακη!

:aswe: :aswe:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΠεμ 23 Ιουλ 2009, 23:55

Μια απο τα ιδια την κανα για πατρια εδαφη με τουτουνι για μπανακι και χωριοοοο!!!Καλ να περασετε οσοι πατε παιδες!! :svcewv:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
R evolution
Normal gixxer
Normal gixxer
R evolution


Άντρας Όνομα: : Τασος
Τόπος : πορτο ραφτη
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Hμερομηνία εγγραφής : 19/07/2009

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΠαρ 24 Ιουλ 2009, 11:49

o Αγιος που λετε που ειναι ακριβως ?? σορυ για την χαζη απορια ... Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giatros
Normal gixxer
Normal gixxer
giatros


Άντρας Όνομα: : Παντελής
Τόπος : Κηφισιά - Πολιτεία / Σέρρες / Αγιος
Ηλικία : 74
Αριθμός μηνυμάτων : 185
Αγωνιζόμενος : Παλιά..,
πολύ παλιά..!!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/06/2009

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΠαρ 24 Ιουλ 2009, 14:08

Αγιο λέμε τη διαδρομή Ψαχνά - Προκόπι προς την Βόρεια Εύβοια. Cult μοτοσυκλετιστική διαδρομή όλο στροφές , μικρής σχετικά ταχύτητας , με σοβαρές τεχνικές απαιτήσεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=792074187
R evolution
Normal gixxer
Normal gixxer
R evolution


Άντρας Όνομα: : Τασος
Τόπος : πορτο ραφτη
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Hμερομηνία εγγραφής : 19/07/2009

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΠαρ 24 Ιουλ 2009, 14:11

malista katalava ... opote gia kapoion pou den exei xana paei einai arketa duskolh diadromh .... egw eimai mesa !!! me dermata na fantastw h kai me tzinaki k kalokairino mpoufanaki ??

μάλιστα κατάλαβα ... οποτε για κάποιον που δεν έχει ξανά πάει είναι αρκετά δύσκολη διαδρομή .... εγώ είμαι μέσα !!! με δέρματα να φανταστώ η και με τζινάκι k καλοκαιρινό μπουφανακι ??


Έχει επεξεργασθεί από τον/την κολτρέϊν στις Παρ 24 Ιουλ 2009, 18:01, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΕ GREEKLISH..!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giatros
Normal gixxer
Normal gixxer
giatros


Άντρας Όνομα: : Παντελής
Τόπος : Κηφισιά - Πολιτεία / Σέρρες / Αγιος
Ηλικία : 74
Αριθμός μηνυμάτων : 185
Αγωνιζόμενος : Παλιά..,
πολύ παλιά..!!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/06/2009

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΠαρ 24 Ιουλ 2009, 16:10

Ασφαλώς δέρματα !
Το θέμα είναι πως δεν βλέπω συμμετοχές , και ο υδράργυρος ανεβαίνει..
Θα δούμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=792074187
gsxrakias
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 258
Αγωνιζόμενος : ΟΠΟΥ ΤΥΧΕΙ!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/02/2009

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΠαρ 24 Ιουλ 2009, 19:41

επειδή η καταγωγή μου είναι από εκεί πιστεύω ότι είναι τεχνική διαδρομή αλλά αφού το παληκάρι δεν την ξέρει ούτε κατ'όνομα καλό θα είναι με μικρή ταχύτητα και μπορεί να βάλει και τζινάκι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
R evolution
Normal gixxer
Normal gixxer
R evolution


Άντρας Όνομα: : Τασος
Τόπος : πορτο ραφτη
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Hμερομηνία εγγραφής : 19/07/2009

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΠαρ 24 Ιουλ 2009, 19:43

nomizw k egw oti gia prwth fora , na dw k thn diadromh kalo 8a htan na er8w xalara ....


νομίζω k εγώ ότι για πρώτη φορα , να δω k την διαδρομή καλο θα ήταν να έρθω χαλαρά ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΠαρ 24 Ιουλ 2009, 20:09

και δευτερη και τριτη φορα που θα πας , χαλαρα!!!!

