Greek GSX-R forum
ανακληση σε φωτα?? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ανακληση σε φωτα?? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ανακληση σε φωτα?? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ανακληση σε φωτα?? Poll_l10ανακληση σε φωτα?? Poll_c10ανακληση σε φωτα?? Poll_r10 
JIMK7
ανακληση σε φωτα?? Poll_l10ανακληση σε φωτα?? Poll_c10ανακληση σε φωτα?? Poll_r10 
nasos-v
ανακληση σε φωτα?? Poll_l10ανακληση σε φωτα?? Poll_c10ανακληση σε φωτα?? Poll_r10 
T.R.E
ανακληση σε φωτα?? Poll_l10ανακληση σε φωτα?? Poll_c10ανακληση σε φωτα?? Poll_r10 
k8 600 kk
ανακληση σε φωτα?? Poll_l10ανακληση σε φωτα?? Poll_c10ανακληση σε φωτα?? Poll_r10 
kostaskr6
ανακληση σε φωτα?? Poll_l10ανακληση σε φωτα?? Poll_c10ανακληση σε φωτα?? Poll_r10 
κολτρέϊν
ανακληση σε φωτα?? Poll_l10ανακληση σε φωτα?? Poll_c10ανακληση σε φωτα?? Poll_r10 
Leroy
ανακληση σε φωτα?? Poll_l10ανακληση σε φωτα?? Poll_c10ανακληση σε φωτα?? Poll_r10 
ripper
ανακληση σε φωτα?? Poll_l10ανακληση σε φωτα?? Poll_c10ανακληση σε φωτα?? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ανακληση σε φωτα?? Poll_l10ανακληση σε φωτα?? Poll_c10ανακληση σε φωτα?? Poll_r10 

 

 ανακληση σε φωτα??

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

ανακληση σε φωτα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ανακληση σε φωτα??   ανακληση σε φωτα?? EmptyΠεμ 12 Ιουν 2014, 15:57

καποιος μου ειπε οτι εκανε ανακληση η suzuki στα φωτα μπροστα σε κ8 γιατι πεφτει λεει το δαχτυλιδι.ισχυει ξερετε κατι???????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

ανακληση σε φωτα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανακληση σε φωτα??   ανακληση σε φωτα?? EmptyΠαρ 13 Ιουν 2014, 15:56

Eδω παντως δε βλεπω κατι τετοιο
http://www.suzukicycles.com/Recalls.aspx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ανακληση σε φωτα??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ανακληση
» ΑΝΑΚΛΗΣΗ SUZUKI
» ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com