Greek GSX-R forum
Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_l10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_c10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_r10 
JIMK7
Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_l10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_c10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_r10 
nasos-v
Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_l10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_c10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_r10 
T.R.E
Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_l10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_c10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_r10 
k8 600 kk
Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_l10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_c10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_r10 
kostaskr6
Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_l10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_c10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_r10 
κολτρέϊν
Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_l10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_c10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_r10 
Leroy
Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_l10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_c10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_r10 
ripper
Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_l10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_c10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_l10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_c10Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Poll_r10 

 

 Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...???

Πήγαινε κάτω 
+7
achilles_r
Antonios_gsxr
george k6
panosk8
T.R.E
pakis
NalpasGixxer
11 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NalpasGixxer
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Ηλικία : 32
Αριθμός μηνυμάτων : 7
Hμερομηνία εγγραφής : 25/03/2014

Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...???   Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? EmptyΠεμ 27 Μαρ 2014, 06:58

Είμαι πρώην κάτοχος Gsxr 600 K8 και ήρθε η ώρα να πάρω κάτι άλλο.... κατά πάσα πιθανότητα μέχρι το τέλος της βδομάδας που μας έρχεται.... έχει κανα μήνα το κοιτάω σκέφτομαι να το πάρω η όχι και έχω σκάσει.... κάποια καλύτερη τιμή έστω και λίγο θα γίνει... Αλλά δείτε το και πείτε μου λίγο την γνώμη σας... πως σας φαίνεται???? αξίζει να κάνω γύρω στα 1000 χλμ. να παω να το δω και αν ειναι οντως καλό να το πάρω? όλα τα σχόλια δεκτά..

car.gr/classifieds/bikes/view/4796557/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pakis
Normal gixxer
Normal gixxer
pakis


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : θεσσαλονικη
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 261
Αγωνιζόμενος : MotoGp 2,3,8 10-11 Superbikes 8,9,11 Generations PS3 :P
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2009

Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...???   Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? EmptyΠεμ 27 Μαρ 2014, 09:36

Mια φωτογραφια = χιλιες λεξεις μια φωτογραφια = χιλια ψεματα..αμα δν το δεις απο κοντα δν θα μαθεις ποτε αν ενδιαφερεσαι τοσο πολυ για το συγκεκριμενο και το θελεις τοσο πολυ παρε τον μηχανικο σου και πανε να το δεις η μιλα με τον πωλητη αν ειναι αυτος σε θεση να βρεθειτε καπου στην μεση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...???   Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? EmptyΠεμ 27 Μαρ 2014, 13:11

Η εξάτμιση πάντως σίγουρα δεν κοστίζει 2,500 €
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...???   Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? EmptyΠεμ 27 Μαρ 2014, 14:24

εμφανισιακα τουλαχιστον φαινεται αριστο.δε μοιαζει να του χει πιει το αιμα.
τετοια μηχανακια με βιδουλες κ παπαρακια παντου μονο,δε ξερω αλλα μου εμπνεουν μια εμπιστοσυνη. lol!

υ.γ ναι οντως αν λεει οτι το εξατμισονι κανει 2.500 χιλιαρικα ετοιμασου να ακουσεις πολυ παπατζιλικι.
αυτο δε σημαινει ομως οτι το μηχανακι δεν ειναι καλο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george k6
Normal gixxer
Normal gixxer
george k6


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Κατερινη
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Αγωνιζόμενος : Καθημερινα
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2013

Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...???   Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? EmptyΠεμ 27 Μαρ 2014, 15:04

παντως φαινεται πολυ τζαμι το εργαλειο!μηπως ομως ειναι λγ ακριβο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...???   Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? EmptyΠεμ 27 Μαρ 2014, 17:41

Φίλε 9500 μετρητά είχα πάρει το δικό μου Κ9 και δεν ήταν ούτε μέση του 2011. Για 2014 και μηχανάκι πενταετίας πλέον το οποίο το πουλούσε η suzuki σε stock το 2013 νομίζω, κοντά στα 10000 καινούριο, αντιπροσωπείας, τα 9500 μου φαίνονται πάρα πολλά, ακόμα και αν το μηχανάκι είναι το τελειότερο και το πιο προσεγμένο Κ9 μέσα στο car.

Προσωπική άποψη σου εκφράζω καθαρά..

Πάντως με 9500 στο χέρι παίρνεις σχεδόν ότι μηχανάκι γουστάρεις την σημερινή εποχή στην Ελλάδα, οπότε με το καλό να πάρεις ότι σε φτιάχνει περισσότερο!

Και το δικό μου στην τρίχα ήταν, απίστευτα προσεγμένο και από μέλος του gixxer.gr!

Το μηχανάκι το βρίσκω καταπληκτικό, απλά 9500 δεν έδινα σήμερα για K9, ακόμη και αν ήταν γνωστό μου και είχα 2000 χιλιόμετρα..

