Greek GSX-R forum
Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_l10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_c10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_l10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_c10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_l10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_c10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_l10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_c10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_l10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_c10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_l10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_c10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_l10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_c10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_l10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_c10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_l10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_c10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_l10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_c10Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Όσα φέρνει η ώρα...

Πήγαινε κάτω 
+21
noodles
Miou
boutser
potis
Vortex
Nitoras
breakdancer
zed660
k8 600 kk
tsasbi
Darksoul
Black Eagle
magfaria
diam
busa respect
JIMK7
Aristosk8
kouzinas
FLASKAS
kentaurosk8
[alex]
25 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nitoras
Normal gixxer
Normal gixxer
Nitoras


Άντρας Όνομα: : Νώντας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 366
Αγωνιζόμενος : PokerStars
Hμερομηνία εγγραφής : 21/01/2013

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Μάης 2014, 00:06

k8 600 kk έγραψε:
εμεινα κυριολεκτικα μαλακας με αυτο που ειδα !
δεν εχω λογια κουραγιο !

Δε ξερω τι να πω.περαστικα και μη το σκοτωσεις.κρατα το κ φτιαχτο σιγα σιγα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[alex]
Adv. gixxer
Adv. gixxer
[alex]


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 416
Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Μάης 2014, 01:12

Έκατσα και το καθάρισα λίγο. Ευτυχώς το αφεντικό συμπόνεσε και μου έδωσε τη μέρα ελεύθερη.

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 XkOOlzPh

Δεν ξέρω αν φαίνεται καλά αλλά οι τύποι ξέραν πολύ καλά τί κάνανε και τί κόβανε. Πόσοι καημένοι θα κλαίνε μισά μηχανάκια:
Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 FoMazchh

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 2PK0JFsh

Και αυτή η σκόνη του πυροσβεστήρα μοιάζει υδροφοβική και δε φεύγει με το νερό. Θέλει τρίψιμο:
Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 9XMTt2bh

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 KASiEflh

Τώρα έφαγα φλασιά και θέλω να το φτιάξω. Θα ψάξω σιγά σιγά για συνεργεία που ετοιμάζουν μηχανάκια για πίστα και θα ρωτήσω τί μπορεί να γίνει.

Εμείς να είμαστε καλά και τα παλιοσίδερα και τα παλιοτιτάνια θα τα φτιάξουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[alex]
Adv. gixxer
Adv. gixxer
[alex]


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 416
Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Μάης 2014, 01:16

Η δουλειά έγινε πολύ στοχευμένα. Ο τύπος που έχει το GTR που φαίνεται σε μία φωτογραφία έχει αφημένα στο πάτωμα μπαγκαζιέρα και χούφτες και tankbag και ούτε που τα κουνήσανε.

Παραγγελία ήτανε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[alex]
Adv. gixxer
Adv. gixxer
[alex]


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 416
Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Μάης 2014, 01:19

Πάντως το μηχανάκι άλλαξε συμπεριφορά.

Έχει ελαφρύνει και στατικά και στο πλάγιασμα.

Έχει χαμηλώσει πολύ και δε σηκώνει σούζα με την καμία.

Τα φρένα βέβαια δεν πολυπιάνουν. Ίσως να θέλουν εξαέρωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Μάης 2014, 01:38

affraid affraid affraid 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Μάης 2014, 02:19

[alex] έγραψε:

Δεν ξέρω αν φαίνεται καλά αλλά οι τύποι ξέραν πολύ καλά τί κάνανε και τί κόβανε. Πόσοι καημένοι θα κλαίνε μισά μηχανάκια:

Τώρα έφαγα φλασιά και θέλω να το φτιάξω. Θα ψάξω σιγά σιγά για συνεργεία που ετοιμάζουν μηχανάκια για πίστα και θα ρωτήσω τί μπορεί να γίνει.

Εμείς να είμαστε καλά και τα παλιοσίδερα και τα παλιοτιτάνια θα τα φτιάξουμε.

[alex] έγραψε:
Πάντως το μηχανάκι άλλαξε συμπεριφορά.

Έχει ελαφρύνει και στατικά και στο πλάγιασμα.

Έχει χαμηλώσει πολύ και δε σηκώνει σούζα με την καμία.

Τα φρένα βέβαια δεν πολυπιάνουν. Ίσως να θέλουν εξαέρωση.

Πραγματικα σε θαυμαζω για τον τροπο που το αντιμετωπιζεις και κανεις και χαβαλε απο πάνω....  mprabo  respekt  respekt 

Σου ευχομαι να το φτιαξεις γρηγορα και φτηνα και ποτε ξανα τετοια στραβη!!!!!

Μου εχουν κανει παρομοιο σκηνικο σε ενα Z 750 που ειχα πριν παρω το Gsxr,απλα ειχαν ξηλωσει ολο το μουτρο με τη βαση,το φαναρι και το οργανακι...(λυσανε 3 βιδες και εφυγε ολο μαζι)....και ειχαν κοψει την πλεξουδα απο το πλαισιο τα μ0νια  neura
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Μάης 2014, 09:59

[alex] έγραψε:
Πάντως το μηχανάκι άλλαξε συμπεριφορά.