δεν ειναι για μαγκιες αυτη η διαδρομη!

πρεπει να την μαθεις πρωτα!

και οχι τσινακια κτλ

ΦΟΡΜΑ κτλ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
pissaman
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : Εκεί...
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 91
Αγωνιζόμενος : Αγίου και εγώ σαν τον Kostagym
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΠαρ 24 Ιουλ 2009, 20:11

gsxrakias έγραψε:
επειδή η καταγωγή μου είναι από εκεί πιστεύω ότι είναι τεχνική διαδρομή αλλά αφού το παληκάρι δεν την ξέρει ούτε κατ'όνομα καλό θα είναι με μικρή ταχύτητα και μπορεί να βάλει και τζινάκι!!!
Προσωπικά πιστεύω ότι η στραβή κάθετε και χαλαρά και σβέλτα. Επίσης θεωρώ ότι το τζιν είναι για την καφετέρια και τα δέρματα για το μηχανάκι, οπότε καλύτερα δέρματα! :egrg:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.motopissaris.gr
R evolution
Normal gixxer
Normal gixxer
R evolution


Άντρας Όνομα: : Τασος
Τόπος : πορτο ραφτη
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Hμερομηνία εγγραφής : 19/07/2009

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΠαρ 24 Ιουλ 2009, 20:23

καλα οταν πας χαλαρα πας χαλαρα εχω παει εκδρομουλες κοντινες απο την α8ηνα ακομα και αγια αννα και δν χρειαζοταν να βαλω δερματα , δεν ξερω πως το εννοειτε το χαλαρα ισως... Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giatros
Normal gixxer
Normal gixxer
giatros


Άντρας Όνομα: : Παντελής
Τόπος : Κηφισιά - Πολιτεία / Σέρρες / Αγιος
Ηλικία : 74
Αριθμός μηνυμάτων : 185
Αγωνιζόμενος : Παλιά..,
πολύ παλιά..!!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/06/2009

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΠαρ 24 Ιουλ 2009, 21:01

R evolution έγραψε:
καλα οταν πας χαλαρα πας χαλαρα εχω παει εκδρομουλες κοντινες απο την α8ηνα ακομα και αγια αννα και δν χρειαζοταν να βαλω δερματα , δεν ξερω πως το εννοειτε το χαλαρα ισως... Basketball

Αυτό το "δεν χρειαζόταν να βάλω δέρματα" πες το καλύτερα "ευτυχώς που δεν χρειάστηκαν". Κράνος φορούσες ? γάντια? Γιατί , αφού πήγαινες χαλαρά ?
Για να στο πω αλλιώς , αυτό το χαλαρά δεν υπάρχει..Ούτε το σίγουρα υπάρχει.
Δεν υπάρχει περίπτωση να μη πέσεις, το ζήτημα είναι πότε θα πέσεις , και πως.. :vwrv:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=792074187
R evolution
Normal gixxer
Normal gixxer
R evolution


Άντρας Όνομα: : Τασος
Τόπος : πορτο ραφτη
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Hμερομηνία εγγραφής : 19/07/2009

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΠαρ 24 Ιουλ 2009, 21:10

συμφωνω απολυτα με οσα λετε και εχω και παραδειγμα : πηγαινα ενα χρονο στην δουλεια μου με μπουφαν , γαντια , κρανος και λοιπα , ηρ8ε καλοκαιρι , συνεχιζα να τα φοραω ολα , μια μερα δν φορεσα δν εβαλα μπουφαν και επεσα και μαλιστα ουτε καν τζιν βερμουδα φοραγα , εκανα μαλακια ομως και επεσα ... Αλλα οταν πας με μια ταχυτητα βολτας , ηρεμα και δν κανεις ταρζανιες 8εωρω οτι ακομα και αν πεσεις εαν φορας τα βασικα και απλα ενα τζινακι δν 8α πα8εις κατι το σοβαρο .... μπορει να κανω και λα8ος βεβαια Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΠαρ 24 Ιουλ 2009, 22:37

