Greek GSX-R forum
Bautista: Ducati ή Suzuki; Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Bautista: Ducati ή Suzuki; Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Bautista: Ducati ή Suzuki; Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_l10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_c10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_r10 
JIMK7
Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_l10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_c10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_r10 
nasos-v
Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_l10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_c10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_r10 
T.R.E
Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_l10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_c10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_r10 
k8 600 kk
Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_l10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_c10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_r10 
kostaskr6
Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_l10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_c10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_r10 
κολτρέϊν
Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_l10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_c10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_r10 
Leroy
Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_l10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_c10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_r10 
ripper
Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_l10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_c10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_l10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_c10Bautista: Ducati ή Suzuki; Poll_r10 

 

 Bautista: Ducati ή Suzuki;

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Bautista: Ducati ή Suzuki; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Bautista: Ducati ή Suzuki;   Bautista: Ducati ή Suzuki; EmptyΔευ 03 Αυγ 2009, 18:50

O Alvaro Bautista εξετάζει προσεκτικά τις επιλογές του

Οι καλοκαιρινές διακοπές έχουν ήδη ξεκινήσει για το MotoGP, αλλά μερικοί αναβάτες κάθονται σε αναμμένα κάρβουνα για τη νέα σεζόν. Ο Alvaro Bautista συνδέθηκε με το MotoGP πολύ έντονα τις προηγούμενες ημέρες, ιδιαίτερα μετά την ανακοίνωση της ομάδας του Jorge «Aspar» Martinez, και από εκείνη τη στιγμή βρίσκεται σε συζητήσεις για το τι τελικά θα κάνει την επόμενη σεζόν. Η προοπτική της δύστροπης Ducati φοβίζει λίγο τον Ισπανό, αλλά η πρόκληση να βρεθεί δίπλα στον Casey Stoner το 2011 είναι σίγουρα ενδιαφέρουσα.

Από την άλλη υπάρχει και το ενδιαφέρον της Suzuki για την επόμενη σεζόν, το οποίο μπορεί να μην έχει την προοπτική της Ducati, αλλά σίγουρα θα είναι πιο εύκολο το μονοπάτι προς την προσαρμογή στη μεγάλη κατηγορία.

«Σύντομα θα πρέπει να αποφασίσω», ανέφερε ο Bautista μετά τον αγώνα του Donington Park. «Η απόφαση θα είναι καθαρά αθλητική. Αν πάω στο MotoGP, θέλω να μάθω όσο το δυνατόν περισσότερα και να έχω τις ανάλογες εγγυήσεις». Είναι ξεκάθαρο ότι η Suzuki έχει καταθέσει μια μεγάλη οικονομική πρόταση στον Bautista, αλλά ο ίδιος ξεκαθαρίζει ότι το μέλλον στο MotoGP είναι αυτό που τον ενδιαφέρει και όχι τα χρήματα.

«Ο τρόπος που οδηγεί ο Stoner μοιάζει με τον δικό μου. Και εκείνος ρίχνει αρκετό βάρος στο μπροστινό. Αν μπορεί να το κάνει εκείνος, γιατί να μην μπορώ και εγώ;», πρόσθεσε ο Bautista αφήνοντας υπονοούμενα για την πιθανή συμφωνία του με την Ducati.

Υπάρχει και ένα τρίτο μέτωπο για τον Bautista το οποίο όμως φαντάζει μακρινό για την ώρα. Η Yamaha Tech3 δεν θα είχε πρόβλημα να εντάξει στο δυναμικό της τον Ισπανό, αλλά αυτό το σενάριο είναι το πλέον δύσκολο απο όλα.
Πηγή: PitStop.gr http://www.pitstop.gr/showthread.php?t=9599

msfree.gr

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Bautista: Ducati ή Suzuki;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Rizla Suzuki: Με ανεβασμένο ηθικό οι Capirossi & Bautista
» Rizla Suzuki Alvaro Bautista
» BAUTISTA: Η πρώτη εμφάνιση στα χρώματα της Rizla Suzuki

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚA ΝEΑ :: MotoGP-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com