Έχει ελαφρύνει και στατικά και στο πλάγιασμα.

Έχει χαμηλώσει πολύ και δε σηκώνει σούζα με την καμία.

Τα φρένα βέβαια δεν πολυπιάνουν. Ίσως να θέλουν εξαέρωση.

Είσαι θεός!!!!!!! όλοι θα είχαμε παθει κατάθλιψη για κανα 2μηνο αλλα εσυ το αντιμετωπίζεις με χιουμορ!! με τετοια διάθεση θα το φτιάξεις καλύτερα από πριν.
Οσο για τα λαμογια που τα πήρανε τους εύχομαι για το υπόλοιπο της ζώής τους να έχουν κάθε 10 λεπτά κόψιμο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Μάης 2014, 10:38

Φίλε σου εύχομαι να τελειώνουν όλα καλά να βρεις άκρη και μακριά από όλους μας αυτα τα σκηνικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Μάης 2014, 11:57

ρε μλκ τι ειναι αυτο που ειδα. ξενερωσα τρελα ρε αλεξακο
και πανω που θα σου εγραφα οτι μην εισαι ηλιθιος και το σκοτωσεις διαβασα οτι επιτελους ξελαμπικαρε το μυαλο σου και θα το κρατησεις να το φτιαξεις ...

για μιλα με τον αντωνη και παζαρεψε την τιμη ...
https://gixxer.forumgreek.com/t9539-topic
τοσοι τον ξερουμε
μπορεις και να τον απειλησεις οτι θα τον δειρουμε κτλ .  fafoutis 

αλλα αμα εχεις υπομονη και ψαχνεις καθε μερα στο εβαυ σιγουρα θα βρεις τα ανταλακτικα που σου φαγανε σχετικα φθηνα . πχ μπροστινο 300 και ζαντες 300 κλιπον με 50

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Μάης 2014, 18:57

πλακα κανεις ρε φιλε! τι κανανε ρε οι μαλακες? ασπρη μερα να μη δουνε!!!  neura 

αν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα φτιαξτο με καλυτερα ανταλλακτηκα η καντο track bike.
μη το πουλησεις για 500 ευρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 29 Μάης 2014, 05:08

Εισαι ατομαρα ρε φιλε  respekt respekt respekt 
Μολις χθες-προχθες διαβασα το θεμα σου για το τρακ-ντεη
και τωρα ειδα αυτο........
Σου ευχομαι κι εγω με τη σειρα μου να το φτιαξεις γρηγορα και φθηνα
η να παρεις τελοσπαντων οτι γουσταρεις!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 29 Μάης 2014, 10:04

Πω πω Άλεξ!! Τώρα το διάβασα και το είδα!!! ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΟ!!! Πως είναι δυνατόν αφού μπήκαν σε τέτοια διαδικασία να μην πήραν φέριγκ και άλλα περιφερειακά;; Ευτυχώς από την άλλη και ευτυχώς που δεν την πήραν ολόκληρη για να τη διαλύσουν με την ησυχία τους. Οπότε αε δούμε και την ''θετική'' πλευρά, δηλαδή ότι θα μπορούσε να είναι και χειρότερα! Εύχομαι να την συμμαζέψεις γρήγορα, οικονομικά και να αρχίσεις να την χαίρεσαι πάλι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
[alex]
Adv. gixxer
Adv. gixxer
[alex]


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 416
Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 29 Μάης 2014, 13:42

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις ψυχολογικές ντόπες!

Όπως λέμε "όταν δε μπορείς να κάνεις τίποτα, κάνεις ό,τι μπορείς". Τώρα το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να γελάμε και να ψάχνουμε στο ebay για ανταλλακτικά.

Στο ebay.co.uk παίζει πολύ πράγμα και με πολύ λίγο ψάξιμο βρήκα:
* 500 ευρώ full μπροστινό = καλάμια, φρένα, clip-ons, μανέτες (αν και από gsxr 1000)
* 600 ευρώ το ζευγάρι οι ρόδες
* 200 ευρώ για όργανα
* 150 ευρώ μπροστινό φανάρι
* 50 ευρώ καθρέπτες

Για πλαστικά μάλλον θα μπει πολυεστερικό μια και καλή. Οπότε γύρω στο διχίλιαρο είμαστε και χωρίς τα εργατικά. Εννοείται πως θα ψάξω κι άλλο.

Το θέμα είναι: Μήπως θα τα βλέπουν στις φωτογραφίες και τα κλαίνε και αυτά κάποιοι σαν κι εμένα. Γιατί από τρακάρισμα να γλυτώσαν καλάμια λίγο απίθανο. Εκτός και αν έσκασε ο κινητήρας, αλλά τα gsxr τέτοιο θέμα δεν έχουν.

Απλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα τίποτα και σκέφτομαι, αν είναι να βάλω από την τσέπη τουλάχιστον 2.500 και αυτό αν το δώσω όπως είναι ή για ανταλλακτικά άλλα 1.000 με 1.500 πάμε στα 4.000. Οπότε αρχίζει να φτάνει ο προϋπολογισμός για άλλο. Αλλά αν είναι για άλλο, να βάλω άλλα 1000 από την τσέπη (στραγάλια είναι εξάλλου). Στα 5000 πλέον παίζουν και 750.

