Greek GSX-R forum
αγορα απο βουλγαρια Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
αγορα απο βουλγαρια Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
αγορα απο βουλγαρια Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
αγορα απο βουλγαρια Poll_l10αγορα απο βουλγαρια Poll_c10αγορα απο βουλγαρια Poll_r10 
JIMK7
αγορα απο βουλγαρια Poll_l10αγορα απο βουλγαρια Poll_c10αγορα απο βουλγαρια Poll_r10 
nasos-v
αγορα απο βουλγαρια Poll_l10αγορα απο βουλγαρια Poll_c10αγορα απο βουλγαρια Poll_r10 
T.R.E
αγορα απο βουλγαρια Poll_l10αγορα απο βουλγαρια Poll_c10αγορα απο βουλγαρια Poll_r10 
k8 600 kk
αγορα απο βουλγαρια Poll_l10αγορα απο βουλγαρια Poll_c10αγορα απο βουλγαρια Poll_r10 
kostaskr6
αγορα απο βουλγαρια Poll_l10αγορα απο βουλγαρια Poll_c10αγορα απο βουλγαρια Poll_r10 
κολτρέϊν
αγορα απο βουλγαρια Poll_l10αγορα απο βουλγαρια Poll_c10αγορα απο βουλγαρια Poll_r10 
Leroy
αγορα απο βουλγαρια Poll_l10αγορα απο βουλγαρια Poll_c10αγορα απο βουλγαρια Poll_r10 
ripper
αγορα απο βουλγαρια Poll_l10αγορα απο βουλγαρια Poll_c10αγορα απο βουλγαρια Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
αγορα απο βουλγαρια Poll_l10αγορα απο βουλγαρια Poll_c10αγορα απο βουλγαρια Poll_r10 

 

 αγορα απο βουλγαρια

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

αγορα απο βουλγαρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αγορα απο βουλγαρια   αγορα απο βουλγαρια EmptyΣαβ 05 Απρ 2014, 21:41

καλησπερες

οπως λεει και ο τιτλος θελω να παρω λαστιχα dunlop 211 gp racer απο βουλγαρια...
μηπως κανενας βορειος της παρεας εχει παρει κ εχει γνωμη για την ποιοτητα τους??? (αν ειναι ιδια με τα ελληνικα)

ευχαριστω προκαταβολικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Big Daddy
Normal gixxer
Normal gixxer
Big Daddy


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 84
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

αγορα απο βουλγαρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγορα απο βουλγαρια   αγορα απο βουλγαρια EmptyΣαβ 05 Απρ 2014, 21:43

τιμες εχεις μαθει??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

αγορα απο βουλγαρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγορα απο βουλγαρια   αγορα απο βουλγαρια EmptyΣαβ 05 Απρ 2014, 22:46

ειναι 50€ κατω και ειναι τα ιδια
αυτοι εχουν και κατι θιγατρικες εταιριες που ειναι λεει το ιδιο πραγμα με αλλο ονομα . κατα την γνωμη μου ομως αν δεν δοκιμασεις ομως δεν μπορεις να ξερεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
janis.pegasos
Normal gixxer
Normal gixxer
janis.pegasos


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Sofia Bulgaria
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Hμερομηνία εγγραφής : 13/04/2012

αγορα απο βουλγαρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγορα απο βουλγαρια   αγορα απο βουλγαρια EmptyΣαβ 05 Απρ 2014, 23:17

Λοιπόν,

Να πω εγώ τι ξέρω που μένω μόνιμα Βουλγαρία.  toixos  toixos  toixos 

Έχω SS εδώ και τρία χρόνια και έχω αλλάξει τα εξής λάστιχα, όλα εδώ.

Dunlop sportmax 2
Dunlop sportssmart και
Bridgestone S20

Η γνώμη μου είναι ότι τα λάστιχα εδώ είναι των ίδιων  προδιαγραφών με τα Ελληνικά  cheers  cheers  και αν έχεις κοιτάξει online, λογικά έχεις βρει τα δυο τρία sait που εισάγουν το λάστιχο κατόπιν παραγγελίας (προπληρωμένα) από Γερμανία (θέλουν δυο βδομάδες περίπου για να έρθουν) Αυτό που που  πρέπει να προσέξει κανείς είναι το DOT του ελαστικού γιατί μπορεί  να προσπαθήσουν να σου πλασάρουν κανένα του 2010 (προσωπικά εγώ περνώ πάντα διετίας ελαστικά με έκπτωση και δεν είχα ποτέ παράπονο από την απόδοση του, αλλά λέμε τώρα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

αγορα απο βουλγαρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγορα απο βουλγαρια   αγορα απο βουλγαρια EmptyΚυρ 06 Απρ 2014, 02:05

οχι δεν εχω κοιταξει site απλα θα παει ενας φιλος και του ζητησα να φερει....πιστευω θα ειναι καλα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

αγορα απο βουλγαρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγορα απο βουλγαρια   αγορα απο βουλγαρια EmptyΚυρ 06 Απρ 2014, 09:59

Αν ειναι απο το tyrecheap, απο φιλους που αγοραζουν για ΑΜΑΞΙΑ ομως τα ελαστικα τους ειναι ΟΚ.

Για μοτο δεν ξερω.

Απλα δεν εχουν καλη υποστηριξη...δεν τους βρισκεις ευκολα αφοτου κανεις την παραγγελια και πληρωσεις με οτι αυτο συνεπαγεται...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
janis.pegasos
Normal gixxer
Normal gixxer
janis.pegasos


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Sofia Bulgaria
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Hμερομηνία εγγραφής : 13/04/2012

αγορα απο βουλγαρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγορα απο βουλγαρια   αγορα απο βουλγαρια EmptyΚυρ 06 Απρ 2014, 13:20

karagio έγραψε:
οχι δεν εχω κοιταξει site απλα θα παει ενας φιλος και του ζητησα να φερει....πιστευω θα ειναι καλα....

Ωραία.

Εγώ εμπιστεύομαι αυτούς.

http://www.dalkomotors.com/?page=77  file 

Αν χρειαστεί βοήθεια ο φίλος σου ας με πάρει τηλ. +359885442680  elladara elladara elladara 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

αγορα απο βουλγαρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγορα απο βουλγαρια   αγορα απο βουλγαρια EmptyΚυρ 06 Απρ 2014, 19:06

οκ ευχαριστω πολυ για ολα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
αγορα απο βουλγαρια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» MotoGP στη Βουλγαρία το 2012
» αγορα atv
» Αγορα k5-k6 η k7?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com