Greek GSX-R forum
Μακριά από τα λάθη Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Μακριά από τα λάθη Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Μακριά από τα λάθη Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
    Κορυφαίοι συγγραφείς
    Miou
    Μακριά από τα λάθη Poll_l10Μακριά από τα λάθη Poll_c10Μακριά από τα λάθη Poll_r10 
    JIMK7
    Μακριά από τα λάθη Poll_l10Μακριά από τα λάθη Poll_c10Μακριά από τα λάθη Poll_r10 
    nasos-v
    Μακριά από τα λάθη Poll_l10Μακριά από τα λάθη Poll_c10Μακριά από τα λάθη Poll_r10 
    T.R.E
    Μακριά από τα λάθη Poll_l10Μακριά από τα λάθη Poll_c10Μακριά από τα λάθη Poll_r10 
    k8 600 kk
    Μακριά από τα λάθη Poll_l10Μακριά από τα λάθη Poll_c10Μακριά από τα λάθη Poll_r10 
    kostaskr6
    Μακριά από τα λάθη Poll_l10Μακριά από τα λάθη Poll_c10Μακριά από τα λάθη Poll_r10 
    κολτρέϊν
    Μακριά από τα λάθη Poll_l10Μακριά από τα λάθη Poll_c10Μακριά από τα λάθη Poll_r10 
    Leroy
    Μακριά από τα λάθη Poll_l10Μακριά από τα λάθη Poll_c10Μακριά από τα λάθη Poll_r10 
    ripper
    Μακριά από τα λάθη Poll_l10Μακριά από τα λάθη Poll_c10Μακριά από τα λάθη Poll_r10 
    mistiriodis_tsantakias
    Μακριά από τα λάθη Poll_l10Μακριά από τα λάθη Poll_c10Μακριά από τα λάθη Poll_r10 

     

     Μακριά από τα λάθη

    Πήγαινε κάτω 
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    teo46
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    teo46


    Άντρας Όνομα: : θοδωρής
    Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
    Ηλικία : 47
    Αριθμός μηνυμάτων : 2555
    Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
    Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

    Μακριά από τα λάθη Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Μακριά από τα λάθη   Μακριά από τα λάθη EmptyΠαρ 24 Ιουλ 2009, 01:18

    Ο Ben Spies δεν θέλει κάτι απρόοπτο στο Brno...


    Στην Τσεχία, ο Ben Spies θα έχει τη μεγάλη ευκαιρία να βρεθεί στην κορυφή της κατάταξης. Ο Αμερικανός της Yamaha βρίσκεται μόλις 14 βαθμούς πίσω από τον Haga και αν υπολογίσουμε ότι ο Haga δεν θα είναι έτοιμος να παλέψει στα ίσια για τη νίκη, τότε τα πράγματα είναι με το μέρος του Spies. Οι δοκιμές της Imola έδειξαν την υπεροχή της Ducati σε σιρκουί με όχι τόσο καλό κράτημα, αλλά ο Spies είναι ικανοποιημένος με τη δουλειά της Yamaha, η οποία συνεχώς βελτιώνει τη νέα R1 της.

    «Σε πίστες με χαμηλή πρόσφυση και ανωμαλίες όπως το Kyalami, η Valencia και η Imola, οι Ducati έχουν το πλεονέκτημα. Από άποψη κρατήματος, το πλαίσιο είναι αυτό που σου επιτρέπει πολλά. Το πλαίσιο της Ducati επιτρέπει καλό κράτημα και αυτό φαίνεται σε τέτοιες πίστες», είπε ο Spies για το δυνατό σημείο της Ducati.

    Ο τίτλος όμως είναι το ζητούμενο, άρα τώρα είναι η κατάλληλη στιγμή να αποφύγει τα λάθη ο Spies. «Το πρωτάθλημα γίνεται σφικτό τώρα και το καλό είναι ότι ποτέ δεν το βάλαμε κάτω. Ήμουν πάνω από 80 βαθμούς πίσω και τώρα είμαι μόλις 14. Ο Nori δεν θα είναι στο 100% στο Brno, αλλά θα οδηγήσει για τους βαθμούς. Πρέπει να μην έχω προβλήματα και να μην κάνω λάθη».


    ΠΗΓΗ:MSFREE
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Μακριά από τα λάθη
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -
    » ΓΕΡΜΑΝΙΑ LIVE: Ο Rossi έγραψε 101 νικες!, ο Lorenzo 2 λάθη!!

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Greek GSX-R forum :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚA ΝEΑ :: SUPERBIKE-
    Μετάβαση σε:  
    Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
    gixxerforum@gmail.com