[και επί του εγκλήματος]

Όταν ασφαλίζουν μηχανή για κλοπή στη Γαλλία, τη στέλνουν για μία μέρα σε ειδικό μάστορα που χτυπάει tattoo σε μερικά σημεία στο πλαίσιο. Μετά ο μάστορας δίνει πιστοποιητικό και μόνο με αυτό η ασφαλιστική εταιρεία δέχεται να καλύψει για κλοπή. Ίσως για αυτό να το αφήσανε το υπόλοιπο εκεί που το βρήκανε.

Επίσης Σάββατο πίστα και Δευτέρα κλοπή παραείναι σύμπτωση και ένα δωρεάν track-day είναι το καλύτερο δειγματολόγιο. Όποιος και να το έκανε ήξερε πολύ καλά τί έκανε και είχε μεγάλη πείρα.

[και επί των Γάλλων]

Αυτός ο στρουθοκαμηλισμός των Γάλλων είναι σε άλλο επίπεδο. Δύο χρόνια τώρα όποιον Γάλλο και να έχω ρωτήσει "Κλέβουν εδώ μηχανές;" Όλοι μα όλοι την ίδια ακριβώς απόκριση: "ΝΑ ΚΛΕΒΟΥΝ;;;; ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ;;;;; ΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑ!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!"

Κι όμως όχι μόνο κλέβουν αλλά αν εξαιρέσουμε την περίπτωση που αλλάζουν εγκέφαλο στα συνεργεία και κλέβουν το μηχανάκι με αντικλείδι, ήταν και η πιο οργανωμένη κλοπή που έχω ακούσει τόσα χρόνια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 29 Μάης 2014, 15:50

Τελικά απ'ό,τι φαίνεται έχει και έξω καλόπαιδα... άντε να τα έχουμε και αυτά υπ'όψη μας, γιατί στην Ελλάδα τους έχουμε για παναγίτσες και πρότυπα... και αυτοί εμάς σαν μπαμπούλες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 29 Μάης 2014, 16:51

[alex] έγραψε:

Στο ebay.co.uk παίζει πολύ πράγμα και με πολύ λίγο ψάξιμο βρήκα:
* 500 ευρώ full μπροστινό = καλάμια, φρένα, clip-ons, μανέτες (αν και από gsxr 1000)
* 600 ευρώ το ζευγάρι οι ρόδες
* 200 ευρώ για όργανα
* 150 ευρώ μπροστινό φανάρι
* 50 ευρώ καθρέπτες


ρε φιλε δεν υπαρχουν αυτες οι τιμες που βρηκες ...
ροδες που αγορασα εγω τις πληρωσα 300ε (150 η μια και ουτε καν απο το εβαυ .)
καλαμια +σταυρος+τιμονοπλακα 250ε με τα μεταφορικα

μην βιαστεις καθολου αλεξ . υπομονη και καθημερινο κοιταγμα -ψαξιμο ...

ο κενταυρος να δεις ποσο καιρο εψαχνε για μπροστινο να ειναι φθηνο και να μην εχει ουτε μια γρατζουνια
αλλα στο τελος βρηκε ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[alex]
Adv. gixxer
Adv. gixxer
[alex]


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 416
Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 29 Μάης 2014, 20:29

Miou έγραψε:

ρε φιλε δεν υπαρχουν αυτες οι τιμες που βρηκες ...
ροδες που αγορασα εγω τις πληρωσα 300ε (150 η μια και ουτε καν απο το εβαυ .)
καλαμια +σταυρος+τιμονοπλακα 250ε με τα μεταφορικα

μην βιαστεις καθολου αλεξ . υπομονη και καθημερινο κοιταγμα -ψαξιμο ...

ο κενταυρος να δεις ποσο καιρο εψαχνε για μπροστινο να ειναι φθηνο και να μην εχει ουτε μια γρατζουνια
αλλα στο τελος βρηκε ...

Ναι σίγουρα θα υπάρχουν και καλύτερα. Περίπου μισή ώρα ασχολήθηκα συνολικά.

Σιγά σιγά  good 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fatsas k5
Normal gixxer
Normal gixxer
fatsas k5


Άντρας Όνομα: : κωστας
Τόπος : τριπολη
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2010

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 29 Μάης 2014, 21:36

περαστικα ρε φιλαρακι τι να πω ειδα την φοτο κ κσενερωσα καλο κουραγιο κ ψαχτω καλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσα φέρνει η ώρα...   Όσα φέρνει η ώρα... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 29 Μάης 2014, 23:11

κριμα...αδερφε..κωλοπαιδια....κουραγιο εσυ να σαι καλα....απλα ψαξτο καλα το θεμα..αφου εγινε ετσι η φαση τωρα θα το φτιαξεις οπως θες..απλα μην βιαστεις... παντως εμενα μ βρωμαει η δουλεια οτι μπορει να ηταν και κανενας γειτονας,,,,πχ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Όσα φέρνει η ώρα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: ΚΛΟΠΕΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com