Αν με μετρητά καταφέρεις και ρίξεις την τιμή "αρκετά", τότε θα είναι ακόμη καλύτερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
achilles_r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
achilles_r


Άντρας Όνομα: : ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 663
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2013

Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...???   Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? EmptyΠεμ 27 Μαρ 2014, 17:55

Aσε οτι μπορει να κανεις χλμ. κι οταν φτασεις να το δεις απο κοντα να ναι λιγο διαφορετικα τα πραγματα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NalpasGixxer
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Ηλικία : 32
Αριθμός μηνυμάτων : 7
Hμερομηνία εγγραφής : 25/03/2014

Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...???   Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? EmptyΠεμ 27 Μαρ 2014, 19:45

πραγματικά σας μιλάω έχω πάρει τηλ στο μισό car.gr και ο ένας έχει φώτο με εξατμίσεις άλλα όταν μιλάς μαζί του σου λέει τις έχω βγάλει το δίνω μαμά το μηχανάκι ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του.... υπάρχει και αυτό από Θεσσαλονικη αλλά με πιο πολλά χιλιόμετρα...!!!!

car.gr/classifieds/bikes/view/4805768/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NalpasGixxer
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Ηλικία : 32
Αριθμός μηνυμάτων : 7
Hμερομηνία εγγραφής : 25/03/2014

Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...???   Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? EmptyΠεμ 27 Μαρ 2014, 19:48

από όσους έχω πάρει τηλ. αυτά τα 2 είναι τα μόνα που λένε τουλάχιστον ότι δεν είναι πεσμένα η τρακαρισμένα και έχουν όλα όσα λένε και δείχνουν στις αγγελίες τους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...???   Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? EmptyΠεμ 27 Μαρ 2014, 20:44

Ειναι ακριβο σιγουρα και τα εξτρα που φοραει δεν δικαιολογουν την τιμη.Τωρα αν εσυ το γουσταρεις και εισαι διατεθειμενος να δωσεις τοσα χρηματα,χαλαλι σου...
Αυτες οι αγορες θελουν παρα πολυ υπομονη και αν δεν την εχεις δεν ειναι για καλο σιγουρα...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...???   Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? EmptyΠαρ 28 Μαρ 2014, 00:10

λευκο GSXR 1000 του 2011 επετειακο εντελως μαμα με ελαχιστα χιλιομετρα πουλαει γνωστος στην Μεσσηνια...
το μηχανακι το ξερω προσωπικα και ειναι κυριολεκτικα 'κουτα'...αχρησιμοποιητο και ασκονιστο...10.000€ ζηταει,
αλλα πιστευω οτι μπορεις να κοψεις κατιτις ακομη...αν σ' ενδιαφερει, να μαθω λεπτομεριες και αν υπαρχει στο car.gr




http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/4747759/
edit...το βρηκα...10000€ ειπε σε εμενα, πιστευω οτι με 9500€ μετρητα θα το δωσει...το μηχανακι το ξερω εγγυημενα  good 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
arturo
Normal gixxer
Normal gixxer
arturo


Άντρας Όνομα: : δημητρης
Τόπος : θεσνικη
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 209
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...???   Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? EmptyΤρι 01 Απρ 2014, 12:47

NalpasGixxer έγραψε:
από όσους έχω πάρει τηλ. αυτά τα 2 είναι τα μόνα που λένε τουλάχιστον ότι δεν είναι πεσμένα η τρακαρισμένα και έχουν όλα όσα λένε και δείχνουν στις αγγελίες τους...
το να έχει πέσει ένα μηχανάκι δέν σημαίνει οτι έχει καποιο πρόβλημα.εννοώ να έχουν σπάσει κάποια πλαστικά.το να είναι τρακαρισμένο εκει πολλά μπορεί να συμβαίνουν.στα πλαστικά μήν κολλάς αν η τιμή είναι κατα πολύ χαμηλότερη.νομίζω για κ9 λογική τιμή στην σημερινή εποχή είναι γύρω στα 8000-8500 ευρω με φπε και νορμάλ χλμ.τα 27000 που βρήκες δέν μου φαίνονται πολλά πάντως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nitoras
Normal gixxer
Normal gixxer
Nitoras


Άντρας Όνομα: : Νώντας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 366
Αγωνιζόμενος : PokerStars
Hμερομηνία εγγραφής : 21/01/2013

Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...???   Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...??? EmptyΤρι 01 Απρ 2014, 14:22

T.R.E έγραψε:
Η εξάτμιση πάντως σίγουρα δεν κοστίζει 2,500 €

^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η γνώμη σας για το K9 της αγγελίας...???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Διαγραφη αγγελιας
» την γνωμη σας.....
» για πειτε γνωμη....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com