R evolution έγραψε:
Αλλα οταν πας με μια ταχυτητα βολτας , ηρεμα και δν κανεις ταρζανιες 8εωρω οτι ακομα και αν πεσεις εαν φορας τα βασικα και απλα ενα τζινακι δν 8α πα8εις κατι το σοβαρο .... μπορει να κανω και λα8ος βεβαια Basketball

φιλαρακι στο δρομο υπαρχει παντα ο απροβλεπτος παραγοντας.υπαρχουν αναβατες τυχεροι που τη γλυτωσαν κ με πολλα κ με λιγα,υπαρχουν κ ατυχοι που ακομα κ με 40 χιλιομετρα κυριολεκτικα,κ ακομα κ αν δε φταιγαν, γυρνοντας απο παραλια προς στο σπιτι τους με το μαγιο,καρφωθηκαν στη πορτα απο αυτοκινητο,επειδη ο ασυνειδητος εστριψε κ ουτε καν τους ειδε.κ εκαναν απο πανω μεχρι κατω με ραμματα κ 2 βδομαδες στο νοσοκομειο.

αυτο το τελευταιο που περιεγραψα το επαθε φιλος μου πριν κατι χρονια.

φορατε τα παντα απο εξοπλισμο.κ δερματα.η κορντουρα σκιζεται για πλακα,το τζιν το ιδιο,κ υπαρχει κ ενα κενο ΝΑΑΑΑΑΑ με το συμπαθειο, στη μεση μας, αφου δε δενει το πανω με το κατω. κ εκει εχει σπονδυλους κ οργανα.

σορρυ παιδες για το σπαμ.ξερετε ομως...
παντως μολις το μωρο μου γινει καλα,θα ερθω εκει στα μερη σας κ για βολτα στον αγιο!
καλα στριψιματα τη κυριακη κ παντα με ασφαλεια! :ec3c: :ec3c: :ec3c:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoulisk
Jr.gixxer
tasoulisk


Άντρας Όνομα: : TAΣΟΣ
Τόπος : ΕΡΕΤΡΙΑ
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Αγωνιζόμενος : παλιά κάτι συμμετοχές enturo,scramble
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2009

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΚυρ 26 Ιουλ 2009, 06:51

θα συμφωνήσω με τον Πανο κσεκινισα για χαλαρή βόλτα προς Αγιο μπαίνοντας Χαλκιδα για espresaki σε έναν φίλο 8΄30 να περάσει η ώρα να σπασι και η υγρασία πέρασε από πάνω μου ένας ΑΛΒΑΝΟΣ παραβιάζοντας stop έξω από την αστυνομία (για όσους ξέρουν) 7 μήνες έκανα να περπατήσω,φορούσα κράνος, γάντια, δερμάτινο και τζιν με πολιτικό μποτακι,δεν ξέρω αν θα γλίτωνα το σπάσιμο αν φορούσα μπότες και δερμάτινο αλά όσο χαλαρά και να πάμε η στραβή μπορεί να γίνει και τα σίδερα πονάνε(μακριά από μας) και από την άλλη γιατί να μην παίξεις με το μηχανάκι σου η διαδρομή προσφέρετε και ας μην την γνωρίζεις,απλά θέλει προσοχή είναι δημόσιος δρόμος.Παντελή κατά τής 10΄00 θα είμαστε με έναν φίλο μετά το φανάρι,τι λες να φορέσουμε και μαγιό (πάνω άπω το δερμάτινο)χαχαχαχα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex k8
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Λουτσα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 86
Hμερομηνία εγγραφής : 26/03/2009

Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..   Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε.. EmptyΤρι 28 Ιουλ 2009, 17:03

R evolution έγραψε:
o Αγιος που λετε που ειναι ακριβως ?? σορυ για την χαζη απορια ... Basketball



αυτος https://www.youtube.com/watch?v=oOGJqYhcD2w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αγιος Κυριακή 26/7 για να δούμε..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» αγιος κυριακη 19-07-09
» ΑΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11 ΩΡΑ 10
» Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ ΉΡΘΕ ΝΩΡΊΤΕΡΑ!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΒΟΛΤΕΣ - ΕΚΔΡΟΜΕΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com